Умовно ненавиджу
266 866

Умовно ненавиджу 18+

Короткий любовний роман

Ерін Кас

Ерін Кас · автор

Повний текст · 135 стор.
1 608
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 1 696
Умовно ненавиджу
№ 1
Умовно ненавиджу
Безумовно кохаю
№ 2
Безумовно кохаю
“Безумовно кохаю”
Анотація до книги "Умовно ненавиджу"
Коли її світ зруйнувався, з’являється він — незнайомець, який стверджує, що він її батько. Разом із ним у життя Леї вривається велика родина. Нові обличчя, чужі правила, усмішки, за якими ховаються недомовки, і нове почуття. Він той, кого не можна кохати, але пристрасть не підкоряється логіці та здоровому глузду. Між ними забагато перепон і таємниця, яка здатна зруйнувати не лише кохання, а й їх самих, бо іноді почуття — це розкіш, на яку не маєш права.

перше коханнявладний геройемоційно_таємниці

Зміст книги: 37 глав
Пролог
Розділ 1 «У пошуках допомоги»
Розділ 2 «Гість, якого не чекали»
Розділ 3 «Не лякає, але напружує»
Розділ 4 «Чужа історія»
Розділ 5 «Інший світ»
Розділ 6 «Вирішила»
Розділ 7 «Нове житло»
Розділ 8 «Вся родина в зборі»
Розділ 9 «Підозріла, але беззахисна»
Розділ 10 «Брат»
Розділ 11 «День здивувань»
Розділ 12 «Страшно і водночас добре»
Розділ 13 «Спокусливе випробування»
Розділ 14 «Соромно…»
Розділ 15 «Уникати не виходить»
Розділ 16 «Досі хочу продовження»
Розділ 17 «Всі думки про неї»
Розділ 18 «Запобіжники зірвало»
Розділ 19 «Божевільня»
Розділ 20 «Зранку все інакше»
Розділ 21 «Всі розмови про гроші»
Розділ 22 «Особлива пристрасть»
Розділ 23 «Сум проти ейфорії»
Розділ 24 «Найдорожча покупка»
Розділ 25 «Серйозні наміри»
Розділ 26 «Відверто про себе»
Розділ 27 «Нові стосунки»
Розділ 28 «Гарна новина»
Розділ 29 «Бо болить»
Розділ 30 «В ступорі»
Розділ 31 «Змінити життя одним махом»
Розділ 32 «Результат»
Розділ 33 «Зірвана маска»
Розділ 34 «Не брат, але рідний»
Розділ 35 «Болюча зустріч»
Розділ 36 «Стати егоїсткою»

1 696 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Natali Sav
24.02.2026, 09:54:12

Ну і заінтригували початком

Ерін Кас
24.02.2026, 15:30:49

Natali Sav, Маніяк теж заінтригований, чому це дівчата так тікають від нього)))

Які дівчата класні. Подружки взаємодоповніють одна одну. Арміна - вогонь, Христя - паніка, Лея - рівновага. Принаймні, за другим розділом. Ворожіння - прикольна традиція. Дива іноді збуваються. Треба тільки вірити, а від маньяків - тікати). Дякую)

Ерін Кас
24.02.2026, 15:30:25

Наталія Барвінок, Добре, що сніг на вулиці і мороз, а не багнюка, бо тоді тікати було б важче. Городами точно не пролізли б, а так можна і поскакати, маніяка повеселити)) Дякую ♥

Вітаю з новинкою ❣️ хай легко пишеться, цікаво ❣️❣️❣️

Ерін Кас
24.02.2026, 15:29:24

Леся Вакулінська, Щиро дякую ♥♥♥

avatar
Лілія Петренко
24.02.2026, 08:12:01

Вітаю з новинкою! Найвдячніших і найактивніших читачок. Історія вже захопила. Дякую

Ерін Кас
24.02.2026, 15:28:49

Лілія Петренко, Щиро дякую ♥ Приємно дуже!

avatar
Світлана Кухта
24.02.2026, 08:04:09

Хто він цей київський "маніяк"?З теплої автівки не виходить , тільки сигналить дівчатам) Заінтригували. Чекаю продовження ! Дякую! ❤️

Ерін Кас
24.02.2026, 15:28:32

Світлана Кухта, Якийсь лінивий маніяк)) Нікого не ловить, з авто не виходить, тільки сигналом лякає. А Христі, після перегляду страшних фільмів, і цього достатньо)) Дякую ♥

avatar
Маріана Сорбало
24.02.2026, 07:52:53

Я наче сама з ними побігла))) Засцяла маленько і я...Ну а що? Хто так лякає вночі, в мороз на безлюдній вулиці! Хоч би хтось вийшов з машини, а не святять фарами і стоять! Дівчатка Шейк слинявили годину, фантазія бурна)))

Ерін Кас
24.02.2026, 15:27:42

Маріана Сорбало, Христя наробила кіпішу і гайнула. Маніяк, мабуть, гучно сміявся, спостерігаючи за цим усім)) Дякую ♥

П’ять років до того — і ми вже бачимо іншу Лею) Тут вона така жива, іронічна, мріє про кохання, ще не зламана)
Фраза:
«Я кохання хочу.»
Це така чиста, наївна, справжня Лея.Вона не про «заміж». Вона про почуття.
І це контрастує з прологом, де вона вже втомлена, обережна, майже погоджується на «нормально»…
А хто цей тип на цьому київських номерах, котрий так налякав наших дівчаток?) точно ж не маньячела)))) Дякую❤️

Ерін Кас
24.02.2026, 15:27:00

Валентина Алєнічева, Головне дати йому одразу статус маніяка, у Христі талант. Перша гайнула, а дівчата зависли)) Думаю, вони теж тікатимуть, бо розповіді про маніяків зробили своє діло)) Дякую ♥

avatar
Дарина Нестерук
24.02.2026, 06:50:23

Заінтригували. Дякую

Ерін Кас
24.02.2026, 15:25:41

Дарина Нестерук, Дякую ♥

avatar
Olga Mykhailytsia
24.02.2026, 06:38:05

Так цікаво !! Ох , молодість !!! Чекаю з нетерпінням продовження !! Дякуюююю !! ❤️ Обіймаю міцно , цьом !!

Ерін Кас
24.02.2026, 15:25:34

Olga Mykhailytsia, Смішні, малі, веселі. Христя всіх налякала і перша втекла. Інші, мабуть, за нею побіжать))
Дякую, Олечко ♥ Обіймаю міцно, цьом)

avatar
Нія Росі
24.02.2026, 06:36:43

Заголовки місцевої преси - київський маніяк їздить засніженим селом )))) З кожним разом все таємничише та таємничише.

Ерін Кас
24.02.2026, 15:24:52

Нія Росі, І шукає трьох дівчат, що мчать городами, пірнаючи у снігові замети)) А чому тікають? А невідомо. Бо Христя передивилася фільмів))
Дякую ♥

avatar
Valentina
24.02.2026, 06:08:29

Дякую! Ох дівчата, шукають для себе пригоди.) Але на те й молодість.)

Ерін Кас
24.02.2026, 15:24:05

Valentina, І ми шукали. Як згадаю, аж смішно. Колись так само тікали городами. Ех, час втік((
Дякую ♥

Інтрига! Хочеться читати далі! І хто ж то сигналить з машини ,з київськими номерами і в таку погоду?Дякую за проду!

Ерін Кас
24.02.2026, 15:23:35

Людмила Сумишевская, Чому він тиняється вулицями на своєму авто?) Треба все це дізнатися, щоб дівчата не нафантазували щось інше)) Дякую ♥

avatar
Ірина Стельмах
24.02.2026, 05:07:42

Хіх...цікаві дівчата,шебушні,кожна по своєму!)))Дуже сумніваюсь що то маніяк,але тікати треба!)))Дякую сонечко,чекаю на продовження!)Обіймаю міцно,цьом*-)
P.s мені оце твоє хана,вже ввижається,як дівчатам маніяки (сміюся)

Ерін Кас
24.02.2026, 15:22:53

Ірина Стельмах, А чому ж він тоді сигналить?) Налякав дівчат, доведеться їм інший шлях вибирати, щоб втекти)) Там ще купа пригод буде, розділ опублікую великий)) Дякую, мила ♥ Обіймаю, цьом)

avatar
Svetlana Mischenko
24.02.2026, 01:53:50

)))))) і хана і дівчата)))))) насмішили)))))) але ж дійсно дівкам страшно стало) Дякую!!!!!

Ерін Кас
24.02.2026, 15:20:58

Svetlana Mischenko, Я колись так само тікала, і шапку свою загубила)) Дякую ♥

avatar
Любов Трохимчук
24.02.2026, 01:00:23

І знову ми нічого конкретного не дізналися. Хто то такий з київськими номерами, чому зупинився, заблукав чи як? Любить наша Авторка тримати інтригу. Аміна своїм бурчанням трохи нагадує мені Мар'яну. Хоча я розумію, що вони зовсім різні. Христя якось так необачно втекла, залишивши подружок самих. Або тікати всім разом, або чекати, що буде далі. Я чекатиму (сміюсь). Дякую за розділ))

Ерін Кас
24.02.2026, 15:20:36

Любов Трохимчук, Я зі своєю витримкою, ледве тримаюся)) Дізнаємося опівночі, чому заблукав, що тут робить і чому сигналив)) Все розкажу. Ну, може щось і приховаю, але то лише на добро)) Христя гайнула по городах, прокладаючи для подружок шлях)) Дякую ♥

avatar
Наталія Силенко
24.02.2026, 00:58:34

Люба наша авторко, ми й так знаємо, що поки ви не скажете "хана", то ніякої пари!))) Але ж подумати можна?))) І який це маніяк слідує за дівчатами та ще й київський))) То хоч ім'я хай запитають, щоб знати як буде звати судженого! І це правда: я так із сестрою ворожили! Тільки ми брали по шматку хліба і йшли по дорозі і зустріли дядька, але ми його не запитали , бо він їхав на машині)))То потім маму мою допитували як його звати))) І правда: у нас обох чоловіків звати Анатолій! Бо я ще тоді казала, то що я заміж не вийду ( бо ми вирішили, що перший буде її, а другий - мій, та ходили години дві чи три і нікого не зустріли, в селі вночі хто шастає,крім шукачів пригод))) то я вже вирішила, що не вийду заміж (((, а тут так працює))). Дякую, сонечко, обіймаю міцно і чекаю продовження з нетерпінням, інтрига тільки наростає!

Ерін Кас
24.02.2026, 15:19:11

Наталія Силенко, Подумати можна. Та я забула нагадати і почала хвилюватися, щоб ви не оженили героїв раніше часу)) Ми з подружкою біля двору чекали, що пройдуть якісь кавалери. А мені не сподобалося ім'я, яке назвав дядько (чекали довго, замерзли, як цуцики), то кажу: Хай твій буде)) Та я вже забула, як його звали)) Дякую ♥ Обіймаю міцно)

avatar
Анна Багирова
24.02.2026, 00:26:37

Та ми вже й без нагадування знаємо, що складати пару до кодового слова "хана" неможна!(⁠◔⁠‿⁠◔⁠) Але ж ми всеодно будемо приміряти... Хто ж це так налякав дівчат? Не інакше як якийсь київський маньячело, хі-хі. У мене, доречі, також мурашки від страху побігли.) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую тобі, сонечко, за продочку. Обіймаю, цьом.)))

Ерін Кас
24.02.2026, 15:15:32

Анна Багирова, А я забула уточнити, бо ще одружите їх, поки я не бачу))
Маньячело прилетів і вирішив дівчат поганяти. У страху очі великі)) Особливо у Христі)) Дякую, мила ♥ Обіймаю міцно, цьом)

Вітаю з новинкою. Успіху книзі, а вам легкого пера. Дякую за промо

Ерін Кас
24.02.2026, 00:19:55

Валентина Головатюк, Дякую ♥

Вітаю з новинкою, люба))
«…не дізнаватися, як сильно може ранити кохання.»
Оце вже обіцяє, що буде не просто роман, а щось емоційно глибше.
Я в захваті від старту. Серйозно. Дякую ❤️

Показати 5 відповідей
Ерін Кас
23.02.2026, 21:05:02

Валентина Алєнічева, Про кохання говоритиму))

avatar
Ольга
23.02.2026, 20:23:30

Початок дуже інтригує! Вітаю з новинкою!Чекаю продовження!!!

Ерін Кас
23.02.2026, 20:37:53

Ольга, Щиро дякую ♥ Опівночі перенесемося в минуле трішки))

avatar
Рина Мир
23.02.2026, 20:21:22

Сонечко, вітаю з новинкою, люба! Дуже цікаві герої з анотації, багато інтриги, хвилювань, емоцій, втім інакше й не буває! Біжу читати і чекаю!

Ерін Кас
23.02.2026, 20:35:50

Рина Мир, Дякую, мила ♥ Герої робитимуть нам нерви, але вони дуже класні!

avatar
Оксана
23.02.2026, 19:55:03

Вітаю з новинкою, люба Ерінко! Пролог трішки сумний, але ж як заінтригував! Що ж то за таємниця у Леї, що примусила йти на такі жертви? Надіюся, що все наладиться в нашої нової героїні. З нетерпінням чекаю продовження! Дякую, люба за твою невтомну працю!

Ерін Кас
23.02.2026, 20:35:06

Оксана, Щось примусило. А може, мститься... Усе ж може бути) В будь-якому разі, колись усе обов'язково налагодиться)) Дякую, Оксанко ♥

avatar
Алла Огнівко
23.02.2026, 19:06:22

Дорога Еріночка! Вітаю з новинкою! Як завжди цікаво і заінтригували знову. Всі ваші книги то шедевр! Нехай ваша муза вас надихає. Я надіюсь, що зможу коментувати, бо тільки читала із захопленням про Вадима і Мію. Та поки ніяк не виходить. Постійно лікарі і лікарні, та ще й поїздки, шукаючи тих, які можливо щось конкретно скажуть і допоможуть. Вибачте за одкровення Миру і спокою!

Ерін Кас
23.02.2026, 20:32:37

Алла Огнівко, Дуже рада вас бачити!
Тримайтеся, моя люба. Як завжди, бажаю вам одужання та міцного здоров'я. Обіймаю ♥
Дякую!!!

avatar
Khrystyna Aleksevych
23.02.2026, 18:43:39

Вітаю з новинкою!!Початок інтригуючий... з нетерпінням чекаю на продовження книги

Ерін Кас
23.02.2026, 20:31:34

Khrystyna Aleksevych, Щиро дякую ♥

avatar
Анна Пахомова
23.02.2026, 18:36:53

Вітаю з новинкою)

Ерін Кас
23.02.2026, 20:31:26

Анна Пахомова, Дякую, Анюто ♥

avatar
Валенсія
23.02.2026, 11:01:03

Вітання з новинкою! Легкого пера, натхнення і спокою!

Показати 4 відповіді
Ерін Кас
23.02.2026, 20:31:14

Валенсія, Перепрошую, я помилилася)) Це добре, що у вас немає терпіння ♥

avatar
Мія Авріль
23.02.2026, 17:04:37

Ваууу, який ж початок )) з розряду нічого не зрозуміло але ппц як цікаво що ж там далі )))
Вітаю з новинкою, наша неймовірна авторко )))

Ерін Кас
23.02.2026, 20:28:47

Мія Авріль, Закрутили герої, а я їх слухаюся і пишу, що кажуть)) Дякую ♥

avatar
Ольга Рачинская
23.02.2026, 16:40:10

Уже цікаво …….

Ерін Кас
23.02.2026, 20:28:17

Ольга Рачинская, Дякую щиро ♥

avatar
Оксана Кіс
23.02.2026, 16:37:09

Історія так заплутана ,що довелось кілька разів перечитувати .Що ми маємо ,Лея через нещасливе кохання до Гриневського виходить заміж за того ,хто добре до неї ставиться ,але вона його не кохає.Неподобство.І всі їй про це говорять .Але є інший Гриневський ,який пропонує взявшись за руку вийти з ним і не робити фатальної помилки.Тим більше ,мала Ілонка сказала ,що красунчик і чи не він Леї наречений.Можливо в словами дитини говорить істина і Лея просто вибрала не того Гриневського для кохання? Це прочитавши розділ кілька разів в моїй уяві написався такий сценарій.Дякую,Ерін.Чекаю на продовження.

Ерін Кас
23.02.2026, 20:28:09

Оксана Кіс, Все правильно ви зрозуміли, Оксанко ♥ Єдине, що не так - кохання. Там буде багато невідомих і легко вибрати не вдасться. Серце ж вже вибрало, а от розум діє по-своєму)) Дякую ♥♥♥

avatar
Валенсія
23.02.2026, 16:50:40

Коментар видалено

avatar
Iryna
23.02.2026, 15:42:45

Вітаю з новинкою!) Багато - багато натхнення, тепла та світла ✨❤️

Ерін Кас
23.02.2026, 15:54:27

Iryna, Щиро дякую ♥ Тепло ловлю від читачів))

avatar
Ольга Сова
23.02.2026, 15:37:16

З новинкою, сонце! Натхнення, а читачам гарних вражень!

Ерін Кас
23.02.2026, 15:54:11

Ольга Сова, Дякую, Олюсику ♥

avatar
ToriKa Reader
23.02.2026, 00:06:12

Ууууух! Оце так сюрприз! Вітаю з новинкою! Нехай герої слухаються❤️ Чекаю новий емоційний коктейль від тебе!

Показати 3 відповіді
Ерін Кас
23.02.2026, 15:24:40

ToriKa Reader, Ну, побачимо ♥

avatar
Наталія Силенко
23.02.2026, 14:43:26

Вітаю з новинкою! Юхууууу!!! Пристебнулися і полетіли!!!))) Ми з вами і з нашими новими героями! З першого розділу інтрига! І де ж те кохання завіялося, що не рятує своє, а віддає комусь в лапи!!!((( Але ж якийсь доброзичливець готовий викрасти наречену, тільки вона ще вагається! Дякую, сонечко, обіймаю міцно і чекаю з нетерпінням продовження)))

Ерін Кас
23.02.2026, 14:44:49

Наталія Силенко, Ой, те кохання казна-де вештається... Так прикро, що героїня переживає стільки хвилювань, але це лише пролог, попереду нас чекає багато різних емоцій) Щиро дякую ♥ Обіймаю міцно і вітаю з Днем народження! Нехай все вдається!

avatar
Аделіна Янг
23.02.2026, 14:29:24

З новинкою, сонечко! Багацько читачів і насолоди від написання!

Ерін Кас
23.02.2026, 14:43:43

Аделіна Янг, Дякую, крихітко ♥

avatar
Nadya
23.02.2026, 13:44:35

Вітаю з новинкою і бажаю натхнення музи

Ерін Кас
23.02.2026, 14:17:24

Nadya, Щиро дякую ♥

avatar
Irina Zhelonska
23.02.2026, 13:58:25

Вітаю з новинкою! Нехай легко пишеться))

Ерін Кас
23.02.2026, 14:16:58

Irina Zhelonska, Щиро дякую ♥♥♥

avatar
Kseniya Melnyk
23.02.2026, 00:36:36

Вітаю з новинкою.
Назва уже заводить.Думаю буде гаряче

Ерін Кас
23.02.2026, 14:16:13

Kseniya Melnyk, О, вони такі класні! Буде цікаво! Дякую ♥

avatar
Kate Mute
23.02.2026, 00:36:06

Ох, люба авторко, я вітаю Вас з новинко, бажаю наснаги і багато-багато натхнення ✨
Ну Ви вмієте розпочати і інтриги, і запалити цікавість ?? чекаю продовження
Обіймаю міцно ❤️

Ерін Кас
23.02.2026, 14:15:53

Kate Mute, Люблю я інтриги, не можу без них у текстах)) Дивуватиму вас, нові герої дуже цікаві)) Дякую ♥ Обіймаю міцно)

Вітаю з новинкою!❤️Творчого натхнення!

Ерін Кас
23.02.2026, 14:15:15

Наталія Кузьменко, Щиро дякую, Наталочко ♥

avatar
Tadelia Ross
23.02.2026, 00:10:43

Вітаю з новинкою)) Натхнення та успіхів)

Ерін Кас
23.02.2026, 14:14:44

Tadelia Ross, Щиро дякую ♥ Нехай так і буде!

avatar
Ірина Стельмах
23.02.2026, 00:06:18

Вітаю з новинкою,сонечко! Натхнення!Як завжди цікаво з перших строчок!!Обіймаю,цьом*-)

Ерін Кас
23.02.2026, 14:14:32

Ірина Стельмах, Дякую, Іринко ♥ Дуже приємно! Цьом-цьом)

avatar
Natali Sav
23.02.2026, 00:05:17

Вітаю з новинкою

Ерін Кас
23.02.2026, 14:12:23

Natali Sav, Щиро дякую ♥

Вітаю з новинкою ❤️

Ерін Кас
23.02.2026, 14:12:16

Ніна Михайловська- Спичак, Щиро вдячна вам ♥♥♥

Вітаю з новинкою. Успіхів книзі

Ерін Кас
23.02.2026, 14:12:07

Наталья Храпакова, Щиро дякую ♥♥♥

avatar
Анна Харламова
23.02.2026, 00:01:14

Вітаю з новинкою, моя люба ❤️ Натхнення, насолоди від написання та успіхів книзі ❤️ Обіймаю ❤️

Ерін Кас
23.02.2026, 14:11:59

Анна Харламова, Щиро дякую, Анюто ♥ Мені дуже приємно! Обіймаю)

avatar
Нат
23.02.2026, 00:00:50

Вітаю з новинкою!!!

Ерін Кас
23.02.2026, 14:11:08

Нат, Щиро дякую ♥

avatar
Інна Камікадз
23.02.2026, 13:34:49

Вітаю з новинкою, мила!!!

Ерін Кас
23.02.2026, 14:10:39

Інна Камікадз, Дякую, сонце ♥

avatar
Olga Klym
23.02.2026, 12:28:23

Вітаю з новинкою
Натхнення вам.

Ерін Кас
23.02.2026, 14:10:28

Olga Klym, Щиро дякую ♥♥♥

Вітаю з новою книгою!Люблю ваші цікаві історії! Початок інтригує! Ерін обрікайте ваших героїв і героїн на щастя! Хороших думок!Люблю ваші книги!

Ерін Кас
23.02.2026, 14:10:21

Людмила Сумишевская, Щастя гарантую, але не швидко)) Щиро дякую ♥

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше