7 230
“Ціна обов'язків”
Анотація до книги "Обов'язок королеви. Книга 2."
Еріка вижила і зберегла таємницю. Але від наслідків не втекти.
Це лише початок. Попереду роль, до якої вона не готова. Чужий двір і трон, що не пробачає слабкості. Нові інтриги, небезпечні ігри, вороги, що прикидаються друзями. І навпаки.
Та найскладніше – шлюб без кохання, що мав стати вироком. Але почуття більше не підкорюються волі, а правда може зруйнувати крихку рівновагу. Та Діва Баленсії ніколи не здається.
Це лише початок. Попереду роль, до якої вона не готова. Чужий двір і трон, що не пробачає слабкості. Нові інтриги, небезпечні ігри, вороги, що прикидаються друзями. І навпаки.
Та найскладніше – шлюб без кохання, що мав стати вироком. Але почуття більше не підкорюються волі, а правда може зруйнувати крихку рівновагу. Та Діва Баленсії ніколи не здається.
заборонене коханняінтриги та приховані таємницісильні герої та яскраві емоції
“Коли обов'язок вимагає одного, а серце розривається від зовсім іншого почуття... Палацові інтриги та приховані таємниці, які розкриваються у найнесподіваніші моменти, все тут. Однозначно рекомендую ❤️”
“Вона не хотіла ні цього шлюбу, ні корони. Та щоб вижити, Еріці довелося стати активним гравцем у жорстокій боротьбі за владу. Інтриги, отрути, небезпечні почуття. І права на помилку немає!”
Зміст книги: 66 глав
Останнє оновлення: сьогодні
168 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДоброго ранку! Читаю вже другу книгу. Несподівано для себе. Мені дійсно сподобалось. Персонажі живі. Поведінка їх часами непердбачувальна. Сюжет захопливий. Дякую за задоволення! Чекаю на продовження
Val Sereda, Доброго ранку! Неймовірно вдячна Вам за коментар ❤️
Це дуже приємно і надихаюче, дякую ❤️
Продовження щодня о 10:00 ❤️
Казначей красунчик)))
Неба Крайчик, О так))
Неформальні відносини завжди ближчі
Неба Крайчик, це саме те, чого вона прагне)
Як добре що вона дала шанс одній з фрейлін виправитися, це гарний вчинок
Неба Крайчик, не без вигоди для себе)
Добрий день, Джул'єта. Читаю із задоволенням вже другу книгу, дуже подобається, герої розмовляють такою природною мовою, я постійно сміюсь. Спілкування Хакона з Ерікою вражає. А від питання королеви "Хто заливав про справжніх міцних мужиків?" я просто впала. Дякую за цікавий твір і бажаю натхнення та успіхів!
Аида Докова, Ого, дуже дякую за відкук ❤️
Мені неймовірно приємно, відгуки читачів завжди дуже надихають ❤️
Все? Тепер точно крапка?
Тетяна Губоній, Ну він, як остання сволота себе веде, і це не кінець його закидонів)
Поганець Кхемер... Вже б тріснула його
Неба Крайчик, Теж руки чешуться...
Ого які пристрасті.
Неба Крайчик, ага)
Кхемерчик уііі, знову емоційні гойдалки! Юхху
Неба Крайчик, Ой шо там далі буууууде))
Ох і поїздочка до притулків. Однак добре, що вона все побачила на власні очі. Можливо це на краще
Неба Крайчик, Це точно дало їй важливу інформацію))
Ох добилась свого хоч і через листа
Неба Крайчик, Отака вона))
Ох знову Хакончика образили
Неба Крайчик, Вона розгублена... Хоча я теж вважаю її поведінку свинською))
Ахахах, гарно вона вивела жрицю
Джул, Чекаю з нетерпінням
Ух реформи поряд!))
Джул, Однозначно
Чекаю на продовження ❤️
Нічого собі благо
Неба Крайчик, Та все ще гірше)
Навіть не знаю, добре це чи погано що вона дочекалась
Неба Крайчик, Побачимо)
Ого-го-го! Оце тілесні пристрасті!
Тетяна Губоній, Не було іншого виходу))
Здається життя тепер буде чудовим?))
Неба Крайчик, Подивимося))
ООО, нарешті вона зрозуміла. Боже, я така щаслива за них)))
Неба Крайчик, Ще рано)))
Вітаю з новинкою! Цікава історія. Побігла читати першу частину. Сердечко та підписка. Сподіваюсь на взаємну підтримку
Юлія Куліш, Дякую, є ❤️
От жеж хитруля! Бідний Хаконисько
Джул, Дуже сподіваюсь
ООО ну як так, Кхемер один у голові.
Неба Крайчик, Ну він був першим і яскравим, автоматично зайняв трон єдиного кохання для вихованої пані)))
Я б мабуть теж на себе розлютилась в такій ситуації
Неба Крайчик, Ситуація не дуже... Але що поробиш...
Ну і питання у вас, авторко! Це ж вас треба питати, що ви там накрутили )))
Тетяна Губоній, А мені цікаво, чого очікують читачі))
Ааааа.. ну коли стане ясно щось... Інтрига)))
Неба Крайчик, Вона чекає, щоб дарма не йти))
Мало їй було клопотів, мало…
Тетяна Губоній, Завжди можна більше...
Ой-ой сподіваюсь, що в неї все добре і це справді зілля матері
Неба Крайчик, ❤️
О! Пішли мурали. Правильно, королівству потрібен модерн. Тим більше, коли дехто влаштовує самодіяльність))
Тетяна Губоній, Вони експерементаторки))
Мені здається, кабінету Гершен недовго пустувати
Тетяна Губоній, Так, його швидко до рук приберуть))
Отже вона знає Кхемер поїхав..
Неба Крайчик, Тепер так, і це погано... Завтра події почнуть закручуватися у тугий вузел, мирні архітектурні пригоди добігають кінця.
Хм... Кабінет Гершен може приховувати свої таємниці
Неба Крайчик, Можливо)
Ух ти, яке поле для втілення бажань, жіноча частина замку мабуть не найменша територія)))
Неба Крайчик, Ох як набудують там)))
Еріка не вміє інакше — в неї все завжди кардинально ))
Тетяна Губоній, Ахах, це точно)
Соковито і захопливо! Підписалась. Загляньте і ви до мене, Джул'єта!
Ольга Оленіч, Дякую ❤️
Звісно, вже є ❤️
Відчувається, як Еріка дорослішає, поводиться як справжня господиня
Тетяна Губоній, Найшла, чим себе зайняти)))
Урааа бал!
Неба Крайчик, Так-так, але спочатку серйозна підготовка)
От вічно Еріка сперечається з усім світом — з людьми, з устоями, з богами. І Гершен теж була такою?
Тетяна Губоній, Можливо, так думаю, що у Еріки все ж більш бунтівний характер)
Які цікаві новини дізналась вона від Інгмара, це додасть їсть їй переживань.. а ще її здогадки. Хм
Неба Крайчик, О так, накрути - то страшна сила.
Отакий друг, як Кріпко, справді дорожчий за будь‑які титули
Тетяна Губоній, Це точно ❤️
Ух ти, як добре що Еріка повернула свого коника!
Неба Крайчик, Так, ще одна радість)
Ахахах, Есхок вирішив виказати повагу до королеви, цікаво))
Джул, Так, саме про це подумала
Маленька перемога, яка насправді зовсім не маленька
Тетяна Губоній, Погоджуюся, такого вона не очікувала)
А обмежень дійсно багато, не думаю що для Еріки це стане проблемою
Неба Крайчик, Вона знає, куди тиснути))
ООО, дуже радію що Еріка отримає свою зброю ще й залу для тренувань
Неба Крайчик, Так, їй цього дуже не вистачає)
Полігон — це круто! )))
Тетяна Губоній, Так, і вона його зробить))
Ууу нема
Неба Крайчик, Завтра буде вся їх насичена бесіда))
Практикуєте класичний саспенс, авторко? ))
Тетяна Губоній, Забагато тексту просто, треба ділити, але завтра буде дуууже довга прода, щоб не обривати)))
Гарна, чесна сцена примирення
Тетяна Губоній, Дякую ❤️
Як добре що вони порозумілися з Ві-ві
Неба Крайчик, Так, нарешті)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати