Обов'язок принцеси. Книга 1.
17 591
Букнет Фентезі Міське фентезі Обов'язок принцеси. Книга 1.

Обов'язок принцеси. Книга 1. 18+

Міське фентезі

Джул'єта Матикота

Джул'єта Матикота · автор

Повний текст · 281 стор.
129
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 439
Обов'язок принцеси. Книга 1.
№ 1
Обов'язок принцеси. Книга 1.
Обов'язок королеви. Книга 2.
№ 2
Обов'язок королеви. Книга 2.
“Ціна обов'язків”
Анотація до книги "Обов'язок принцеси. Книга 1."
У світі заборон і обов’язків будь-яка помилка має ціну, особливо для принцеси, тим паче Діви-воїтельки.
Та однієї ночі Еріка втрачає контроль. Чарівний незнайомець. Бурхлива пристрасть, народжена бажанням відчути себе живою. Ця таємниця може вийти з-під контролю будь-якої миті і зруйнувати все.
А коли король сусідньої країни вирішує взяти Еріку за дружину, приховувати минуле стає майже неможливо.
Адже той самий незнайомець, винуватець її безчестя – молодший брат нареченого.

заборонене коханнясильні герої та яскраві емоціїінтриги двору

Зміст книги: 96 глав
Пролог. Вдень вороги, вночі коханці.
Глава 1.1 Пастка спогадів.
Глава 1.2 Пастка спогадів.
Глава 1.3 Пастка спогадів.
Глава 2.1 Кривава наречена.
Глава 2.2 Кривава наречена.
Глава 2.3 Кривава наречена.
Глава 2.4 Кривава наречена.
Глава 3.1 Прощання з домом.
Глава 3.2 Прощання з домом.
Глава 3.3 Прощання з домом.
Глава 4.1 Божевільна поїздка.
Глава 4.2 Божевільна поїздка.
Глава 4.3 Божевільна поїздка.
Глава 4.4 Божевільна поїздка.
Глава 5.1 Брати.
Глава 5.2 Брати.
Глава 5.3 Брати.
Глава 6.1 Доленосна зустріч.
Глава 6.2 Доленосна зустріч.
Глава 6.3 Доленосна зустріч.
Глава 7.1 Заборонена пристрасть.
Глава 7.2 Заборонена пристрасть.
Глава 7.3 Заборонена пристрасть.
Глава 8.1 Король Гарліона.
Глава 8.2 Король Гарліона.
Глава 8.3 Король Гарліона.
Глава 9.1 Виховання для леді.
Глава 9.2 Виховання для леді.
Глава 9.3 Виховання для леді.
Глава 9.4 Виховання для леді.
Глава 10.1 Викрита таємниця.
Глава 10.2 Викрита таємниця.
Глава 10.3 Викрита таємниця.
Глава 11.1 Жіноче щастя.
Глава 11.2 Жіноче щастя.
Глава 11.3 Жіноче щастя.
Глава 11.4 Жіноче щастя.
Глава 12.1 Небезпечні зв'язки.
Глава 12.2 Небезпечні зв'язки.
Глава 12.3 Небезпечні зв'язки.
Глава 13.1 Жарти у бік.
Глава 13.2 Жарти у бік.
Глава 13.3 Жарти у бік.
Глава 14.1 Неочікуваний союзник.
Глава 14.2 Неочікуваний союзник.
Глава 14.3 Неочікуваний союзник.
Глава 15.1 Танці долі.
Глава 15.2 Танці долі.
Глава 15.3 Танці долі.
Глава 15.4 Танці долі.
Глава 16.1 На краю прірви.
Глава 16.2 На краю прірви.
Глава 16.3 На краю прірви.
Глава 16.4 На краю прірви.
Глава 16.5 На краю прірви.
Глава 17.1 Каяття.
Глава 17.2 Каяття.
Глава 17.3 Каяття.
Глава 17.4 Каяття.
Глава 18.1 Нові плани.
Глава 18.2 Нові плани.
Глава 18.3 Нові плани.
Глава 19.1 Суперники.
Глава 19.2 Суперники.
Глава 19.3 Суперники.
Глава 20.1 Присмак змови.
Глава 20.2 Присмак змови.
Глава 20.3 Присмак змови.
Глава 21.1 Корінь зла.
Глава 21.2 Корінь зла.
Глава 21.3 Корінь зла.
Глава 21.4 Корінь зла.
Глава 22.1 Все складно.
Глава 22.2 Все складно.
Глава 22.3 Все складно.
Глава 23.1 Гра у відвертість.
Глава 23.2 Гра у відвертість.
Глава 23.3 Гра у відвертість.
Глава 23.4 Гра у відвертість.
Глава 24.1 Всі крапки над ї.
Глава 24.2 Всі крапки над ї.
Глава 24.3 Всі крапки над ї.
Глава 24.4 Всі крапки над ї.
Глава 25.1 Веремія підготовки.
Глава 25.2 Веремія підготовки.
Глава 25.3 Веремія підготовки.
Глава 26.1 Останні миті.
Глава 26.2 Останні миті.
Глава 26.3 Останні миті.
Глава 27.1 Нова віра.
Глава 27.2 Нова віра.
Глава 27.3 Нова віра.
Глава 28.1 Королівське весілля.
Глава 28.2 Королівське весілля.
Епілог. Дівоча кров.

439 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Ельфріде Ноар
15.04.2026, 00:17:27

Найгірше, що Віві не просто фліртує з ним, а ще й доносить. Подвійний пакет послуг, так би мовити)

Ельфріде Ноар, Вислужується, як може)

avatar
Ельфріде Ноар
15.04.2026, 00:09:09

Хакон, звісно, той ще засранець. Сидів у кущах під чужою личиною, а тепер ще й “люба майбутня дружино”

Ельфріде Ноар, Зовсім скоро Ви зрозумієте чому) Чи виправдає це його, подивимось)

avatar
Ельфріде Ноар
15.04.2026, 00:08:24

Оце Еріка нарешті склала пазл з тим німим найманцем... і я разом з нею теж здивувалася

Ельфріде Ноар, Це добре, а то мене одні детективи читають)))

avatar
Тетяна Губоній
14.04.2026, 16:59:47

Ох, вони коли‑небудь вб’ють одне одного в одному з тунелів за Еріку.

Тетяна Губоній, Або ні)
Дякую за коментарі)

avatar
Тетяна Губоній
14.04.2026, 16:48:37

Передвесільна веремія по‑королівськи — це веремія інтриг! Правда, до них ми вже звикли, але слова: “мій синок та його братик вважають, що все передбачили” — залишають по собі багатокрапку...

Тетяна Губоній, Далі буде) Обожнюю той момент)

avatar
Неба Крайчик
14.04.2026, 15:44:33

О, а Хакон все більше полонить моє серце, справжній володар, і будемо сподіватись що й король не гірший

Показати 2 відповіді
Неба Крайчик
14.04.2026, 16:10:44

Джул, Саме так, і це чудово

avatar
Олена Ранцева
13.04.2026, 23:18:51

Ну я це підозрювала. І що тепер? Чоловік король, а в коханцях брат короля? Я гублюся в здогадках, авторко) І мені ця ситуація не подобається. Думаю Еріці вона сподобається ще менше)

Показати 3 відповіді

Олена Ранцева, Теж не страшно, адже в 5 главі чітко написано, що брат думає про Еріку)

avatar
Ельфріде Ноар
13.04.2026, 16:56:55

Все ж, Рогнвальд не поганий батько, особливо тому що йому вистачило мужністі вибачитися

Ельфріде Ноар, Це вимагало неабиякої сили, згодна)

avatar
Ельфріде Ноар
13.04.2026, 16:33:37

Чорт, шкода Еріку, яка все життя була воїтелькою, а тепер треба вчитися бути леді

Ельфріде Ноар, Так, нова для неї роль...

avatar
Ельфріде Ноар
13.04.2026, 16:28:46

Стучати в двері та тікати - це ж так по-дорослому, ахаха))) Я просто ору з цієї сцени))))

Ельфріде Ноар, Дуже весело)

avatar
Ельфріде Ноар
13.04.2026, 14:14:44

Помста від двох п'яних жінок - то страшне))

Ельфріде Ноар, Тим паче від таких))))

avatar
Ельфріде Ноар
13.04.2026, 14:05:32

П'яна Еріка, розмовляюча зі своїм мечем, це щось))

Ельфріде Ноар, Ну меч для неї - друг і родина))

avatar
Неба Крайчик
13.04.2026, 12:22:23

Ох, що робитиме Еріка тепер... Служниця отримала свою винагороду, справедливу чи ні, час покаже

Неба Крайчик, Насолоджуватись життям ахах
Покаже, але Еріка не залізна.

avatar
Олена Ранцева
12.04.2026, 20:47:42

Ахаха, я б на це навіть подивилася, як він її відшльопає ахаха

Показати 2 відповіді
Олена Ранцева
12.04.2026, 21:56:35

Джул, уххх)

avatar
Олена Ранцева
12.04.2026, 20:58:43

Можна було б засудити Віві, але, як кажуть, хочеш жити, вмій вертітися

Олена Ранцева, Саме так, в неї немає іншого на меті)

avatar
Олена Ранцева
12.04.2026, 20:37:11

Ну нарешті холодна оцінка ситуації прийшла) Тепер я за неї не переживаю, з цікавістю буду стежити, як вона королю Хакону буде нерви тріпати)))

Олена Ранцева, З неї стане))

avatar
Ельфріде Ноар
12.04.2026, 00:57:16

Двобій класно описаний. Поцілунок в кінці бою - просто вау! Дуже гарячо

Ельфріде Ноар, Це поцілунок приниження, але в кожного свої смаки, я не засуджую))))))))))

avatar
Ельфріде Ноар
12.04.2026, 00:57:06

Вистріл з арбалету до бою ефектний, трохи шокував мене

Ельфріде Ноар, Люблю цей момент))

avatar
Ельфріде Ноар
12.04.2026, 00:56:57

Хакон - той ще самовпевнений засранець

Ельфріде Ноар, Добре, що зараз Ви такої думки про нього)

avatar
Ельфріде Ноар
12.04.2026, 00:56:48

Дуже шкода Еріку через її страх публічної ганьби(((

Ельфріде Ноар, Так, для того світу це тяжкий проступок...

avatar
Ельфріде Ноар
12.04.2026, 00:56:38

Йти на зустріч з Хаконом наодинці здається не найрозумнішою ідеєю ;)

Ельфріде Ноар, Еріка не з лякливих)

avatar
Олена Ранцева
11.04.2026, 22:44:45

Навіть не знаю, як коментувати. Слабкість короля явно вибила її з колії.

Олена Ранцева, Це доволі емоційний момент і крапка прощання...

avatar
Неба Крайчик
11.04.2026, 14:41:16

Так, нова домівка чарівна, але що робитиме Еріка тепер... Оце вляпалась принцеса

Неба Крайчик, Сильно вляпалась)

avatar
Неба Крайчик
11.04.2026, 14:31:10

Як цікаво що задумав молодший брат майбутнього короля

Неба Крайчик, Злиняти від відповідальності))

avatar
Олена Ранцева
10.04.2026, 16:17:56

"...насолоджуючись своєю величчю..."
Потримайте мої закочені очі)))

Показати 7 відповідей

Олена Ранцева, Приємно це чути. Хакон, впевнена, ще не раз здивує. Як і інші персонажі ❤️

avatar
Ельфріде Ноар
11.04.2026, 01:23:23

Читаю далі ❤️
Зачепив факт, що Еріка навчає наступне покоління дів. Хотілося б детальніше подивитися, які саме ці тренування)
Дуже сподобалася сцена бою з загадковим найманцем, цікаво, що він з себе насправді уявляє.
Цікава традиція відмахуватися від небажаних шлюбів через двобій) Сподобалося, що глава закінчилася саме цим!

Ельфріде Ноар, На жаль, про тренування дів інформації не буде, це як факт з життя Еріки. Адже не довго їй в Лір'єні лишилось.

avatar
Олена Ранцева
10.04.2026, 16:27:18

Ну що ж, доволі передбачувано, бо діва вже зазналася. Хоча жаль її, іти заміж за нелюба...

Показати 4 відповіді
Олена Ранцева
10.04.2026, 16:59:14

Джул, У книгах так цікавіше) Але, якщо глянути на історію королів, там завжди непросто

Принцеса-воїтелька вже звучить інтригуюче.
Цікаво, як це розкриється далі. Додав до бібліотеки.

Показати 3 відповіді

Serhii, Саме так, і доволі незвичне для неї оточення. На полі битви зрозуміло, хто ворог, там не задумуєшся про ворога, як про людину з минулим і якоюсь мотивацією.

avatar
Неба Крайчик
10.04.2026, 14:10:32

Ахахах, втеча і сховок на дереві, Діва і справді виглядає дуже юною. А от служниця з її беспринципною поведінкою, бісить не тільки Еріку. Хоча її можна звісно зрозуміти, однак, не знаю чи довіряла б цій Віві

Неба Крайчик, Рада, що зараз Ви відчуваєте саме це до Віві) Це дуже неоднозначна персонажка)

avatar
Ельфріде Ноар
10.04.2026, 12:56:07

Як я вже сказала, просто обожнюю гордих, войовничих принцес, це мій улюблений типаж ❤️ Тому вже з першого розділу мені сподобалася Еріка.
Таємничий незнайомець-ворог теж дуже зачепив харизмою. Майже впевнена, що він хтось дуже впливовий та владний на боці ворога!
І звісно, що не можна не сказати про хімію між персонажами! Такі гарячі розваги між ворогами - це завжди смачно)))
Дякую, читаю далі з задоволенням ❤️

Ельфріде Ноар, Дуже радію, що моя книга поки що попала у набір Ваших вподобань в сюжетах) Сподіваюсь, не розчарує ❤️

avatar
Тетяна Губоній
10.04.2026, 13:27:03

Оце так заміс! Хоч усе ж мені здається, що з Еріки та Хакона друзів не вийде... Яка ж це дружба, якщо між ними весь час щось встає? )))

Тетяна Губоній, Кхемер? ахаха

avatar
Ельфріде Ноар
10.04.2026, 12:07:28

Вау ❤️ Для початку скажу, що обкладинка неймовірна, обожнюю войовничих принцес!
Вже починаю читати, скоро повернуся з першими враженнями))

Ельфріде Ноар, Дякую, приємного читання ❤️

avatar
Неба Крайчик
09.04.2026, 13:12:09

Веселий з нотами гіркоти розділ прощання. Посміхнулась з приводу помсти під двері, і засумувала разом з Ерікою коли довелося прощатися з близькими.

Неба Крайчик, Хоч під кінець Еріка і рідні розібрались зі своїми почуттями)

avatar
Тетяна Губоній
08.04.2026, 16:03:48

Двоє — це союзники. Троє — вже союз. А де троє, там і четверо не забаряться ))

Тетяна Губоній, Так і весь палац збере)))

avatar
Неба Крайчик
08.04.2026, 14:29:20

Ох, програвати завжди важко, а особливо чоловіку якого ти не хочеш. Співчуваю діві. Та чи такий він уже поганець?

Неба Крайчик, А це треба буде з'ясувати)

avatar
Неба Крайчик
08.04.2026, 14:01:44

Чудовий початок знайомства в саду.. Еріка зробила деякі висновки для себе. А що ж думає новий король?

Неба Крайчик, Його думки будуть пізніше)

avatar
Олена Ранцева
08.04.2026, 11:41:22

Так, незвдоволена жінка стає небезпечною дріб'язковими придирками до оточуючих. Особливо принцеса. Особливо якщо воїн. Але якась вона занадто зосереджена на собі, ніби весь світ тільки про неї думає і тільки навколо неї крутиться. І вибір цього нового короля нерозумний, бо Еріка ж воїн, а не та, яку готували до ролі королеви. Не уявляю, як вона зможе висидіти прийом довжиною в цілий день, коли піддані прийдуть вклонитися трону, і не спробувати когось зарізати при цьому з нудьги.

Показати 3 відповіді

Олена Ранцева, Не зовсім, він міркує іншими поняттями. Не буду спойлерити))

avatar
Олена Ранцева
07.04.2026, 18:13:38

Нє, ну от мені тепер теж мучся закоханістю в нахабу та питанням, хто ж він такий)

Показати 2 відповіді
Олена Ранцева
07.04.2026, 19:17:22

Джул'єта Матикота, Ахаха, заінтригували)))

avatar
Олена Ранцева
07.04.2026, 17:52:21

Дякую за чесність ♥️

Олена Ранцева, Дякую ♥️

avatar
Неба Крайчик
07.04.2026, 15:50:31

Здається що той німий і є носпечений король, а можливо мені лише здається. Еріка прямо у захваті від ідеї про одруження, і здається когось хоче вбити. Трішки зовсім.

Неба Крайчик, Здається, що Вам не дуже й то здається щодо німого)))

avatar
Неба Крайчик
06.04.2026, 16:59:19

Цікаво хто ж таки цей красень, що так легко та водночас просто завоював принцесу

Показати 2 відповіді
Неба Крайчик
07.04.2026, 15:35:22

Джул, Не люблю анотації, насправді)) завжди читаю спочатку книгу))

avatar
Неба Крайчик
06.04.2026, 17:00:42

Старий король помер, чи це не причина для радощів. Але очевидно все трішки складніше

Неба Крайчик, Особисто я, як би не любила всіх своїх героїв, а от цього ні)))

avatar
Тетяна Губоній
06.04.2026, 16:32:40

Немає нічого дурнішого за сварку в ліжку. Як діти, їй-богу! Добре, що Еріка довго не переймається дурницями. В неї завжди є план! Тим паче друзі потребують допомоги, і рушниці, і поцілунки… є чим зайнятися ))

Тетяна Губоній, У Еріки повно завдань)

avatar
Неба Крайчик
06.04.2026, 16:31:09

Які чисті та наївні почуття, мабуть так воно і трапляється, перший досвід, нерозуміння того відбувається, не розуміння себе.

Неба Крайчик, Саме так, для Еріки це перший досвід)

avatar
Софі Вален
04.04.2026, 16:35:42

Як цікаво! Додала в бібліотеку) Та з мене підписка ❤️
Люблю історичні твори, сама пишу в цьому жанрі)

Софі Вален, Дякую, взаємно ❤️

avatar
Тетяна Губоній
04.04.2026, 13:35:11

Сльози, подарунки, шантаж… заради досягнення мети всі засоби годяться…

Тетяна Губоній, Діта, така Діта))
Але сподіваюсь, що тепер стала зрозуміла мотивація Хелени)

avatar
Тетяна Губоній
02.04.2026, 13:15:40

Зміна лояльностей? Цікаво, цікаво...

Тетяна Губоній, До цього ще далеко, але Еріка намацала план дій)

avatar
Тетяна Губоній
01.04.2026, 14:12:40

Коли вже хтось зачинить ці тунелі?! Бо вони заваляться від цієї емоційної напруги! аааа...

Тетяна Губоній, Тунелі потрібні)) Еріка не дасть себе замурувати)
Дякую, що читаєте)

avatar
Тетяна Губоній
30.03.2026, 10:10:55

Ото гарно сказано: мститися треба не виконавцям, а організаторам...

Тетяна Губоній, Та, на жаль, до організаторів ще треба дістатися...

avatar
Анастасія Газе
29.03.2026, 07:55:58

От під 11ту главу я до вас з легкою критикою. В вашому світі слово "секс" - різануло очі, можливо варто було б використовувати якийсь більш стародавній аналог. А так мені все ще подобається ваша історія і доволі цікаво чи знайдуть Еріка і Кхемер шлях до щастя в менш хмерний спосіб ніж зараз в них є.

Показати 3 відповіді

Анастасія Газе, Дякую)

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше