Герої циклу "Земля-2": Марія Гізу

Любі читачі та колеги-автори, продовжую власний марафон для самого себе: "Знайомство із персонажами циклу "Земля-2". І сьогодні представляю вам дуже цікаву особистість - Марію Гізу.

Марія вперше зустрінеться вам у сьомій главі "Погляду на зорі". І знаєте, що? Навряд вона аж настільки вам запам'ятається вже на тій стадії.

Марія - молодша сестра мільярдера Рікардо Гізу. Нагадаю, цей амбітний бізнесмен відродив корпорацію "Терра Нова", і сповнений рішучості повторити та перевершити справи свого батька. Того самого, що організував відправку зорельота "Піонер", керованого штучіном "Ліамом", до потенційно придатної для життя планети у системі Тау Кита.

На тлі харизматичного та безмежно впевненого у собі брата, що володіє вродженою здатністю перебувати у центрі уваги, Марія скидається на тінь. Ні, вона далеко не "сіра мишка". Навпаки, її природна краса та витонченість були доведені до справжньої досконалості завдяки тим можливостям, які надають великі гроші та сучасні бьюті-технології. І це, здається, той випадок, коли ШІ не здатен повністю відчути та передати її вишукану красу та стиль.

Як і брат, Марія отримала блискучу освіту та численні модифікації, які дозволяють їй працювати із інформацією та керувати людьми і процесами на рівні, недосяжному для простих смертних. Здається, втім, що її повністю задовольняє роль виконавиці, яка лише допомагає Рікардо управляти корпоративною імперією. Вона не протистоїть братовим спробам перетягнути ковдру на себе, і ані словом не згадує, що володіє такою ж часткою сімейного бізнесу, як і він. Часом складається враження, що під бездоганною зовнішністю та виваженою поведінкою Марії годі і шукати якісь потаємні глибини та неочевидні мотиви.

Та повірте автору, якщо вам здасться, що вам усе зрозуміло із цією персонажкою - ох, це не зовсім так.

Відкрию секрет. Коли Марія з'явилась у моїй уяві та у творі загалом, то і не повинна була стати дуже значущою героїнею. Та із нею сталося те, від чого не застрахований будь-який персонаж - вона несподівано зажила власним життям. І життям таким, що моя головна бета-читачка, яка тестувала "Землю-2" перед викладкою тут, якось сказала мені: "А ти не хочеш зробити Марію головною героїнею продовження?". Чула б це Саша Тернер - мабуть, образилась би) 

Сказати більше без спойлерів буде складно. Вам доведеться дістатися як мінімум двадцять другої глави "Погляду на зорі", аби зрозуміти про Марію дещо дуже важливе. А остаточно вона розкриється вже у другій половині "Шляху до зірок".

Скажу лише, що якщо Саша Тернер подекуди може здаватися персонажем занадто однозначним, то із Марією все набагато складніше. Дуже цікаво, яке враження вона у підсумку справить на кожного із читачів. 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Єва Ромік
07.04.2024, 19:40:59

Красуня ваша Марія. Виглядає як справжея бразильянка. Ви з ШІ молодці, чудово впоралися!

Показати 10 відповідей
Ханна Трунова
07.04.2024, 23:18:57

Володимир Забудський, Хехе))) Бути в топі це круто❤️ Тим паче, що книга у вас заслуговує цього)

Інші блоги
✨нова глава "Живий метал. Прокляття крил"✨
❀Вітаю! Нова глава "Живий метал. Прокляття крил" вже на сайті. Приємного читання!❀ ☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾ Ми повернулися в кімнату. І я все
Незапланована мокра вечірка ☔
У книзі "У ліжку з Морозом" сестри вирішили провести вечір удвох, але й тут без Макара не обійшлося: врятував та завершив їхній потоп. ‍‍‍ ︎ (зображення веде на сторінку книги) Планував, як завжди,
⭐️ Новинка + візуалізація ⭐️
Всім привіт! ⁠♡⁠‿⁠♡⁠ Мої любі, як ви вже зрозуміли, ваша авторка вирішила трохи ризикнути й писати одразу дві історії паралельно. Учора стартувала моя новинка «Тихий. Моя. Я так вирішив» — історія
Нічого собі... Сама від них в шоці...
Ось і все… — Непогане вийшло прощання… — хрипко кажу, підводячись і поправляючи одяг. — Сподіваюся, я був не гіршим за Дмитріуса, — додаю з гіркотою, намагаючись не дивитися на таке бажане тіло дівчини. Тепер
Онука декана і викладач філософії.Дуже пристрасно!
ЗНИЖКА НА ЄВУ І ВЛАДИСЛАВА АНДРІЙОВИЧА!!! ЩЕ КІЛЬКА ГОДИН!!!!!!!!!!! ПОСПІШАЙТЕ!!!!!! В інституті розмови лише про майбутні змагання і відпочинок біля річки. Хлопці закупились алкоголем і попусками , хоч не думаю що викладачі
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше