235 146
Анотація до книги "Не повертайся"
Розлучення стало найкращим рішенням у моєму житті.
Колись я кохала чоловіка до тремтіння, до залежності, до готовності пробачати те, що пробачати не можна. Та на момент, коли наш шлюб остаточно розвалився, у мені залишилася сама лише втома.
Я поїхала до іншого міста, почала все з нуля й щиро вірила, що двері в минуле зачинені. Аж поки колишній знову не увірвався в моє життя, дізнавшись про маленьку таємницю, яку я приховувала від нього стільки років.
— Збери речі моєї доньки і поясни їй, якого біса мати-брехуха на шість років позбавила її батька.
— Які речі? Вона не твоя. І я її з тобою нікуди не відпущу.
— Свої теж збери. Згодишся за няньку. Сподіваюся, із цим ти впораєшся краще, ніж із роллю дружини.
Колись я кохала чоловіка до тремтіння, до залежності, до готовності пробачати те, що пробачати не можна. Та на момент, коли наш шлюб остаточно розвалився, у мені залишилася сама лише втома.
Я поїхала до іншого міста, почала все з нуля й щиро вірила, що двері в минуле зачинені. Аж поки колишній знову не увірвався в моє життя, дізнавшись про маленьку таємницю, яку я приховувала від нього стільки років.
— Збери речі моєї доньки і поясни їй, якого біса мати-брехуха на шість років позбавила її батька.
— Які речі? Вона не твоя. І я її з тобою нікуди не відпущу.
— Свої теж збери. Згодишся за няньку. Сподіваюся, із цим ти впораєшся краще, ніж із роллю дружини.
владний геройколишнізустріч через час дуже емоційно
Зміст книги: 21 глава
Останнє оновлення: вчора
368 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиКапец ...ото зустріч в океанаріумі з колишніми родичами...
А де була бабуся, коли треба було доглядати за Єгором? Навіть не приїхала?!
Ну і зустріч.Цікаво,з ким Віка приїхала на відпочинок?
Звісно, що Віка розповість про зустріч Єгору та своїй бабусі) Дякую за цікаве продовження! ❤️ Окрема подяка,що дві цікаві книги можна прочитати безкоштовно! Натхнення та легкого пера Вам!
❤️❤️❤️
Радію продовженню в новій книзі і тому що це безплатно.Дуже чекала її.
Як цікаво.
Відпустка розкриє всі секрети
Ну що ж подивимось до чого приведуть спостереження за нашими героями. Дівчинка в них вийшла не ординарна))
Дякую
Яка мама молодець. Так і треба , дитину треба підтримувати і хвалити
Де ж вони (на біду мами) перетнуться з татом? На піратському кораблі?
тепер ще більше не зрозуміло.....як з'явилася ця дитина? якщо останні роки Марта з Єгором разом не були.....
Таня Цар, Єгор же попросив у Марти наостанок побути ще 1 день побути його дружиною)))))). От і результат. В останній главі так вона і сказала: момент про який не знав ніхто окрім нас двох
♥️
Щиро вдячна за продовження історії!
Вітаю,вау,класний початок,чомусь я нездивована чиї це гени....круто...чекаю продовження
Наталя Віятик, ❤️
Чомусь мені здається що вони зустрінуться на відпочинку і донечка- вулканчик ще потріпає нерви татусеві з нетерпінням чекаю на продовження натхнення Вам авторко і побільше читачів
Галина Підгайна, Дякую ❤️
Мама - розумниця
Tamara Polovinska, ❤️
Прочитала главу на одному диханні, як же цікаво ви пишете. Вау Чекаю що буде далі.Коли зустрінуться. Дякую.
Ирина Онощенко, Дякую ❤️ Мені дуже-дуже приємно.
Марта дуже гарна мама і донечка у неї чудова. Дякую за продовження зустрічі з улюбленою героїнею.
Алла Козаченко, Дякую ❤️
Я з вами у другій частині, аж цікаво як ви розкриєте гг , а те що донечка є Марти , це чудова новина. А доні як відомо в такому віці правду говорять швидко , я про те що коли зʼявиться Він, Аріна завдасть такого що дух підпиратиме. Бо захоче і зможе.
Olai Shvets, Я після таких коментарів сиджу й усміхаюся як дурна ❤️
Пані авторко, ото вже вмієте торкнутися серця й розігнати інтригу ;)
Затамувавши подих чекала завершення цієї прекрасної історії, а тут такий сюрприз❤️
З одного боку дуже радію, що задоволення можна розтягнути, а з іншого — хвилююся, як би ото дочекатися нових розділів. Історія затягнула з перших сторінок першої частини!
Початок другої частини змусить взагалі прописатися на Вашій сторінці. Дуже цікаво.
Натхнення й наснаги Вам. З нетерпінням чекаю оновлення.
Read Me, От ви зараз розчулили мене до серця ❤️
Я дуже боялася, як приймуть другу частину.
Я на повністю поділяю думку, висловлену в коментарі Read Me.
Дякую за приємний сюрприз у вигляді продовження історії Марти і за появу вулкану з косичками по імені Аріна:):):) Бажаю великого успіху цій книзі !
Тетяна Худя, І я вам дуже дякую!
дуже мало але зав'язка дуже захоплива
Раіса Харченко, ❤️
І все ж таки остання ніч не пройшла даром з нетерпінням чекаю на продовження
Галина Підгайна, ❤️
Дуже цікавий початок...
Чекаю на продовження з нетерпінням)))
Іріна Дунець, Дякую ❤️
Феєричний початок! Дівчинка просто міні петарда) Дякую ,заінтригували ! чекаю продовження і реакції татка)
Краватка Метелик, Аріша в мене поки що головний постачальник мімішності в історії❤️
дякую за творчіст бажаю вам успіхів і натхнення
Надежда Мутилович-Мартынюк, Дякую ❤️
Аріша мені вже подобається) така мила дівчинка)
Ната Баланюк, Аріша — це просто моя окрема любов ❤️
Книга захопила одразу. Надіюсь так буде до останньої сторінки. Вдачі НАМ.
Varvara Tiyaghova, Дякую ❤️
Друга книга, як і перша, захоплює з перших сторінок. Дякую за продовження. Натхнення та успіхів ❤️❤️❤️
Солоха Солоха, І я вам дякую ❤️
Одне не розумію - як Марта так піддалася Єгору? Таки любить його .. чи любила???
Коментар видалено
Початок історії цікавий, чекаю продовження.
Ну смішно ж...
Вже подобається, а як будуть виходити оновлення?
Мала вогонь)) дуже-дуже цікава книга
Вітаю з новинкою)
Чудовий початок.
♥️
Дякую за продовження! Вельми цікаво!
Мені вже подобається початок.Дякую автору за цікаву історію.
Відкрилося, дякую!
Який графік викладання розділів?)
Дякую вам за продовження. Дуже емоційний роман.
Як інтересно Єгор вмовив Марту на цей день? І такі умови? і де так довго був? 7 років ..
Ооооо!Я з таким нетерпінням чекаю продовження!!! Автор, не випробовуйте нас ( читай- мене) ?
Дівчинка молодець)))
Початок цікавий та мелеча молодець,себе в обіду не дає.
Дякую, що дали їй можливість… Вона змінилася. Не зламалася, стала сильнішою. Чекатиму на їх зустріч. Маленька дзиґа - донька своїх батьків) Натхнення❤️
Початок неймовірний. І як після такого не продовжити читати)!
Аріна неймовірна )))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати