Додано
06.04.26 07:55:10
Що я пропустив? =)

Літературна прокрастинація з присмаком кави закінчилася..
₍^. .^₎⟆ ✧:*ੈ✩
Плани були грандіозні. Я збирався піймати птаха натхнення, ловити високі смисли, але зміг повернути на місце свою зозуленьку, почати нову книгу і не забути про поточні роботи, що також не погано ( ˶ˆᗜˆ˵ )
Поки я проводив детокс від літературних платформ та соцмереж, чорні коти моєї уяви не сумували. Вони розійшлися на повну, навели магічний лад у кутках моїх сюжетів і тепер вимагають, щоб я терміново все це записав (і переписав ☺️).
А ще я воскресив свій Тредс і дуже цьому радий (◍•ᴗ•◍)✧*。
Бачу, що за цей тиждень стрічка неодноразово вибухала різними цікавими блогами та творами, отже прийдеться все це передивитися (якщо адміністрація не все встигла знести) ≧◠ᴥ◠≦
Всім теплого квітня❤️ Ваш, Кіт Анатолій ᓚᘏᗢ
ฅ^•ﻌ•^ฅ
PS: Якщо хто не бачив, нові розділи моїх робіт за посиланням:
Розділ 39. Чорне, чорне серце
Розділ 40. Медова пастка
Фаза 6. Нові таємниці
Фаза 7. Пропозиція, від якої не відмовляються
Кіт Анатолій
370
відслідковують
Інші блоги
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні я хочу поділитися з вами неймовірною новиною. Моя книга «Темні лінії» офіційно стає частиною чарівного літературного марафону «Мелодія кохання», який проводять авторки
Дорогі читачі та автори! ✨ Сьогодні у нас із чарівною авторкою Еллі Мун надзвичайно хвилююча та особлива подія. Ми вперше об'єднали зусилля, щоб створити дещо абсолютно унікальне — те, чого ще не було на теренах нашої
Привіт, мої любі. Ну, що? Продовжуємо знайомитися з Ельтанарією?☺️ І розпочати я хочу саме з тих, без кого ця історія неможлива, як і без головної героїні. А перед тим, як почати, хочу ще раз нагадати, що книга є учасницею
Сьогодні вночі фінал «Адвоката для вбивці». Також сьогодні вночі в Ляльководі ми зустрінемо Ставроса Зорбаса (не дивуйтеся такому імені. Він просто грецького походження). По правді, мене вибісив цей знатний з@ср@нець
Тижневий відпочинок від Букнету трішки затягнувся, але ось я тут, нарешті змогла вирватися з циклу життєвих труднощів. Не те щоб вони зникли, але хоча б дві проди на тиждень старатимуся підтримувати. Дякую всім, хто чекав❤️ І

35 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНу думаю, що пропустили одного генія, але то нічого. Не думаю, що він вартий вашої уваги)
Мельська Наталі, (^∇^)ノ
Якщо пропустили - то Вам це і не треба було
Оксана Соловій, Теж можливо (◠ᴥ◕ʋ)
Рада поверненню, шановний авторе, і продовженню творів!
Квітневого натхнення Вам!
Кіт Анатолій, ❤️
❤️❤️❤️☺️☕
Аріда Демоніар, ✧˖°. ⋆。˚(✿ᴗ͈ˬᴗ͈)。・:*˚:✧。
Привіт☀️З поверненням! Чекаю на цікаві цікавинки від тебе! Гарного настрою! Хай все вдається✨❤️
Лекса Т. Кюро, Вітаю ⚞^. .^⚟
Тобі також чудового весняного настрою та великого натхнення (づ ◕‿◕ )づ 。・:*˚:✧。
Класні візуали! Детокс пройшов результативно❤️
Лана Нова, Дякую ❤️❤️❤️
Візуали чудові! ✨✨ Вітаю з поверненням!
Dana N, Дякую ʕ☆ᴥ ~ʔ
Трішки скандалів пропустили, хіхі )))))
Morwenna Moon, ʕ☆ᴥ ~ʔ
Як гарно сказано про зозуленьку ☺️
Лана Жулінська, (˶ˆᗜˆ˵)
З поверненням, вітаю після відпочинку⭐✨✌️
Іван Павелко, Дякую (◍•ᴗ•◍)✧*。
Моя прокрастинація благополучно триває )) Тут усе як завжди - драми, трагедії та сенсації )) Візуал з Таро та котиком просто неймовірно атмосферний ❤️❤️❤️
Кіт Анатолій, хотілося б іще знайти ту гавань ❤️❤️❤️
Котик повернувся. Вітання ✨❤️
Іван Павелко, Щиро дякую. Не запрошую. І взагалі — полиште переслідувати мене. Ті Ваші безкінечні погрози, вигадки, викиди — їй-богу дістали.
❤️❤️❤️
Белла Ісфрелла, ❤️❤️❤️
Дуже гарні візуали ❤️ нічого цікавого не пропустили))
Мія Содо, Дякую ❤️ Сподіваюсь, все найцікавіше тільки попереду ❤️
Кіт, де ти був? Невже була перерва на ветеринара?
Arsenii Troian, Робив депіляцію зони бікіні. Літо ж скоро (◠‿◕)
І вам взаємно теплого квітня ✨⭐❤️
Ольха Елдер, ✧˖°. ⋆。˚(✿ᴗ͈ˬᴗ͈)。・:*˚:✧。
✨✨✨
Тетяна Степанкевич, ❤️❤️❤️
Дуже гарна візуалізація ʕっ•ᴥ•ʔっ♥️♥️♥️
Кі Цуне, Дякую (˵⭐ᴗ⭐˵)
З поверненням)
Олена Ранцева, ♥️♥️♥️
Божечки-кошечки, які візуали ❤️
Джул, Знав, що вам сподобається, шановна Мати ฅ^•ﻌ•^ฅ
Let's the котик begin :)
Андрей Романенко (Black Silver), Хєхєхє (≧▽≦)
❤️❤️❤️
Христина Вілем, ♥️♥️♥️
✨♥️✨
Ірина Саха, ♥️♥️♥️
Рада знову Вас бачити ❤️
Кетрін Сі, Дякую і я вас всіх також радий ( ꈍᴗꈍ)
Вітаю вас з поверненням ❤️❤️❤️
Неба Крайчик, Дякую ❤️❤️❤️
З поверненням у наш творчий хаос)
Кіт Анатолій, Ах, точно!
Запрошую)
https://booknet.ua/blogs/post/427647
З поверненням))))
Olena I, ≽^•⩊•^≼ ₊˚⊹♡
З поверненням))❤️
Кайла Броді-Тернер, ₊˚⊹♡ ᓚ₍ ^. .^₎
❣️❣️❣️
Крісті Ко, ❤️❤️❤️
Весна! Тож нічого дивного...
З поверненням!☺️
Віталій Козаченко, Справді, весна в цьому році чудова, але хотілося би більше тепла
(✿ ^‿^)
З поверненням. Тут є що почитати))
Ньюбі Райтер, (≧▽≦)
❣️❤️❣️
Щастя, ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Стасія Мун, ❤️❤️❤️
З поверненням! Бажаю успіхів та натхнення ❤️
Зодча Тіней, Дякую (づ ◕‿◕ )づ ❤️
❤️❤️❤️
Анна Лір, ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати