Не повертайся
235 146

Не повертайся 18+

Короткий любовний роман

Анастасія Kовальська

Анастасія Kовальська · автор

В процесі · 66 стор. · Регулярно оновлюється
1 752
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 368
Анотація до книги "Не повертайся"
Розлучення стало найкращим рішенням у моєму житті.
Колись я кохала чоловіка до тремтіння, до залежності, до готовності пробачати те, що пробачати не можна. Та на момент, коли наш шлюб остаточно розвалився, у мені залишилася сама лише втома.
Я поїхала до іншого міста, почала все з нуля й щиро вірила, що двері в минуле зачинені. Аж поки колишній знову не увірвався в моє життя, дізнавшись про маленьку таємницю, яку я приховувала від нього стільки років.
— Збери речі моєї доньки і поясни їй, якого біса мати-брехуха на шість років позбавила її батька.
— Які речі? Вона не твоя. І я її з тобою нікуди не відпущу.
— Свої теж збери. Згодишся за няньку. Сподіваюся, із цим ти впораєшся краще, ніж із роллю дружини.

владний геройколишнізустріч через час дуже емоційно

Зміст книги: 21 глава
Останнє оновлення: вчора
Розділ 1
15 трав.
Розділ 2
16 трав.
Розділ 3
18 трав.
Розділ 4
20 трав.
Розділ 5
21 трав.
Розділ 5.2
24 трав.
Розділ 6
31 дн. тому
Розділ 7
30 дн. тому
Розділ 8
28 дн. тому
Розділ 8.2
23 дн. тому
Розділ 9
22 дн. тому
Розділ 10
20 дн. тому
Розділ 10.2
17 дн. тому
Розділ 10.3
16 дн. тому
Розділ 11
13 дн. тому
Розділ 12
8 дн. тому
Розділ 12.2
6 дн. тому
Розділ 13
6 дн. тому
Розділ 13.2
5 дн. тому
Розділ 14
2 дн. тому
Розділ 14.2
вчора

368 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

цікаво, дуже чекаю на продовження

avatar
Нина Коваленко
30.05.2026, 18:03:11

Знищили її морально в першій книзі, а тепер що мирити їх будете? Невже таке пробачають? Прямо творчий мазохізм.

avatar
Маряна Сенюк
30.05.2026, 17:03:30

життєвий хочеться читати

avatar
Ольга Волгина
30.05.2026, 16:15:13

норм

avatar
Роза Никитченко
30.05.2026, 11:48:55

чекаю з нетерпінням, подобається.

avatar
Маріана Іванко
29.05.2026, 23:55:54

Я так розумію оновлення через день? Дуже довге очікування(((

цікаво

avatar
Kateryna Dotsenko
29.05.2026, 20:06:05

От не розумію я таких чоловіків, які знущалися з дружини, а тепер прийшли з триумфальним виглядом знайомитися з донькою. Подонок він і покидьок…

avatar
Яна Януля
29.05.2026, 18:39:53

А підкажіть є графік викладки глав ?

avatar
Олеся Пп
29.05.2026, 15:39:31

♥️

avatar
Hanna Kostiv
29.05.2026, 12:22:12

аж саму затіпало...

avatar
Тая Щербина
29.05.2026, 10:54:57

Таки познайомиться донечка з татом?

avatar
Галина Підгайна
29.05.2026, 08:46:28

Ой ой ой і що тепер буде як Марті захистити себе і дочку від Єгора

avatar
Тая Щербина
29.05.2026, 01:43:26

А поцілунок?

avatar
Тетяна Худя
28.05.2026, 23:50:27

Шкода Марту.((((( Адже, пам'ятаючи, яким Єгор був у якості чоловіка, як він зневажав і всіляко принижував Марту, у неї немає підстав вважати, що надалі він буде ставитись до неї інакше. А підстави думати, що він, використовуючи свої зв'язки і фінансові можливості забере у неї дочку, щоб потім шантажувати її і примушувати до чогось, наприклад, доглядати за своєю матір'ю, у Марти підстави є.

avatar
Oxana Semenova
28.05.2026, 22:23:20

Ой-йой! 0_о

avatar
Diana Tsoneva
28.05.2026, 22:04:08

От нащо Марті такі випробування? Єгор як відносився до неї зверхньо, агресивно, як переможець над переможеним - так і продовжує. Бісить! Але факт лишається фактом: Менжиковський батько дитини і хоче їм бути по-справжньому. Просто не з того почав...

avatar
Тоня Поставна
26.05.2026, 23:25:01

ох же ця напруга .....

Тоня Поставна, ❤️

avatar
Тоня Бондаренко
27.05.2026, 09:37:50

Просто супер. Читається на одному подиху

Тоня Бондаренко, Дякую ❤️

avatar
Оля Бучко
27.05.2026, 18:11:41

з нетерпінням чекаю продовження

Оля Бучко, ❤️

avatar
Тая Щербина
27.05.2026, 19:12:21

Дуже хочу щоб порозумілися і дали дитятку сім'ю, міцну і щасливу.

Тая Щербина, ❤️❤️❤️

avatar
Лідія Бурак
28.05.2026, 14:44:14

дякую за книгу, дуже цікаво

Лідія Бурак, Дякую ❤️

avatar
Lana
28.05.2026, 20:37:51

отак доля првертає дороги знову в прірву. бідна жінка лише почала нове життя!

avatar
Оля Бучко
28.05.2026, 20:00:13

чекаю прлдовження

avatar
Настя Любич
28.05.2026, 19:24:42

Пані Анастасія, у вас все добре, а ти ми хвилюємося?
І дуже цікаво, що ж буде далі?

avatar
Марія Масик
28.05.2026, 18:19:36

Який графік оновлень?Дякую

avatar
Тоня Бондаренко
28.05.2026, 16:10:07

Коли буде продовження???

avatar
Лариса Рисман
28.05.2026, 15:05:21

Здается Марту вин кохае?

avatar
Тетяна Худя
28.05.2026, 13:05:35

Не подзвонив (якщо знайшов адресу Марти, то і номер її телефону мабуть же знайшов ), не написав у соцмережах, щоб з'ясувати питання, які у нього раптом виникли до неї через 7 років після розлучення, а відразу з'явився, як ... Чому не одружився за цей час зі своєю коханкою???

avatar
Ольга Волгина
28.05.2026, 08:14:09

нормально

avatar
Юлія Овсянiкова
28.05.2026, 01:28:38

Якщо це родичка розпатякала то бажаю їй того ж через що Єгор дружину протягнув

avatar
Лариса Рисман
28.05.2026, 00:07:42

Мало познузнущався?

avatar
Оксана Дембічак
27.05.2026, 14:52:28

Чого прийшов? Не знайшов іншої подушки для биття???

avatar
Liliya Petkova
27.05.2026, 09:31:56

Іди звідси :))) вона чекала саме того дзвінка і навіть слова підготовлені завчасно мала.

avatar
Маріана Іванко
27.05.2026, 06:53:46

Дуже мало випускаєте щодня….

avatar
Natalka
27.05.2026, 05:47:21

Що тут скажеш?...Без коментарів...
Вечір суботи.
Серйозно?... Ех... Єгор Єгор...
Чекаю, дуууже, продовження!)
Дякую!)

avatar
Олеся Пп
27.05.2026, 01:19:05

♥️

avatar
Diana Tsoneva
26.05.2026, 23:53:26

Прикольно. Просто "йди звідси"))) Правильно! І не треба його впускати, бо чуйка жіноча сильна річ)))

Муики не педбачувані. Спочатку тріпають нерви, а потім вриіаються у життя.

avatar
Полина Назарова
26.05.2026, 19:30:42

Я вас просто благаю, дайте ще одне оновлення будь ласка

Показати 2 відповіді
Ангеліка
26.05.2026, 22:11:20

Полина Назарова, Також підтримую

avatar
Світлана Кухта
26.05.2026, 22:05:34

Марта після розлучення змінила номер телефону, акаунти у соцмережах, переїхала в інше місто. Як Єгор так швидко її знайшов? Що тепер від нього чекати ? Як він себе поведе?Дякую!

avatar
Галина Підгайна
26.05.2026, 21:46:40

Дайте продовження будь ласка

avatar
Just Rainy
26.05.2026, 20:54:48

як тепер спати?? ааа.. дякую автору)

avatar
hkvuxl
26.05.2026, 20:44:06

Ооо, я в наступній главі нічого нормального від Єгора не очікую. І не треба казати, що Марта ж приховувала дитину, від такого ненормального будь-хто би приховував

avatar
Anastasiia Y
26.05.2026, 19:40:41

Коментар видалено

avatar
Ann
26.05.2026, 19:31:01

Все-таки донесла Віка... І як швидко примчав... Сподіваюся, що за ці роки Марта виробила в імунітет і зможе дати гідну відсіч йому, заслужив...
Дякую за оновлення ❤️, з нетерпінням чекають на продовження!

avatar
Тетяна Маркова
26.05.2026, 19:16:32

Ого,як швидко поимчав.Таке враження,що тільки і чекав приводу.Цікаво дізнатися чи він змінився?

avatar
Мария Ткаченко
26.05.2026, 19:15:49

З нетерпінням чекаю продовження... обіцяли ж більше тексту, бо читання лише на пару хвилин...

avatar
Nataliya Parfenyuk
26.05.2026, 19:14:12

Охо-хо... Всім буде боляче.
Дякую

avatar
Юлія Тимченко
26.05.2026, 18:46:49

Дуже вже хочеться цієї зустрічі, дякую!!!

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше