266 838
“Безумовно кохаю”
Анотація до книги "Умовно ненавиджу"
Коли її світ зруйнувався, з’являється він — незнайомець, який стверджує, що він її батько. Разом із ним у життя Леї вривається велика родина. Нові обличчя, чужі правила, усмішки, за якими ховаються недомовки, і нове почуття. Він той, кого не можна кохати, але пристрасть не підкоряється логіці та здоровому глузду. Між ними забагато перепон і таємниця, яка здатна зруйнувати не лише кохання, а й їх самих, бо іноді почуття — це розкіш, на яку не маєш права.
перше коханнявладний геройемоційно_таємниці
Зміст книги: 37 глав
1 696 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДорогі читачі, ця книга про нових героїв, не прив'язана до жодного циклу, тому сміливо можна знайомитися)
Усі анонси, відео, візуалізація до книги в групі на Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/541933390875645
та телеграм каналі: https://t.me/+DGGg1hzN-9dmYzEy
Запрошую ♥
?
Любовь Гусак, Дякую ♥
Спогади розривають душу і серце Леї і не дають нормально жити.Той біль так швидко не пройде.Про Віолу не хочеться навіть говорити ,свиня вона не вихована.Ростислав нарешті знайшов Лею і навідався в гості.Розмові бути.Але до чого договоряться, це вже інше.Дякую,Ерін.Чекаю на продовження.
Оксана Кіс, Так, нарешті він знає адресу. Прилетів одразу. Хочеться для них розуміння, але... Пролог всіх плутає. Попереду дуже багато емоцій. Дякую, Оксанко ♥
Яка ж Віола стерва. Занадто багато часу пройшло. Вирішив поговорити, дізнатися, що тоді сталося. І адресу десь знайшов. Не мучав би ти бідну дівчину своїми розмовами, їй і так погано. Тихого та спокійного дня вам
Аня Сиденко, Він цілий місяць шукав, чекав біля під'їзду. Йому теж болить. Сьогодні він хоче сказати все, що на душі. Дякую ♥ Навзаєм!
Віолка вибрала не той магазин, зате як майстерно грала й на мізки тисла... Ростик утік від сюрприза, бо він йому не цікавий. Болить за Лею. Ну добре, Гриневські отримали негативний тест (точно підробний) і дівчина, яку приймали за рідну, стала різко чужою. Вона від них нічого не хотіла, не просила. А хтось обіцяв допомогти з роботою... Невже ніхто з трьох чоловіків не знайшов би нормальної вакансії для Леї? Жодної пропозиції. Не факт, що Лея погодилася б, але... Дякую)
Наталія Барвінок, Тисла гарно, проте і Росу допомогла. По-перше, погукала його в магазин, дала йому надію знову знайти Лею. А потім йому пощастило ще раз, бо дізнався нову адресу. У нього сьогодні гарний день. Віолка прорахувалася. Багаті люди не знають, що таке "шукати роботу"... Будемо вчити. Дякую ♥
Розумію,що Росу теж важко,але не пішов би він лісом!??
Светлана Шевчук, Не пішов, прилетів до Леї)) Може, вона пошле його до лісу)) Дякую ♥
Забагато часу Рос взяв для паузи щоб з'ясувати що до чого у стосунках з Леєю, не знайшов і не намагався, з Віктором не поговорила, а тут як купив білизну Віолі і нову адресу одразу знайшов. Раніше не міг? Який він не послідовний, і слова його лише пшик. Він мене розчарував, а Костя у своїй наполегливості мені імпонує як чоловік, він мабуть більше б підійшов Леї у якості парня, простий без наворотів, як Рос.
Инна Котенко, Не міг раніше. Намагався, але у старій квартирі нікого не було, а нову адресу йому ніхто не сказав. Він не знав, де вона працює. Віола сьогодні випадково допомогла йому, а потім хазяйка квартири зжалилася і сказала нову адресу Леї, тому він зараз під її дверима. Дякую ♥
я вже думала вони так і не поговорять.... але ж видно так і не порозуміються раз весілля з Віктором буде(
ДаринаІ, Про все дізнаємося незабаром. Ще трішки. Дякую ♥
Я вірила у Роса, що він самостійна людина. Не поговорив із Віктором, чому він відвіз Лею , і що між ними, чи дійсно вони коханці? Так закохався у Лею, аж цілий місяць мовчав. А нарешті прийшов до Леї і купив білизну для Віоли. І навіть не хотів знати, так як зведений брат Леї, чому вона поїхала? Отже, сьогодні тут, а завтра там.Я́кась дуже чудернацька його любов.
Марія Іщук, Він самостійна людина. Почув від Леї, що вона з Віктором. Так, не прямо, але вона цього не спростувала. На дзвінки Лея не відповідала, а потім заблокувала його номер, адресу вона змінила. Все! Шансів знайти її у Ростислава не було. Костя не сказав адресу. Дякую ♥
Сумно...дуже...
Я чомусь думала, що Рос стійкіший у своїх рішеннях, а він, що виходить
повернувся до Віоли????
А до Леї приїхав, щоб нагадати як
негарно вона вчинила???
Поки що одні питання, тож з нетерпінням чекаю продовження!
Дякую, Ерін, за щоденні оновлення,
натхнення Вам!!!
Вікторія Радченко, Ще невідомо, чи повернувся. Слухати Віолу - дозволяти робити із себе обманутих. Треба чекати розділ від нього, щоб дізнатися про думки. Він не знав адресу Леї, тому сьогодні йому дуже пощастило її отримати. Дякую ♥
Ну може ж хоч спробують поговорити! Чи відчинить Лея? Дякую!
Olena Staruschenko, Відчинить. Буде розмова. Мабуть, вже бачили анонс) Дякую ♥
Хотьби вже ті двері відкрила, пора все ж з'ясувати..
Аня Білозор, Відчинить. Таким емоційним Ростислава ми ще не бачили ♥
І йому болить теж (((
Нія Росі, Болить. Серце рветься. Він нарешті знає її адресу... Дякую ♥
Стервисько ця Віола. Навмисно серце колупає. І про що ж Рос говоритиме? Чи Віктора приплід Леї. Вже ж знає про псевдовагітність.
Tatyana Aleksa, Вона забрела випадково, але скористалася шансом насолити. Може, панталони шукала, але перед Леєю вирішила випендритися) Дякую ♥
Чекаємо з нетерпінням ❤️
Ольга Рачинская, Дякую ♥
А це вже цікавіше , ну поговоріть нарешті…….
Ольга Рачинская, Поговорять. Рос скаже все, що рветься з грудей.
Прийшов !!! Немаю слів , просто чекаю далі !
Дякую !!! Обіймаю міцно , цьом !!
Olga Mykhailytsia, Буде емоційно!
Він нарешті знає адресу, тому летів на крилах. Дякую ♥ Обіймаю міцно, цьом)
У Леi болить❤вiд спогадiв про Роса..., а ось i вiн прийшов, чи вiдчинить...?
Ирина Андрущак, Відчинить, і Рос буде дуже емоційним) Дякую ♥
Костю допитав, де живе Лея? Цікаво, відчинить чи ні. Відправить до своєї вагітної дівчини? Дякую, чекаю з нетерпінням.
Алла Коляда, Відчинить і відправить, але він не захоче йти)) Впертий. Нарешті дізнався адресу. Дякую ♥
Як же Леї боляче... Бідна дівчинка ..Як, від кого Ростислав дізнався де живе Лея?Після Віоли у червоній білизні приїхав до Леї? Їм потрібно поговорити. Дякую! ❤️
Світлана Кухта, Йому не цікаво, яка у Віоли білизна. Він зараз у пастці, але себе ще не втратив, сильний духом. Дякую ♥
От сиди і здогадуйся , чи відкриє вона йому , про що будуть розмовляти ... чи проігнорує вона колючку Ростислава , чи вибухне як цунамі
Вікторія Шевчук, Відчинить. Він буде емоційним, прямо котиком. Дякую ♥
То виходить Ростислав знає де живе Лея, чи він Костю допитував
Наталія Даниленко, З сьогоднішнього дня знає)) Дякую ♥
От знову тримаєте нас у невідомості , це ж потрібно дочекатись важкої розмови? Дякую! Автору
Любов Кубова, Мені в цьому розділі шалено подобається емоційність Ростислава. Дякую ♥
Ми Вас чекали Ростиславе)
ДаринаІ, Так, чекали)) Ану давай роби мир)) Дякую ♥
П.С він буде дуже емоційним сьогодні.
Мабуть не сподобалась білизна, що припхався до Леї. Я така на нього зла! Живеш з віялкою, то й живи! Для чого робити боляче Леї? І де взяв адресу?
Лілія Петренко, А раптом не живе? Ми ж навіть його ще не почули. Не все, що бачимо, таким і є) Дякую ♥
Таки повернувся))) Дякую!!!!!
Svetlana Mischenko, Прилетів, бо дізнався адресу. Пощастило сьогодні. Дякую ♥
Дякую! В мене аж самої серце розболілося і плакати хочеться... Про, що вже там говорити...(
Valentina, Я дуже за них хвилююся. Хочеться, щоб поговорили і прийшли до правильного рішення, але... пролог. Дякую ♥
Охохо, надумався, і знайшов же ж? А що, до тепер не міг? Цікаво, звідки дізнався адресу? Щось мені підказує, що за Леєю постійно стежать Тамара з Віолою, щоб вона ніде не схибила, і все йшло по плану) Як добре, що Костя добився зустрічі з нею, і продовжують зустрічатися, він її віддушина, я балдію від їхнього спілкування) Від відчуттів у Леї, коли побачила Роса, аж у мене в грудях запекло) Бідна дитина, як вона це все переживе, навіть не знаю, чи впустить його? І, цікаво, чи Рос здогадується, що вона втекла саме через "вагітність" Віоли? Чому саме зараз знайшов і захотів поговорити? Ще більше розхвилювати нашу дівчинку? Вона ітак ледве тримається) Цікаво, Лею потягнуло на солоденьке, чого б це? Чи правда, про що я здогадуюся? Ох, поки питань більше ніж відповідей) Дякую і вибачаюся що не коментувала ці два дні, не вистачило часу, але читаю все, постійно думаю про них, з думками лягаю і з думками встаю) З нетерпінням чекатиму далі.....
Галина Бойко, А він давно шукав, але не міг знайти, бо Костя партизан) Сьогодні вночі Рос запитає те саме, що й ви: через що Лея його кинула. А ми будемо чекати з нетерпінням на її відповідь)
Дякую вам ♥ Я все розумію, дуже тішуся, коли знаходите час на спілкування.
Не дарма мені Костя одразу сподобався))) Да пробачить мене Ростислав але Костя найадекватніший зі всієї родини!
Маріана Сорбало, Ай, не пробачить) У нього стрес) Костя рулить, але він просто не такий зацікавлений, як Рос) Дякую ❤️
Перша думка, коли зрозуміла, що буде результат тесту — будь ласка, нехай він буде негативний…
І як тільки все відкрилося — маски просто злетіли. Стало дуже чітко видно, які насправді відносини в цій родині…
Тут уже навіть не про результат — а про людей і їхнє ставлення одне до одного…
Дякую ❤️
Tatyana Aleksa, Воістину Воскрес!
Мабуть, Валерій Миколайович трохи необдумано поступив щодо Леї: потрібно було спочатку без афішування поспілкуватися з дочкою, зробити тест, а тоді вже поставити свою родину перед фактом про існування його позашлюбної дитини. Не виключено, що на результати тесту було втручання не/зацікавлених осіб. Можна зрозуміти Лею, чому вона навіть від Кості не хотіла приймати дзвінки. Бо хто вона їм? А Костя - справжній лапочка, правда, із кігтями та кликами)). Цікаво, танець Аміни справить враження на нього? Дякую, Ерінко!
Оксана, Він був впевнений, що Лея його донька. Валерій впертий. Як вирішив, так і зробив. Дарма. Я такої ж думки, що треба було спочатку отримати документи на руки, а вже тоді йти далі.
Танець Аміни Кості сподобався, але це не його історія)) Дякую, мила ♥
Отже віхола вирішила брати бика за роги. І дійсно, чого тягнути, суперниці позбулась, тепер ''нареченого'' слід міцніше захомутати, щоб не смикався . А там, вагітна чи ні, по ходу справи визначиться, якщо що, то домашня заготовка вже озвучена, в неї загроза викидня, знадобиться, то враз ''втратить дитину''. І перед ким Лея намагалася бути порядною?!? Мовчала, оббрехала себе, ставши зрадницею.
Добре, що Костя швидко склав докупи два плюс два, все зрозумів про причину втечі, розповість Росу, але той теж вже вудила закусив, та ще й татусь потенційний, куди вже смикатись.
Дякую! ♥️ Христос воскрес! Спокійних мирних свят!!!
Andre Mark, Ну, я постараюся)
Все таки розповіла,що вагітна впевнено,раз Костя говорить про це.Значить Рос спав тоді з Віолою ,от тепер і розплачується за це(Можливо й від когось іншого вагітність,та що це змінить.А як Леї тепер з цим бути,що спав фактично з обома одночасно.І тут на горизонті появиться Віктор,щоб "втішити" її.Чомусь здається,що мегери доклали до цього свою руку((План помсти получився.Радує,що Костя на боці Леї,незважаючи на всі події))Чекатиму розділу,дуже хвилююче стає все дальше.Міцно обняла.
Христос Воскрес!Воістину Воскрес!
Andre Mark, )))
Костя зрозумів чому Лея так себе поводить з'єднавши все з вагітністю, а що ж Рос не може скласти два до купи?
Аня Білозор, А він склав, але вона його ігнорує. Про це буде трішки пізніше. Дякую ♥
Хто стукає ,тому відкривають.Наполегливий Костя такий докопався до правди і склав повну картину.Сподіваюся ,що після розмови з Леєю він щось порадить і Ростиславу.А взагалі хочеться ,щоб та наполегливість Кості допомогла розкрити їй інші таємниці і брехню.Хто як не він може це зробити ,вся надія тільки на нього.Дякую,Ерін.Чекаю на продовження.Вітаю всіх зі світлим Великоднем.
Оксана Кіс, Так, обов'язково ♥
То все-таки вагітна , раз Костя в курсі . А так все гарно починалося , шкода мені Лею . І що ж буде далі ?? Чекаю з нетерпінням ! Обіймаю міцно і цьомаю ! Вітаю з Великоднем !!❤️❤️❤️
Тамара - зміюка ... Показала свою справжню сутність. Напевно сама така,як обізвала маму Леї ,адже Ростислав не знає свого батька. Тільки б Валерій одужав і дожив коли розкриється уся правда( попередній розділ). Ростислав так і не поговорив з Леєю ...Костик найкращий з Гриневських !Сподіваюся,що все таки він брат Леї.Чекаю продовження! Дякую! ❤️ Вітаю зі святом! Світлого та мирного Великодня!
Світлана Кухта, Лея ігнорує Ростислава, вона не приймає від нього виклики і заблокувала номер... На жаль, вона не готова не тільки боротися, а й просто поговорити... Та прийде час, скоро вони зустрінуться. Дякую ♥
Воістину Воскрес!
Костя такий Костя.)) Самовпевнений,зверхній до інших, школа мами дається взнаки та все ж Аміна зачепила, зацікавила. І новини він приніс - Віола розповіла Гриневським про вагітність тахіба,що старші зраділи,решті по цимбалах,а Росу взагалі хоч з мосту та в воду. Ну якщо не ЛОХ,то все перевірить. Хотілося б щоб був нормальним і уважним до запропонованої новини, бо ж то від Віоли...
Дякую! Чекаю на далі!♥️
Наталья Русанова, Я думаю, там зраділа лише Тамара, інші відреагували стримано. Валерію завжди не вистачає на все часу, Рос кохає іншу, а Кості взагалі байдуже. Не знаю, на що розраховує Віола, він же не покохає її заново... Дякую ♥
Ерін, довго не починала новинку. Вчора за вечір її прочитала - шикарна. З нетерпінням чекаю на продовження.
Костя класний! Справжній друг та брат.
Tetiana Koval, Я рада, що ви приєдналися! Тут дійсно смачно, усе як ми любимо)
Щиро дякую ♥
Дивись, дивись, Костя, може і приглянеться?))) Ану, Аміна, запали так, щоб Костя не міг забути цей вечір!)))Який наполегливий "не брат"! Уже дізнався причину мовчання Леї і склав усі пазли, то хоч Ростиславу мізки трішки вставить, хоч і менший ))) Хотілося б щоб ще і тест зробив повторний, бо гени пальцем не заткнеш і рідна сестра кров, то не вода! Ну як такого не полюбити??? Аміно, ти там танцюй для всіх, а для Кості найбільше))) Дякую, сонечко, обіймаю міцно,зі світлим святом , хай буде у серцях любов і мир! І оновлення чекаю з нетерпінням)))
Наталія Силенко, Можливо, Ростислав здається бездіяльним, але це не так. Він знає набагато більше, ніж Костя, і вміє боротися з емоціями. Якось він казав Леї, що має складний характер і бореться з ним, тому зараз ми бачимо результат. Немає ж сенсу чіплятися до Леї, якщо вона його ігнорує. Треба дати час на роздуми. Дякую ♥ Обіймаю) Зі святом!
А чи буде історія Аміни і Кості..?!))
Катерина Дробыш, Буде, але окремо. Книга про Аміну і про Костю ♥
Ага, і не пройшло ті пару місяців, а видра вже всім рознесла. І тепер загроза над усім домом, напевно, а не у неї. Зате не треба жодних ДНК, щоб бути по справжньому рідним)) Для Кості, і для Аміни тим паче)) Усьо, сьогодні запалює Аміна!)) Юхууууууу!! Тут ще гучний свист додається) Дайте хоч один день розслабитися і покайфувати!)) І хай тільки Костя теж не оцінить!) Раз любиш Лею, то люби і її подруг!) По братськи)) Дякую, моя пташечко!! Дуууууже чекаю далі! Тихого дня і солоденького Муза!! Ніжно цьомаю!)❤️❤️❤️
Аля, Немає часу кайфувати, таємниць он скільки. Будемо розгрібати. Тут кран потрібен, щоб підчепити Тамару і відвезти її кудись далеко. Маємо вечір на перепочинок, а далі підемо розбиратися. Дякую, сонечко ♥ Обіймаю міцно, цьомаю)
Вітаю зі світлим святом Великодня!!!
Natali Sav, Дякую ♥ Навзаєм!
Усіх вітаю з Великоднем!
Таки думаю, що вони по батькові рідні. А ще Костя зацікавився Аміною... Чи я знову вигадую? От би було - два гарячі "язикаті"
Леся Буран, Він просто дивиться на гарну жінку. Вони не будуть разом... Дякую ♥
Та невже не втрималася? Казала, що кілька місяців почекає... але то таке, може Костя Росу щось підкаже?
З Великоднем, люба! Дякую і хочу ще!
Рина Мир, Мала ціль, тому діяла по графіку)) Віола свого домоглася, а Лея залишилася без нічого... Дякую ♥
❤️
Галинп Бурдик, Дякую ♥
Зі святом!!!! Оце справжній брат!!!! Дякую!!!!!!
Svetlana Mischenko, Так, Костя виконує роль брата. Дякую ♥
Вітаю з святом Пасхи Христової Божої опіки мирного неба з нетерпінням чекаю на продовження натхнення Вам авторко
Галина Підгайна, Щиро дякую ♥♥♥
Вітаю з святом Великодня, всього найкращого, здійснення найсміливіших мрій і побажань, кожен розділ чекаю з нетерпінням, читаю і́з задоволенням.
Надія Деревянко, Щиро вдячна вам ♥ Все навзаєм!
Дякую за чудовий розділ , ви неймовірна
Вікторія Шевчук, Щиро дякую ♥
Та не вірю, що віялка чекає дитину від Роса. Але маємо що маємо. Чекаю на продовження
Лілія Петренко, Це ще треба довести, а в неї загроза((
дякую ♥
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати