32 906
“Синдикат ”
Анотація до книги "Заборонена спокуса кілера "
Сергій:
У моєму житті є чітка ціль — ліквідувати усіх зі свого списку та очистити світ від тих мразот. Для мене немає життя серед мирних людей, ніколи не буде нормальної сім'ї. Та все змінюється, коли на одному із таких "зачисток" я зустрічаю її.
Аріна:
Ми з сестрою опиняємось серед хаосу. Спочатку нас викрадає виродок, від якого в жилах стине кров. А тоді нас рятує той, кого б варто було боятись, тікати куди подалі.
Та мене до нього тягне, мов магнітом. Тільки ми з надто різних світів, і здається, не мали зустрітися ніколи.
У моєму житті є чітка ціль — ліквідувати усіх зі свого списку та очистити світ від тих мразот. Для мене немає життя серед мирних людей, ніколи не буде нормальної сім'ї. Та все змінюється, коли на одному із таких "зачисток" я зустрічаю її.
Аріна:
Ми з сестрою опиняємось серед хаосу. Спочатку нас викрадає виродок, від якого в жилах стине кров. А тоді нас рятує той, кого б варто було боятись, тікати куди подалі.
Та мене до нього тягне, мов магнітом. Тільки ми з надто різних світів, і здається, не мали зустрітися ніколи.
дуже гарячевладний небезпечний геройніжна та сильна героїня
“В його житті немає місця для сім'ї, але доля вносить корективи, підкидаючи на завдання чарівний сюрприз. Вона — його заборонена спокуса, до якої неможливо торкатися, але до божевілля хочеться.”
“Вона його заборонена спокуса, та яка не мала з'явитись в його житті. І що він обере? Кохання всього свого життя чи ціль та обов'язок? Раджу❤️”
Зміст книги: 45 глав
Останнє оновлення: сьогодні
330 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНу у Сірого й витримка! А поруч з Квіточкою він ще швидше вилікується. І йому і Барсу треба відновитися для удару у відповідь. Дуже милі хвилювання Арішки, свого коханного вона поцілунками залікує. Дякую ❤️
Шкода мені Сергія, але надіюсь квіточка йому допоможе швидко піти на поправку)))))
Ой, ці страшні рани і переживання за наших героїв, але дома і стіни лікують, ще поруч Квіточка і Ураганчик! Головне, що живі. Дякую ❤️
Нарешті, хлопці повернулися , хоч із такими пошкодженнями та живі, слава Богу! Тепер Аріша, хоч трішки заспокоїться. Але ж розлука вже скоро її не потішить!((( Дякую, сонечко)
Який емоційний і тяжкий розділ, так шкода хлопців але вони молодці спсли дівчат. І квіточку відправили на кухню щоб не лякалася
Боже який тяжкий, емоційно, розділ..
Арінка,її переживання..Її безмежне кохання,фізично болюче,до Сергія..Те як вона ледь дихає поряд з ним ..Але тримається..Підтримує його..
Їй осмислити все важко. Те що хлопці пережили,спасаючи жінок там..
Зранене,обпечене тіло Сергія..
Вона його біль через себе перепускає..
Але права:Лізунька ,як проснеться, буде щаслива ...Її Барс дома.І Сергій ..
Дякую ❤️❤️♥️
Ой, Арішка дочекалась, але буде в шоці з їх вигляду… Вона з ураганчиком весь день як на голках… Але, фух, хлопці вдома, мершій лікувати! Дякую ❤️
Ага,заспокоїв..!!! Прочитала,але серце не на місці..!!! Навіть маленька капризує,бо їх досі немає..!!!
Ох..!!! Живі..!!! Повернулися..!!!..
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Ох і розділ..
Разом з дівчатами ༎ຶ‿༎ຶ༎ຶ‿༎ຶ༎ຶ‿༎ຶ༎ຶ‿༎ຶ༎ຶ‿༎ຶ і переживаю..Сутки...
Он Лазунька вся на нервах,шукає ..
Маленький ураганчик..Арінка ,й так все з рук валиться,не вправляється з нею..Не може пояснити..Тому що й сама в тривозі...
І постійно думками просить:повернись..
Дякую ❤️♥️❤️
Лізонька теж засмучена без хлопців, вона Мар'янчика облюбовала, сумує без нього. Немає кому мейк зробити)
А взагалі, це ж кошмар, коли невідомість і неможливо ні в кого запитати, як Сергій з Барсом, чи вони в порядку...
Квіточка вся ізвелась за день, он, навіть нічого не їла через хвилювання.
Ой, сподіваюся, що це наші котики повернулися додому ❤️
Дуже дякую за проду ❤️
бідні дівчатка так хвилюються, надіюсь що то хлопці прийшли додому
Юля, Наші, наші ❤❤❤
аааа, тепер знову чекати продовження, сподіваюся далі все буде добре, бо моє серденько не витримає
meldhdi, Буде добре, це ж наші ❤❤❤
Це жах, яка напруга, такий треш пережили і Сергій з Барсом, і жінки в клітках... Бррр, оце нелюди!
Але, слава Богу, рятувальна операція успішна, тепер тільки й себе б реабілітувати після цього кошмару!
Квіточка для Сергія наче зірочка, до якої він йде, і думками про яку він живе і виживає ❤️
Дуже дякую за проду ❤️
Дівчат врятовано, аж серцю легше стало, які вони круті! І думки про Квіточку оберігали Сергія, тепер їм відновитися треба і замісти сліди. Дякую ❤️
оце напруга, дівчат врятували тепер головне самим врятуватися..... чекаю на продовження
Жінок врятували..
Тепер ще самим добратись до бази..Хоча їхній стан бажає кращого..Але живі,слава богу.
Адже там Квіточка чекає,хвилюється..
Дякую ♥️♥️♥️
Ой, то все ж потрапили в пастку! І якщо план Сергія був майже досконалий, то наш любий Мар'янчик підвів "під монастир" їх двох емоціями...
Але я щиро сподіваюся, що Сергій з Барсом справляться і розберуться з цим кошмаром!
Дуже дякую за проду ❤️
Та щоб тебе..!!! Марʼяне,що ж ти твориш..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Жах… Марʼян піддався емоціям, і це може коштувати дорого. Ой, як же я за них хвилююся… Дякую ❤️
Ой йой... І як тепер дочекатися продовження??? Сергій з Барсом повинні вибратися і ніяк інакше!!! Дякую, сонечко)
Краще б я не читала це на ніч..
І як тепер дочекатись продовження.
༎ຶ‿༎ຶ༎ຶ‿༎ຶ༎ຶ‿༎ຶ༎ຶ‿༎ຶ༎ຶ‿༎ຶ༎ຶ‿༎ຶ༎ຶ‿༎ຶ༎ຶ‿༎ຶ
Дякую ♥️❤️❤️
Так шкода, що Барс висмикнув Сергія з такого пікантного заняття))
Але от в мене теж погані передчуття щодо цієї поїздки, хоч би все було добре і це не було навмисною пасткою...
Сподіваюся, любов Квіточки обергіатиме Сергія ❤️
Дуже дякую за проду ❤️
На такому місці зупинилися) Ну ці завдання, весь кайф зруйнували. Але доля так і не хоче аби перший раз був такий, мабуть, готує до вау-ефекту потім! А от про цей кошмар з підпалом, то, я гадаю, що то засідка чи пастка для них? Стрьомно за них! Барс же поранений, а тому напівкорисний… Дякую ❤️
ох уже і я переживаю за Сергійка і Барса надіюсь вони виберуться. Таку пристрасть шалену перервали)
Як же було солодко пристрасно ніжно і було б продовження, але... хоч би все обійшлося і Сергій з Барсом повернулися неушкодженими! Дякую, сонечко)
Йокеле мене...Хоч би там була не засідка..Бо щось ,якось тривожно..
І снайпер цей..
Фух,як тепер дочекатись проди наступної..
Дякую ❤️♥️♥️
Неймовірно чуттєво, гарно, солодко і пристрасно ❤️
Сергій з Арішкою - така ідеальна парочка, мені здається, що вони настільки один одному підходять, наче вони справді одне ціле ❤️
Квіточка вже готова розширювати кордони, а от чи готовий Сергій?)
Дуже дякую за проду ❤️
Вай, вай, солоденькі Квіточка і Сергій, повне задоволення і гаряча насолода, класні дуже) Ой, а Сергій поведеться на провокацію?) Дякую ❤️
який пристрасний розділ, ммммм, Квіточка просто запальничка ще прихопила дещо потрібне))))) так правильно подумала жити тут і зараз. Дякую
Ух який розділ...Дихозносно смачний..
Шаленно гарячий..
Одночасне задоволення один одного..
Це було таааа́ак спекотно..
Для них прекрасно..
Але ж Арінка хоче більшого..
Хоче відчути коханого в собі...
Дякую ♥️❤️❤️
Як же Сергій піклується про свою Квіточку! Яку романтику приготував, я вже в передчутті їх першого разу! От тільки хвилює їх завдання, ще й у Барса погане передчуття... Дякую, сонечко)
Наталія Силенко, Надіюсь все пройде добре ❤❤❤
Ну такі вони вже сонечка. Я не можу. Це так мило. Сергій так класно піклується про Арінку. Ця ніч точно буде особливою для обох. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️
Настя, Дуже дякую ❤❤❤
Сергій все для своєї коханої зробить ❤❤❤
Ох, час "Х" вже не за горами, у Сергія з Барсом завдання нікуди не ділося, а Квіточка з Ураганчиком таки до Англії мають летіти... Ой, думаю, Арішка буде дуже сумувати...
Але поки що насолода в повній мірі! Яка ж Арішка спокуслива і ніжна, рішуча і невинна - у Сергія вже всі запобіжники перегорають)))
Я в передчутті... Мммм, має бути дуже палко в романтичному авто ❤️
Дуже дякую за проди , люба ❤️
Sana Boboho, У тому авто точно буде дуже палко ❤❤❤
Нехай насолодяться поки є така можливість ❤❤❤
Красунчик має сталеву витримку!
Юля, Ще й яку ❤❤❤
Ой, щось я вже починаю нервувати про їх завдання, он у Барса погане передчуття, ще трешак може бути! Але для Сергія Квіточка на першому місці) І її задоволення. Аааа, нарешті це станеться?) Дякую ❤️
Оксана Митчик, Я також хвилююсь через завдання, але надіюсь все пройде без приколів..
А за вечір скоро дізнаємося чим він там закінчиться ❤❤❤
Сергій приготував романтік..
Чим далі тим більше він закохується..
Як він має своє щастячко відправляти за океан..Це чим далі тим не реальніше..
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Ох, сама не знаю як йому вдастя відправити її.. Йому й розмову важко почати..
А поки сододкий вечір ❤❤❤
О-йой..!!! Як нашого кіборга забирає..!!! Не по дитячому..!!! А мала так провокує..!!!… Як він ще тримається..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Ох, не знаю як тримається ❤❤❤
Якщо людина майстер, то майстер у всьому!))) Навіть у доставці задоволення....)))♥️ Але, яка ж тільки витримка!!!))) Ну то йому, по любому, за Макса обраточка прилетіла!)))))♥️ І так, до наступного розділу готуймо вогнегасники!)))♥️ Чекаю з нетерпінням продовження!
Раїса Троян, Дуже дякую ❤❤❤
У Сергійка витримка ще та, але навіть вона потроху дає тріщини поряд з Квіточкою ❤❤❤
А от тепер то Сергій розуміє Макса)))
Як гаряченько) Квіточка молодець, що не соромиться говорити про свої бажання, це ж і є довіра в парі. Сергій має свій власний кайф. Ой, що вони на вечір запланували, машина не загориться? Вогнегасник не треба, хі-хі?) Дякую ❤️
Оксана Митчик, Там у вечері все буде палати від їх пристрасті ❤❤❤
Ну в Сергія й витримка...
Квіточка ж так його спокушає..
Всіма їй відомими способами..
А він..Дарує їй оргазми..А сам тримається..
Дякую ♥️❤️❤️
Оксана Морус, Ледь тримається ❤❤❤
як тут палає, і не дивно що квіточці час до вечора буде здаватися безкінечно))))) а що буде далі уххххх
Юля, Буде палко та солодко ❤❤❤
Які ж вони милі котики! Витримка у Сергія сталева! От тільки Аріна скоро буде сумувати через поїздку!...((( Дякую, сонечко)))
Наталія Силенко, Ох, через поїздку засмутяться обоє..
А поки солодкий вечір ❤❤❤
Ой, наші котики - такі котики ❤️ Все в них якось правильно (хі-хі), не дивлячись на всі обставини, що склалися. Обоє дуріють один від одного і скоро тому буде край, а от Англія... Ладно, вирішиться.
А от реакція Мар'яна на питання про Амі, мені прямо школа його стало, бо по суті він, як і сестра, зазнав не найкращого життя...
Светлана Селезнёва, Аріша з Сергієм котики ❤❤❤
Я кайфую з їхньої пари, з того як у них все відбувається ❤❤❤
А у Мар'яна справді було не найкраще життя, ще й з Амі вільно спілкуватися не може (
Ох і витримка в Сергія))) Але Арінка так настирливо "працює-спокушає", що мабуть ще не довго красунчик зможе опиратися і стримуватися)))
Світлана Ц, Ох, такими темпами я не знаю як він досі стримується ❤❤❤
У Барса свої таємниці, а Аріша для них занадто світла… А от хтось сьогодні ввечері та вночі матиме свою зірочку в спокусливій білизні, у-ля-ля) Квіточка зачекалася Сергія! Дякую ❤️
Оксана Митчик, Ох, вечір буде точно гаряченький ❤❤❤
Квіточка дуже чекає на тебе, Сергію) А особливо на час, коли всі засинають, крім них))
Яка ж Арінка позитивна і хороша дівчинка, повністю підтримую, що щодня потрібно розшукувати навіть дрібниці позитивні і їх ставити собі "режимом дня" ❤️
Що ж задумали наші сонечки на цей вечір?)
Ой, я щось переживаю, що сьогодні Англія стане темою вечора...
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Ооо, вечір обіцяє бути палким та солодким ❤❤❤
Ммм, де моя квіточка, ну така мила парочка)))) Барс не хоче говорити але і не має права злитися, Арінці ж цікаво))))
Юля, Барс злиться не на неї, а на обставини в своєму житті..
А Арішка така мила ❤❤❤
Чи забув Сергій про Англію
..Знала би Аріша що ні..Просто мовчить..Щоб не тривожити зайве свою кохану дівчинку..
А вона ж мріє про їхній перший раз..
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Аріша мріє про близькість, а Сергій думає як все вирулити, але також думає про їх перший раз ❤❤❤
От тобі й "ага")) Такі милі повідомлення Квіточки ❤️ А ще й її замовлення Сергію підігріває кров, і не тільки))
Ох, але завдання є завдання, і небезпека посилюється, все ж до Англії Арішу з ураганчиком треба відправити...
Мені здається, що буде дуже важко, тому що Сергій з Аріною вже майже одним цілим стали.
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Ох, до Англії їхати буде дуже важко.. Точніше цим двом попрощатись ❤❤❤
Квіточка більше запалює Сергія відвертими смс, ніж азарт по завданню) Все, наш Сергій пропав в коханні остаточно! Це ж якщо скоро Англія, то треба максимально провести час з Арішкою. Дякую ❤️
Оксана Митчик, Завдання у нього були й поскладніші.. А ось з Арішкою у нього вперше таке, плюс він вже закоханий по вуха ❤❤❤
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати