Герої циклу "Земля-2": Саша Тернер

Отже, знайомтесь. Головна героїня "Погляду на зорі" та Шляху до зірок" - Саша Тернер.

Нехай кожен уявляє її по-своєму, а тут я наведу кілька варіантів її бачення ШІ.

Ім'я та прізвище героїні не дарма так погано пасують одне одному - у її походженні сам чорт ногу зломить. Нормальної ж сім'ї у неї ніколи й не було. Батька вона не знала, а мати, Ліанна - померла від загадкової хвороби, коли Саші було лише чотири. І була Ліанна не аби ким, а ексцентричною та геніальною (можливо, найкращою у свій час) розробницею ШІ. Саме вона створила надрозвинутий ШІ "Ліам", якому корпорація "Терра Нова" довірила неймовірну місію - керувати космічним кораблем "Піонер", направленим у розвідку в бік далекої планети, можливо, придатної до життя. Цей амбітний проєкт, на теренах якого Саша була буквально народжена, містичним чином пов'язаний із долею дівчини, та визначив її покликання - працювати у аерокосмічній сфері.

Сашу виховували дід із бабою та дядько, із яким, через специфіку його роботи, їй доводилося усе життя мандрувати світом.

"У мене немає дому" - ці слова однойменної пісні групи "Один в каное" одразу згадуються, коли дивишся на Сашу. Або ж: "I've got no roots".

Мрії про космос і далекі світи, звичка до кочового життя - усе це складно поєднуються із тим, щоб пустити коріння на Землі. І це є одною з драм, що червоною ниткою проходить крізь життя дівчини.

Саша - особистість сильна, рішуча і вольова. Є у ній щось "пацанське" та задиркувате. Вона без вагань готова кидати виклик та перемагати, у тому числі й чоловіків, які дуже помиляються, відносячи її до "слабкої статі". Її життям керують мрії та прагнення, які виходять далеко за межі побутової рутини. Пошук партнера не є її ціллю, і навіть трохи ускладнений для такої ескапістки і мрійниці. Та як це часто буває: те, за чим ти не женешся - починає тебе наздоганяти. Харизматична та енергійна героїня приваблює чоловіків, і деякі з них, зрештою, матимуть величезний вплив на її долю. Про них - вже у окремому дописі.

Моя головна бета-читачка, одна з небагатьох, хто бачив мої твори до їх публікації, якось здивувала мене, сказавши, що Саша може не зайти читачам. Адже вона, попри всі неоднозначні повороти у її долі - сприймається однозначно позитивно. "Читачам подобається більше суперечності, конфлікту, їм потрібна також і темна сторона героїв" - таку я почув думку. Та Саша - така, як вона є. Здатність людини залишатися вірною собі та своїм цінностям всупереч обставинам, випробуванням і складним дилемам, які часом підкидає безжальна доля - це те, у що я щиро вірю, і це своє переконання, мабуть, свідомо чи підсвідомо вклав у героїню. 

Та чи дійсно ви сприйматимете Сашу саме так, враховуючи, через що їй доведеться пройти і які рішення прийняти?.. Це ви дізнаєтесь, лише прочитавши книгу.

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ксенія Фетіш
31.03.2024, 20:41:24

На першій картинці вона така гарна)) А на інших як з фільму - ближче до реальності і нас самих) Красунечка)

Показати 2 відповіді
Ксенія Фетіш
31.03.2024, 22:32:58

Володимир Забудський, Ви її створили, тому вам більша похвала))

avatar
Ханна Трунова
31.03.2024, 20:27:46

ШІ добре попрацював)))

Показати 4 відповіді
Ханна Трунова
31.03.2024, 22:07:09

Володимир Забудський, Та, мабуть, ніколи! ;))

avatar
Іра Майська
31.03.2024, 20:33:36

Я у захваті від того, як інші уміють працювати з ШІ. Я ж маю з ним натягнуті стосунки... але сподіваюся, що то, поки що)))

Показати 4 відповіді
Іра Майська
31.03.2024, 21:58:50

Володимир Забудський, Так, ви праві. Потрібен час та міцні нерви)

Інші блоги
пост-подяка♥️♥️♥️
Моя книга «Дихати(не)тобою» отримала перші 2000 прочитань і 90 бібліотек. ❤️ Кожне прочитання, кожне додавання в бібліотеку означає, що моя історія знайшла ще одного читача. І саме заради цього хочеться писати ще більше
⭐️ Новинка + візуалізація ⭐️
Всім привіт! ⁠♡⁠‿⁠♡⁠ Мої любі, як ви вже зрозуміли, ваша авторка вирішила трохи ризикнути й писати одразу дві історії паралельно. Учора стартувала моя новинка «Тихий. Моя. Я так вирішив» — історія
"Король без минулого" вже у продажу!
Вітаю, шановні читачі! Дилогія "Не її король, не його королева" нарешті завершена! 7 місяців роботи та сумарні 553 сторінки, на яких розгортається особиста драма двох зовсім не схожих, на перший погляд, людей. Вона
Спокуса оновлена!
Вітаю, любі букнетівці!❤️ Оновлення "Спокуса мільйонера" вже у ваших книжечках: —Житимеш у мене. І не сперечайся. — каже мені, щойно сідає за кермо. Я не сперечаюся. Мені все одно немає куди йти. Окрім маминої
Нічого собі... Сама від них в шоці...
Ось і все… — Непогане вийшло прощання… — хрипко кажу, підводячись і поправляючи одяг. — Сподіваюся, я був не гіршим за Дмитріуса, — додаю з гіркотою, намагаючись не дивитися на таке бажане тіло дівчини. Тепер
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше