33 030
“Синдикат ”
Анотація до книги "Заборонена спокуса кілера "
Сергій:
У моєму житті є чітка ціль — ліквідувати усіх зі свого списку та очистити світ від тих мразот. Для мене немає життя серед мирних людей, ніколи не буде нормальної сім'ї. Та все змінюється, коли на одному із таких "зачисток" я зустрічаю її.
Аріна:
Ми з сестрою опиняємось серед хаосу. Спочатку нас викрадає виродок, від якого в жилах стине кров. А тоді нас рятує той, кого б варто було боятись, тікати куди подалі.
Та мене до нього тягне, мов магнітом. Тільки ми з надто різних світів, і здається, не мали зустрітися ніколи.
У моєму житті є чітка ціль — ліквідувати усіх зі свого списку та очистити світ від тих мразот. Для мене немає життя серед мирних людей, ніколи не буде нормальної сім'ї. Та все змінюється, коли на одному із таких "зачисток" я зустрічаю її.
Аріна:
Ми з сестрою опиняємось серед хаосу. Спочатку нас викрадає виродок, від якого в жилах стине кров. А тоді нас рятує той, кого б варто було боятись, тікати куди подалі.
Та мене до нього тягне, мов магнітом. Тільки ми з надто різних світів, і здається, не мали зустрітися ніколи.
дуже гарячевладний небезпечний геройніжна та сильна героїня
“В його житті немає місця для сім'ї, але доля вносить корективи, підкидаючи на завдання чарівний сюрприз. Вона — його заборонена спокуса, до якої неможливо торкатися, але до божевілля хочеться.”
“Вона його заборонена спокуса, та яка не мала з'явитись в його житті. І що він обере? Кохання всього свого життя чи ціль та обов'язок? Раджу❤️”
Зміст книги: 45 глав
Останнє оновлення: сьогодні
332 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЧудовий перегляд Шреку! Сергій в компанії таких ніжних красунечок ❤️
Дуже романтично, по-сімейному, а ще, я думаю, що така тепла обстановка, Арішка поруч, рука в руці, поцілунки, ніжність між ними, наполегливість - нарешті покаже Сергію, що родина - це реально і для нього, не треба тікати.
Зі своєю Арішею у Сергія наче крила виростають ❤️
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Так, цей момент покаже йому, що відступати та ховатися не варто ❤❤❤
Мар'ян настоящий друг..Підготував "кінозал" і звалив..Щоб не заважати закоханим..Тільки їм цікавіше обнімашки,поцілунки ніж Шрек..
Добре що Лізунька швидко заснула.
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Поцілуночки завжди цікавіше ❤❤❤
Тепер Сергій "на собі відчує", що ніякі "установи мозку" не працюють, якщо "керує серце")))
Світлана Ц, Це точно ❤❤❤
Мила Еммі, що ж ви робите?!) Ніжність і милість від Арінки та Сергія добралася до критичної поділки мімішності, я весь розділ читала з радісною посмішкою на обличчі) Як же вони мені подобаються! Неперевершені емоції даруєте, дякую ❤️
Оксана Митчик, Дякую, мені так приємно ❤❤❤
Процес , Сергію, запущено! І його вже не зупинити! Дякую, сонечко)
Наталія Силенко, Точно вже нічого не зупинити ❤❤❤
Ну такі вони лапулі!!!!! Клас!
Юля, Дякую ❤❤❤
ооо, звичайно треба подивитися шрека і пиріжкчки спробувати))))
Юля, Звісно ❤❤❤
Для цих хлопців немає нічого,сого б чи кого б вони не знайшли..Для друга ,його душевної рівноваги,Мар'ян готовий зробити все..
А що вже Арінка..Як вона чекала коханого..
Щож "Шрек" той "Шрек"-аби разом.
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Мар'ян справжній друг, плюс бачить що вони вже двоє закохані ❤❤❤
Лізуня по доброті душевній зробила ексклюзивний мейк для Мар'яна, а він щось не дуже оцінив))) Хоча дружні поради по завоюванню Сергія Арінці дав, про Арсена вияснив, ще й справки навів - все, тепер може він за пиріжками трошки відпочити)
А от кіноперегляд обіцяє бути дуже милим, після поцілунків у дверях! Скучили обидва, навіть Сірий не стримався на порозі ❤️
Ууух ти, я теж люблю Шрека! Особливо ослика)))))
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Кіноперегляд обіцяє бути неймовірним ❤❤❤
Барс Аріні круті поради дає, і завдання Сергія про колишнього виконав) Такі обіймашки і поцілунки ніжні при зустрічі! Тепер Шрек на перегляді, а там вже як ситуація заведе далі, хі-хі) Дякую ❤️
Оксана Митчик, Барс справжній друг ❤❤❤
А зараз перегляд Шрека, обійми ❤❤❤
Такі милі вони, чарівна парочка ❤️
Nadia Kuriy, Дуже дякую ❤❤❤
Такі милі наші закохані! А Сергій так ревнує, навіть, до колишнього! Зато Мар'ян знайшов спільну мову з дівчатами ! І про колишнього швидко все дізнався від Арішки) Дякую, сонечко)))
Наталія Силенко, Сергій сам в шоці, але що зробиш.. Треба все знати)))
А Мар'ян сонечко ❤❤❤
Так мило. У Марʼяна та Аріни такий тандем. Він дуже чудовий друг. І так майстерно про колишнього дізнався. Справжній професіонал.
Так подобається, як Сергій шаленіє по своїй маленькій принцесі. І ця його ревність. Ну кайф. Арінка так старанно готувалась до вечора. І він точно має бути незабутнім. Це ж можна вважати, як перше побачення. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️
Настя, Дякую ❤❤❤
Мар'ян хороший друг для обох ❤❤❤
А зараз Шрек і обійми ( а може не тільки й вони) ❤❤❤
Все, мені терміново потрібна така подружка,як Мар'ян. Чьоткий тип розуміючий, все сказав, до серця Сергія ключик підказав, про колишнього мирно випитав, ще й сказав, що Сергійчик вже по вуха в почуттях до Аріши. Тепер дочекалася свого ненаглядного, якого точно нікуди не відпустить і вирішила заобіймати❤️❤️❤️
Светлана Селезнёва, Мар'ян виконав задачу на 100/10 ❤❤❤
Тепер обійми з Сергійчиком ❤❤❤
Марʼяну круто вдається роль свахи) А красунчик Сергій вже пропав, тепер чіпси і кіно - і майже побачення відбудеться) Дякую ❤️
Оксана Митчик, А може й справжнє побачення відбудеться ❤❤❤
Ой, Сергію... Вона вже давно все вирішила! Яка там дружба??? Дякую за проду (ʃƪ^3^)
Таня Олійник, Тільки кохання ❤❤❤
Сергійчик приревнував, ой-ой-ой))
Ще й Мар'ян його підколює, ще більше всередині його пожежу роздмухує)
Але мені подобається, що Арішка вже точно не відступить, з поцілуночками, обіймашками - все, вже Сергій виключно її ❤️
Ну а "мій красунчик", то взагалі вищий пілотаж! Живи тепер, Сергію, з цим і наївно думай, що зможеш кудись там відправити свою солодку дівчинку))
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Хахах, наївно думай ❤❤❤
Арінка його нікуди не відпустить)))
Ой,Сергію..!!! Ну куди від себе втечеш..?!? А це дівча вже так глибоко і міцно засіло,що… тринда тобі..!!!.. Попав по самі дзендзелики..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Арінка вже його і ніщо цього не змінить ❤❤❤
Хтось пропав. ...Бо хіба ж біля цвєї спокуси можна бути спокійним.(•‿•)(•‿•)(•‿•)А Барс..Друг називається.(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Дражнить Сергія .Той і так ледь не димить..
Дякую ♥️ ♥️♥️
Оксана Морус, Хахах, Барс не втрачає шансу підколоти ❤❤❤
Які там справи кримінального світу. Тут треба дізнатися, що за колишній був у Аріши і не зависнути на червоному костюмчику. Ахахах,я не очікувала, що наш суворий та стриманий Сергійко так себе буде поводити зі своєю дамою серця. Ну прямо котик-муркотик❤️
Светлана Селезнёва, Думаю Сергій також цього не очікував, але зараз головніше за все дізнатися хто там цілував колись його дівчинку ❤❤❤
Яка Аріша умничка, мій красунчик щоб ти Сергій не казав))))) Дякую і чекаю на продовження ❤️
Юля, Сергій все за тебе вирішили ❤❤❤
дуже круті у них дружні відносини)))) сподіваємося і у Барса скоро такі з'являється
Julija Kichun, У Барса також буде своє щастя ❤❤❤
Ніякою Англією Арішу не злякати, вона Сергія після таких поцілунків не відпустить, і сама не поїде) А він хай поревнує і повправляється) Дякую ❤️
Оксана Митчик, Хахах, це точно ❤❤❤
Ну хіба можна такі поцілунки перебивати розповідями про Англію, Сергійчику. Що він там собі планує її відвести світ за очі, як вже без неї не може. Розповів, що він не для звичайного життя, що має з цим проблеми, але хіба нашу закохану дівчинку то зупинить? А ще розповів про секрет,як спостерігає за дорогими йому людьми. А от про її недоколишнього перепитав два рази, ще й запитав,чиї поцілунки кращі(ахахах, от хвалько)❤️
Светлана Селезнёва, Сергій про Англію сказав, про родину також ❤❤❤
Головне колишній зачепив))) але для Арінки тільки він важливий ❤❤❤
Сергій переконує Аріну...
Аріна,в свою чергу,переконує його..
І як би їм знайти золоту середину.
Дійти згоди..Адже небайдужі одне одному.
Дякую ❤️ ❤️ ♥️
Оксана Морус, Дійдуть, треба трохи часу ❤❤❤
Та, звичайно, ж ти краще. Сергію!))) Ой, я не можу з нього. він. як хлопчина)))) Аріша вже має владу над ним і вона це зрозуміла ! Так що , Сергійку, втекти від кохання в тебе вже шансів немає))) Дякую, сонечко)))
Наталія Силенко, Він такий милий з нею ❤❤
Сергію,що ти якісь дитячі відмазки шукаєш..?!?… Аріна все вирішила для себе..!!! Тим більше ти своїми ревнощами дав їй зелене світло..!!!… Нікуди ти вже не дінешся..!!!..
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Ооо ревнощі видають його з головою, тож він точно вже від неї не втече ❤❤❤
Коли буде оновлення?)
Татьяна Постолатий, Вже є ❤❤❤
Отака у нас смілива дівчинка, він каже нє, а вона цілує. Але як же він дорожить ї почуттями, як про новину з батьком нервував. Але для нашої Аріши важливіше його ставлення до неї, а не вчинок відносно майже чужого чоловіка, бо називався батьком. Ой, ну Сергійку, здавайся тим поцілуночкам у полон)
Светлана Селезнёва, Здасться, куди він дінеться ❤❤❤
Круто, що Аріна не мовчить, а сама підштовхує Сергія до дій) Коли є шанс, то чому його не спробувати. Чи вдасться їй переконати Сергія нарешті почути своє серце?) Дякую ❤️
Оксана Митчик, Надіюсь вдастя ❤❤❤
Попри розповідь і доводи Сергія -Аріна не розуміє.. Чому він їй відмовляє..Її серденько відчуває що йому можна довіритись..Воно вже вибрало Сергія..
Дякую ❤️❤️♥️
Оксана Морус, Так, її серце вже обрало ❤❤❤
Як добре, що між ними не лишається секретів, що Сергій дотримується лінії правди. От тільки наша Аріша помилково прийняла бентежність Сергія через страту її батька на свій рахунок, ох, такі ми вигадливі дівчата, самі себе часто накручуємо)
Хотів Сергій все по поличках про свої примарні "заборони" розповісти, тільки Аріша не з лякливих, вона сама ініціативу бере в свої руки ❤️
А то як зі складним завданням, то Сергій найперший, а як поцілувати і спробувати дати волю коханню, то пасе задніх! Нічого, Арішка йому не дасть "увільнуть"))
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Небезпечне завдання Сергій майстер, а ось поцьомкати то боїться, але є Арінка і вона все зробить ❤❤❤
Дуже рада за Сергія..: нарешті і в його житті зʼявилося яскраве світло - Аріна! А хто краще за Макса розбирається в таких питаннях? - Макс і Амі знаються на цьому… сподіваюся, що з іх допомогою пан майор не прохлопає своє щастя. Цікаво спостерігати, як сильні чоловіки втрачають спокій, голову та рівновагу… Дякую!
Міла, Ох, полив сильний чоловік від милої Аріші ❤❤❤
Я так радію, що Сергій не категорично відмовляється від почуттів до Аріши, а шукає порад і вихід! Поки Мар'ян храпака дає, то на допомогу - Макс. Урааа, так рада його чути і "бачити")
Наш Макс на власному досвіді розуміє, що родина і сімейний затишок - це найважливіше ❤️ А тому, якщо серце Сергія від Арінки пришвидшується, то потрібно обов'язково дати шанс щастю ❤️
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Макс все зрозумів на власному досвіді і зараз щасливий ❤❤❤
Тож думаю Сергій його послухає ❤❤❤
Ох, Сергійку зриває дах. Ну який кайф. Я не можууу. Макс такі класні поради дає. Тому Скргіюпотрвно прислухатись та все розповісти Аріні. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️
Настя, Сергію точно потрібно послухатись Макса, він вже те все пройшов, тож знає що каже ❤❤❤
Так,важко..!!! Але краще розповісти зараз,ніж потім носити той камінь..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Це точно ❤❤❤
Нічого, важко буде , звичайно, розмова не з легких, але поговорити потрібно, щоб не було ніяких секретів! Тримаємо за них кулачки! Дякую, сонечко)))
Наталія Силенко, Поговорити точно треба ❤❤❤
Та наканєцтаа, у тебе щось в середині зламалося, Сергійчику. Ну як же круто що він Максику зателефонував. Ну родина пішла Максику на користь. Він так теплоті правильно говорить про роль кохання в житті, бо сам все те пережив і зараз дбає про це. Сергійчику, слухай, наш Максик правду каже. Тепер треба зізнатися про батька і не втратити віру, що почуття від таких факторів не зникають. Нарешті, він закохався ❤️
Светлана Селезнёва, Макс зрозумів все, і я так рада за нього та Амі ❤❤❤
Ще б Сергійчик прислухався, але думаю Амінка не дасть йому відлиняти)))
Макс дає правильну пораду..Щеб совість не так грала по нервах..Можливо б і дослухався Сергій..
Дякую ❤️❤️♥️
Оксана Морус, Надіюсь дослухається ❤❤❤
Коментар видалено
ох, розказуй уже все Аріші, вона зрозуміє... я надіюсь
Юля, Розмова буде важкою для обох, але ось що буде після ❤❤❤
Тренування це добре,але поцілунки ще краще)))Хоть Аріна зробила перший крок Сергій зробить всі наступні)))Барс що мав Лізу покласти спати то сам спить тому хай чекає наслідків)))фломастери хоть змиватися будуть? Дякую
Нат, Барс вклав спати так вклав)))
А ось Сергій точно не зможе більше бути осторонь ❤❤❤
Тренування вийшло не дуже ефективним, тому що наша Арішка не здатна зробити боляче, а тим більше Сергію, а от релакс після нього вдався на всі сто з поцілуйчиками ❤️
Мені дуже подобається, що Аріша не чекає на крок Сергія, а сама бере "бика за роги")
І, здається, її слова про спогад запустили механізм в Сергія, він хоче побільше таких спогадів))
А Мар'яна чекає сюрприз в дзеркалі, йому там ні на яке завдання не треба, де особистість має бути прихована? От, вже Лізуня йому організувала маскування)))
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Тренування закінчилось дуже солодко ❤❤❤
А ось Мар'ян буде в захваті)))
Аріша молодець - бере ініціативу в свої руки) Сергія накрило після поцілунку і суму в очах Аріни. Поки Ліза мейк Барсу робить, то у них є час для поцілуночків) Дякую ❤️
Оксана Митчик, Їх там обох накрило ❤❤❤
Сергій керується правилами поки справа не стосується Аріни)))квіти замінив за дівчатами спостерігає)))Він не був готовий що костюм буде такий провокуючий,Мар'яну буде не солодко за це,як тут стояти в планці якщо хочеться дивитися тільки на Аріну))) дякую
Нат, Важко Сергію, хотів триматись подалі.. Але де там.. Не вийде ❤❤❤
А хтось ревнує))) Барс активно допомагає Аріні в завойовуванні,а Сергій тож не знає про їхній план от і не може бути спокійний,а тут ще й костюми Барс купляє для Арінки когось завтра чекає серйозне тренування, дякую
Нат, Сергій ревнує, дуже сильно ревнує ❤❤❤
Ну і тренування було. Ураааа, цьомики були, були цьомики. Наша смілива квіточка, перша поцілувала, а потім Сергійчика накрило. І всьо спогадом таке називати не можна, то буде тепер щоденний солоденький антистрес❤️
Светлана Селезнёва, Цьомики ❤❤❤
Можна це називати солодким спогадам їхньої історії кохання ❤❤❤
Яка сила,яка спритність..Коли почуття беруть верх...І ,здається,Арінка таки розворушила холодного Сергія своїм поцілунком..
Дякую ❤️♥️♥️
Оксана Морус, Це точно ❤❤❤
Ох ти ж..!!! Здався наш термінатор..?!? Чи це мить слабкості..?!?…
Ооооо…!!! А Марʼян буде в шоці..!!! Хахахах..!!! Ліза постаралася..!!!..
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Ліза мирно спить)))
А ось наш термінатор.. Ох, думаю у нього там все ламається від протиріччя, але втриматись не можливо ❤❤❤
Таааак! Нарешті. Це так неймовірно. Їхній поцілунок такий солоденький. Сподіваюсь, що Сергій після цього не закриється і не буде вдавати холодну брилу. Дуже подобається хімія між ними і те, як Аріна дразнить та доводить Сергія. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️
Настя, Дякую ❤❤❤
Ой, мені також цікаво як він буде себе вести ❤❤❤
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати