Зловити невидимку
1 045
Букнет Містика/Жахи Зловити невидимку

Зловити невидимку

Лександра Славич
Повний текст · 15 стор.
31
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 31
Анотація до книги "Зловити невидимку"
Мою дружину знайшли мертвою посеред лісу. До того в наш дім часто навідувався дивний невідомий. Ночами прикидався мною і в мою відсутність розважався з Людмилою. Сусіди бачили, як по небу мчався вогненний хвіст, що падав на землю. А я спостерігав лиш невидимі коливання простору, коли вертався додому. Не вберіг її. Найдорожче, що мав. Тому тепер повинен відплатити. Постановив собі знайти злого шкідника і вбити. Знаю, що буде нелегко. Та не погребую нічим. Навіть якщо доведеться вернутись до віри предків...

Автор обкладинки - Asteriya❤️ Конкурсне оповідання. Буду вдячна за підтримку)))
Зміст книги: 6 глав
Незваний
Вмикаю детектива
Насмішка долі
Мисливець
В пастці нестримних пороків
Минуле й майбутнє

31 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ніка Єнжель
28.06.2021, 15:32:49

Ото вже наплутала з тими Остапами х) Втім, продовження його історії я прочитати не проти:) За запрошення до роману спасибі, постараюся дібратися( ꈍᴗꈍ)

Ніка Єнжель, Файно))) Буду рада бачити Вас серед читачів ❤️

avatar
Ніка Єнжель
27.06.2021, 18:20:21

А друге оповідання теж нічоненьке(☞゚ヮ゚)☞ І не менш загадкове та цікаве. Цього разу трохи заплуталася з цим перелесником, котрий Остап з майбутнього, і тим, який людина з минулого... Та наче зрозуміла. Ох вже це життя по колу х)

Ніка Єнжель, Ага, то ж Бажана попереджали(( Але люди всі такі цікаві, їм же неодмінно треба знати про все і всіх... Ну, можу сказати, що у героя був шанс виплутатись, але сутність перелесника взяла своє, Людмилу ж любили обоє... Щиро дякую за відгук!❤️ Запрошую до прочитання нового мого роману)))

avatar
Ана Пест
05.06.2021, 12:01:36

Цікавий герой, сюжет з народних легенд, оригінальний фінал історії. Та чи фінал?) Мені сподобалось.)
Єдине, що викликає сумнів - час в який відбувається дія. Під час читання мене не полишало відчуття, що твір про сучасність, хоч деякі назви свідчили про події тисячолітньої давнини. Відчуття епохи зовсім відсутнє: не було зображено ані побут, ані одяг, навіть мова наближено не стилізована під давньоруську.(

Ана Пест, Дія відбувається в часи Київської Русі. Але цілком можливо, що не все зображено так, як припустимо, малювалось в уяві, та й обмеження з символами не давало розгулятись❤️ Дякую, що звернули на це увагу, постараюсь зробити описи відповідно до епохи)) Рада, що герой сподобався) Дякую за відгук!)))

Неочікуване закінчення! Дякую за пережиті емоції. Успіху Вам у конкурсі:))

Сніжанна Четверт, Щиро дякую за відгук ❤️ Рада, що читаєте)))

avatar
Богдана Малкіна
22.05.2021, 22:22:06

Ух, як захопливо й незвично! Дуже круте оповідання! Гідне перемоги на конкурсі. У всякому разі кращого я серед інших конкурсних оповідань поки не читала! Бажаю успіхів! Натхнення і нових крутих ідей!

Богдана Малкіна, Щиро дякую за відгук ❤️❤️❤️ Не уявляєте, як же приємно читати такі слова))) Дуже рада, що Вам сподобалось ❤️

avatar
Рина Мир
20.05.2021, 19:39:05

Сонечко, я шокована і здивована закінченням!!! Це просто супер – таке придумати!!! клас!!! Виявляється, історія не закінчується, а повторюється щоразу по колу) це просто геніально!!!
Вітаю з завершенням неймовірної та містичної історії;) Натхненнячка тобі невичерпного на нові творіння;)

Рина Мир, Величезне дякую за побажання, підтримку та відгуки))) Нова історія не змусить себе довго чекати❤️ А тут захотілось зробити щось таке загадкове і незвичне❤️ До речі, кільцевий фінал в творах мені досить таки подобається)))

Несподіваний фінал! Дякую за чудову історію!

Кристина Асецька, Це Вам дякую за підтримку ❤️ Рада, що сподобалось))

avatar
Наталія Ковган
20.05.2021, 17:44:38

Це просто приголомшило мене... тобто Бажан знаходиться у петлі? Він знову та знову повертається до єдиної коханої. До Людмили? До тієї, з якою хоче бути разом? Тобто її не може відпустити, вбиває знову та знову? Єдиний вихід, це лишатися у майбутньому? Але він не зможе змусити себе це зробити? Це просто неймовірно...
Дякую вам за цію оповідку. По-перше, за тему перелесника, по друге, за те, що розвили такий чудовий сюжет. Я відчула задоволення від того, що читала, і сподіваюся на нові твори, бо вони у вас дуже чудові.

Наталія Ковган, Ваші припущення вірні)) Мені дуже подобається тема паралельних світів, от і вирішила пофантазувати❤️❤️❤️ У новому творі, який з'явиться тут вже скоро, ця тема буде основною))) Щиро дякую за відгук та підтримку❤️

avatar
Рина Мир
17.05.2021, 18:06:33

Почуте і в мене не вкладається в голові:(( є здогадки, але чекаю продочку))
Дякую, сонечко;)

Показати 4 відповіді

Рина Мир, Дуже приємно це чути ❤️ Тримаю інтригу)))

avatar
Наталія Ковган
15.05.2021, 23:15:08

Здуріти можна! Просто здуріти!!!! То виходить, що Бажан і перелесник одне і те саме? Виходить, що силою скорботи рідних він і був створений? Просто я точно не знаю, по яким законам діють перелесники, але вони у них точно є.
Чи не може бути так, що за весь цей час перелітник також полював на Бажана і прагнув зустрітися? І Людмила йому не потрібна, це тільки приманка? І що ж буде робити Бажан, куди його затягнуло? До речі, я не зовсім зрозуміла, яке саме правило порушив мисливець? Він не мав право йти таємно на полювання?
Але я дуже сподіваюся, що у головного героя все буде добре. І що він ще матиме право на щастя, хоча і через деякий час.
Автор, дякую вам за цю главу. Вона лишила стільки питань, але впевнена, що вони розкриються. І дуже чекаю на продовження.

Показати 4 відповіді

Наталія Ковган, Звичайно, поясниться все)) Потрібно трішки зачекати ❤️ Дякую за увагу!)))

Дуже цікаве продовження. Я в передчутті грандіозного фіналу. Дякую!

Кристина Асецька, Дякую, що читаєте ❤️ ❤️❤️ Розв'язка вже скоро))

avatar
Наталія Ковган
12.05.2021, 23:29:01

Продовження неймовірне! Я навіть виразити не можу, як мені сподобалося. Так майстерно зробили перехід до інших подій. Якщо подумати... то дійсно, що робити Бажану? Його вдома тримало лише кохання до дружини, і коли сталося таке горе, то лишається жити лише помстою. І дуже цікаво те, що він став мисливцем, і почав вести інше життя. Прекрасно описані почуття та вагота горя, і добре, що він не піддався на те, щоб втопити горе у чарці, бо це б не допомогло.
Авторе, я вражена, і дуже-дуже чекаю на продовження.

Наталія Ковган, Ох, не змушуйте мене червоніти)) Бо в мене вже либа довольна така від самого ранку, коли прочитала такий чудовий коментар❤️❤️❤️ Дуже рада, що вдалось Вас здивувати і вразити))) Розв'язка вже близько, а мені так не хочеться прощатись з цим героєм)) Дякую!❤️❤️❤️

Дуже шкода Людмилу. Я до останнього сподівалася, що вона вийде з того стану. Неймовірно цікаве оповідання. З нетерпінням чекаю продовження, дякую!

Кристина Асецька, Щиро дякую! Рада, що зацікавила Вас)))

avatar
Рина Мир
10.05.2021, 21:55:47

Боже мій:((( як же це жахливо:((( так шкода мені Бажана та й Людмилу теж:(( Навіть гадки не маю, як він буде квитатися з нечистим:(( та сподіваюся, він впорається))
Дякую, сонечко) дуже напружено;)

Показати 2 відповіді
Рина Мир
11.05.2021, 07:15:26

Лександра Славичч, Буду сподіватися, що він зуміє)
❤️❤️❤️

avatar
Наталія Ковган
10.05.2021, 20:50:36

Квіточко, ну чого так мало? Я кожну главу очікую наче... та навіть не знаю, просто чекаю з нетерпінням. Сюжет неймовірний, і все лишається питання, коли ж дізнаємося про того "козла" тобто про перелесника.
Я навіть не знаю, чи є рятівна соломинка від нього. У будь-якому разі, позбутися важко, навіть якщо жертва усвідомлює, що це нечиста сила. І найбільш цікаво, чому ж, все таки, перелесник обрав Людмилу.
Щодо цієї сумної глави... ну що ж, ще в анотації сказано було, що рятунку для дівчини не буде. І зараз лишається питання, чи помститься Бажан за несправедливість.
Дякую, і дуже чекаю продовження.

Наталія Ковган, Ох, сама б хотіла написати більше, але є обмеження(( І так вже заглядаю кожного разу, чи не перебільшила з розміром глави) Вже скоро дізнаємось про перелесника, ще трішки лишилось))) Дякую, люба, за відгук❤️❤️❤️ Тішуся, що подобається історія)))

Зацікавили, тепер чекаю продовження! Успіху вам у конкурсі:))

Сніжанна Четверт, Дякую!❤️ Уже пишу проду)))

avatar
Рина Мир
09.05.2021, 23:16:06

Боже, який жах:((( я в шоці:(( невже він так і не дізнається, хто це? чи йому ніхто не допоможе?
Дякую, сонечко;) дуже емоційно))

Показати 2 відповіді
Рина Мир
10.05.2021, 09:49:54

Лександра Славичч, ❤️❤️❤️

avatar
Наталія Ковган
09.05.2021, 18:15:41

Мені от що пригадалося: на початку твору, головний герой забажав бажання, щоб завжди бути разом із дружиною. Чи не це привабило перелесника? Як то кажуть, бійся своїх бажань та слідкуй за язиком.
З іншого боку, як мені відомо, перелесники літають до тих жінок, які нудьгують за своїми чоловіками. А тут же ясно сказано, що чоловік йде у нічну варту, дружину лишає. Вона за ним точно нудьгувала, от і стало уязвимою.
І здається, Людмила вже не второпає, що її чоловік поряд, чекає вже не його. Як позбутися такої напасті, невідомо.
Чекаю на продовження, бо дуже цікаво;)

Наталія Ковган, Епізод з бажанням я вплела туди невипадково, але перелесника таки привабило інше)) Скоро все з'ясується ❤️ А Людмила таки чекає вже не чоловіка(( Дякую, люба за відгук❤️❤️❤️

avatar
Наталія Ковган
08.05.2021, 14:08:56

Я перепрошую, але коли, приблизно буде продовження? Бо я так зацікавилася... вже вибачте за нав'язливість;)

Наталія Ковган, Та нічого))) Приблизно очікуйте завтра зранку ❤️ Дякую, що цікавитесь)))

avatar
Ірина Кузьменко
07.05.2021, 23:59:01

Вітаю із новинкою)))) бажаю натхнення та невгамовної Музи)))

Ірина Кузьменко, Дякую ❤️❤️❤️

Ірина Кузьменко, щиро дякую за нагороду ❤️❤️❤️ Сонце, неймовірно приємно)))

Каміла Дані, щиро дякую за нагороду! Мені дуже приємно ❤️

avatar
Наталія Ковган
07.05.2021, 23:15:59

Мені дуже сподобалося. І неабияк цікаво, що буде далі. Добре, що Бажан не звинувачує Людмилу у зраді, а стривожився.
Тільки питання: у який час це все стається? Я так розумію, що це не наш час?

Наталія Ковган, Ну він же поки не розуміє, що до чого... Так, добу обрала Київської Русі, пізніше буду описувати детальніше) Дякую за відгук!❤️

avatar
Рина Мир
07.05.2021, 22:42:49

О боже! Оце так несподіванка для чоловіка! який жах:((( капець, я в шоці:(((
Сонечко, відчуваю, що буде дуже емоційне та напружене оповідання;) Натхненнячка;)

Рина Мир, Ага❤️ Всі таємниці тільки починаються) Дякую!

avatar
Рина Мир
07.05.2021, 21:24:50

Ще раз вітаю з новинкою, люба;) Бажаю натхненнячка, невтомної Музи і читачів побільше;) ❤️❤️❤️

Показати 4 відповіді
Рина Мир
07.05.2021, 22:28:07

Лександра Славичч, І я обіймаю міцно;))❤️❤️❤️

avatar
Софія Вітерець
07.05.2021, 21:30:25

Вітаю з новинкою)))) Успіхів на конкурсі)))

Софія Вітерець, Дуже дякую ❤️

avatar
Наталия Згама
07.05.2021, 21:17:40

Вітаю з новою книгою! Дуже інтригуюче! Бажаю натхнення!

Наталия Згама, Дякую!❤️

avatar
Марі Керімей
07.05.2021, 20:53:07

Вітаю з новинкою)) Натхнення та невичерпної музи)))

Показати 2 відповіді
Марі Керімей
07.05.2021, 21:12:30

Лександра Славичч, ❤️❤️❤️

avatar
Наталія Ковган
07.05.2021, 20:50:23

Забрала до бібліотеки, буду читати. Обкладинка просто заворожує. І якщо не помиляюся, справа йдеться про перелесника? Читати тоді буде удвічі цікаво.

Наталія Ковган, Так, мила, ти вгадала)) Та не все буде так просто ❤️ Велике спасибі за відгук і нагороду)))

avatar
Лідія Шефер
07.05.2021, 20:48:34

Вітаю з новинкою!Успіхів)))

Лідія Шефер, Дякую! Запрошую до прочитання ❤️

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше