17 591
“Ціна обов'язків”
Анотація до книги "Обов'язок принцеси. Книга 1."
У світі заборон і обов’язків будь-яка помилка має ціну, особливо для принцеси, тим паче Діви-воїтельки.
Та однієї ночі Еріка втрачає контроль. Чарівний незнайомець. Бурхлива пристрасть, народжена бажанням відчути себе живою. Ця таємниця може вийти з-під контролю будь-якої миті і зруйнувати все.
А коли король сусідньої країни вирішує взяти Еріку за дружину, приховувати минуле стає майже неможливо.
Адже той самий незнайомець, винуватець її безчестя – молодший брат нареченого.
Та однієї ночі Еріка втрачає контроль. Чарівний незнайомець. Бурхлива пристрасть, народжена бажанням відчути себе живою. Ця таємниця може вийти з-під контролю будь-якої миті і зруйнувати все.
А коли король сусідньої країни вирішує взяти Еріку за дружину, приховувати минуле стає майже неможливо.
Адже той самий незнайомець, винуватець її безчестя – молодший брат нареченого.
заборонене коханнясильні герої та яскраві емоціїінтриги двору
“У чужому палаці Еріці готують роль покірної дружини й королеви, та вона не звикла підкорюватися. Єдине, що справді може її зламати і знищити, стати її вироком – це кохання не до того чоловіка. До брата її нареченого.”
“Чужий палац зустрічає Еріку інтригами, пастками та випробуваннями, до яких її ніхто не готував. Та найбільше проблем їй створює таємниця, що вперто і всупереч здоровому глузду приходить до неї щоночі.”
Зміст книги: 96 глав
439 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВізуалізація Кхемера, якщо комусь хотілось роздивитись його краще)
https://booknet.ua/blogs/post/425813
++++++++???
Марія Качмарик, Дякую за коментар ❤️
Не зрозуміла питання. Мабуть, щось не те натислося. Напишіть, будь ласка, ще раз ❤️
Ох, так ось, чому вони крутилися поряд! дивно, що Еріка, як воїн не помітила, як їй сукню порізали
Ельфріде Ноар, Якби це були її доспіхи, а не сукня, до яких вона не звикла, точно б відчула. Та й не порізали, а надрізали, щоб з часом само лопнуло від рухів.
Ситуація - врагу не побажаєш. Дуже цікаво і що вони рибитимуть
Оксана Соловій, Ага, ось так закрутилося))
Оце так поворот, то це був брат!
Оксана Соловій, Так, добре, що не глянули в анотацію, там це проспойлерено)))
Ах ти ж Кхемер-сірий кардінал
Оксана Соловій, Гарне порівняння)
Гидко те, що двоє самих дорогих людей, таки суки
Фатіма Фемелі, Найобідніше за брата, хоч там свої причини. Ну а мачуха все ж не така близька.
Пролог: Приборкання норовливої? Чи норовливого?) Такі емоції..❤️
Нія Велесова, Норовливої))
Цікаво, хто ж ця Триммідана...
Ельфріде Ноар, Побачите)
Гаразд, схоже, що Кегата все ж не кохає його...
Ельфріде Ноар, Так, він їй не цікавий))
Ох, здається, дарма Еріка спитала в Кегати про зацікавленість Хаконом, побачимо, куди це приведе...
Ельфріде Ноар, Навпаки, все з'ясує)
Хто б сумнівався!!! Король хоче принцесу)))))
Христина Вілем, Ну він би не поїхав, якби йому вже не подобалася ця ідея))
Дякую за коментарі ❤️
Небезпечно мати за спиною такого брата
Оксана Соловій, Якщо він ворог, то так))
Пронирлива Віві обрала трохи не той шлях
Оксана Соловій, Який могла і бачила)
Отже для нього це не лише політичний союз вже
Оксана Соловій, Це бонус))
1.2. Нові королі просто так не їздять в гості)))) ой цікаво, що буде))
Христина Вілем, Отож і воно))
1.1 Ну що ж, мучить вона себе знатно))))
Христина Вілем, Такий характер і виховання))
Яка цікава принцеса)))))
Христина Вілем, Так так))
14.3 Трохи стресанула героїня з тими "завиваннями" з-за дверей)
Аса Шель, Та ледь жива лишилася))
Ахах, ото Кая зрадіє, коли прокинеться)))
Ельфріде Ноар, Це не те слово))
Цікаву розмову Кхемера та Керстен підслухала Еріка, багато про що говорить
Ельфріде Ноар, Так))
Вона швидко опановує науку матері
Оксана Соловій, Ахах, подивимося далі)
Йти у невідоме завжди страшно, а залишати позаду близьких ще й боляче
Оксана Соловій, Тим паче, коли тільки розумієш, наскільки близькі вони були насправді.
У неї дуже мудра мати.
Оксана Соловій, Звісно, багато досвіду)
Схоже, Хакон вже дійсно закохався в Еріку, бідолашний
Ельфріде Ноар, Так, він серйозно налаштований)
Ой непросто Хакону доведеться з дружиною
Оксана Соловій, Це факт)))
Оце так. Що ж їй робити тепер? Хвилююся за принцесу дуже
Оксана Соловій, Заміж іти...
А народ любить свою принцесу, тож схибити їй не можна
Оксана Соловій, В неї вже є певна репутація))
Горячий танець з Кхемером, не зважаючи на падіння. А Хакон виявився більш вправним вчителем)
Ельфріде Ноар, Вони різні)
Здається новий король не такий вже і простий
Оксана Соловій, Є в нього грішок)
Гідний суперник напевно нарешті
Оксана Соловій, Ну так, він дуже вправний і сильний)
А вона легко не дасться!
Оксана Соловій, Легко не про неї)
Щось я підозрюю що Хакон це саме той кого вона зустріла в лісі
Оксана Соловій, Дуже цікава здогадка)
Поява незнайомця здається не простим збігом. Дуже цікава принцеса-мені подобаються героїні що можуть постояти за себе
Оксана Соловій, Це не простий збіг) Якщо Ви про полігон)
Цікава така війна, схожа просто на гру монархів.
Оксана Соловій, Ну так, там вистава одного актора...
Ахах, зараз Кхемер покаже їй, як танцювати))
Ельфріде Ноар, Або вона йому))
Ахах, ото Керстен оскаженіла, і не попреш ж проти слова Хакона, що він був свідком)))
Ельфріде Ноар, Тому вона і не хотіла його на троні))
Чудова помста, хоча популяцію щурів трохи шкода))
Ельфріде Ноар, Вони б її теж не жаліли))
Перець в пудрі, ух, що то будеее)))
Ельфріде Ноар, Великий вибух)))
Схоже, Хакон нарешті знаходить більше спільної мови з Ерікою!
Ельфріде Ноар, Так, додумався)
Там, де Хакон каже, що йому не потрібні трупи знатних дівчат, а Еріка питає: "тільки знатних?" Просто вбило, ахахахах!
Ельфріде Ноар, Ну бо є не знатна)))))
Ми всі зрозуміли про кого))
А ще й Віві, та ще розпусниця )
Анна Лінн, Мабуть, не склалося з королем))
Ну-ну, гарні були освітні заняття =))
Анна Лінн, Ввечері так, ще й професор хороший)))
Чорт, те, що Хакон може зараз заборонити їй ходити таємними ходами, це точна проблема...
Ельфріде Ноар, Якщо так, то дійсно проблема)
15.1 Щось у королеви Керстен дуже слабкі нерви, один щур вивів з себе аж настільки)
Олена Ранцева, Він занадто зайнятий власним его))
Те, що Кегата мала вийти за Хакона - оце так поворот!
Ельфріде Ноар, Ну то ще в 6 главі брати обговорювали, сюрприз для всіх.
Дуже очікую, як же Еріка помститься цим дівчатам, що скривдили Кегату!
Ельфріде Ноар, Обов'язково це зробить)
Цікаво, ким Гершен приходилася вчителю...
Ельфріде Ноар, Кимось дуже важливим))
Мені вже подобається Гершен з розмов про неї
Ельфріде Ноар, Історія Гершен розкриється у другій книзі, поки що нема часу і людей, які б про неї знали багато. А Інґмар буде мовчати до останнього, має причини)
14.3 За що так щурів, авторко?) Що такого вони зробили?))
І взагалі, у короліському замку такі голодні щури, то ганьба ахахах Ніби у них там немає чого їсти хд
А, і Еріка така ревнива, прям тащуся)) Цікаво, а якщо Кхемер справді додумається зрадити?) Ото буде епічна битва) І Хакон не врятує дурного братика))))
Олена Ранцева, Відгребе по повній))
Цікаво, чого це королева стала розпитувати Еріку про Кхемера...
Ельфріде Ноар, Пізніше буде пояснення))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати