117 748
“Спадкоємці кланів. Джардіно-Фальцоне”
Анотація до книги "Зіпсував. Заберу собі"
Я спочатку її не помітив. Її не було видно за собакою, надто маленька.
Контраст виявився надто помітним — величезний білий піренейський мастиф і крихітна дівчинка. Вона йшла, перебираючи маленькими ніжками, і трималася за собачий нашийник.
Але «дівчинка з собакою» — це лише гарна назва для картини.
Куди дивиться опіка? А поліція? Де взагалі відповідні служби?
— Анжеліно, ти сьогодні одна? — питає власник кафе.
— Так, месьє Фабр, — відповідає йому дитячий голос, — мама захворіла. Ви продасте мені булочки?
— Звичайно продам, проходь, — месьє Фабр відчиняє двері. — Тільки песика свого залиш на вулиці.
— Ангеле, зачекай тут, тебе всі бояться! — каже дівчинка собаці, і по моєму хребту повзе крижаний морок. А на лобі виступає піт.
Бо вона розмовляє з псом українською мовою. Без акценту.
Контраст виявився надто помітним — величезний білий піренейський мастиф і крихітна дівчинка. Вона йшла, перебираючи маленькими ніжками, і трималася за собачий нашийник.
Але «дівчинка з собакою» — це лише гарна назва для картини.
Куди дивиться опіка? А поліція? Де взагалі відповідні служби?
— Анжеліно, ти сьогодні одна? — питає власник кафе.
— Так, месьє Фабр, — відповідає йому дитячий голос, — мама захворіла. Ви продасте мені булочки?
— Звичайно продам, проходь, — месьє Фабр відчиняє двері. — Тільки песика свого залиш на вулиці.
— Ангеле, зачекай тут, тебе всі бояться! — каже дівчинка собаці, і по моєму хребту повзе крижаний морок. А на лобі виступає піт.
Бо вона розмовляє з псом українською мовою. Без акценту.
владний геройвимушений шлюбзустріч через час дуже емоційно
Зміст книги: 31 глава
Останнє оновлення: 2 дн. тому
137 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійтисупер????
З нетерпiнням чекаю на продовження! Дуже подобаеться книга. Дякую!
Альо! Ти що? Макс, ти з глузду з'їхав? Як ти будеш жити і не скажеш що це твоя доця?
Так шкода їх трьох...
Ніхто із них не винен у цій історії.
Дуже цікаво,я в захваті.Коли очікувати на продовження?
Тала, читаю з захопленням!!Чекаю продовження!Дякую!
нарешті
навзаєм.Захоплююсь Вашими творами,з нетерпінням чекаю продовження,хай все вдається і не псується
ВАУ!! Початок просто супер захоплюючий! Нарешті вони зустрілися!!!!
коли продовження
Захоплююче продовження. Дякую, авторе
Накінець знайшов свою Катю і доньку. Якби назвався Ангелом-- то вона відразу здогадалася б. Але , можливо, так і краще.
оце так вирішив питання молодець чекаю на продовження
Ну міг би сказати, що він її трохи знає, але це розмова тет а тет, щоб вона не нервувала, не буде де він при всіх це розповідати, і вона і він не хочуть , щоб їх впізнали, то і розмовляти вони повинні не при всіх, а одружитися вона може і не захоче, ну як так з незнайомим чоловіком
+
Сумніваюсь що вона отак з наскоку погодиться)
Іра Антоненко, Це логічно. Але в неї часу нема. Доньку можуть відібрати якщо не сьогодні, то завтра.
Від долі не втекти, машина зламалася випадково, в глушині,а так результативно.Максим сказав ключові слова- безпека,і захист.Він все вже вирішив по чоловічому.Емоції Максима- батька ми вже підгледіли, чекаємо на рішення Каті.Максиме, повезло тобі, знайшов своїх дівчаток! Катіна хвороба,ще й тебе швидко одружить.. Дякую автору, як завжди в захваті від Ваших творів.
Оце розклад)))
Нашої доньки...
Ого який стрімкий, крейсерська швидкість вирішення питань, бо з'явився справжній сенс життя
Молодець Макс. Все продумав.
Ого! Відразу з козирів зайшов!?
Оце закрутив, оце обороти в Максима!!! Я в шоці! Тільки уявити можна стан Каті.
Молодець.
Оце я розумію ;)
Не "мусоле". Раз-два і все вирішено.
Оце ва- банк! Альо)) я не встигаю за твоєю рішучістю, Максе❤️
Катя в шоці, і я разом з нею))) Дякую! Чекаю з нетерпінням на продовження!))))
зайшов з козирів
Катя, здається у шоці і за його межами..! Куй залізо не відходячи від каси! Супер!
Дякую.
''Швидкий''..., хоча все правильно і чітко.Найбільше радію за ангелочка: буде тепер із батьком із мамою.
Тепер цікаво, що вона йому відповість.
Забув уточнити таку малесеньку деталь - дружина:)
Хід конем))) Відразу дружина)))
Клас,ось тепер все стає цікавіше))Цікаво що ж вона вирішить….а Максим не промах кує жилізо поки гаряче)))
Згадала)) Чекаю на продовження ❤️
Ооодаааа))) Аверіна в студію) він зараз швиденько перепише все майно Макса на Каталіну з Ангеліною, заодно розповість всім всьо про кожного з них)
Тала Тоцка, Цей може) і заодно може навіть поцілувати, щоб додати трохи ревнощів та стусана під зад ;)
Не факт, що впізнає його...Навряд вона довіритися незнайомому чоловіку, та ще й не бачить нічого... Після усіх поневірянь.
Аж мороз по шкірі
Знайшов Катю, дуже добре!Вона його впiзнае по голосу...
О, нарешті!! Катя його не бачить, але голос я думаю що впізнає! Щиро дякую!!! ❤️❤️❤️❤️❤️
От і настав цей чудовий момент, але вона його то не впізнає. А його буде ламати.....дійство не вистачає Аверіна який би розказав кому і що потрібно віддавати)
нарешті дочекалась продовження
можна ще зірочки поставити
Марина Глушко, Тільки одну)❤️
Дякую за продовження книги. З нетерпінням чекаю кожну частину. Сюжет дуже захопливий
Оксана Зозуля, ❤️❤️❤️
Альо)) хочу продовження ❤️
Ольга Иванова, ❤️❤️❤️
Нарешті Максим побачив свою Катю, дякую за розділ
Ех я би Аверіна хотіла б побачити ))) це мій улюблений кадр)
Тала Тоцка, )))) нє ну він же класний я вже за ним скучила))) мабудь буду перечитувати книги про нього) він хоч і своєнравний досить але мені його позитивні сторони інмпонують)
Я засумувала за прекрасним Аверіним))))
Тала Тоцка, Тоді будемо чекати Платонова)
Вітаю з продовженням книги, хотілаб зустріти Рафаеля,яким він став
Леся Вакулінська, Дуже дякую!❤️❤️❤️ Рафаелька маленький ще, це ж якраз паралельно зі Спадкоємцем події проходять, у Зіпсованій вони були 5 років тому
Оце його- Альо!))) Цікаво, чи впізнає вона його по голосу? Чекаю на продовження ❤️
Ольга Иванова, Така фішка Макса))) Дуже дякую!❤️❤️❤️
Нарешті продовження. Чекаю з нетерпінням виходу нових глав, чудової книги...
Юлия Линник, Дуже дякую!❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати