17 606
“Ціна обов'язків”
Анотація до книги "Обов'язок принцеси. Книга 1."
У світі заборон і обов’язків будь-яка помилка має ціну, особливо для принцеси, тим паче Діви-воїтельки.
Та однієї ночі Еріка втрачає контроль. Чарівний незнайомець. Бурхлива пристрасть, народжена бажанням відчути себе живою. Ця таємниця може вийти з-під контролю будь-якої миті і зруйнувати все.
А коли король сусідньої країни вирішує взяти Еріку за дружину, приховувати минуле стає майже неможливо.
Адже той самий незнайомець, винуватець її безчестя – молодший брат нареченого.
Та однієї ночі Еріка втрачає контроль. Чарівний незнайомець. Бурхлива пристрасть, народжена бажанням відчути себе живою. Ця таємниця може вийти з-під контролю будь-якої миті і зруйнувати все.
А коли король сусідньої країни вирішує взяти Еріку за дружину, приховувати минуле стає майже неможливо.
Адже той самий незнайомець, винуватець її безчестя – молодший брат нареченого.
заборонене коханнясильні герої та яскраві емоціїінтриги двору
“У чужому палаці Еріці готують роль покірної дружини й королеви, та вона не звикла підкорюватися. Єдине, що справді може її зламати і знищити, стати її вироком – це кохання не до того чоловіка. До брата її нареченого.”
“Чужий палац зустрічає Еріку інтригами, пастками та випробуваннями, до яких її ніхто не готував. Та найбільше проблем їй створює таємниця, що вперто і всупереч здоровому глузду приходить до неї щоночі.”
Зміст книги: 96 глав
439 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВізуалізація Кхемера, якщо комусь хотілось роздивитись його краще)
https://booknet.ua/blogs/post/425813
Ну Віві намагається влаштуватися ))
Анна Лінн, А що ж ще їй робити)
Так ось, хто зробив той план!
Анна Лінн, Затупив трохи)
Ох, маленький заколот проти королеви, як цікавезненько
Неба Крайчик, Так, може, і до великого дійде)
Так, Кіфа й справді виглядає дуже непоганою дівчиною, принаймі зараз
Неба Крайчик, Трохи балаклива і збочена, але цілком вірна і корисна))
Ой, ця Кегато поки що мені подобається ❤️
Ельфріде Ноар, Так, вона дуже приємна)
12,1 Ахах, бідна Керстен ще не знає, що найзатятішим захисником Еріки є її синок. І справа взагалі не в політичній вигоді)))
Джул'єта Матикота, Заінтригували)
Кая ото точно не просто так підбігла та перерахувала коханок Хакона. Скоріш за все, вона хотіла цим кольнути Еріку
Ельфріде Ноар, В неї є інтерес свій)
Ну я вже й не знаю, хто тут дурніше ) Ось вона - відсутність освіти! =))
Анна Лінн, Можна детальніше?))) Вони, звісно, не професори, але цікаво, яка саме ситуація, видає їх дурість?))
Кіфа, і ця теж стане на сторону Еріки чи все ж залишиться у іншому таборі
Неба Крайчик, Кіфа вже))
Ахахах, огидний приємний поцілунок, ну-ну)))
Неба Крайчик, Саме так)))
Мені чомусь навіть шкода цю Хелену. Однак Еріка цілком заслужено її поставила на місце
Неба Крайчик, Це добре, значить, герої працюють)
Хоч трохи й дурна бігати в пітьмі )
Анна Лінн, Ну в неї буває)
Ну ось й тату не сховати )) А принцеса не дурна ))
Анна Лінн, Прорахувався, але де)))
Який смішний обід виходить)))
Так, аж сумно через весь цей етикет, що їжі замало, а скучних питань забагато))
Ельфріде Ноар, Таке воно, життя напоказ)
Нарешті зустріч з королевою Керстен, як я чекала на це!)
Ельфріде Ноар, А Еріка не дуже)))
От жеж хитра лисиця ця Дитамія, знає чим підкупити хакона
Неба Крайчик, Вона підготувалась)
11.4 Чому у мене відчуття, що це тиша перед бурею?
Олена Ранцева, А до весілля ще дожити треба))
Страшно уявити, що буде на зустрічі з королевою Керстен...
Ельфріде Ноар, На першій все буде чинно) А далі - побачите))
Дуже "життєрадісний" стан у Еріки, дякуємо Гарліону.
Ельфріде Ноар, Ну Гарліон і не таке може)
Віві така: “Доброго ранку, пані, дозвольте я ніжно вирву вам половину волосся”. Просто "служниця-мрія")))
Ельфріде Ноар, Ахах))
11.3 Схоже, у Еріки з'являється подруга
Олена Ранцева, Так, їй вона точно не завадить)
Дітамія мені видається зміючкою))
Неба Крайчик, А вона така і є) Егоїстка)
Ну так, жіночого щастя хочеться всім, та головне, щоб це бажання не засліпило
Олена Ранцева, Ну це її перший досвід)
Непогано, що Кхемер хоче зробити з весілля цілу політичну виставу
Ельфріде Ноар, Скоріше, відтягнути)
Ммм, Хмер, одержимий Ерікою ;)
Ельфріде Ноар, ❤️
Блокнотик корисна штука
Неба Крайчик, Однозначно)
Дякую за коментар)
Ахахаз))
Торкел: Еріка не королева
Хакон: Зараз покажу, як виглядає аргумент монарха
Ельфріде Ноар, Ахах))
Ну Хакон все ще сподівається на взаємність, і весь цей шум з фрейлінами. Цікаво вийде у Еріки подружитися з ними, чи все ж ні
Неба Крайчик, Він і не перестане сподіватись у найближчий час)
Побачимо)
Ну й чого той воїн вирішив, що він може щось таке казати майбутній королеві, яка ще й сама мечом приложити може? Нібито він її переміг. Ну-ну.
Анна Лінн, Дурненький, багато по голові стукали)
Опа, гра почалася) Хоча Кхемер зараз описує закоханість, перші місяці, коли це скоріше гормональна контузія.
Олена Ранцева, Ахах, так, це вже стан Еріки)
Та... батя такий батя )
Анна Лінн, Який є)
Діта занадто самовпевнена, як на мене. І гидкенька як людина
Неба Крайчик, Так, вона дуже самовпевнена)
Гарна спроба повернути фрейлін на свою сторону
Неба Крайчик, Це вигідгіше)
Дуже зайшло, як Хакон одразу бере слово і не дає себе “обкласти” правилами чужої гри. Взагалі, в вся ця політична сцена в залі Ради дуже нагадала наші політичні реалії...
Ельфріде Ноар, Та ні, суперечки у владі - то звична справа, всюди)
Ну й як за день воїна вивчити бути пані? Але у мати хоч з головою все добре )
Анна Лінн, Пришвидшений курс дружини)
От уже ж радник роздору хд Хоча за таким нахабним не гріх сохнути, особливо якщо ще й красунчик
Олена Ранцева, Логічно ❤️
Та що Еріка починає, Віві дійсно отримала ляпаса по заслугах. Їй ще дуже повезло, що це всього навсього ляпас!
Ельфріде Ноар, Але не навмисно...
Гарне шоу затіяв король з фрейлінами. Цікаво чим це закінчиться
Неба Крайчик, Побачимо)
О, на балу у Еріки з'явилась супротивниця, як цікаво
Неба Крайчик, Діта прискакала так швидко, як змогла)
А зіпсована іграшка Хакона здається його трішки зачепила
Неба Крайчик, Скоріше, справа в тому, що Еріка на його думку діяла далі, "без дозволу".
О, розмова Кхемера з матінкою, видалась не такою вже й несподіваною
Неба Крайчик, Палиться розумник і не підозрює)
Закон все ж таки чудовий чоловік, справжній. Без тих підступностей та хитрощів. Допомога з танцями і його обережність в стосунках мабуть сприймаються дівою доволі м'яко
Неба Крайчик, Бо він її розуміє. Моряк моряка, як то кажуть)
Танці це гарно, навіть якщо ти воїтелька.
Неба Крайчик, Головне, побачити це)
Нє, ну розпалила мужика, ще й ревнує. Хоча так, коханок чоловіка-короля краще знати назубок, аби не напакостили)
Олена Ранцева, Вона каже, що не ревнує, а збирає інформацію. Не плутайте, будь ласка))))))))))))))))))))))))))))
А Кхемер виявляється вчитель танців ще той
Неба Крайчик, Від бога))
Чудова ідея з щуром)) аж королева прибігла
Неба Крайчик, Пощастило з щурами)
Еріка тут реально не принцеса, а криміналістка після невдалої ночі ахах
Ельфріде Ноар, Ахах, в жаху очі великі)
Цікаво, чому ж вона в такому гарному настрої то прокинулася ;))
Ельфріде Ноар, Ніби ж ніяких причин)))))
М-так, ситуація... Який би ти не був красунчик, якщо вже хтось інший запав у серце дами, станеш їй огидним...
Олена Ранцева, Якщо Ви про Кегату, саме так)
Вітаю з завершенням першої книги цієї цікавої історії❤️❤️❤️
Ірина Котенко, Щиро дякую ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати