566
Анотація до книги "Знахар"
Книга розповідає про історію молодого знахаря, який присвятив своє життя допомозі людям. Отриманий дар, заздрість і зрада переслідують Тео. Чи зможе знахар протистояти підступності ворогів і зберегти своє покликання? Чи знайде в собі сили примиритися з вчителем?
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЖиттєво! Але Тео міцним хлопцем виявився, бо вистояв попри всі випробування і зраду. Добре, що порозумілися з вчителем, бо негоже забувати хто тебе навчив. Сподобалось! Навіть продовження хочеться.
Anatol Teslenko, Дякую, що завітали на мою сторінку!
Так, здається, букнет з'їв мій попередній комент. Зараз спробую ще раз, якщо задублиться, я не винна.
В першу чергу - дякую за історію. Як я вже казала, для мене улюблена тема - це мандри душі, і мені здається, що справа, якій людина віддана - будь то лікування/наука/творчість/тощо - то одна з найпотужніших сил у цих мандрах, і круто, коли людина цій справі лишається віддана попри все. По моїм відчуттям, Тео зробив чи не найголовніший вибір, коли все такі вирішив себе розкрити і допомогти майбутній дружині. Рада, що у них все так добре склалося. І звісно рада, що скоріше за все він до цілительства повернеться )
Щодо лікаря, який донос написав - ага, знаю таких, як все з себе бідні-нещасні тільки тому, що їм все життя страшенно хтось заважає. А його спроби перейти на знахарський шлях -- інших людей, які такі типу "Та ці блогері(ще хтось) гроші з повітря зароблють! От стану блогером, теж лопатаю буду грести" - і стають, а воно все якось не йде та не йде, бо мабуть, щось ще треба мати, окрім бажання грести гроші.
Рада примиренню Тео з вчителем. Останній, здається, таки свій умовний хребет виростив ) До речі, цікаво подумати, як там у них за кадром справи пішли з дружиною.
Грайворона, Дякую, що так ретельно розбираєте характери героїв та їх вчинки! Дійсно, в наш час теж трапляються такі випадки. Людські грiхи завжди однакові , у будь якому сторіччі. Думаю, що у Тео з дружиною склалося щасливе життя, повне всiляких благ. Знахар не покинув свого покликання попри достаток, а допомогав людям безкоштовно, за склянку води або за умовну плату. Доля змилостивилася над Тео за всі його випробування, та й він з честю пройшов важкий шлях і заслужив щастя. Дуже дякую за прочитання!
Бідолашний Тео.
Взагалі все це інквізиторство - жахлива сторінка історії сама по собі, і в принципі ще показник того, як будь-що можно викрутити і підігнати під потрібну мораль.
А самому послугами скорисатися -- дійсно, чом би й ні. Життєво.
Грайворона, Так и робилося. Непотрібних та незгодних людей прибирали за допомогою iнквизицií.
Ого. драматичний початок. Такий несподіваний перехід від повної, в певному сенсі стерильної іділії до ось цього.
Цікаво, як поєднуються ідеї про "хребет, як основу всього", до фінального безладу. Тут всі молодці, звісно, (крім Тео), але, якщо так вже брати, "хребтом" цієї групи був таки вчитель, і щось цей хребет виявився з ненадто міцним і здоровим власним хребом, якщо продовжувати аналогію. Дуже швидко злагамався, дуже швидко якось вся це велична мудрість випарувалася.
Цікаво, дякую.
Грайворона, Ревнощі спочатку зламали вчителя, потім заздрощі додали масла у вогонь. До того ж, вчити та робити власні вчинки - це завжди різні речі.
Цікава, коректна, життєва оповідь, схожа на сповідь нелукавої душі... Свого часу, кожен ,хто народився ,буде давати звіт про своє життя. Простими словами, правдиво , по суті. У всі часи і епохи одинаково : чим талановитіше і світліше сутність людини,тим частіше на її життєвому шляху зустічається потвора- заздрість з своїми дітьми : бл@ді,бабло ( жадібне збагачення),бухло..
Презв, Дякую за коментар! Так, Ви правi, в усi часи одне й те саме.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати