266 838
“Безумовно кохаю”
Анотація до книги "Умовно ненавиджу"
Коли її світ зруйнувався, з’являється він — незнайомець, який стверджує, що він її батько. Разом із ним у життя Леї вривається велика родина. Нові обличчя, чужі правила, усмішки, за якими ховаються недомовки, і нове почуття. Він той, кого не можна кохати, але пристрасть не підкоряється логіці та здоровому глузду. Між ними забагато перепон і таємниця, яка здатна зруйнувати не лише кохання, а й їх самих, бо іноді почуття — це розкіш, на яку не маєш права.
перше коханнявладний геройемоційно_таємниці
Зміст книги: 37 глав
1 696 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДорогі читачі, ця книга про нових героїв, не прив'язана до жодного циклу, тому сміливо можна знайомитися)
Усі анонси, відео, візуалізація до книги в групі на Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/541933390875645
та телеграм каналі: https://t.me/+DGGg1hzN-9dmYzEy
Запрошую ♥
Дуже емоційно важкий розділ! Я розплакалася. Мені так шкода,що так сталося,. А найбільше шкода Роса! Що можу сказати за Лею, вона вперта, довірлива дівчина. А ще не розумна. Так вчинити, оббрехали себе, повестися на брехню віялки. Це капець. Все біжу читати продовження, історії! Дякую! Дякую за таку емоційну першу частину дилогії! Бажаю Вам, а першу чергу здоров'я, творчого натхнення, багато, вдячних читачів, миру, процвітання і, звісно, кохання!
Andre Mark, Лея накосячила, це факт. Підставила і себе, і Віктора, адже вони зараз не разом. Ох, дуже шкода, що так сталося, проте ми маємо другу частину, там точно все стане на місця. Дякую ♥
Ох історія!
Наталія Ковач, Розумію, але ми на правильному шляху.
мдааа, оце так справи...які слова бажані він Ростика, але якби ж за інших умов.
Юлія Білецька, І якби вона думала не про Віолу, а про себе. Дякую ♥
Дякую! Немає слів... одні емоції...
Valentina, Розумію. Це дуже сумно. Дякую ♥
Віола підступна сволота. Прийшла спеціально щоб познущатися з Леї, а Рос нарешті її побачив і не зміг не прийти до неї. Кохання живе і пристрасть теж. Та щоб нарешті порвати з ним збрехала,що вона наречена Віктора. Як же вона буде жаліти про це, але впертості їй не займати, бо вона так вирішила,що дитина повинна пости в повній сім'ї.
Дякую! На такій сумній ноті закінчилася книга ((. Чекаю на продовження!♥️♥️♥️
Наталья Русанова, Дякую, Наталочко ♥
Я просто засмучена від їхнього прощання і я зараз, скоріше за все, на боці Ростислава. Лея вчинила неправильно, треба було не піддаватися, якщо така чесна, а якщо сталася близькість(обоє цього хотіли) то вже не брехати про стосунки з Віктором! Адже це якось дуже негарно вийшло... повела себе, як легковажна дівка, покористалася і пішов нахер. Неприємно мені, а що вже казати про Ростислава...) Дякую тобі, квіточко. Пішла читати другу частину. Обіймаю міцно, цьом-цьом.❤️)))
Анна Багирова, Я розумію твій смуток. Дуже шкода, коли розпадаються пари. Рос дійсно кохає, і Лея теж, але... Дурні думки у неї. Дякую, моя мила ♥ Обіймаю, цьом-цьом)
На жаль у житті доводиться робити вибір( і Лея його зробила на користь ще ненародженої дитинки Віоли. Це шляхетно і з точки зору Леі правильно. Хоча завжди є інший бік медалі, який обовʼязково стане відомим пізніше. Гріє те, що вже є продовження і надія, що Лея буде щасливою з Росом. Дякую, люба, як завжди, чудовий роман і герої) тихого дня. Міцно обіймаю, цьом))
Та йо-ма-йо! Я не про продовження... Я про ці дурнуваті дівочі видами Леї. Йду до нової книги...
Добраніч
Леся Буран, Так, розумію. Якби я читала, то робила б авторці бунт)) Дякую ♥ Доброї ночі.
Сильно емоційний розділ, шкода що Лея так сказала, дякую
Леся Вакулінська, Дякую ♥ Я старалася) Запрошую до другої частини.
Ох, ЙО-МА-ЙО!!! Що ту ще можна сказати? Лея попрощалася з Росом, зробила Віктора своїм нареченним. І це ВСЕ заради дитяти, якого ще немає і яке чи насправді є?! Попри своє кохання до Роса, Лея відштовхує його. Обоє ж кохають один одного. Та є але... і не одне. Біжу до другої частини. Щиро дякую за цікаву першу частину! Часом не зовсім зрозумілу, де все замішано на брехні, де немає сімейного вогнища, спілкування та розуміння. Надіюсь, в подальшомуми все зрозуміємо. Дякую, Еріночко)) Пишіть...
Любов Трохимчук, Мені складно даються книги про брехню, я її терпіти не можу. Та доводилося якось відходити від своїх думок і писати те, що шепочуть герої. Думаю, вдалося. А якщо комусь незрозуміло щось, я тут, завжди готова пояснити, обожнюю це)) Дякую, Любочко ♥
Ох, це було так боляче! Обом( Сильний розділ, мене просто розірвало на частинки разом з ними((( Дякую за цей емоційний вибух❤️
ToriKa Reader, Я старалася, а потім відходила від емоцій. Тут вже хана) І не тільки їм)) Дякую, мила ♥
Дуже гаряче і боляче... плачу разом з героями...
Olga Klym, Розумію. Я пережила це кілька днів тому. Дякую вам ♥
Ох,матінко..!!! Оце прощання..!!!.. Занадто правильна наша дівчинка..!!!…
Дякую!!! ❤️❤️❤️❤️❤️ Побігла в новинку-продовження!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Я навіть гніваюся на неї за це. Він же кохає. Дізнався адресу, прилетів, скучив. Від дитини не відмовляється, але не готовий одружуватися. Ех... Я в трансі)) Дякую, люба ♥
Ну нічого собі!!!
У мене декілька питань:куда Ростислав подів Віллу,де знайшов адресу Леї,Чи зможуть вони порозмовляти між собою???
Дякую за продовження.
Христос Воскрес!!
Воістину Воскрес!!
Iryna H, ♥♥♥
То Віола Роса поставила до відома про свою вагітність? Бо інакше мені невтямки, як він міг так швидко повернутися до Віоли після зникнення Леї. Чи це у Роса такий вихід із ситуації - як не одна, то інша? Тим більше, якщо чоловік із жінкою (дівчиною) разом ідуть у бутік жіночої білизни, то це багато що означає. Ростислав мене розчарував. Дякую, Ерінко!
Оксана, Він не повернувся. Просто возив її кудись, мабуть, а вона приперлася у відділ до Леї. Сьогодні всі роблять висновки, не знаючи продовження, але я була готова. Як і Рос, в цій історії я не буду заперечувати, просто спостерігаю) Дякую, люба ♥
Ну нарешті завтра буде прода, бо на такому закінчити.... слів немає... Як він її взагалі знайшов? Костя? Дякую, сонечко! Натхнення!
Рина Мир, ♥♥♥
Коли у відносинах все добре, показувати на людях не хочеться. Отже, роблю висновок, що у Вілки хрінові справи. А Рос молодець... прийшов поговорити.
Маріана Сорбало, Ага, тиняється по торгових центрах зі своєю загрозою. Не здивуюся, якщо у корсетах. Хоч би Тамара їй дала якісь настанови. Дякую, люба ♥
прийшооооов, клаааас...і Лея двері ж відчинить, і звісно ж поговорять...я надіюсь)
Юлія Білецька, Так, відчинить. Вночі вони поговорять. Дякую ♥
Напевно, нічого вони не з'ясують. Завтра покаже. Дякую
Дарина Нестерук, Зате ми хоча б почуємо все, що у нього на душі. Дякую ♥
Віола ще та акторка погорілого театру((Добре ж відстежують Лею((.Хоч їй і боляче від цієї зустрічі,та потрібна вона їм.Хоч поговорять,поставлять крапку в цій історії чи ні.Не хотілося б,та обставини змушують.Значить ще не прийшов той час для довіри одне до одного.Росу теж терпіння,якщо захоче вивести всіх причетних на чисту воду.Щиро дякую за розділ,з хвилюючим нетерпінням чекатиму продовження.Міцно обіймаю!
Vintoniak Galia, Він обов'язково захоче вивести всіх на чисту воду. Просто зараз він не знає про брехню. Колись дасть усім прикурити, але для цього треба бути спокійним та виваженим. Не діяти на емоціях. Дякую ♥ Обіймаю)
Таки Рос дізнався адресу і прийшов.... З нетерпінням чекаю продовження! Дякую!
Andre Mark, Так, нарешті дізнався ♥
ох і курвище, Рос не зміг не прийти, але до чого приведе розмова- побачимо
Марина Глушко, Головне, що вони поговорять, бо Лея закрилася і мовчить. Дякую ♥
ЙО-МА-ЙООО!!! Ростиславе, ну ти і гівнюк! А як би тебе та коза драна не потягнула до магазину і ти там не зустрів Лею, то розмови не було б??? Ну так і було б! Вже місяць минув, а ти не шукав Лею, щоб поговорити. Тебе Віола влаштовувала. Жесть! І що ти хочеш тепере від Леї? Дякую за розділ))
Любов Трохимчук, Не було б, бо він не знає її нової адреси. Немає в кого запитати, а Костя не сказав. Він шукав і дзвонив, але... Наша Лея зробила вибір. Неправильний, але вона вперта. Дякую ♥
Ну що сказати,Вилка...гадіна!((Дуже розумію Лею,як їй боляче!((А от чого прийшов Рос,дуже цікаво!?Але навряд чи,вони до чогось нормального дійдуть...Дякую люба,чекаю на продовження!Обіймаю,цьом*-)
Ірина Стельмах, Рос нарешті знає її адресу, тому летів на крилах до Леї. Хоче з нею поговорити. Шкода, що так сталося, мені дуже подобається їхня пара. Дякую, Іринко ♥ Обіймаю, цьом)
Прийшов поговорити?! Впевнитись, що Лея зникла через розмову з віолкою?! Що, білизна на стерві не зачарувала, не йокнуло, чи колір не той??! Чому досі не потягнув її до лікарні на обстеження??? Так сліпо довіряє??? Ех, Ростиславе, розчаровуєш ти мене!!! Цікаво, впустить Лея його чи відправить роздивлятися нові труси на віялці????? Там же ж вона обіцяла незабутній сюрприз зі звуком сирени!!!) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую тобі моя красунечко, за продочку. Обіймаю, цьомаю.❤️)))
Анна Багирова, Він не бачив нічого. Нецікаво йому. А те, що каже Віола, треба ділити на десять, бо вона майстриня брехати. Її кохання сильніше до грошей, ніж до Ростислава, але і Леї вона не готова його віддати. Дякую, сонце ♥ Обіймаю міцно, цьомаю)
Якою ж треба бути тупою щоб не запам’ятати імʼя людини.. бісить страшне
Вибачте, виговорилась )))
Яка зустріч, ну і як тепер заснути не знаючи про що вони там говорили?
Ох люба Авторко, нехай би вони вже розібрались і були щасливі, чесно аж серце болить за них..
Ну дуже чекаю продовження ✨ обіймаю
Kate Mute, Я думаю, вона так спеціально робить. Коза.
Опівночі Рос скаже те, що його турбує. А Лея... Ох, серце рветься.
Та вони колись будуть щасливими, ми ж для цього і зібралися. Дякую, мила ♥ Обіймаю)
Рос вклав спати ''майбутню матусю'', а сам гайнув до Леї, бо в душі, мабуть, пече і з'ясувати все хочеться. Місяць витримав, за порадою Кості, дав Леї можливість трохи заспокоїтись і таки прийшов. Якщо Лея і впустить його, сумніваюсь, що до чогось позитивного договоряться, факт весілля з нелюбом вказує на це. А чим Рос може зараз її переконати, що може їй пообіцяти, якщо він досі не розібрався зі своїм батьківством і покірно тиняється за віхолою по магазинах? А та знає, що робить((
Дякую♥️
Тетяна Півторак, Вимушено витримав місяць, бо не зміг її знайти... А сьогодні йому пощастило. Прилетів і хоче поговорити. Думаю, він не вкладає Віолу, навіть не підіймається до неї, але хочеться почути про це саме від нього. Дякую ♥
Нічого собі.. остиг за місяць і хоче поговорити) цікаво звідки взнав адресу
Iryna, Він цілий місяць її адресу шукав... Сьогодні пощастило) Дякую ♥
Так хочеться знати реакцію Леї на Ростіслава! Думаю що вона його впустить в квартиру.Видно, прослідкував за нею.Хочеться почитать і про Ростіслава і його думки про таку ситуацію! Дякую за проду! Гарного настрою на написання продовження цікавої історії.
Людмила Сумишевская, Він дізнався адресу і прилетів. Радий, що може нарешті з нею поговорити. Лея відчинить. Дякую ♥
Я щось одного не розумію, я думала, що Рос зможе розвіяти брехню Віоли, він ж говорив в думках, що не спав з Віолою відколи приїхав закордону, то чому ж він їй повірив, чи я щось не правильно зрозуміла
Ірина Бура, На жаль... Тому зараз для нього все реально, я про вагітність Віоли. Хоча сумнів є, але поки не може перевірити.
Ви не уявляєте, як я чекаю того "завтра", того звуку клацання замка... Дякую! До завтра!
Леся Буран, Все буде, не дарма чекаєте ♥ Дякую!
Віола точно знає, на що натиснути, і робить це, як завжди, майстерно…
А зустріч з Росом — болюча для обох. Вони ніби намагаються відпустити, але насправді не можуть. І йому точно не байдуже, бо якби було інакше — він би не прийшов до неї… Дякую ❤️
Валентина Алєнічева, Так, якби йому було все одно, то він не шукав би її цілий місяць і не летів сьогодні до неї. Рос дуже хоче поговорити. Головне, щоб Лея вислухала. Дякую ♥
Лея ніяк не може ще оговтатись від смерті матері, так тут ще Ростислав із своєю куркою добиває. Авторко, коли вже нашій дівчинці також буде щастя? Чекаю з нетерпінням на продовження. Цьомаю❤️❤️❤️❤️❤️
Ніна Серветник, Скоро буде. Щастя вже близько. Головне, щоб я встигла все задумане написати. Дякую ♥ Обіймаю, цьом)
Ну і навіщо він прийшов щоб ще більше болючіше було шкода Лею але думаю вона впорається і ще не вірю я що Віола вагітна взагалі або вагітна від когось з нетерпінням чекаю на продовження натхнення Вам авторко
Галина Підгайна, Прийшов, бо скучив. Він місяць її шукав, а сьогодні пощастило. Дякую ♥
Бажаю авторці продуктивної праці.
Дякую.
Олександра Ковалко, Щиро дякую ♥
Нажаль кохання як може окрилити,так може і вбити.
Лилия Дутчак, Це правда. Вбиває воно дуже часто, але добре, що в книзі можна все виправити. Дякую ♥
А Лею доля і далі випробовує, ніяк не хоче її пошкодувати. Зустріч з Віолою принесла неприємні емоції, а коли зайшов Ростислав, то взагалі добила.
Валентина Ліщук, Будемо сподіватися, що вона потім матиме багато-багато щастя) Дякую ♥
І наднесло ж… стерво..!!! І «коханий» тут..!!! Як же без нього..!?!…
Чого приперся..?!? Чого не зрозумів..?!? Відколи такий туподоходящий..?!?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Ух! Я аж рот відкрила))
Стерво грала класно, а Рос нічого й не чув, бо дивився на Лею і не вірив, що вона перед ним. Дякую ♥
Ізнову випробування для Леї. Головне, щоб Віола щодня не приходила в магазин. Дякую
Ivanna Pingas, Думаю, не буде приходити. Тепер вона чергуватиме, щоб Рос туди не ходив)) Дякую ♥
Мені цікаво, коли стане відомо про шахрайство з тестом, як тобі таміко буде викручуватися? З нетерпінням чекаю її викриття! Дякую Вам, наша бджілочко!
Andre Mark, Ще багато всього буде. І нові таємниці з'являться)) Дякую ♥♥♥
Випала з процесу читання, сьогодні все надолужила. І як виявилося, у Леі місяць сумнівів і страждань. Що Тамара, що Віола - обидві стервозеі дамочки. Добре, що в Леі є Аміна, вона підтримує, як може. Ну і Костя порадував, зрозумів чому Лея вчинила саме так з Росом. Але ж від цього не легше( а тепер він стоїть перед її дверима і, думаю, що нікуди не піде, поки Лея йому відчинить. Дякую, люба. Тихого дня. Обіймаю, цьом))
Лета Евгения, Ми з героями вас чекали!
Ви маєте рацію, Рос нікуди не піде, поки Лея йому не відчинить. Якщо доведеться, буде там ночувати. Він зараз на емоціях, нарешті дізнався адресу. Дякую, мила ♥ Обіймаю міцно, цьом)
❤️
Галинп Бурдик, Дякую ♥
Оце так кінець глави! Прийшов таки… чи вийде в них розмова? Чомусь, здається, вони не готові ще обоє( ще й після такої вистави від Віоли. Цікаво, вона знала, що Лея там працює?
ToriKa Reader, Віолка майстер, їй треба в театрі працювати. Грати стерво, то її роль. Ростислав скаже все, а далі вже буде видно. Дякую ♥
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую ♥
Мені хочеться "покусати " Ростислава...... вернутися до Віоли... серйозно???? Ти ж сам її кинув бо вона тебе не влаштовувала.. де тут логіка????? Чого тоді прийшов до Леї???
Ерін, вибачте за такі мої емоціїї, але не можу стриматися.
Дякую , люблю, обіймаю))
Марина Марина, Кусайте. Тільки от невідомо, чи він до неї повернувся. Віола користується своїм станом, проте він не каблук) Я все розумію, не вибачайтеся. Дякую ♥ Обіймаю міцно, цьом)
Кожен розділ чекаю з нетерпінням, дуже цікава історія, коли ж розкриється вся брехня Вілли? Дякую вам!
Юлія Тимченко, Всі таємниці розкриємо до кінця другої частини. Там ще й нові з'являться. Дякую ♥
Оооох, оце емоції! Чого найменше всього очікувалося, але так цього було замало останнім часом, а воно і сталося... Ну окрім побачити ту видру, звичайно. Вони були так близько!!.. Як же неймовірно жаль їх обох! Ці погляди, все те не висловлене, що зараз так і стояло в повітрі між ними, напруга, біль.... Оце надрив!! А останнє, то взагалі! Нарешті ця зустріч.... Шалено чекаю на їхню розмову!! Дякую, моя кицюня!! Міцно-міцно обіймаю!)) Цьом!)❤️❤️❤️
Аля, Він шокований. Шукав місяць, а вона в магазині сидить... Ех, хоч би Рос не вибухнув від емоцій. Він зараз на нервах постійно, ще й Віола чіпляється. Я взагалі не розумію, як її можна терпіти. Дякую, кицю ♥ Цьомаю, обіймаю міцно)
Нарешті вони поговорять
Natali Sav, Так, дочекався) Дякую ♥
як він дізнався її адресу, невже Костя здав?
Hanna Kostiv, Ні, не Костя. Той мовчить) Дякую ♥
Дуже гарна книга чекаю на продовження
Romanna, Щиро дякую ♥
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати