17 591
“Ціна обов'язків”
Анотація до книги "Обов'язок принцеси. Книга 1."
У світі заборон і обов’язків будь-яка помилка має ціну, особливо для принцеси, тим паче Діви-воїтельки.
Та однієї ночі Еріка втрачає контроль. Чарівний незнайомець. Бурхлива пристрасть, народжена бажанням відчути себе живою. Ця таємниця може вийти з-під контролю будь-якої миті і зруйнувати все.
А коли король сусідньої країни вирішує взяти Еріку за дружину, приховувати минуле стає майже неможливо.
Адже той самий незнайомець, винуватець її безчестя – молодший брат нареченого.
Та однієї ночі Еріка втрачає контроль. Чарівний незнайомець. Бурхлива пристрасть, народжена бажанням відчути себе живою. Ця таємниця може вийти з-під контролю будь-якої миті і зруйнувати все.
А коли король сусідньої країни вирішує взяти Еріку за дружину, приховувати минуле стає майже неможливо.
Адже той самий незнайомець, винуватець її безчестя – молодший брат нареченого.
заборонене коханнясильні герої та яскраві емоціїінтриги двору
“У чужому палаці Еріці готують роль покірної дружини й королеви, та вона не звикла підкорюватися. Єдине, що справді може її зламати і знищити, стати її вироком – це кохання не до того чоловіка. До брата її нареченого.”
“Чужий палац зустрічає Еріку інтригами, пастками та випробуваннями, до яких її ніхто не готував. Та найбільше проблем їй створює таємниця, що вперто і всупереч здоровому глузду приходить до неї щоночі.”
Зміст книги: 96 глав
439 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВізуалізація Кхемера, якщо комусь хотілось роздивитись його краще)
https://booknet.ua/blogs/post/425813
Найгірше, що Віві не просто фліртує з ним, а ще й доносить. Подвійний пакет послуг, так би мовити)
Ельфріде Ноар, Вислужується, як може)
Хакон, звісно, той ще засранець. Сидів у кущах під чужою личиною, а тепер ще й “люба майбутня дружино”
Ельфріде Ноар, Зовсім скоро Ви зрозумієте чому) Чи виправдає це його, подивимось)
Оце Еріка нарешті склала пазл з тим німим найманцем... і я разом з нею теж здивувалася
Ельфріде Ноар, Це добре, а то мене одні детективи читають)))
Ох, вони коли‑небудь вб’ють одне одного в одному з тунелів за Еріку.
Тетяна Губоній, Або ні)
Дякую за коментарі)
Передвесільна веремія по‑королівськи — це веремія інтриг! Правда, до них ми вже звикли, але слова: “мій синок та його братик вважають, що все передбачили” — залишають по собі багатокрапку...
Тетяна Губоній, Далі буде) Обожнюю той момент)
О, а Хакон все більше полонить моє серце, справжній володар, і будемо сподіватись що й король не гірший
Джул, Саме так, і це чудово
Ну я це підозрювала. І що тепер? Чоловік король, а в коханцях брат короля? Я гублюся в здогадках, авторко) І мені ця ситуація не подобається. Думаю Еріці вона сподобається ще менше)
Олена Ранцева, Теж не страшно, адже в 5 главі чітко написано, що брат думає про Еріку)
Все ж, Рогнвальд не поганий батько, особливо тому що йому вистачило мужністі вибачитися
Ельфріде Ноар, Це вимагало неабиякої сили, згодна)
Чорт, шкода Еріку, яка все життя була воїтелькою, а тепер треба вчитися бути леді
Ельфріде Ноар, Так, нова для неї роль...
Стучати в двері та тікати - це ж так по-дорослому, ахаха))) Я просто ору з цієї сцени))))
Ельфріде Ноар, Дуже весело)
Помста від двох п'яних жінок - то страшне))
Ельфріде Ноар, Тим паче від таких))))
П'яна Еріка, розмовляюча зі своїм мечем, це щось))
Ельфріде Ноар, Ну меч для неї - друг і родина))
Ох, що робитиме Еріка тепер... Служниця отримала свою винагороду, справедливу чи ні, час покаже
Неба Крайчик, Насолоджуватись життям ахах
Покаже, але Еріка не залізна.
Ахаха, я б на це навіть подивилася, як він її відшльопає ахаха
Джул, уххх)
Можна було б засудити Віві, але, як кажуть, хочеш жити, вмій вертітися
Олена Ранцева, Саме так, в неї немає іншого на меті)
Ну нарешті холодна оцінка ситуації прийшла) Тепер я за неї не переживаю, з цікавістю буду стежити, як вона королю Хакону буде нерви тріпати)))
Олена Ранцева, З неї стане))
Двобій класно описаний. Поцілунок в кінці бою - просто вау! Дуже гарячо
Ельфріде Ноар, Це поцілунок приниження, але в кожного свої смаки, я не засуджую))))))))))
Вистріл з арбалету до бою ефектний, трохи шокував мене
Ельфріде Ноар, Люблю цей момент))
Хакон - той ще самовпевнений засранець
Ельфріде Ноар, Добре, що зараз Ви такої думки про нього)
Дуже шкода Еріку через її страх публічної ганьби(((
Ельфріде Ноар, Так, для того світу це тяжкий проступок...
Йти на зустріч з Хаконом наодинці здається не найрозумнішою ідеєю ;)
Ельфріде Ноар, Еріка не з лякливих)
Навіть не знаю, як коментувати. Слабкість короля явно вибила її з колії.
Олена Ранцева, Це доволі емоційний момент і крапка прощання...
Так, нова домівка чарівна, але що робитиме Еріка тепер... Оце вляпалась принцеса
Неба Крайчик, Сильно вляпалась)
Як цікаво що задумав молодший брат майбутнього короля
Неба Крайчик, Злиняти від відповідальності))
"...насолоджуючись своєю величчю..."
Потримайте мої закочені очі)))
Олена Ранцева, Приємно це чути. Хакон, впевнена, ще не раз здивує. Як і інші персонажі ❤️
Читаю далі ❤️
Зачепив факт, що Еріка навчає наступне покоління дів. Хотілося б детальніше подивитися, які саме ці тренування)
Дуже сподобалася сцена бою з загадковим найманцем, цікаво, що він з себе насправді уявляє.
Цікава традиція відмахуватися від небажаних шлюбів через двобій) Сподобалося, що глава закінчилася саме цим!
Ельфріде Ноар, На жаль, про тренування дів інформації не буде, це як факт з життя Еріки. Адже не довго їй в Лір'єні лишилось.
Ну що ж, доволі передбачувано, бо діва вже зазналася. Хоча жаль її, іти заміж за нелюба...
Джул, У книгах так цікавіше) Але, якщо глянути на історію королів, там завжди непросто
Принцеса-воїтелька вже звучить інтригуюче.
Цікаво, як це розкриється далі. Додав до бібліотеки.
Serhii, Саме так, і доволі незвичне для неї оточення. На полі битви зрозуміло, хто ворог, там не задумуєшся про ворога, як про людину з минулим і якоюсь мотивацією.
Ахахах, втеча і сховок на дереві, Діва і справді виглядає дуже юною. А от служниця з її беспринципною поведінкою, бісить не тільки Еріку. Хоча її можна звісно зрозуміти, однак, не знаю чи довіряла б цій Віві
Неба Крайчик, Рада, що зараз Ви відчуваєте саме це до Віві) Це дуже неоднозначна персонажка)
Як я вже сказала, просто обожнюю гордих, войовничих принцес, це мій улюблений типаж ❤️ Тому вже з першого розділу мені сподобалася Еріка.
Таємничий незнайомець-ворог теж дуже зачепив харизмою. Майже впевнена, що він хтось дуже впливовий та владний на боці ворога!
І звісно, що не можна не сказати про хімію між персонажами! Такі гарячі розваги між ворогами - це завжди смачно)))
Дякую, читаю далі з задоволенням ❤️
Ельфріде Ноар, Дуже радію, що моя книга поки що попала у набір Ваших вподобань в сюжетах) Сподіваюсь, не розчарує ❤️
Оце так заміс! Хоч усе ж мені здається, що з Еріки та Хакона друзів не вийде... Яка ж це дружба, якщо між ними весь час щось встає? )))
Тетяна Губоній, Кхемер? ахаха
Вау ❤️ Для початку скажу, що обкладинка неймовірна, обожнюю войовничих принцес!
Вже починаю читати, скоро повернуся з першими враженнями))
Ельфріде Ноар, Дякую, приємного читання ❤️
Веселий з нотами гіркоти розділ прощання. Посміхнулась з приводу помсти під двері, і засумувала разом з Ерікою коли довелося прощатися з близькими.
Неба Крайчик, Хоч під кінець Еріка і рідні розібрались зі своїми почуттями)
Двоє — це союзники. Троє — вже союз. А де троє, там і четверо не забаряться ))
Тетяна Губоній, Так і весь палац збере)))
Ох, програвати завжди важко, а особливо чоловіку якого ти не хочеш. Співчуваю діві. Та чи такий він уже поганець?
Неба Крайчик, А це треба буде з'ясувати)
Чудовий початок знайомства в саду.. Еріка зробила деякі висновки для себе. А що ж думає новий король?
Неба Крайчик, Його думки будуть пізніше)
Так, незвдоволена жінка стає небезпечною дріб'язковими придирками до оточуючих. Особливо принцеса. Особливо якщо воїн. Але якась вона занадто зосереджена на собі, ніби весь світ тільки про неї думає і тільки навколо неї крутиться. І вибір цього нового короля нерозумний, бо Еріка ж воїн, а не та, яку готували до ролі королеви. Не уявляю, як вона зможе висидіти прийом довжиною в цілий день, коли піддані прийдуть вклонитися трону, і не спробувати когось зарізати при цьому з нудьги.
Олена Ранцева, Не зовсім, він міркує іншими поняттями. Не буду спойлерити))
Нє, ну от мені тепер теж мучся закоханістю в нахабу та питанням, хто ж він такий)
Джул'єта Матикота, Ахаха, заінтригували)))
Дякую за чесність ♥️
Олена Ранцева, Дякую ♥️
Здається що той німий і є носпечений король, а можливо мені лише здається. Еріка прямо у захваті від ідеї про одруження, і здається когось хоче вбити. Трішки зовсім.
Неба Крайчик, Здається, що Вам не дуже й то здається щодо німого)))
Цікаво хто ж таки цей красень, що так легко та водночас просто завоював принцесу
Джул, Не люблю анотації, насправді)) завжди читаю спочатку книгу))
Старий король помер, чи це не причина для радощів. Але очевидно все трішки складніше
Неба Крайчик, Особисто я, як би не любила всіх своїх героїв, а от цього ні)))
Немає нічого дурнішого за сварку в ліжку. Як діти, їй-богу! Добре, що Еріка довго не переймається дурницями. В неї завжди є план! Тим паче друзі потребують допомоги, і рушниці, і поцілунки… є чим зайнятися ))
Тетяна Губоній, У Еріки повно завдань)
Які чисті та наївні почуття, мабуть так воно і трапляється, перший досвід, нерозуміння того відбувається, не розуміння себе.
Неба Крайчик, Саме так, для Еріки це перший досвід)
Як цікаво! Додала в бібліотеку) Та з мене підписка ❤️
Люблю історичні твори, сама пишу в цьому жанрі)
Софі Вален, Дякую, взаємно ❤️
Сльози, подарунки, шантаж… заради досягнення мети всі засоби годяться…
Тетяна Губоній, Діта, така Діта))
Але сподіваюсь, що тепер стала зрозуміла мотивація Хелени)
Зміна лояльностей? Цікаво, цікаво...
Тетяна Губоній, До цього ще далеко, але Еріка намацала план дій)
Коли вже хтось зачинить ці тунелі?! Бо вони заваляться від цієї емоційної напруги! аааа...
Тетяна Губоній, Тунелі потрібні)) Еріка не дасть себе замурувати)
Дякую, що читаєте)
Ото гарно сказано: мститися треба не виконавцям, а організаторам...
Тетяна Губоній, Та, на жаль, до організаторів ще треба дістатися...
От під 11ту главу я до вас з легкою критикою. В вашому світі слово "секс" - різануло очі, можливо варто було б використовувати якийсь більш стародавній аналог. А так мені все ще подобається ваша історія і доволі цікаво чи знайдуть Еріка і Кхемер шлях до щастя в менш хмерний спосіб ніж зараз в них є.
Анастасія Газе, Дякую)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати