Умовно ненавиджу
266 838

Умовно ненавиджу 18+

Короткий любовний роман

Ерін Кас

Ерін Кас · автор

Повний текст · 135 стор.
1 608
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 1 696
Умовно ненавиджу
№ 1
Умовно ненавиджу
Безумовно кохаю
№ 2
Безумовно кохаю
“Безумовно кохаю”
Анотація до книги "Умовно ненавиджу"
Коли її світ зруйнувався, з’являється він — незнайомець, який стверджує, що він її батько. Разом із ним у життя Леї вривається велика родина. Нові обличчя, чужі правила, усмішки, за якими ховаються недомовки, і нове почуття. Він той, кого не можна кохати, але пристрасть не підкоряється логіці та здоровому глузду. Між ними забагато перепон і таємниця, яка здатна зруйнувати не лише кохання, а й їх самих, бо іноді почуття — це розкіш, на яку не маєш права.

перше коханнявладний геройемоційно_таємниці

Зміст книги: 37 глав
Пролог
Розділ 1 «У пошуках допомоги»
Розділ 2 «Гість, якого не чекали»
Розділ 3 «Не лякає, але напружує»
Розділ 4 «Чужа історія»
Розділ 5 «Інший світ»
Розділ 6 «Вирішила»
Розділ 7 «Нове житло»
Розділ 8 «Вся родина в зборі»
Розділ 9 «Підозріла, але беззахисна»
Розділ 10 «Брат»
Розділ 11 «День здивувань»
Розділ 12 «Страшно і водночас добре»
Розділ 13 «Спокусливе випробування»
Розділ 14 «Соромно…»
Розділ 15 «Уникати не виходить»
Розділ 16 «Досі хочу продовження»
Розділ 17 «Всі думки про неї»
Розділ 18 «Запобіжники зірвало»
Розділ 19 «Божевільня»
Розділ 20 «Зранку все інакше»
Розділ 21 «Всі розмови про гроші»
Розділ 22 «Особлива пристрасть»
Розділ 23 «Сум проти ейфорії»
Розділ 24 «Найдорожча покупка»
Розділ 25 «Серйозні наміри»
Розділ 26 «Відверто про себе»
Розділ 27 «Нові стосунки»
Розділ 28 «Гарна новина»
Розділ 29 «Бо болить»
Розділ 30 «В ступорі»
Розділ 31 «Змінити життя одним махом»
Розділ 32 «Результат»
Розділ 33 «Зірвана маска»
Розділ 34 «Не брат, але рідний»
Розділ 35 «Болюча зустріч»
Розділ 36 «Стати егоїсткою»

1 696 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Andre Mark
14.04.2026, 01:41:48

Дуже емоційно важкий розділ! Я розплакалася. Мені так шкода,що так сталося,. А найбільше шкода Роса! Що можу сказати за Лею, вона вперта, довірлива дівчина. А ще не розумна. Так вчинити, оббрехали себе, повестися на брехню віялки. Це капець. Все біжу читати продовження, історії! Дякую! Дякую за таку емоційну першу частину дилогії! Бажаю Вам, а першу чергу здоров'я, творчого натхнення, багато, вдячних читачів, миру, процвітання і, звісно, кохання!

Ерін Кас
14.04.2026, 14:02:57

Andre Mark, Лея накосячила, це факт. Підставила і себе, і Віктора, адже вони зараз не разом. Ох, дуже шкода, що так сталося, проте ми маємо другу частину, там точно все стане на місця. Дякую ♥

avatar
Наталія Ковач
14.04.2026, 00:19:52

Ох історія!

Показати 3 відповіді
Ерін Кас
14.04.2026, 13:57:26

Наталія Ковач, Розумію, але ми на правильному шляху.

avatar
Юлія Білецька
14.04.2026, 01:04:20

мдааа, оце так справи...які слова бажані він Ростика, але якби ж за інших умов.

Ерін Кас
14.04.2026, 13:57:11

Юлія Білецька, І якби вона думала не про Віолу, а про себе. Дякую ♥

avatar
Valentina
14.04.2026, 01:03:02

Дякую! Немає слів... одні емоції...

Ерін Кас
14.04.2026, 13:53:42

Valentina, Розумію. Це дуже сумно. Дякую ♥

Віола підступна сволота. Прийшла спеціально щоб познущатися з Леї, а Рос нарешті її побачив і не зміг не прийти до неї. Кохання живе і пристрасть теж. Та щоб нарешті порвати з ним збрехала,що вона наречена Віктора. Як же вона буде жаліти про це, але впертості їй не займати, бо вона так вирішила,що дитина повинна пости в повній сім'ї.
Дякую! На такій сумній ноті закінчилася книга ((. Чекаю на продовження!♥️♥️♥️

Показати 3 відповіді
Ерін Кас
14.04.2026, 13:53:23

Наталья Русанова, Дякую, Наталочко ♥

avatar
Анна Багирова
14.04.2026, 00:34:52

Я просто засмучена від їхнього прощання і я зараз, скоріше за все, на боці Ростислава. Лея вчинила неправильно, треба було не піддаватися, якщо така чесна, а якщо сталася близькість(обоє цього хотіли) то вже не брехати про стосунки з Віктором! Адже це якось дуже негарно вийшло... повела себе, як легковажна дівка, покористалася і пішов нахер. Неприємно мені, а що вже казати про Ростислава...) Дякую тобі, квіточко. Пішла читати другу частину. Обіймаю міцно, цьом-цьом.❤️)))

Ерін Кас
14.04.2026, 13:53:12

Анна Багирова, Я розумію твій смуток. Дуже шкода, коли розпадаються пари. Рос дійсно кохає, і Лея теж, але... Дурні думки у неї. Дякую, моя мила ♥ Обіймаю, цьом-цьом)

avatar
Лета Евгения
14.04.2026, 09:44:14

На жаль у житті доводиться робити вибір( і Лея його зробила на користь ще ненародженої дитинки Віоли. Це шляхетно і з точки зору Леі правильно. Хоча завжди є інший бік медалі, який обовʼязково стане відомим пізніше. Гріє те, що вже є продовження і надія, що Лея буде щасливою з Росом. Дякую, люба, як завжди, чудовий роман і герої) тихого дня. Міцно обіймаю, цьом))

avatar
Леся Буран
14.04.2026, 00:31:39

Та йо-ма-йо! Я не про продовження... Я про ці дурнуваті дівочі видами Леї. Йду до нової книги...
Добраніч

Ерін Кас
14.04.2026, 00:34:40

Леся Буран, Так, розумію. Якби я читала, то робила б авторці бунт)) Дякую ♥ Доброї ночі.

Сильно емоційний розділ, шкода що Лея так сказала, дякую

Ерін Кас
14.04.2026, 00:34:03

Леся Вакулінська, Дякую ♥ Я старалася) Запрошую до другої частини.

avatar
Любов Трохимчук
14.04.2026, 00:27:08

Ох, ЙО-МА-ЙО!!! Що ту ще можна сказати? Лея попрощалася з Росом, зробила Віктора своїм нареченним. І це ВСЕ заради дитяти, якого ще немає і яке чи насправді є?! Попри своє кохання до Роса, Лея відштовхує його. Обоє ж кохають один одного. Та є але... і не одне. Біжу до другої частини. Щиро дякую за цікаву першу частину! Часом не зовсім зрозумілу, де все замішано на брехні, де немає сімейного вогнища, спілкування та розуміння. Надіюсь, в подальшомуми все зрозуміємо. Дякую, Еріночко)) Пишіть...

Ерін Кас
14.04.2026, 00:32:27

Любов Трохимчук, Мені складно даються книги про брехню, я її терпіти не можу. Та доводилося якось відходити від своїх думок і писати те, що шепочуть герої. Думаю, вдалося. А якщо комусь незрозуміло щось, я тут, завжди готова пояснити, обожнюю це)) Дякую, Любочко ♥

avatar
ToriKa Reader
14.04.2026, 00:24:32

Ох, це було так боляче! Обом( Сильний розділ, мене просто розірвало на частинки разом з ними((( Дякую за цей емоційний вибух❤️

Ерін Кас
14.04.2026, 00:25:28

ToriKa Reader, Я старалася, а потім відходила від емоцій. Тут вже хана) І не тільки їм)) Дякую, мила ♥

avatar
Olga Klym
14.04.2026, 00:22:23

Дуже гаряче і боляче... плачу разом з героями...

Ерін Кас
14.04.2026, 00:23:37

Olga Klym, Розумію. Я пережила це кілька днів тому. Дякую вам ♥

avatar
Олена Гушпит
14.04.2026, 00:14:30

Ох,матінко..!!! Оце прощання..!!!.. Занадто правильна наша дівчинка..!!!…
Дякую!!! ❤️❤️❤️❤️❤️ Побігла в новинку-продовження!!! ❤️❤️❤️

Ерін Кас
14.04.2026, 00:16:45

Олена Гушпит, Я навіть гніваюся на неї за це. Він же кохає. Дізнався адресу, прилетів, скучив. Від дитини не відмовляється, але не готовий одружуватися. Ех... Я в трансі)) Дякую, люба ♥

avatar
Iryna H
13.04.2026, 00:51:37

Ну нічого собі!!!
У мене декілька питань:куда Ростислав подів Віллу,де знайшов адресу Леї,Чи зможуть вони порозмовляти між собою???
Дякую за продовження.
Христос Воскрес!!
Воістину Воскрес!!

Показати 3 відповіді
Ерін Кас
13.04.2026, 23:12:28

Iryna H, ♥♥♥

avatar
Оксана
13.04.2026, 22:44:36

То Віола Роса поставила до відома про свою вагітність? Бо інакше мені невтямки, як він міг так швидко повернутися до Віоли після зникнення Леї. Чи це у Роса такий вихід із ситуації - як не одна, то інша? Тим більше, якщо чоловік із жінкою (дівчиною) разом ідуть у бутік жіночої білизни, то це багато що означає. Ростислав мене розчарував. Дякую, Ерінко!

Ерін Кас
13.04.2026, 23:04:56

Оксана, Він не повернувся. Просто возив її кудись, мабуть, а вона приперлася у відділ до Леї. Сьогодні всі роблять висновки, не знаючи продовження, але я була готова. Як і Рос, в цій історії я не буду заперечувати, просто спостерігаю) Дякую, люба ♥

avatar
Рина Мир
13.04.2026, 15:03:25

Ну нарешті завтра буде прода, бо на такому закінчити.... слів немає... Як він її взагалі знайшов? Костя? Дякую, сонечко! Натхнення!

Показати 3 відповіді
Ерін Кас
13.04.2026, 23:03:00

Рина Мир, ♥♥♥

avatar
Маріана Сорбало
13.04.2026, 21:21:29

Коли у відносинах все добре, показувати на людях не хочеться. Отже, роблю висновок, що у Вілки хрінові справи. А Рос молодець... прийшов поговорити.

Ерін Кас
13.04.2026, 21:23:13

Маріана Сорбало, Ага, тиняється по торгових центрах зі своєю загрозою. Не здивуюся, якщо у корсетах. Хоч би Тамара їй дала якісь настанови. Дякую, люба ♥

avatar
Юлія Білецька
13.04.2026, 00:14:45

прийшооооов, клаааас...і Лея двері ж відчинить, і звісно ж поговорять...я надіюсь)

Ерін Кас
13.04.2026, 20:55:13

Юлія Білецька, Так, відчинить. Вночі вони поговорять. Дякую ♥

avatar
Дарина Нестерук
13.04.2026, 00:17:21

Напевно, нічого вони не з'ясують. Завтра покаже. Дякую

Ерін Кас
13.04.2026, 20:54:56

Дарина Нестерук, Зате ми хоча б почуємо все, що у нього на душі. Дякую ♥

avatar
Vintoniak Galia
13.04.2026, 00:23:43

Віола ще та акторка погорілого театру((Добре ж відстежують Лею((.Хоч їй і боляче від цієї зустрічі,та потрібна вона їм.Хоч поговорять,поставлять крапку в цій історії чи ні.Не хотілося б,та обставини змушують.Значить ще не прийшов той час для довіри одне до одного.Росу теж терпіння,якщо захоче вивести всіх причетних на чисту воду.Щиро дякую за розділ,з хвилюючим нетерпінням чекатиму продовження.Міцно обіймаю!

Ерін Кас
13.04.2026, 20:54:37

Vintoniak Galia, Він обов'язково захоче вивести всіх на чисту воду. Просто зараз він не знає про брехню. Колись дасть усім прикурити, але для цього треба бути спокійним та виваженим. Не діяти на емоціях. Дякую ♥ Обіймаю)

avatar
Andre Mark
13.04.2026, 00:27:04

Таки Рос дізнався адресу і прийшов.... З нетерпінням чекаю продовження! Дякую!

Ерін Кас
13.04.2026, 20:53:26

Andre Mark, Так, нарешті дізнався ♥

avatar
Марина Глушко
13.04.2026, 00:27:14

ох і курвище, Рос не зміг не прийти, але до чого приведе розмова- побачимо

Ерін Кас
13.04.2026, 20:53:16

Марина Глушко, Головне, що вони поговорять, бо Лея закрилася і мовчить. Дякую ♥

avatar
Любов Трохимчук
13.04.2026, 00:30:03

ЙО-МА-ЙООО!!! Ростиславе, ну ти і гівнюк! А як би тебе та коза драна не потягнула до магазину і ти там не зустрів Лею, то розмови не було б??? Ну так і було б! Вже місяць минув, а ти не шукав Лею, щоб поговорити. Тебе Віола влаштовувала. Жесть! І що ти хочеш тепере від Леї? Дякую за розділ))

Ерін Кас
13.04.2026, 20:52:51

Любов Трохимчук, Не було б, бо він не знає її нової адреси. Немає в кого запитати, а Костя не сказав. Він шукав і дзвонив, але... Наша Лея зробила вибір. Неправильний, але вона вперта. Дякую ♥

avatar
Ірина Стельмах
13.04.2026, 00:31:11

Ну що сказати,Вилка...гадіна!((Дуже розумію Лею,як їй боляче!((А от чого прийшов Рос,дуже цікаво!?Але навряд чи,вони до чогось нормального дійдуть...Дякую люба,чекаю на продовження!Обіймаю,цьом*-)

Ерін Кас
13.04.2026, 20:51:41

Ірина Стельмах, Рос нарешті знає її адресу, тому летів на крилах до Леї. Хоче з нею поговорити. Шкода, що так сталося, мені дуже подобається їхня пара. Дякую, Іринко ♥ Обіймаю, цьом)

avatar
Анна Багирова
13.04.2026, 00:33:12

Прийшов поговорити?! Впевнитись, що Лея зникла через розмову з віолкою?! Що, білизна на стерві не зачарувала, не йокнуло, чи колір не той??! Чому досі не потягнув її до лікарні на обстеження??? Так сліпо довіряє??? Ех, Ростиславе, розчаровуєш ти мене!!! Цікаво, впустить Лея його чи відправить роздивлятися нові труси на віялці????? Там же ж вона обіцяла незабутній сюрприз зі звуком сирени!!!) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую тобі моя красунечко, за продочку. Обіймаю, цьомаю.❤️)))

Ерін Кас
13.04.2026, 20:50:27

Анна Багирова, Він не бачив нічого. Нецікаво йому. А те, що каже Віола, треба ділити на десять, бо вона майстриня брехати. Її кохання сильніше до грошей, ніж до Ростислава, але і Леї вона не готова його віддати. Дякую, сонце ♥ Обіймаю міцно, цьомаю)

avatar
Kate Mute
13.04.2026, 00:48:27

Якою ж треба бути тупою щоб не запам’ятати імʼя людини.. бісить страшне
Вибачте, виговорилась )))
Яка зустріч, ну і як тепер заснути не знаючи про що вони там говорили?
Ох люба Авторко, нехай би вони вже розібрались і були щасливі, чесно аж серце болить за них..
Ну дуже чекаю продовження ✨ обіймаю

Ерін Кас
13.04.2026, 20:48:58

Kate Mute, Я думаю, вона так спеціально робить. Коза.
Опівночі Рос скаже те, що його турбує. А Лея... Ох, серце рветься.
Та вони колись будуть щасливими, ми ж для цього і зібралися. Дякую, мила ♥ Обіймаю)

avatar
Тетяна Півторак
13.04.2026, 00:54:54

Рос вклав спати ''майбутню матусю'', а сам гайнув до Леї, бо в душі, мабуть, пече і з'ясувати все хочеться. Місяць витримав, за порадою Кості, дав Леї можливість трохи заспокоїтись і таки прийшов. Якщо Лея і впустить його, сумніваюсь, що до чогось позитивного договоряться, факт весілля з нелюбом вказує на це. А чим Рос може зараз її переконати, що може їй пообіцяти, якщо він досі не розібрався зі своїм батьківством і покірно тиняється за віхолою по магазинах? А та знає, що робить((
Дякую♥️

Ерін Кас
13.04.2026, 20:45:50

Тетяна Півторак, Вимушено витримав місяць, бо не зміг її знайти... А сьогодні йому пощастило. Прилетів і хоче поговорити. Думаю, він не вкладає Віолу, навіть не підіймається до неї, але хочеться почути про це саме від нього. Дякую ♥

avatar
Iryna
13.04.2026, 01:04:00

Нічого собі.. остиг за місяць і хоче поговорити) цікаво звідки взнав адресу

Ерін Кас
13.04.2026, 20:44:27

Iryna, Він цілий місяць її адресу шукав... Сьогодні пощастило) Дякую ♥

Так хочеться знати реакцію Леї на Ростіслава! Думаю що вона його впустить в квартиру.Видно, прослідкував за нею.Хочеться почитать і про Ростіслава і його думки про таку ситуацію! Дякую за проду! Гарного настрою на написання продовження цікавої історії.

Ерін Кас
13.04.2026, 20:43:29

Людмила Сумишевская, Він дізнався адресу і прилетів. Радий, що може нарешті з нею поговорити. Лея відчинить. Дякую ♥

avatar
Ірина Бура
13.04.2026, 07:50:39

Я щось одного не розумію, я думала, що Рос зможе розвіяти брехню Віоли, він ж говорив в думках, що не спав з Віолою відколи приїхав закордону, то чому ж він їй повірив, чи я щось не правильно зрозуміла

Показати 3 відповіді
Ерін Кас
13.04.2026, 20:42:51

Ірина Бура, На жаль... Тому зараз для нього все реально, я про вагітність Віоли. Хоча сумнів є, але поки не може перевірити.

avatar
Леся Буран
13.04.2026, 17:31:58

Ви не уявляєте, як я чекаю того "завтра", того звуку клацання замка... Дякую! До завтра!

Ерін Кас
13.04.2026, 20:41:40

Леся Буран, Все буде, не дарма чекаєте ♥ Дякую!

Віола точно знає, на що натиснути, і робить це, як завжди, майстерно…
А зустріч з Росом — болюча для обох. Вони ніби намагаються відпустити, але насправді не можуть. І йому точно не байдуже, бо якби було інакше — він би не прийшов до неї… Дякую ❤️

Ерін Кас
13.04.2026, 20:41:25

Валентина Алєнічева, Так, якби йому було все одно, то він не шукав би її цілий місяць і не летів сьогодні до неї. Рос дуже хоче поговорити. Головне, щоб Лея вислухала. Дякую ♥

avatar
Ніна Серветник
13.04.2026, 16:58:53

Лея ніяк не може ще оговтатись від смерті матері, так тут ще Ростислав із своєю куркою добиває. Авторко, коли вже нашій дівчинці також буде щастя? Чекаю з нетерпінням на продовження. Цьомаю❤️❤️❤️❤️❤️

Ерін Кас
13.04.2026, 20:40:25

Ніна Серветник, Скоро буде. Щастя вже близько. Головне, щоб я встигла все задумане написати. Дякую ♥ Обіймаю, цьом)

avatar
Галина Підгайна
13.04.2026, 16:52:38

Ну і навіщо він прийшов щоб ще більше болючіше було шкода Лею але думаю вона впорається і ще не вірю я що Віола вагітна взагалі або вагітна від когось з нетерпінням чекаю на продовження натхнення Вам авторко

Ерін Кас
13.04.2026, 20:39:56

Галина Підгайна, Прийшов, бо скучив. Він місяць її шукав, а сьогодні пощастило. Дякую ♥

Бажаю авторці продуктивної праці.
Дякую.

Ерін Кас
13.04.2026, 20:38:40

Олександра Ковалко, Щиро дякую ♥

avatar
Лилия Дутчак
13.04.2026, 13:59:41

Нажаль кохання як може окрилити,так може і вбити.

Ерін Кас
13.04.2026, 20:38:06

Лилия Дутчак, Це правда. Вбиває воно дуже часто, але добре, що в книзі можна все виправити. Дякую ♥

avatar
Валентина Ліщук
13.04.2026, 13:58:24

А Лею доля і далі випробовує, ніяк не хоче її пошкодувати. Зустріч з Віолою принесла неприємні емоції, а коли зайшов Ростислав, то взагалі добила.

Ерін Кас
13.04.2026, 20:36:21

Валентина Ліщук, Будемо сподіватися, що вона потім матиме багато-багато щастя) Дякую ♥

avatar
Олена Гушпит
13.04.2026, 13:57:18

І наднесло ж… стерво..!!! І «коханий» тут..!!! Як же без нього..!?!…
Чого приперся..?!? Чого не зрозумів..?!? Відколи такий туподоходящий..?!?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Ерін Кас
13.04.2026, 20:35:59

Олена Гушпит, Ух! Я аж рот відкрила))
Стерво грала класно, а Рос нічого й не чув, бо дивився на Лею і не вірив, що вона перед ним. Дякую ♥

avatar
Ivanna Pingas
13.04.2026, 13:29:57

Ізнову випробування для Леї. Головне, щоб Віола щодня не приходила в магазин. Дякую

Ерін Кас
13.04.2026, 20:34:32

Ivanna Pingas, Думаю, не буде приходити. Тепер вона чергуватиме, щоб Рос туди не ходив)) Дякую ♥

avatar
Andre Mark
13.04.2026, 13:26:27

Мені цікаво, коли стане відомо про шахрайство з тестом, як тобі таміко буде викручуватися? З нетерпінням чекаю її викриття! Дякую Вам, наша бджілочко!

Ерін Кас
13.04.2026, 20:34:10

Andre Mark, Ще багато всього буде. І нові таємниці з'являться)) Дякую ♥♥♥

avatar
Лета Евгения
13.04.2026, 12:29:09

Випала з процесу читання, сьогодні все надолужила. І як виявилося, у Леі місяць сумнівів і страждань. Що Тамара, що Віола - обидві стервозеі дамочки. Добре, що в Леі є Аміна, вона підтримує, як може. Ну і Костя порадував, зрозумів чому Лея вчинила саме так з Росом. Але ж від цього не легше( а тепер він стоїть перед її дверима і, думаю, що нікуди не піде, поки Лея йому відчинить. Дякую, люба. Тихого дня. Обіймаю, цьом))

Ерін Кас
13.04.2026, 20:33:38

Лета Евгения, Ми з героями вас чекали!
Ви маєте рацію, Рос нікуди не піде, поки Лея йому не відчинить. Якщо доведеться, буде там ночувати. Він зараз на емоціях, нарешті дізнався адресу. Дякую, мила ♥ Обіймаю міцно, цьом)

avatar
Галинп Бурдик
13.04.2026, 12:22:40

❤️

Ерін Кас
13.04.2026, 20:32:13

Галинп Бурдик, Дякую ♥

avatar
ToriKa Reader
13.04.2026, 12:17:53

Оце так кінець глави! Прийшов таки… чи вийде в них розмова? Чомусь, здається, вони не готові ще обоє( ще й після такої вистави від Віоли. Цікаво, вона знала, що Лея там працює?

Ерін Кас
13.04.2026, 20:32:08

ToriKa Reader, Віолка майстер, їй треба в театрі працювати. Грати стерво, то її роль. Ростислав скаже все, а далі вже буде видно. Дякую ♥

avatar
Nadya
13.04.2026, 11:58:35

Дякую за цікаву проду

Ерін Кас
13.04.2026, 20:31:01

Nadya, Дякую ♥

avatar
Марина Марина
13.04.2026, 11:15:00

Мені хочеться "покусати " Ростислава...... вернутися до Віоли... серйозно???? Ти ж сам її кинув бо вона тебе не влаштовувала.. де тут логіка????? Чого тоді прийшов до Леї???
Ерін, вибачте за такі мої емоціїї, але не можу стриматися.
Дякую , люблю, обіймаю))

Ерін Кас
13.04.2026, 20:30:55

Марина Марина, Кусайте. Тільки от невідомо, чи він до неї повернувся. Віола користується своїм станом, проте він не каблук) Я все розумію, не вибачайтеся. Дякую ♥ Обіймаю міцно, цьом)

avatar
Юлія Тимченко
13.04.2026, 11:00:54

Кожен розділ чекаю з нетерпінням, дуже цікава історія, коли ж розкриється вся брехня Вілли? Дякую вам!

Ерін Кас
13.04.2026, 20:29:52

Юлія Тимченко, Всі таємниці розкриємо до кінця другої частини. Там ще й нові з'являться. Дякую ♥

avatar
Аля
13.04.2026, 10:45:09

Оооох, оце емоції! Чого найменше всього очікувалося, але так цього було замало останнім часом, а воно і сталося... Ну окрім побачити ту видру, звичайно. Вони були так близько!!.. Як же неймовірно жаль їх обох! Ці погляди, все те не висловлене, що зараз так і стояло в повітрі між ними, напруга, біль.... Оце надрив!! А останнє, то взагалі! Нарешті ця зустріч.... Шалено чекаю на їхню розмову!! Дякую, моя кицюня!! Міцно-міцно обіймаю!)) Цьом!)❤️❤️❤️

Ерін Кас
13.04.2026, 20:29:21

Аля, Він шокований. Шукав місяць, а вона в магазині сидить... Ех, хоч би Рос не вибухнув від емоцій. Він зараз на нервах постійно, ще й Віола чіпляється. Я взагалі не розумію, як її можна терпіти. Дякую, кицю ♥ Цьомаю, обіймаю міцно)

avatar
Natali Sav
13.04.2026, 10:26:57

Нарешті вони поговорять

Ерін Кас
13.04.2026, 20:26:37

Natali Sav, Так, дочекався) Дякую ♥

avatar
Hanna Kostiv
13.04.2026, 10:11:38

як він дізнався її адресу, невже Костя здав?

Ерін Кас
13.04.2026, 20:26:28

Hanna Kostiv, Ні, не Костя. Той мовчить) Дякую ♥

avatar
Romanna
13.04.2026, 09:43:33

Дуже гарна книга чекаю на продовження

Ерін Кас
13.04.2026, 20:26:13

Romanna, Щиро дякую ♥

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше