Умовно ненавиджу
266 866

Умовно ненавиджу 18+

Короткий любовний роман

Ерін Кас

Ерін Кас · автор

Повний текст · 135 стор.
1 608
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 1 696
Умовно ненавиджу
№ 1
Умовно ненавиджу
Безумовно кохаю
№ 2
Безумовно кохаю
“Безумовно кохаю”
Анотація до книги "Умовно ненавиджу"
Коли її світ зруйнувався, з’являється він — незнайомець, який стверджує, що він її батько. Разом із ним у життя Леї вривається велика родина. Нові обличчя, чужі правила, усмішки, за якими ховаються недомовки, і нове почуття. Він той, кого не можна кохати, але пристрасть не підкоряється логіці та здоровому глузду. Між ними забагато перепон і таємниця, яка здатна зруйнувати не лише кохання, а й їх самих, бо іноді почуття — це розкіш, на яку не маєш права.

перше коханнявладний геройемоційно_таємниці

Зміст книги: 37 глав
Пролог
Розділ 1 «У пошуках допомоги»
Розділ 2 «Гість, якого не чекали»
Розділ 3 «Не лякає, але напружує»
Розділ 4 «Чужа історія»
Розділ 5 «Інший світ»
Розділ 6 «Вирішила»
Розділ 7 «Нове житло»
Розділ 8 «Вся родина в зборі»
Розділ 9 «Підозріла, але беззахисна»
Розділ 10 «Брат»
Розділ 11 «День здивувань»
Розділ 12 «Страшно і водночас добре»
Розділ 13 «Спокусливе випробування»
Розділ 14 «Соромно…»
Розділ 15 «Уникати не виходить»
Розділ 16 «Досі хочу продовження»
Розділ 17 «Всі думки про неї»
Розділ 18 «Запобіжники зірвало»
Розділ 19 «Божевільня»
Розділ 20 «Зранку все інакше»
Розділ 21 «Всі розмови про гроші»
Розділ 22 «Особлива пристрасть»
Розділ 23 «Сум проти ейфорії»
Розділ 24 «Найдорожча покупка»
Розділ 25 «Серйозні наміри»
Розділ 26 «Відверто про себе»
Розділ 27 «Нові стосунки»
Розділ 28 «Гарна новина»
Розділ 29 «Бо болить»
Розділ 30 «В ступорі»
Розділ 31 «Змінити життя одним махом»
Розділ 32 «Результат»
Розділ 33 «Зірвана маска»
Розділ 34 «Не брат, але рідний»
Розділ 35 «Болюча зустріч»
Розділ 36 «Стати егоїсткою»

1 696 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Валентина Ліщук
26.02.2026, 01:21:30

Важко жити, коли рідна людина хворіє і потребує дороговартісного лікування. Лея шукає гроші. От і фонді обіцяють допомогти. А незнайомець, якого там зустріла, напевно, той що взимку заблукав у них в селі.

Ерін Кас
26.02.2026, 17:47:08

Валентина Ліщук, Ні, навряд чи це той, кого вони з Аміною випихали. Ми скоро його зустрінемо і почуємо, чому ж такий здивований. Дякую ♥

avatar
Світлана Кухта
26.02.2026, 01:15:08

Ох, і характер у малої Ілонки!) Цікаво хто її тато? Хто цей чоловік у фонді? Чому він здивований, шокований побачивши Лею? Працівниця фонду не сподобалася ... Чи подасть вона документи Леї на опрацювання? Чекаю продовження! Дякую! ❤️

Ерін Кас
26.02.2026, 17:46:28

Світлана Кухта, Так, працівниця там нормальна, подасть документи. А от з чоловіком не все так просто. Він її впізнав, а Лея його - ні, тому будемо чекати, коли він нам скаже, чому ж такий здивований. Дякую, люба ♥

avatar
Любов Трохимчук
26.02.2026, 00:56:42

З кожним днем Лею все важче і важче витримувати розпач і біль за рідну людину, бо допомогти нічого не виходить. Хоча б фонд допоміг. І знову мамі погано, вона в лікарні. Кому ж то Лея наступила на ногу і чому він так на неї подивився? А донька у Аміни вогонь, з характером. Було в кого, я про маму, бо хто батько - ми поки-що не знаємо. Дякую за розділ))

Ерін Кас
26.02.2026, 17:45:18

Любов Трохимчук, Про батька малої ми теж почуємо. Правда, коментарі Аміни будуть некрасиві, але на які заслужив))
А от у Леї ситуація складна. Та вона з подружками, допоможуть розібратися)) Дякую, Любочко ♥

avatar
Анна Багирова
26.02.2026, 00:24:02

Кому ж то Лея наступила на ногу і чому той чоловік здивувався, побачивши її?? Може вона нагадала йому когось?? Загадка... А мала у Аміни з характером. Не знаю хто тато, але донька така ж войовнича і вперта, як матуся.) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую тобі, квіточко, за продочку. Обіймаю, цьом-цьом.)))

Ерін Кас
26.02.2026, 17:44:14

Анна Багирова, Може і нагадала. Треба питати в чоловіка, а його хіба піймаєш?))
Насправді ми скоро його зустрінемо. Мала буде робити нерви усім, хоч книга і не про її маму))
Дякую, мила ♥ Обіймаю міцно, цьом-цьом)

avatar
Світлана Ганчук
26.02.2026, 00:16:32

Ох... Не кожна донька так самовіддано боротиметься до кінця...

Ерін Кас
26.02.2026, 17:43:08

Світлана Ганчук, Так. У неї лише мама, тому бореться...

avatar
Алла Огнівко
25.02.2026, 22:20:23

Дякую, що радуєте новими історіями! Дуже цікаво, а інтрига тільки починається. Дівчатка погуляли так погуляли, і "маніяків" зустріли і допомогли, ще й дізналися, що недаром вони сюди завітали. Мама ,звичайно, щось знає про Леоніда, якого розшукували так звані маніяки. Та з нетерпінням чекаю продовження, бо ця історія схожа не детектив. Нехай вам щастить, муза надихає, а мир нехай прийде в кожну нашу домівку!

Ерін Кас
26.02.2026, 17:42:55

Алла Огнівко, Щиро дякую, Аллочко ♥ Детектива тут не буде, але без таємниць ми нікуди)) Радію, що вам цікаво))

avatar
Маріана Сорбало
25.02.2026, 21:27:58

Про Макаренко Аміна сильно видала))) Але дівчатка бойові, і металобрухт випхали і маньяків обламали))) Щось мама дуже схвильовано відреагувала... таємниця навкруги, а як читати цікаво)))

Ерін Кас
25.02.2026, 21:32:34

Маріана Сорбало, Їх повно навколо, тому нам буде чим зайнятися, розкриватимемо усі-усі таємниці)) Мама дійсно напружилася. Дякую ♥

avatar
Оксана Кіс
25.02.2026, 21:09:47

Розділ викликав у мене ностальгію.Моя юність припала на кінець 90 початок 2000 .Верталися з подругами з сусіднього села ,теж боялася машин ,як тільки бачила фари,то одразу бігла далі від траси і ховалася за деревом.Їде машина ,я бігти ховатися ,падаю ,на колінах порвала колготки ,дівчата сміються .А я думаю ,ну його до сраки ,щоб я ходила по сусідніх селах, мені мого вистачає.
Що ж це за такі ман'яки і хто такий Леонід Боровик? Мама явно щось знає і мовчить.Інтрига і з кожним розділом все більше збільшується.Дякую,Ерін.Чекаю на продовження.А з ті відважні з пилочкою потішили.

Ерін Кас
25.02.2026, 21:22:01

Оксана Кіс, Я наче і не боялася, але одного разу автомобіль, що світив фарами, сильно нас налякав, то ми тікали аж бігом)) Летіли)) А тоді я ще йшла городами додому, добре, що була зима. Але погано, що пилочки у мене з собою не було. Дякую, Оксанко ♥

avatar
Наталія Силенко
25.02.2026, 20:13:36

Щось мама відреагувала на Леоніда хвилюванням, то значить знає хто він такий! А чи переїзд до Києва не пов'язаний із цим Леонідом? Насмішили мене пилочкою ))) Ото захист придумали!))) Дякую, зірочка, обіймаю міцно і чекаю продовження з нетерпінням)

Ерін Кас
25.02.2026, 20:29:34

Наталія Силенко, Ні, переїзд пов'язаний з лікуванням, там подруга знайшла лікаря. Але мама в курсі, хто такий Леонід, тому чекаємо від неї пояснень)) Дякую, люба ♥ Обіймаю))

avatar
Анна Багирова
25.02.2026, 00:30:51

Ох, здається мама знає хто такий Леонід Боровик, тому й напружилась так. Аміна нагадала мені войовничу Маню. А взагалі, дівчата безшабашні, адже їх могли заштовхали у машину! Чоловіки врази сильніші. Цікаво чому Ростислав посунув Лею і не дав їй штовхати?!) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую тобі, зірочко, за продочку. Обіймаю, цьом-цьом.)))

Показати 3 відповіді
Ерін Кас
25.02.2026, 18:57:07

Анна Багирова, Отож) Маніяки, дізнавшись про неї, дременуть))

avatar
Галинп Бурдик
25.02.2026, 16:31:15

❤️

Ерін Кас
25.02.2026, 18:56:43

Галинп Бурдик, Дякую ❤️

Погода зимова.Хлопці га машині заблудилися.Машина з Київськими номерами.Дякую за проду! Цікаво! Чекаю продовження! Миру, натхнення,нехай світить!

Ерін Кас
25.02.2026, 16:18:18

Людмила Сумишевская, Будемо розбиратися далі) Дякую ♥

avatar
Рина Мир
25.02.2026, 15:22:20

Оце інтрига! Дуже цікаво! Дякую, сонечко!

Ерін Кас
25.02.2026, 16:17:59

Рина Мир, Скоро ми дізнаємося відповідь на першу таємницю ♥ Дякую!

avatar
Nadya
25.02.2026, 13:12:13

Дякую за цікаву проду

Ерін Кас
25.02.2026, 16:17:36

Nadya, Щиро дякую ♥

Вони шукають:
«Боровика Леоніда»
А це її прізвище. І тут уже не випадковість.
А мама одразу напружилась. Якась таємниця?) я це люблю) Дякую❤️

Ерін Кас
25.02.2026, 16:17:28

Валентина Алєнічева, Не випадковість. Мама його знає, виходить. Нехай тепер і нам розкаже)) Дякую ♥

avatar
Любов Трохимчук
25.02.2026, 11:01:12

Дівчата виросли в цьому селі, тому дорогу знають з заплющеними очима і навіть по городах. А от ці два київських маніяки здивували - вони шукають Леоніда Боровика. Призвіще Леї, а от по імені таку людину вона не знає. Думаю, мама знає хто це, та донці не каже. Тепер ще вони їдуть до Києва лікувати маму. А Христа і Аміна також в Києві. Цікаво розвиваються події і як завжди, хвилююче і заплутано. Дякую за розділ))

Ерін Кас
25.02.2026, 16:17:00

Любов Трохимчук, Мама злякалася. Треба допитуватися далі. Схоже, що мама знає цього Леоніда. Тільки дивно, що доньці не сказала. Отже, є якась таємниця. А ми таке любимо розгадувати)) Дякую ♥♥♥

avatar
Марина Марина
25.02.2026, 10:56:54

Вітаю з новинкою))!
Дуже цікаво та інтригуюче, але з вами інакше і не може бути))
Ви так якскраво описали " втечу: , я наче сама бігла по снігу тими городами))) . Дякую!

Ерін Кас
25.02.2026, 16:15:51

Марина Марина, Щиро дякую ♥
А я колись бігла, було страшно і смішно водночас))
Завтра вже поїдемо до Києва.

avatar
Лета Евгения
25.02.2026, 09:48:36

Дівчата все життя прожили в цьому місці і дружать з дитинства. То ж проблем з добиранням навіть вночі по засніженій дорозі немає. Згадала свою юність) Дякую за продочку, тихого дня. Міцно обіймаю, цьом)

Ерін Кас
25.02.2026, 16:14:52

Лета Евгения, І я згадувала)) Вони чудово знають усі стежки, і дуже добрі, бо врятували невдачливих маніяків)) Дякую, люба ♥ Обіймаю, цьом)

avatar
Аля
25.02.2026, 09:33:59

Ох, і сніжна глава! Отакої! Так маніяків ще й виявилося двоє) А налякали ж! Хоч бери і наступного разу займайся біатлоном) Щоб одразу з рушницями бігти) Їздять тут усілякі, підозрілі питання задають... Загадок ще більше стало! Зате вже є перші імена чоловіків!) Якщо ми їх ще зустрінемо. Бо такий раптовий переїзд!... Але там і дівчатка її будуть в Києві. Хоч би все було добре.... Дякую, моя бубочко! Шалена глава була! Набігались!)) Ото хто спочатку тікає, а потім ще й допомагає маніякам?))) Неперевершено) Дуууууже чекаю далі! Погода, як ота скажена пісня) Палкого натхнення і гаряченького Муза!! Цьомаю))❤️❤️❤️

Ерін Кас
25.02.2026, 16:13:01

Аля, Ох і замело)) А маніяків могли б і нам залишити. Ми подивилися б, що то за фрукти і чому вони вештаються місцевістю, яку не знають. Поспішила Аміна з пропозицією))
Ну, йдемо збирати речі. Виходить, що ми всі переїжджаємо з ними)) Дякую, Алевтинко ♥ Цьом-цьом)

avatar
Ivanna Pingas
25.02.2026, 09:30:13

Вітаю з новинкою.
Як завжди заінтригували з перших рядків. Запитань ціла купа, тому будемо шукати відповіді в продовженнях. Дякую

Ерін Кас
25.02.2026, 16:10:14

Ivanna Pingas, А ми скоро вже отримаємо перші відповіді і почнемо складати пазли в одну картину) Дякую ♥

Ох ті маніяки... А нічого їздити там, де не знаєш дороги! І хто ж той Леонід? Мама точно знає.Дякую)

Ерін Кас
25.02.2026, 16:09:46

Наталія Барвінок, Треба було їх провчити, щоб не лякали дівчат. Залишили б їх ночувати у сніговому заметі на безлюдній вулиці)) Дякую ♥

avatar
ToriKa Reader
25.02.2026, 07:34:34

Цікаво тепер, яка частина реальна?) Ох, чергова таємниця! Вдало розпалюєш інтригу, я вже починаю будувати теорії)) Ще й Лея їде до Києва))) Дуже цікаво, що, а може хто, чекає її там?❤️ Натхнення тобі, щоб ми швидше про це дізнались!

Ерін Кас
25.02.2026, 16:09:12

ToriKa Reader, Як ми тікали від автомобіля, що світив на нас фарами. Я врізалася у гілку з дерева, коли бігла у садку незнайомих людей)) Дякую, сонечко ♥

avatar
Світлана Кухта
25.02.2026, 06:58:41

Оце пригода у дівчат! Цікавий розділ ! Знову інтрига, запитання .. Багато запитань .. Чекаю продовження ,щоб дізнаватися відповіді! Дякую! ❤️

Ерін Кас
25.02.2026, 16:08:10

Світлана Кухта, Є якась таємниця у матері, бо інакше чому б їй напружуватися? Будемо чекати, коли розповість, щоб скласти перші пазли до купи)) Дякую ♥

avatar
Нія Росі
25.02.2026, 06:26:27

Ностальгія… Село, ніч, городи, залицяльники - все було)))

Ерін Кас
25.02.2026, 16:06:06

Нія Росі, Так. І куди той час втік? Та зараз я була б активною, як Аміна, пилочку у сумці знайшла б)) Дякую ♥

avatar
Olga Klym
25.02.2026, 06:26:13

Цікава пригода вийшла у дівчат.
Чекаю продовження. Дякую

Ерін Кас
25.02.2026, 16:05:13

Olga Klym, Самі собі придумали крос, втомилися, ноги намочили і все одно вийшли на маніяків)) Дякую ♥

avatar
Olga Mykhailytsia
25.02.2026, 06:23:37

У страху великі очі ! Я теж так колись бігала але влітку і від невдахи залицяльника ! Сміюся згадуючи ! А ця зустріч мабуть неспроста !
І у Леї хвора мама . Дякую ! Чекаю з нетерпінням продовження !! Обіймаю міцно , цьом !

Ерін Кас
25.02.2026, 16:04:43

Olga Mykhailytsia, Головне, що черевики не погубили. Мені бабуся колись розказувала, що вона теж тікала від кавалера і загубила черевик)) Мабуть, у кожного в юності були такі пригоди. Дякую, Олечко ♥ Обіймаю міцно, цьом)

Оце так приключка у дівчат! Самі придумали маніяків, самі злякалися, а виявилося,що то хлопці заблукали. А хто ж такий той Леонід,що його шукають? А мама партизан, але зразу ж заговорила про переїзд до Києва. Підозріло...
Дякую за проду!♥️

Ерін Кас
25.02.2026, 16:03:02

Наталья Русанова, Ага, і самі побігли. Лея взагалі викачалася у снігу, голову набила, злякалася в смерть. Ото і пригода, на все життя запам'ятають)) А з Леонідом точно щось не так, бо мама напружилася) Дякую ♥

avatar
Valentina
25.02.2026, 05:49:50

Дякую! Ото набігалась дівчата по снігу...
І, що ж то за хлопці... навіщо шукали... Та й мама здається злякалася і щось не договорює...

Ерін Кас
25.02.2026, 16:01:59

Valentina, Виходить, що мама щось знає, бо напружилася. Та побачимо. Мабуть, скоро щось нам розкажуть цікаве про Леоніда) Дякую ♥

avatar
Vintoniak Galia
25.02.2026, 03:33:32

Показуються перші таємниці.Хто цей Леонід,брат,батько?Мама в курсі,лиш змовчала.Є якась таємниця.Ну дівчата бойові,хоч і боялися.Ростиславу,або сподобалась Лея,або він щось знає більше,впізнав можливо.Ну,що ж цікавість розпирає,чекаю наступний розділ.Щиро дякую, обняла міцно!!!

Ерін Кас
25.02.2026, 16:00:53

Vintoniak Galia, Не знає і не впізнав, просто не звик приймати допомогу від жінок. Аміну відсунути не встиг))
Думаю, мама має розповісти нам щось цікаве. Дякую, люба ♥ Обіймаю міцно)

avatar
Svetlana Mischenko
25.02.2026, 01:26:17

Ох які ввічливі маніяки попалися))) В кожного є схожа історія з юності))))) Дякую!!!!!!

Ерін Кас
25.02.2026, 15:59:44

Svetlana Mischenko, Моя була майже такою, тікала швидко, шапку загубила, додому прийшла у викачаній в снігу)) Дякую ♥

avatar
Інна Слівінська
25.02.2026, 00:35:37

Класні дівчата і можуть надурити і машину випхати.

Ерін Кас
25.02.2026, 15:59:09

Інна Слівінська, І дати прочуханки маніякам)) Дякую ♥

avatar
Ірина Бура
25.02.2026, 00:24:46

Цікаво, чому ж це Ростислав відсунув Лею, коли вони хотіли машину випхати?
А ще чомусь своєю грубістю він мені нагадує хлопця з Прологу

Ерін Кас
25.02.2026, 15:57:08

Ірина Бура, Мабуть, не має звички приймати допомогу від жінок)) Хлопця з прологу? Ну... Я ж казала, що буду дивувати?

avatar
Світлана Ганчук
24.02.2026, 00:47:02

Щороку ворожили й щороку заміж виходили - дуже влучно сказано. Розсмішили, зацікавили, налякали... Дякую за проду й чекаю на продовження!

Показати 4 відповіді
Світлана Ганчук
25.02.2026, 00:22:15

Ерін Кас, ♥️♥️♥️

avatar
Світлана Ганчук
25.02.2026, 00:16:29

З цим іменем у мами явно щось пов'язано, а їй хвилюватись не можна, достатньо причини для переїзду.

Ерін Кас
25.02.2026, 00:17:55

Світлана Ганчук, Так, мама напружилася, отже, щось знає, але не хоче говорити Леї. Та, мабуть, доведеться) Дякую ♥

avatar
Ірина Бура
24.02.2026, 08:18:58

Це напевно блондинчик з Київськими номерами, може когось шукає, хотів спитати, а дівчата вже напридумали казна чого?

Показати 3 відповіді
Ерін Кас
25.02.2026, 00:16:47

Ірина Бура, Нехай буде ще один спойлер: то не він) Я про сьогоднішній розділ, то не наш блондинчик)) Поки два, але буде видно далі))

avatar
Оксана Кіс
24.02.2026, 19:04:07

Це неймовірно! Згадала молодість, так реально все описано.І хто ж там у нас такий зухвалий ? Щоб йому те зухвальство боком не вилізло.Дівчата спочатку лякаються ,потім звикають ,а потім і по шиї можуть дати за таке.Дякую,Ерін.Чекаю на продовження.Описана моя молодість так ,ніби вчора це було.

Ерін Кас
24.02.2026, 23:33:33

Оксана Кіс, То ж я про себе і написала. Частинку, але все-таки реальність)) Шапку колись загубила, коли тікала з дівчатами. І все те саме, накрутили себе й побігли)) Ох, було весело! Де ті часи безтурботні?)
Дякую, Оксанко ♥

avatar
Vintoniak Galia
24.02.2026, 02:59:34

Дівчата і їхні ворожіння,завжди в усьому цьому є доля правди.Раніше капронкам ніякі морози не були страшні.А потім розмови про маніяків,яка ностальгія.Сподіваюсь,що той хто там за рулем нахабний та відважний запропонує підвезти цю гопкомпанію))А там зрозуміліше стане хто є хто.Це поки,що нам хана розпирає цікавість,що ж далі.Інтригуючий початок,щиро дякую.Обняла міцно!!!

Показати 3 відповіді
Ерін Кас
24.02.2026, 18:07:46

Vintoniak Galia, Іноді навіть візуал оманливий))

avatar
ToriKa Reader
24.02.2026, 16:34:52

Оооох! Це ж хто там? Жартівник якийсь? Напруга на межі!

Ерін Кас
24.02.2026, 16:35:36

ToriKa Reader, Приколіст)) Розігнав дівчат)) Дякую ♥

avatar
Iryna
24.02.2026, 16:34:35

Дівчата втечуть, а лінивий маніяк буде напевно в шоці))
Інтрига ❤️

Ерін Кас
24.02.2026, 16:35:05

Iryna, Ага, зате насміявся він точно)) Дякую ♥

avatar
Дарья
23.02.2026, 00:23:37

Вітаю Вас та нас☺️ з новинкою!!! Натхнення, світла, тепла, сонечка, весни, миру!!!❤️❤️❤️

Показати 3 відповіді
Ерін Кас
24.02.2026, 16:34:36

Дарья, ♥♥♥

avatar
Дарья
24.02.2026, 00:47:31

Це напевно і є білявий, який сплутав якусь дівчину з Леєю? Гриневський за якого вона думає у весільній сукні?
Цікаво дуже! Дякую ❤️❤️❤️

Показати 3 відповіді
Ерін Кас
24.02.2026, 16:24:58

Дарья, Я перша вже хочу скласти пару))

avatar
Галина Бойко
24.02.2026, 14:14:15

Оце читаю і згадую молодість)
Ми з дівчатами також так ходили, але не в бар, бо тоді не було, а в клуб на дискотеку, шукали пригоди на свою дупу. Коли поверталися, валялися в снігу одних капронках, потім ховалися за хвіртки, коли бачили незнайому машину.
Поки що нічого незрозуміло, тільки одне, дівчата шукають пригоди)
Дякуююю, чекатиму далі...

Ерін Кас
24.02.2026, 15:36:32

Галина Бойко, І ми ходили в клуб, але могли і в кафе посидіти, як сьогодні дівчата. Колись так само тікали, бо якийсь водій вирішив нас полякати)) Я навіть шапку загубила))
Пригоди вже знайшли дівчат, тепер залишилося їх зловити, бо Христя швидко бігає))
Дякую ♥

хочеться. почути. про. пригоди. дівчат

Ерін Кас
24.02.2026, 15:35:09

Любов Кротошинська, Завтра продовжимо, там смішна історія)) ♥

avatar
Русина Тукан
24.02.2026, 11:13:29

Вітаю з новинкою!!!! Як завжди потужний початок! Ми як завжди будемо міркувати, писати свої версії розвитку подій! Як же без цього! ))) «Хана» вже є традицією))) Як розумію, кохані зараз не разом, а до неї прийшов на весілля його брат чи родич… можливо він для Аміни пара… ой, все може бути ….Успіхів і натхнення, Ерін!

Ерін Кас
24.02.2026, 15:34:53

Русина Тукан, Все можливо, але поки нічого не зрозуміло. Будемо розбиратися. Це наша улюблена частина)) Дякую, люба ♥

avatar
Рина Мир
24.02.2026, 10:56:23

Оце так! Дивно й дуже цікаво! Дякую, сонечко!

Ерін Кас
24.02.2026, 15:34:12

Рина Мир, Поки розбираємося)) Дякую, люба ♥

avatar
Леся Буран
24.02.2026, 10:50:59

Я тепер навіть коментувати буду боятися, щоб щось для себе не наплутати, поки не прочитаю заповідне "хана"! Але ж заінтригували!

Ерін Кас
24.02.2026, 15:33:59

Леся Буран, Думаю, ніхто не стримається, мені самій вже хочеться скласти пару)) Дякую ♥

avatar
Лета Евгения
24.02.2026, 10:15:17

Веселі дівчата, вміють дружити, це гарна якість. Добре, що зустрічаються при можливості і підтримують одна одну. Цікаво, що хоче водій авто від них, дорогу запитає? Дякую за проду, тихого дня, тепла і світла. Цьом))

Ерін Кас
24.02.2026, 15:33:36

Лета Евгения, Може він і хоче запитати дорогу, але ж дівчата вже дали йому кличку)) То тікатимуть, мабуть, за Христею, яка вже могла долетіти до сусідньої вулиці з такою швидкістю)) Дякую ♥ Обіймаю, цьом)

avatar
Nadya
24.02.2026, 10:10:10

Дякую за цікаву проду

Ерін Кас
24.02.2026, 15:32:25

Nadya, Дякую вам ♥

avatar
Аля
24.02.2026, 09:56:41

А так без нагадування про "хана" було добре)) Хоч біжи і сватай всіх довкола)) Он, навіть цього на київських номерах)) Столичний маніяк це вам не хухри-мухри!) А так ніззя, виходить. Зате зараз Шейк швидко вивітриться) Понаїхали тут, дівчат до серцевого нападу доводять! Неподобство. От ні, щоб одразу руку і серце) Дарма що ж чобіток закидували?) Дякую, моя бубочко! Дуууууже чекаю далі! Тихого дня і швидесенького пера! Цьомаю-цьомаю-цьомаю!❤️❤️❤️

Ерін Кас
24.02.2026, 15:32:19

Аля, Ага, легко у мене не буває. Хана ще треба дочекатися))
Отож, не хухри, такого треба хапати. От вони утрьох могли б його більше налякати, якби Христя не була такою "сміливою")) А так доведеться бігти за нею)) Дякую, сонечко ♥ Цьом-цьомаю)

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше