235 146
Анотація до книги "Не повертайся"
Розлучення стало найкращим рішенням у моєму житті.
Колись я кохала чоловіка до тремтіння, до залежності, до готовності пробачати те, що пробачати не можна. Та на момент, коли наш шлюб остаточно розвалився, у мені залишилася сама лише втома.
Я поїхала до іншого міста, почала все з нуля й щиро вірила, що двері в минуле зачинені. Аж поки колишній знову не увірвався в моє життя, дізнавшись про маленьку таємницю, яку я приховувала від нього стільки років.
— Збери речі моєї доньки і поясни їй, якого біса мати-брехуха на шість років позбавила її батька.
— Які речі? Вона не твоя. І я її з тобою нікуди не відпущу.
— Свої теж збери. Згодишся за няньку. Сподіваюся, із цим ти впораєшся краще, ніж із роллю дружини.
Колись я кохала чоловіка до тремтіння, до залежності, до готовності пробачати те, що пробачати не можна. Та на момент, коли наш шлюб остаточно розвалився, у мені залишилася сама лише втома.
Я поїхала до іншого міста, почала все з нуля й щиро вірила, що двері в минуле зачинені. Аж поки колишній знову не увірвався в моє життя, дізнавшись про маленьку таємницю, яку я приховувала від нього стільки років.
— Збери речі моєї доньки і поясни їй, якого біса мати-брехуха на шість років позбавила її батька.
— Які речі? Вона не твоя. І я її з тобою нікуди не відпущу.
— Свої теж збери. Згодишся за няньку. Сподіваюся, із цим ти впораєшся краще, ніж із роллю дружини.
владний геройколишнізустріч через час дуже емоційно
Зміст книги: 21 глава
Останнє оновлення: вчора
368 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійтицікаво, дуже чекаю на продовження
Знищили її морально в першій книзі, а тепер що мирити їх будете? Невже таке пробачають? Прямо творчий мазохізм.
життєвий хочеться читати
норм
чекаю з нетерпінням, подобається.
Я так розумію оновлення через день? Дуже довге очікування(((
цікаво
От не розумію я таких чоловіків, які знущалися з дружини, а тепер прийшли з триумфальним виглядом знайомитися з донькою. Подонок він і покидьок…
А підкажіть є графік викладки глав ?
♥️
аж саму затіпало...
Таки познайомиться донечка з татом?
Ой ой ой і що тепер буде як Марті захистити себе і дочку від Єгора
А поцілунок?
Шкода Марту.((((( Адже, пам'ятаючи, яким Єгор був у якості чоловіка, як він зневажав і всіляко принижував Марту, у неї немає підстав вважати, що надалі він буде ставитись до неї інакше. А підстави думати, що він, використовуючи свої зв'язки і фінансові можливості забере у неї дочку, щоб потім шантажувати її і примушувати до чогось, наприклад, доглядати за своєю матір'ю, у Марти підстави є.
Ой-йой! 0_о
От нащо Марті такі випробування? Єгор як відносився до неї зверхньо, агресивно, як переможець над переможеним - так і продовжує. Бісить! Але факт лишається фактом: Менжиковський батько дитини і хоче їм бути по-справжньому. Просто не з того почав...
ох же ця напруга .....
Тоня Поставна, ❤️
Просто супер. Читається на одному подиху
Тоня Бондаренко, Дякую ❤️
з нетерпінням чекаю продовження
Оля Бучко, ❤️
Дуже хочу щоб порозумілися і дали дитятку сім'ю, міцну і щасливу.
Тая Щербина, ❤️❤️❤️
дякую за книгу, дуже цікаво
Лідія Бурак, Дякую ❤️
отак доля првертає дороги знову в прірву. бідна жінка лише почала нове життя!
чекаю прлдовження
Пані Анастасія, у вас все добре, а ти ми хвилюємося?
І дуже цікаво, що ж буде далі?
Який графік оновлень?Дякую
Коли буде продовження???
Здается Марту вин кохае?
Не подзвонив (якщо знайшов адресу Марти, то і номер її телефону мабуть же знайшов ), не написав у соцмережах, щоб з'ясувати питання, які у нього раптом виникли до неї через 7 років після розлучення, а відразу з'явився, як ... Чому не одружився за цей час зі своєю коханкою???
нормально
Якщо це родичка розпатякала то бажаю їй того ж через що Єгор дружину протягнув
Мало познузнущався?
Чого прийшов? Не знайшов іншої подушки для биття???
Іди звідси :))) вона чекала саме того дзвінка і навіть слова підготовлені завчасно мала.
Дуже мало випускаєте щодня….
Що тут скажеш?...Без коментарів...
Вечір суботи.
Серйозно?... Ех... Єгор Єгор...
Чекаю, дуууже, продовження!)
Дякую!)
♥️
Прикольно. Просто "йди звідси"))) Правильно! І не треба його впускати, бо чуйка жіноча сильна річ)))
Муики не педбачувані. Спочатку тріпають нерви, а потім вриіаються у життя.
Я вас просто благаю, дайте ще одне оновлення будь ласка
Полина Назарова, Також підтримую
Марта після розлучення змінила номер телефону, акаунти у соцмережах, переїхала в інше місто. Як Єгор так швидко її знайшов? Що тепер від нього чекати ? Як він себе поведе?Дякую!
Дайте продовження будь ласка
як тепер спати?? ааа.. дякую автору)
Ооо, я в наступній главі нічого нормального від Єгора не очікую. І не треба казати, що Марта ж приховувала дитину, від такого ненормального будь-хто би приховував
Коментар видалено
Все-таки донесла Віка... І як швидко примчав... Сподіваюся, що за ці роки Марта виробила в імунітет і зможе дати гідну відсіч йому, заслужив...
Дякую за оновлення ❤️, з нетерпінням чекають на продовження!
Ого,як швидко поимчав.Таке враження,що тільки і чекав приводу.Цікаво дізнатися чи він змінився?
З нетерпінням чекаю продовження... обіцяли ж більше тексту, бо читання лише на пару хвилин...
Охо-хо... Всім буде боляче.
Дякую
Дуже вже хочеться цієї зустрічі, дякую!!!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати