Заборонена спокуса кілера
32 906

Заборонена спокуса кілера 18+

Короткий любовний роман

Еммі Берн

Еммі Берн · автор

В процесі · 143 стор. · Регулярно оновлюється
255
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 330
Калиновський.. Заберу тебе собі
№ 6
Калиновський.. Заберу тебе собі
Заборонена спокуса кілера
№ 7
Заборонена спокуса кілера
“Синдикат ”
Анотація до книги "Заборонена спокуса кілера "
Сергій:
У моєму житті є чітка ціль — ліквідувати усіх зі свого списку та очистити світ від тих мразот. Для мене немає життя серед мирних людей, ніколи не буде нормальної сім'ї. Та все змінюється, коли на одному із таких "зачисток" я зустрічаю її.

Аріна:
Ми з сестрою опиняємось серед хаосу. Спочатку нас викрадає виродок, від якого в жилах стине кров. А тоді нас рятує той, кого б варто було боятись, тікати куди подалі.
Та мене до нього тягне, мов магнітом. Тільки ми з надто різних світів, і здається, не мали зустрітися ніколи.

дуже гарячевладний небезпечний геройніжна та сильна героїня

Зміст книги: 45 глав
Останнє оновлення: сьогодні
Розділ 1
15 берез.
Розділ 2
17 берез.
Розділ 3
19 берез.
Розділ 4
21 берез.
Розділ 5
23 берез.
Розділ 6
25 берез.
Розділ 7
27 берез.
Розділ 8
29 берез.
Розділ 9
31 берез.
Розділ 10
02 квіт.
Розділ 11
05 квіт.
Розділ 12
07 квіт.
Розділ 13
09 квіт.
Розділ 14
11 квіт.
Розділ 15
14 квіт.
Розділ 16
16 квіт.
Розділ 17
18 квіт.
Розділ 18
20 квіт.
Розділ 19
23 квіт.
Розділ 20
25 квіт.
Розділ 21
27 квіт.
Розділ 22
30 квіт.
Розділ 23
03 трав.
Розділ 24
05 трав.
Розділ 25
07 трав.
Розділ 26
08 трав.
Розділ 27
11 трав.
Розділ 28
13 трав.
Розділ 29
15 трав.
Розділ 30
18 трав.
Розділ 31
20 трав.
Розділ 32
22 трав.
Розділ 33
24 трав.
Розділ 34
31 дн. тому
Розділ 35
28 дн. тому
Розділ 36
25 дн. тому
Розділ 37
22 дн. тому
Розділ 38
20 дн. тому
Розділ 39
17 дн. тому
Розділ 40
14 дн. тому
Розділ 41
12 дн. тому
Розділ 42
9 дн. тому
Розділ 43
6 дн. тому
Розділ 44
4 дн. тому
Розділ 45
сьогодні

330 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Оксана Митчик
26.06.2026, 22:40:28

Ну у Сірого й витримка! А поруч з Квіточкою він ще швидше вилікується. І йому і Барсу треба відновитися для удару у відповідь. Дуже милі хвилювання Арішки, свого коханного вона поцілунками залікує. Дякую ❤️

avatar
Юля
26.06.2026, 22:03:46

Шкода мені Сергія, але надіюсь квіточка йому допоможе швидко піти на поправку)))))

avatar
Оксана Митчик
23.06.2026, 21:51:47

Ой, ці страшні рани і переживання за наших героїв, але дома і стіни лікують, ще поруч Квіточка і Ураганчик! Головне, що живі. Дякую ❤️

avatar
Наталія Силенко
23.06.2026, 00:38:18

Нарешті, хлопці повернулися , хоч із такими пошкодженнями та живі, слава Богу! Тепер Аріша, хоч трішки заспокоїться. Але ж розлука вже скоро її не потішить!((( Дякую, сонечко)

avatar
Юля
22.06.2026, 22:29:13

Який емоційний і тяжкий розділ, так шкода хлопців але вони молодці спсли дівчат. І квіточку відправили на кухню щоб не лякалася

avatar
Оксана Морус
22.06.2026, 21:08:26

Боже який тяжкий, емоційно, розділ..
Арінка,її переживання..Її безмежне кохання,фізично болюче,до Сергія..Те як вона ледь дихає поряд з ним ..Але тримається..Підтримує його..
Їй осмислити все важко. Те що хлопці пережили,спасаючи жінок там..
Зранене,обпечене тіло Сергія..
Вона його біль через себе перепускає..
Але права:Лізунька ,як проснеться, буде щаслива ...Її Барс дома.І Сергій ..
Дякую ❤️❤️♥️

avatar
Оксана Митчик
20.06.2026, 15:38:12

Ой, Арішка дочекалась, але буде в шоці з їх вигляду… Вона з ураганчиком весь день як на голках… Але, фух, хлопці вдома, мершій лікувати! Дякую ❤️

avatar
Олена Гушпит
20.06.2026, 15:28:07

Ага,заспокоїв..!!! Прочитала,але серце не на місці..!!! Навіть маленька капризує,бо їх досі немає..!!!
Ох..!!! Живі..!!! Повернулися..!!!..
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Морус
20.06.2026, 07:30:12

Ох і розділ..
Разом з дівчатами ༎ຶ⁠‿⁠༎ຶ༎ຶ⁠‿⁠༎ຶ༎ຶ⁠‿⁠༎ຶ༎ຶ⁠‿⁠༎ຶ༎ຶ⁠‿⁠༎ຶ і переживаю..Сутки...
Он Лазунька вся на нервах,шукає ..
Маленький ураганчик..Арінка ,й так все з рук валиться,не вправляється з нею..Не може пояснити..Тому що й сама в тривозі...
І постійно думками просить:повернись..
Дякую ❤️♥️❤️

avatar
Sana Boboho
20.06.2026, 00:43:28

Лізонька теж засмучена без хлопців, вона Мар'янчика облюбовала, сумує без нього. Немає кому мейк зробити)
А взагалі, це ж кошмар, коли невідомість і неможливо ні в кого запитати, як Сергій з Барсом, чи вони в порядку...
Квіточка вся ізвелась за день, он, навіть нічого не їла через хвилювання.
Ой, сподіваюся, що це наші котики повернулися додому ❤️
Дуже дякую за проду ❤️

avatar
Юля
19.06.2026, 23:25:16

бідні дівчатка так хвилюються, надіюсь що то хлопці прийшли додому

Еммі Берн
19.06.2026, 23:38:18

Юля, Наші, наші ❤❤❤

avatar
meldhdi
19.06.2026, 23:28:12

аааа, тепер знову чекати продовження, сподіваюся далі все буде добре, бо моє серденько не витримає

Еммі Берн
19.06.2026, 23:38:08

meldhdi, Буде добре, це ж наші ❤❤❤

avatar
Sana Boboho
18.06.2026, 21:21:55

Це жах, яка напруга, такий треш пережили і Сергій з Барсом, і жінки в клітках... Бррр, оце нелюди!
Але, слава Богу, рятувальна операція успішна, тепер тільки й себе б реабілітувати після цього кошмару!
Квіточка для Сергія наче зірочка, до якої він йде, і думками про яку він живе і виживає ❤️
Дуже дякую за проду ❤️

avatar
Оксана Митчик
18.06.2026, 20:49:44

Дівчат врятовано, аж серцю легше стало, які вони круті! І думки про Квіточку оберігали Сергія, тепер їм відновитися треба і замісти сліди. Дякую ❤️

avatar
Юля
18.06.2026, 08:47:30

оце напруга, дівчат врятували тепер головне самим врятуватися..... чекаю на продовження

avatar
Оксана Морус
17.06.2026, 23:30:28

Жінок врятували..
Тепер ще самим добратись до бази..Хоча їхній стан бажає кращого..Але живі,слава богу.
Адже там Квіточка чекає,хвилюється..
Дякую ♥️♥️♥️

avatar
Sana Boboho
15.06.2026, 19:12:55

Ой, то все ж потрапили в пастку! І якщо план Сергія був майже досконалий, то наш любий Мар'янчик підвів "під монастир" їх двох емоціями...
Але я щиро сподіваюся, що Сергій з Барсом справляться і розберуться з цим кошмаром!
Дуже дякую за проду ❤️

avatar
Олена Гушпит
15.06.2026, 13:33:52

Та щоб тебе..!!! Марʼяне,що ж ти твориш..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Митчик
15.06.2026, 01:47:02

Жах… Марʼян піддався емоціям, і це може коштувати дорого. Ой, як же я за них хвилююся… Дякую ❤️

avatar
Наталія Силенко
15.06.2026, 01:32:33

Ой йой... І як тепер дочекатися продовження??? Сергій з Барсом повинні вибратися і ніяк інакше!!! Дякую, сонечко)

avatar
Оксана Морус
14.06.2026, 22:39:14

Краще б я не читала це на ніч..
І як тепер дочекатись продовження.
༎ຶ⁠‿⁠༎ຶ༎ຶ⁠‿⁠༎ຶ༎ຶ⁠‿⁠༎ຶ༎ຶ⁠‿⁠༎ຶ༎ຶ⁠‿⁠༎ຶ༎ຶ⁠‿⁠༎ຶ༎ຶ⁠‿⁠༎ຶ༎ຶ⁠‿⁠༎ຶ
Дякую ♥️❤️❤️

avatar
Sana Boboho
13.06.2026, 18:43:13

Так шкода, що Барс висмикнув Сергія з такого пікантного заняття))
Але от в мене теж погані передчуття щодо цієї поїздки, хоч би все було добре і це не було навмисною пасткою...
Сподіваюся, любов Квіточки обергіатиме Сергія ❤️
Дуже дякую за проду ❤️

avatar
Оксана Митчик
13.06.2026, 14:38:11

На такому місці зупинилися) Ну ці завдання, весь кайф зруйнували. Але доля так і не хоче аби перший раз був такий, мабуть, готує до вау-ефекту потім! А от про цей кошмар з підпалом, то, я гадаю, що то засідка чи пастка для них? Стрьомно за них! Барс же поранений, а тому напівкорисний… Дякую ❤️

avatar
Юля
13.06.2026, 09:01:02

ох уже і я переживаю за Сергійка і Барса надіюсь вони виберуться. Таку пристрасть шалену перервали)

avatar
Наталія Силенко
13.06.2026, 00:25:00

Як же було солодко пристрасно ніжно і було б продовження, але... хоч би все обійшлося і Сергій з Барсом повернулися неушкодженими! Дякую, сонечко)

avatar
Оксана Морус
12.06.2026, 23:01:04

Йокеле мене...Хоч би там була не засідка..Бо щось ,якось тривожно..
І снайпер цей..
Фух,як тепер дочекатись проди наступної..
Дякую ❤️♥️♥️

avatar
Sana Boboho
10.06.2026, 23:48:47

Неймовірно чуттєво, гарно, солодко і пристрасно ❤️
Сергій з Арішкою - така ідеальна парочка, мені здається, що вони настільки один одному підходять, наче вони справді одне ціле ❤️
Квіточка вже готова розширювати кордони, а от чи готовий Сергій?)
Дуже дякую за проду ❤️

avatar
Оксана Митчик
10.06.2026, 15:04:08

Вай, вай, солоденькі Квіточка і Сергій, повне задоволення і гаряча насолода, класні дуже) Ой, а Сергій поведеться на провокацію?) Дякую ❤️

avatar
Юля
09.06.2026, 22:22:11

який пристрасний розділ, ммммм, Квіточка просто запальничка ще прихопила дещо потрібне))))) так правильно подумала жити тут і зараз. Дякую

avatar
Оксана Морус
09.06.2026, 22:18:10

Ух який розділ...Дихозносно смачний..
Шаленно гарячий..
Одночасне задоволення один одного..
Це було таааа́ак спекотно..
Для них прекрасно..
Але ж Арінка хоче більшого..
Хоче відчути коханого в собі...
Дякую ♥️❤️❤️

avatar
Наталія Силенко
08.06.2026, 00:19:25

Як же Сергій піклується про свою Квіточку! Яку романтику приготував, я вже в передчутті їх першого разу! От тільки хвилює їх завдання, ще й у Барса погане передчуття... Дякую, сонечко)

Еммі Берн
09.06.2026, 15:58:48

Наталія Силенко, Надіюсь все пройде добре ❤❤❤

avatar
Настя
07.06.2026, 16:59:59

Ну такі вони вже сонечка. Я не можу. Це так мило. Сергій так класно піклується про Арінку. Ця ніч точно буде особливою для обох. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️

Еммі Берн
09.06.2026, 15:58:34

Настя, Дуже дякую ❤❤❤
Сергій все для своєї коханої зробить ❤❤❤

avatar
Sana Boboho
07.06.2026, 15:04:35

Ох, час "Х" вже не за горами, у Сергія з Барсом завдання нікуди не ділося, а Квіточка з Ураганчиком таки до Англії мають летіти... Ой, думаю, Арішка буде дуже сумувати...
Але поки що насолода в повній мірі! Яка ж Арішка спокуслива і ніжна, рішуча і невинна - у Сергія вже всі запобіжники перегорають)))
Я в передчутті... Мммм, має бути дуже палко в романтичному авто ❤️
Дуже дякую за проди , люба ❤️

Еммі Берн
09.06.2026, 15:58:13

Sana Boboho, У тому авто точно буде дуже палко ❤❤❤
Нехай насолодяться поки є така можливість ❤❤❤

avatar
Юля
07.06.2026, 12:51:56

Красунчик має сталеву витримку!

Еммі Берн
09.06.2026, 15:57:07

Юля, Ще й яку ❤❤❤

avatar
Оксана Митчик
07.06.2026, 01:28:44

Ой, щось я вже починаю нервувати про їх завдання, он у Барса погане передчуття, ще трешак може бути! Але для Сергія Квіточка на першому місці) І її задоволення. Аааа, нарешті це станеться?) Дякую ❤️

Еммі Берн
09.06.2026, 15:57:00

Оксана Митчик, Я також хвилююсь через завдання, але надіюсь все пройде без приколів..
А за вечір скоро дізнаємося чим він там закінчиться ❤❤❤

avatar
Оксана Морус
06.06.2026, 21:32:25

Сергій приготував романтік..
Чим далі тим більше він закохується..
Як він має своє щастячко відправляти за океан..Це чим далі тим не реальніше..
Дякую ♥️♥️♥️

Еммі Берн
09.06.2026, 15:56:03

Оксана Морус, Ох, сама не знаю як йому вдастя відправити її.. Йому й розмову важко почати..
А поки сододкий вечір ❤❤❤

avatar
Олена Гушпит
05.06.2026, 16:03:19

О-йой..!!! Як нашого кіборга забирає..!!! Не по дитячому..!!! А мала так провокує..!!!… Як він ще тримається..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Еммі Берн
09.06.2026, 15:55:27

Олена Гушпит, Ох, не знаю як тримається ❤❤❤

avatar
Раїса Троян
05.06.2026, 11:38:03

Якщо людина майстер, то майстер у всьому!))) Навіть у доставці задоволення....)))♥️ Але, яка ж тільки витримка!!!))) Ну то йому, по любому, за Макса обраточка прилетіла!)))))♥️ І так, до наступного розділу готуймо вогнегасники!)))♥️ Чекаю з нетерпінням продовження!

Еммі Берн
09.06.2026, 15:55:14

Раїса Троян, Дуже дякую ❤❤❤
У Сергійка витримка ще та, але навіть вона потроху дає тріщини поряд з Квіточкою ❤❤❤
А от тепер то Сергій розуміє Макса)))

avatar
Оксана Митчик
04.06.2026, 23:27:02

Як гаряченько) Квіточка молодець, що не соромиться говорити про свої бажання, це ж і є довіра в парі. Сергій має свій власний кайф. Ой, що вони на вечір запланували, машина не загориться? Вогнегасник не треба, хі-хі?) Дякую ❤️

Еммі Берн
09.06.2026, 15:54:18

Оксана Митчик, Там у вечері все буде палати від їх пристрасті ❤❤❤

avatar
Оксана Морус
04.06.2026, 22:34:03

Ну в Сергія й витримка...
Квіточка ж так його спокушає..
Всіма їй відомими способами..
А він..Дарує їй оргазми..А сам тримається..
Дякую ♥️❤️❤️

Еммі Берн
09.06.2026, 15:53:50

Оксана Морус, Ледь тримається ❤❤❤

avatar
Юля
04.06.2026, 22:27:51

як тут палає, і не дивно що квіточці час до вечора буде здаватися безкінечно))))) а що буде далі уххххх

Еммі Берн
09.06.2026, 15:53:38

Юля, Буде палко та солодко ❤❤❤

avatar
Наталія Силенко
04.06.2026, 14:06:00

Які ж вони милі котики! Витримка у Сергія сталева! От тільки Аріна скоро буде сумувати через поїздку!...((( Дякую, сонечко)))

Еммі Берн
09.06.2026, 15:53:20

Наталія Силенко, Ох, через поїздку засмутяться обоє..
А поки солодкий вечір ❤❤❤

Ой, наші котики - такі котики ❤️ Все в них якось правильно (хі-хі), не дивлячись на всі обставини, що склалися. Обоє дуріють один від одного і скоро тому буде край, а от Англія... Ладно, вирішиться.
А от реакція Мар'яна на питання про Амі, мені прямо школа його стало, бо по суті він, як і сестра, зазнав не найкращого життя...

Еммі Берн
09.06.2026, 15:50:53

Светлана Селезнёва, Аріша з Сергієм котики ❤❤❤
Я кайфую з їхньої пари, з того як у них все відбувається ❤❤❤
А у Мар'яна справді було не найкраще життя, ще й з Амі вільно спілкуватися не може (

avatar
Світлана Ц
02.06.2026, 22:30:28

Ох і витримка в Сергія))) Але Арінка так настирливо "працює-спокушає", що мабуть ще не довго красунчик зможе опиратися і стримуватися)))

Еммі Берн
09.06.2026, 15:49:34

Світлана Ц, Ох, такими темпами я не знаю як він досі стримується ❤❤❤

avatar
Оксана Митчик
02.06.2026, 15:41:16

У Барса свої таємниці, а Аріша для них занадто світла… А от хтось сьогодні ввечері та вночі матиме свою зірочку в спокусливій білизні, у-ля-ля) Квіточка зачекалася Сергія! Дякую ❤️

Еммі Берн
09.06.2026, 15:49:08

Оксана Митчик, Ох, вечір буде точно гаряченький ❤❤❤

avatar
Sana Boboho
02.06.2026, 02:10:19

Квіточка дуже чекає на тебе, Сергію) А особливо на час, коли всі засинають, крім них))
Яка ж Арінка позитивна і хороша дівчинка, повністю підтримую, що щодня потрібно розшукувати навіть дрібниці позитивні і їх ставити собі "режимом дня" ❤️
Що ж задумали наші сонечки на цей вечір?)
Ой, я щось переживаю, що сьогодні Англія стане темою вечора...
Дуже дякую за проду ❤️

Еммі Берн
09.06.2026, 15:48:45

Sana Boboho, Ооо, вечір обіцяє бути палким та солодким ❤❤❤

avatar
Юля
01.06.2026, 22:18:21

Ммм, де моя квіточка, ну така мила парочка)))) Барс не хоче говорити але і не має права злитися, Арінці ж цікаво))))

Еммі Берн
09.06.2026, 15:47:54

Юля, Барс злиться не на неї, а на обставини в своєму житті..
А Арішка така мила ❤❤❤

avatar
Оксана Морус
01.06.2026, 21:41:37

Чи забув Сергій про Англію
..Знала би Аріша що ні..Просто мовчить..Щоб не тривожити зайве свою кохану дівчинку..
А вона ж мріє про їхній перший раз..
Дякую ♥️♥️♥️

Еммі Берн
09.06.2026, 15:47:13

Оксана Морус, Аріша мріє про близькість, а Сергій думає як все вирулити, але також думає про їх перший раз ❤❤❤

avatar
Sana Boboho
30.05.2026, 19:27:58

От тобі й "ага")) Такі милі повідомлення Квіточки ❤️ А ще й її замовлення Сергію підігріває кров, і не тільки))
Ох, але завдання є завдання, і небезпека посилюється, все ж до Англії Арішу з ураганчиком треба відправити...
Мені здається, що буде дуже важко, тому що Сергій з Аріною вже майже одним цілим стали.
Дуже дякую за проду ❤️

Еммі Берн
09.06.2026, 15:46:34

Sana Boboho, Ох, до Англії їхати буде дуже важко.. Точніше цим двом попрощатись ❤❤❤

avatar
Оксана Митчик
30.05.2026, 18:08:56

Квіточка більше запалює Сергія відвертими смс, ніж азарт по завданню) Все, наш Сергій пропав в коханні остаточно! Це ж якщо скоро Англія, то треба максимально провести час з Арішкою. Дякую ❤️

Еммі Берн
09.06.2026, 15:45:07

Оксана Митчик, Завдання у нього були й поскладніші.. А ось з Арішкою у нього вперше таке, плюс він вже закоханий по вуха ❤❤❤

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше