235 146
Анотація до книги "Не повертайся"
Розлучення стало найкращим рішенням у моєму житті.
Колись я кохала чоловіка до тремтіння, до залежності, до готовності пробачати те, що пробачати не можна. Та на момент, коли наш шлюб остаточно розвалився, у мені залишилася сама лише втома.
Я поїхала до іншого міста, почала все з нуля й щиро вірила, що двері в минуле зачинені. Аж поки колишній знову не увірвався в моє життя, дізнавшись про маленьку таємницю, яку я приховувала від нього стільки років.
— Збери речі моєї доньки і поясни їй, якого біса мати-брехуха на шість років позбавила її батька.
— Які речі? Вона не твоя. І я її з тобою нікуди не відпущу.
— Свої теж збери. Згодишся за няньку. Сподіваюся, із цим ти впораєшся краще, ніж із роллю дружини.
Колись я кохала чоловіка до тремтіння, до залежності, до готовності пробачати те, що пробачати не можна. Та на момент, коли наш шлюб остаточно розвалився, у мені залишилася сама лише втома.
Я поїхала до іншого міста, почала все з нуля й щиро вірила, що двері в минуле зачинені. Аж поки колишній знову не увірвався в моє життя, дізнавшись про маленьку таємницю, яку я приховувала від нього стільки років.
— Збери речі моєї доньки і поясни їй, якого біса мати-брехуха на шість років позбавила її батька.
— Які речі? Вона не твоя. І я її з тобою нікуди не відпущу.
— Свої теж збери. Згодишся за няньку. Сподіваюся, із цим ти впораєшся краще, ніж із роллю дружини.
владний геройколишнізустріч через час дуже емоційно
Зміст книги: 21 глава
Останнє оновлення: вчора
368 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійтивітаю з новинкою. Я вже закохалась в Аріну.
Вітаю з продовженням!
Ні,ну що це таке??А мамі хлопчика не потрібно навчити свою дитину,як поводитись із дівчатками??Правильно зробила,що дала здачі-на слідуючий раз він двічі подумає перш ніж чіплятися.
Вітаю в продовженні! Не залишу героїв, бо остаточна крапка в такому вихорі емоцій кохання-ненависті явно не могла так просто бути поставлена.
Аріна дочка Єгора....
Вітаю! Хай легенько пишеться, щоб нам цікаво читалось! Дякую, дуже подобається. Читаємо, чекаємо, захоплюємось.
Вітаю з новинкою, зацікавило... Як плануєте оновлення?
Мені однозначно подобається ця дівчинка
Дякую за продовження .Це велика мотивація йти далі і відволікає від тяжких реальних подій
Ого, значить день амнезії пройшов цікаво, якщо з'явилася Аріна. Вітаю з початком
Дякую за продовження. Будемо чекати на нові розділи.❤️
Вітаю з новинкою, продовженням історії ❤️❤️❤️... Натхнення Вам та успіхів книзі ❤️
Вітаю з новинкою. Бажаю успіхів книзі
Вітаю з цікавою новинкою)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати