Не повертайся
235 146

Не повертайся 18+

Короткий любовний роман

Анастасія Kовальська

Анастасія Kовальська · автор

В процесі · 66 стор. · Регулярно оновлюється
1 752
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 368
Анотація до книги "Не повертайся"
Розлучення стало найкращим рішенням у моєму житті.
Колись я кохала чоловіка до тремтіння, до залежності, до готовності пробачати те, що пробачати не можна. Та на момент, коли наш шлюб остаточно розвалився, у мені залишилася сама лише втома.
Я поїхала до іншого міста, почала все з нуля й щиро вірила, що двері в минуле зачинені. Аж поки колишній знову не увірвався в моє життя, дізнавшись про маленьку таємницю, яку я приховувала від нього стільки років.
— Збери речі моєї доньки і поясни їй, якого біса мати-брехуха на шість років позбавила її батька.
— Які речі? Вона не твоя. І я її з тобою нікуди не відпущу.
— Свої теж збери. Згодишся за няньку. Сподіваюся, із цим ти впораєшся краще, ніж із роллю дружини.

владний геройколишнізустріч через час дуже емоційно

Зміст книги: 21 глава
Останнє оновлення: вчора
Розділ 1
15 трав.
Розділ 2
16 трав.
Розділ 3
18 трав.
Розділ 4
20 трав.
Розділ 5
21 трав.
Розділ 5.2
24 трав.
Розділ 6
31 дн. тому
Розділ 7
30 дн. тому
Розділ 8
28 дн. тому
Розділ 8.2
23 дн. тому
Розділ 9
22 дн. тому
Розділ 10
20 дн. тому
Розділ 10.2
17 дн. тому
Розділ 10.3
16 дн. тому
Розділ 11
13 дн. тому
Розділ 12
8 дн. тому
Розділ 12.2
6 дн. тому
Розділ 13
6 дн. тому
Розділ 13.2
5 дн. тому
Розділ 14
2 дн. тому
Розділ 14.2
вчора

368 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ніна
26.05.2026, 17:41:57

Мені подобається,не хочеться чекати продовження, хочеться все і одразу.Дякую автору.

avatar
Оксана Дембічак
26.05.2026, 16:24:22

... тільки щоб цей татусь був адекватним...

avatar
Марія Масик
26.05.2026, 10:53:52

Вітаю.Дякую автору за цікаву історію.Хотілося б знати графік оновлень.Гарного дня.

avatar
Мария Ткаченко
26.05.2026, 00:40:03

Аж трохи хвилююсь за Марту. Дуже надіюсь, що вона навчилася протистояти тиску і залякуванням і більше не дозволить ображати себе.

avatar
Оля Возняк
26.05.2026, 08:44:03

Мария Ткаченко, Точно!

avatar
Галина Підгайна
26.05.2026, 07:26:16

Продовження дуже цікаве вже дуже хочеться почути про Єгора як він жив усі ці роки чи мучився чи жив собі припіваючи з нетерпінням чекаю на продовження натхнення Вам авторко

avatar
Natalka
25.05.2026, 23:49:32

З анотації зрозуміла, що копита Єгор не розгубив... на жаль(
Ну що ж чекаю їх нову зустріч і реакцію Аріни.

avatar
Олеся Пп
25.05.2026, 23:22:46

♥️

avatar
Лилия Лилия
25.05.2026, 22:42:37

Дуже цікаво,як же відбудеться ця зустріч...., знову буде як "носоріг" себе вести ?!?

?❤️❤️

avatar
Яна Владовська
25.05.2026, 22:02:34

Вже чекаємо головних подій...

avatar
Klara Csern
25.05.2026, 21:12:34

Чекаємо головних подій

цікаво як будуть події розвиватися

avatar
Оксана Дембічак
25.05.2026, 10:33:13

Не хочеться, щоб Єгор повертався у їх життя...

❤️❤️❤️

avatar
Олеся Пп
24.05.2026, 23:46:23

♥️

avatar
Yulia Oliinyk
24.05.2026, 13:49:01

доброго дня, який графік викладення нових глав? дякую

дуже цікава історія, дякую.

avatar
Тетяна Подолян
24.05.2026, 04:40:13

подобається,з нетерпінням чекаю оновлення.

?

avatar
Тетяна Худя
23.05.2026, 07:38:11

Від кого ж той запит??? Від Віки чи вже від Єгора? Невже Віка вже встигла повідомити Єгору, що зустріла Марту з донечкою, яка по віку може бути його дитиною? Чому ж вони (сімейка Менджиковських) і через 7 років після розлучення ніяк не відчепляться від Марти?!

avatar
Тетяна Худя
23.05.2026, 07:30:57

Але чому це Віка так зацікавилась Аріною? Жила собі стільки років, напевно, і не згадуючи про колишню невістку, а тут раптом: "... А років тобі скільки, Аріш? "

avatar
Lana
22.05.2026, 20:58:29

уже дуже цікаво, ця маленька фурія не дасть себе образити, не маму!

avatar
Люда Плошко
22.05.2026, 20:21:49

супер!

avatar
Кара Дженерс
22.05.2026, 14:45:19

Напевно Єгор!

avatar
Galina Lytwynowa
22.05.2026, 13:12:18

Коментар видалено

avatar
Мария Ткаченко
22.05.2026, 09:47:42

Не можу дочекатись, коли вони вже зустрінуться...

avatar
Нина Коваленко
16.05.2026, 11:02:40

Історія Марти цікавить, але дивує те що Марту знову хочуть зробити залежною від колишнього, якось це не правильно.

Показати 5 відповідей
Anastasiia Y
22.05.2026, 08:34:40

Larisa Chelter, Ну, тоді тут зовсім без варіантів. Вона його дитина і він має на неї право. Якби Марті не хотілося б викреслити його з життя.

avatar
Тая Щербина
22.05.2026, 03:31:45

дуже мало і рідко а хочеться побільше і частіше. Дуже вже хочеться взнати як зреагує на батька манюня.

avatar
Nataliya Parfenyuk
22.05.2026, 01:13:02

Дуже люблю ці моменти, коли батьки дізнаються, що у них виявляється є дитина. Це такий сильний емоційний момент, який навіть важко зіпсувати неякісним описом. Уява допомагає компенсувати. І варіанти бувають діаметрально протилежні. Цікаво, як тут вийде ;) якою буде реакція Єгора?
Дякую

avatar
Олеся Пп
21.05.2026, 22:55:56

♥️

avatar
Olinka
21.05.2026, 15:39:34

Оце так продовження книги. Я у захваті ? чекаю наступних частин.

avatar
Оксана Дембічак
21.05.2026, 07:56:33

Цікаво. Але, автор, не тягніть будьласка, з продовженням, хочеться вже почути Єгора, може прозрів, змінився, помучився трохи, засранець

avatar
Тена Дітна
20.05.2026, 23:01:12

Яка дитина)) Скарб!

avatar
Тая Щербина
17.05.2026, 20:44:42

Чомусь мені здається дуже не правильним ховати дитину від батька . Дитя повинне мати повну сім'ю. Розумію що бувають різні батьки в тому числі і не адекватні, та я маю на увазі тих хто не задіяв проти дитини зла.
Не знати свого татка, для дитяти велика травма.малеча сприймає це як свою провину.

Показати 3 відповіді
avatar
Тая Щербина
20.05.2026, 22:12:30

Larisa Chelter, Читала. Знаєте я одного разу в молодості розмовляла з молодим хлопцем. Те що він розповідав про відсутність батька порвало мою душу в клоччя. Я мовчки слухала а сльози змішувалися з дощем аж поки не почала схлипувати.В його душі стільки болю, образи, люті, там скільки замішано, що пройшло з тої пори більше 40 років а я не можу цього забути

avatar
Мария Ткаченко
16.05.2026, 03:29:59

Не впевнена, що мої коментарі доходять, бо в якийсь момент текст "зависає" і не вдається ні закінчити його, ні виправити помилку Т9, ні відправити. Тому хочу висловити основне бажання - дуже хотілось би, щоб був зламаний стереотип, як багатий, владний батько відбирає у беззахисної матері дитину, продовжуючи ображати і принижувати її. Будь ласка, мила авторко, дайте їй якийсь "козир", щоб на цей раз сила була на її стороні, щоб йому довелося, хоч би частково , пережити те, що пережила вона у браці з ним, відчути, як боляче, коли тебе відвергають, нищать твої сподівання. Щоб усвідомив, що ради помсти, втратив можливість кохати і бути коханим, мати сім'ю... Нехай тепер він трохи постраждає і докладе сил, щоб в його життя повернулось кохання.

Показати 9 відповідей
Liliya Petkova
20.05.2026, 21:52:05

Мария Ткаченко, Козир буде, я так вважаю, дочка довго буде його маринувати- це і буде йому покарання. І якщо на те пішло то дитина буде йому бажана бо все ж Марту він покохав

avatar
Олеся Пп
20.05.2026, 21:44:08

♥️

avatar
Ирина Онощенко
16.05.2026, 18:38:15

Дякую,що пишете продовження про Марту та Єгора. Бо їх історія ще не дійшла до логічного завершення. Чекаю на продовження з нетерпінням.

Пацюк Червоній
20.05.2026, 20:16:56

Ирина Онощенко, а я вважаю, що дійшла. Вони розлучились. Єгор може повернутися до однієї зі своїх коханок

avatar
Тетяна Маркова
20.05.2026, 19:48:45

Ой,мовчання дитини,особливо,коли це стосується розмов про її вік-це щось нереальне.Та і поведінка Марти видає її з головою

Дякую за книгу, продовження інтригуюче..

avatar
Nata Kriva
19.05.2026, 21:10:19

Коли вона встигла завагітніти і не знати про це. Чоловік багато часу провів у лікарні майже як овоч. Я шось загубилась

Полина Назарова
19.05.2026, 21:54:35

Nata Kriva, Він і кінці як справжній поц і ниций пацюк, сказав Марті, що якщо хоче отримати щось більше за дирку від бублика, то повинна зіграти з ним в амнезію останній раз, і тоді вона і завагітніла.

avatar
Ірина Науменко
19.05.2026, 15:26:10

хороша книга, ждемо продовження

Вітаю! Прочитала коментарі, повернулась у "Непотрібну дружину", по - новому перечитала - і підтримую думку - якщо і зійдуться герої знову то хоч би Єгору це стало не так легко! Книги - вогонь! Емоції зашкалюють! Дякую, авторе!

Світлана Саченко, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Наталія Хомишин
18.05.2026, 14:24:20

...шикарно описані стосунки мами і шестирічний...з легкістю та гумором)))ван лав!!!


Марто не здавався...не зустріла ти її..і що, ну маєш ти дитину..де гарантія що то Єгора ...(навіть по при схожість)

привіт привіт...і прощавай...і шукайте варта в полі...!!

Наталія Хомишин, Дякую ❤️

avatar
Олена Жданова
18.05.2026, 16:17:38

цікаво, цікаво

Олена Жданова, ❤️

avatar
Мария Ткаченко
18.05.2026, 18:36:58

Так ось як розкриється тайна про Аріну! Цікаво, чи її батько і його рідня зрадіють цій новині, чи все переважить їх вражене самолюбство, що від них посміли скрити ТАКЕ.
Бажаю автору, щоб думки по сюжету зринали в уяві легко, чітко і стрімко. з нетерпінням чекаю продовження. Дякую.

Мария Ткаченко, Дякую ❤️

avatar
Тая Щербина
18.05.2026, 20:02:40

Хочеться ще, та побільше... Надзвичайно подобається. Подобаються порівняння і це моя особлива пристрасть, за що особливо вдячна.

Тая Щербина, Дякую ❤️

avatar
Оля Возняк
19.05.2026, 06:59:17

Чому Марта продовжує називати Віку племінницею, адже з минулої частини стало повністю зрозуміло, що то його дочка: дочка зведеної сестри копія Єгора, значить, вона його рідна дочка. Яку він, доречі, залишив на виховання мамі, хотів сплавити Марті, поки сам їхав на море з коханкою. Хто взагалі так робить - їде на відпочинок, щоб розійтися. Неправильний чоловік з усіх сторін. Дуже хочеться, щоб Марта змогла добитися позбавлення його прав на дитину. Дуже цього чекаю.

Показати 2 відповіді

Оля Возняк, Віка — не дочка Єгора, а племінниця) З сестрою в них одна мама.

avatar
Олеся Пп
18.05.2026, 23:27:19

♥️

avatar
Тетяна Худя
18.05.2026, 15:20:21

Таки світ тісний... Але, якщо б Марта, тільки привітавшись з Вікою, відразу і пішла разом з донькою геть, то напевно, інформації для пошуку Марти і її доньки у Єгора було б замало. Тим більше, що впевненості в тому, що донька Марти є також його донькою , у Єгора не було б. До того ж, після розлучення він, схоже всі ці 7 років насолоджувався своєю свободою, спокійно обходився без дружини і без дітей. То навіщо йому зараз знадобилось би їх шукати? Але, я знаю з анонсу, що таки буде шукати і знайде. Та що ним рухатиме???

avatar
Тоня Поставна
18.05.2026, 15:01:14

Інтригуючи)))

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше