668 641
“На межі”
Анотація до книги "Тихіше за шепіт"
При першій зустрічі він заплатив за неї у супермаркеті. При другій — запросив на каву. А потім… Вони втратили голови. Однак між ними різниця не лише у віці. Непробивна впевненість проти ніяковості. Наполегливість проти невинності. Вони занадто різні, щоб бути разом, але… тихе «кохаю» здатне пробити навіть залізну броню і зцілити зранене серце.
перше коханнявипадкова зустрічрізниця у віці_дуже емоційно
Зміст книги: 33 глави
1 638 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЛюбі читачі, це книга про нових, незнайомих героїв. Не прив'язана до жодного циклу. Можна сміливо знайомитися))
Усі анонси, відео, візуалізація до книги в групі на Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/541933390875645
та телеграм каналі: https://t.me/+DGGg1hzN-9dmYzEy
Запрошую ♥
Юхуууууууу погнали! Ось це початок,емоції вже зашкалюють! З новинкою,кицю! Знаю,буде круто,бо пишеш ти!
Маріана Сорбало, Охо-хо, плету павутинку, заманюю вас)) Дякую, зайчику ♥
Вітаю з новинкою.....Емоції переповнюють і це тільки початок...дякую)
Ірина Тимань, Щиро дякую, Іринко ♥
Сонечко, вітаю з неймовірною новинкою! Натхнення, задоволення від написання, чудових емоцій читачам!
Ольга Сова, Дякую, моя перлинко ♥
Вітаю з новинкою! Багато та ще більше вдячних читачів та легкого пера. Чекаю з нетерпінням продовження.! Цікавий та інтригуючий початок. Люблю❤️❤️❤️❤️❤️
Ніна Серветник, Щиро дякую, люба ♥ Обіймаю міцно, цьом)
Вітаю вас Ерін з прекрасною романтичною та емоційно вибуховою книгою!!! Який початок історії!!! Не можливо відірватись від читання, дужеее захоплююча історія. З нетерпінням чекаю на продовження.
Марія Мяновська, Дуже дякую ♥ Тішуся, що ви зі мною)
Вітаю з новинкою.
Початок дуже інтригуючий.
З нетерпінням чекаю продовження.
Дякую.
Olga Klym, Щиро дякую ♥ Радію, що ви зі мною!
Доброго дня!!!
Ну і початок!!!!
Щось нове,не звичне,детективне??!!!!
Питань багато...будемо чекати на відповіді!!
Всім Мамам і не мамам гарного дня ,здоров'я і натхнення...кому у написанні,кому у вихованні,кому у коханні!!!!!!
Iryna H, Ні, не детектив, любовний роман, смачний)) Щиро дякую ♥ Вітаю вас зі святом!
Ого !!! Який початок !!!
Вітаю з новинкою !! З нетерпінням чекаю продовження !!! Дякую , Сонечко , все як завжди , інтригуюче , захоплююче і страшенно цікаво !!!
Гарного мирного дня , обіймаю міцно !!!❤️
Olga Mykhailytsia, Щиро дякую, дорога Олечко ♥ Обіймаю до хрускоту!
Вітаю вас з новинкою♥️
Лада Короп, Дякую!
Вітаю з новинкою!!! Початок дуже емоційний та інтригуючий. Натхнення Вам♥️♥️♥️
Miroslava Yusik, Дякую, мила ♥ Стараюся, буду тішити смакотою)
Вітаю з новинкою!!! Як завжди шикарно!!!
Людмила Майдан, Щиро дякую ♥ Рада вас бачити!
Ох, бляха, яка краса❤️❤️❤️ Вітаю!!!
Інна Камікадз, Мур-мур)) Дякую, сонце ♥
Вітаю з новинкою ! Початок емоційний та інтригуючий! Натхнення, Вам !
Світлана Кухта, Щиро дякую ♥ Дуже приємно!
Вітаю, квіточка))
Я не могла не зайти)))
Початок розгорнула, як в детективі якомусь)) Видно, що він досить успішний чоловік, який занадто впевнено крокує по життю. Але комусь, така впевненість, не до вподоби. І мене оцей його вчинок на касі, підкуповує) Є в ньому щось... Кароч, вже подобається))) Тепер починаю молитись, щоб він пам'ятав, хто вона і як її звати.
Віра Вікторівна, Дякую, сонечко ♥
Рада тебе бачити! У ньому є все, що нам подобається, тому чекаємо, коли його поштопають і випустять у світ))) Обіймаю)
Вітаю з новинкою)) Я думала, що почну читання після завершення історії Мілани та Дмитра, але дівчата в тг написали, що початок-жесть... і ось я тут))) Це справді жесть, не чекала такого) Бажаю натхнення))
Ерін Кас, ( ◜‿◝ )♡
Мої щирі вітання!!! Новинці шаленого успіху і море вдячних читачів!!! Оце так початок! Цікавість розпирає, емоції зашкалюють!!! Чекаю на продовження!!!
Лариса, Щиро дякую, моя дорога ♥ Тішуся!
Ерін,вітаю з новинкою.
Буду ділитись своїм враженням та малювати характер героїв. Заздалегідь прошу авторку не дратуватися,тому що я буду в процесі бачити тільки якусь частину героя, та можливо буду помилятися, як в той історії де різні люди описують різні частини слону, тому що тільки одну часть відчують.
Одже, Дана хоробра дівчина з відчуттям інтуїції, можливо трошки ментально старше, чем іїї друзі, в ней батьки напевно п'ють. Трошки, но не сильно доросла та відповідальна, тому що воно того не варто було в ії стані їхати кудись.
Чоловік в якого стріляли не дуже тактовний, можливо грубий, впевнений в собі та дуже швидко дратівливий, щось схожий до Довжанських. Можливо, філантроп.
Ерін, я не оцінюю, просто описую, якщо неприємно - штовхни, не буду писати :)
Дальше очікую,що він буде її шукати.
Вік Торія, Дуже цікаві думки) Скоро перевіримо, події розвиватимуться стрімко. Щиро дякую вам ♥
Вітаю з новинкою, як завжди інтрига з перших сторінок, бажаю натхнення, слухняної музи і легкого пера, а вдячні читачки чекають далі!!!
Алла Коваленко, Щиро дякую ♥ Неймовірно приємно!
Яскрава зустріч, не банальна))
Вітаю з новинкою!
Нія Росі, Дуже вдячна вам ♥
Вітаю з шикарною новинкою)
Іра Гнип, Щиро дякую ♥
Вітаю з новинкою!!! Дуже інтригуюче і цікаво!!!Особливо цікаво,хто ж перед Даною буде вибачатись???))З нетерпінням чекаю на подальші події!!!
Светлана Шевчук, О, там плутанина ще та)) Щиро дякую, Світланко ♥
Вітаю з новинкою)
початок повний емоцій)
цікаво чи він буде пам'ятати її і що вона допомогла?)
Вікторія Семенюк, Скоро перевіримо)) Щиро дякую ♥
Початок дуже інтригуючий!!!!Ерін, вітаю з шикарною новинкою!!! Бажаю море натхнення , легкого пера та вдячних читачів)*
Svitlana, Ох, дякую, моя мила ♥ Обіймаю)
Вітаю з новинкою! Натхнення Вам
Оце початок та знайомство з героями. Ваууу
Наталія Даниленко, Щиро дякую ♥ Тішуся дуже!
Вітаю, люба❤️ Який початок, ууууу! Я бажаю тобі натхнення, а книзі успіху! Впевнена, ти нас всіх здивуєш поворотами сюжету)
ToriKa Reader, Хух! Ура! Нарешті! Дякую, моя чарівнице ♥
нас чекає щось дуже цікаве...
Анна Тишковець, Так, буде смачно) Дякую ♥
Ого. Та тут відразу треба починати з коньяку))
Думала назбирати розділів, але не втерпіла!!!
Людмила Ковалевская, Треба, навіть не сперечаюся)) Дякую, люба ♥
Вітаю з новинкою.Успіхів книзі
Станіслава Барабошко, Щиро дякую, люба ♥
Вітає з новинкою! Натхнення!
Горова Ольга, Щиро дякую ♥
Еріночко,вітаю з новинкою!!!!
Початок інтригуючий,відчувається рука професіонала , чекаю продовження.
Інна Слівінська, Дякую, Іннусь ♥ Приємно!
Мої вітання!!! Хай усе вдається!!!
Людмила Ковалевская, Щиро дякую ♥♥♥
Оце так знайомство!!!!!))) З почином!!!! Дякую!!!!!!
Svetlana Mischenko, Дана шокована, але смілива)) Дякую ♥ Обіймаю)
З новинкою! Цікавий початок.)) Чекаю продовження...
Лиля Курилова, Щиро дякую ♥ Радію, що ви зі мною!
Ще хочу побажати вам творчого натхнення, слухняної Музи, але трохи їй шаленства не завадить, легкого пера і вдячних читачів! Миру, спокою і тиші!
Andre Mark, Дуже дякую, моя люба ♥ Приємно!
Вітаю з новою історією! Протягом дня не було можливості сюди заглянути, а тут такий сюрприз могла пропустити. Початок обіцяє багато різних думок і емоцій, за які наперед дякую Вірю, що все складеться благополучно.
Хай вам легко пишеться! ♥️♥️♥️
Тетяна Півторак, А я опівночі опублікувала, то ви прийшли на прем'єру, саме вчасно) Щиро дякую вам за підтримку ♥ Обіймаю)
Вітаю з новинкою! Як завжди, вмієте нас заінтригувати! Початок трохи шокував, наче справжній детектив! Я теж думала, що почну читати після завершення історії Мілани і Дмитрика, але не втрималася, а після такого початку з нетерпінням чекаю продовження, дуже цікаво, що буде далі! Дякую!
Andre Mark, Ви не можете кинути героїв, вони дуже потребують підтримки)) Рада, що читаєте і чекаєте! Щиро дякую ♥
Вітаю вас з новинкою! Як завжди вмієте нам піднести саме цікаве, з інтригою! Я трішки випала і не зовсім буду коментувати, та хотілося вас поздоровити з новою книгою! Та поки що із захопленням буду читати ваші книги. Дуже рада вашим успіхам, бо ви найулюбленіший мій автор. Миру і спокою!
Алла Огнівко, Бажаю успіхів, щоб усе налагодилося! Обіймаю ♥
Вітаю з новинкою!! Початок інтригуючий... З нетерпінням чекаю на продовження
Khrystyna Aleksevych, Щиро дякую ♥
детектив?! Вау! Вітаю. Подобається - немає слів
Віта Лісова, Ні, це любовний роман) Щиро дякую ♥
Вітаю з новинкою, моя дорогенька! Легкого пера та успіху книзі!)
З самого початку і вже майже тдетектив! Оце втрапила Дана в халепу. Хотіла дівчина добром на добро відповісти, то ще й отримала образливі звинувачення, ще й шалавою назвали!) З нетерпінням чекатиму на продовження. Дякую. Обіймаю.Цьом.)))
Анна Багирова, Все одно треба уточнити, бо постріл може збити дівчат)
Вітаю з новинкою!
Дарина Нестерук, Щиро дякую ♥
Нарешті дочекалися.Вітаю з початком нової історії.Дуже інтригуюче.
Галина Пищик, Щиро дякую ♥ Запалять вони!
Такий початок інтригуючий. Хочеться продовження))
Алла Коляда, Щиро дякую ♥ Завтра буде ще)
Щиро вітаю з новинкою ❤️☺️
Ірина Кузьменко, Дякую, Іринко ♥
Вітаю з початком нової захопливої пригоди! Що не буде часу сумувати вже відчутно з першої глави! Ух! Будемо запалювати і насолоджуватися! Безперервної музи, натхнення і прихильності від читачів! Обіймаю!
Оксана Тарас, О-о-о-х, дякую, сонечко ♥ Рада страшенно, що ти зазирнула! Обіймаю)
Вітаю з новою історією. Захоплює з перших рядків.Натхнення,легкого пера та вдячних читачів.
Татьяна Приходько, Щиро дякую ♥ Приємно дуже!
Ерін це щось новеньке, дуже інтригуючий розділ, просто зразу затягує і починаєш думати що ж там буде
Тетяна Гриб, Буде вогонь! Чесно-чесно)) Щиро дякую ♥
Інтригуючий початок, зовсім не новорічний. Вілповідальна лівчинка, не змогла залишити чужу людину помирати, вирішила допомогти. Тим більше має перед цим чоловіком борг. В один вечір отримала статус доньки від медперсоалу і шалави від якогось грубого чоловіка. Напевно хтось з його оточення чи охорони. Знаю, що Ви, Ерін, обіцяли не спойрити, все ж питання: її назвали донькою. Невже така велика різниця між ними? Дякую за початок, хоч і такий напряжний. Натхнення, легкого пера, позитиву, багато читачів!
Любов Трохимчук, Ваш коментар продублювався) Але я і тут дякую вам ♥♥♥
Як завжди захоплює із першої миті .
Ludmila Osipenko, Щиро дякую ♥
Вітаю з новинкою! + в мою бібліотеку!!!
Юлия Скубченко, ♥♥♥
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати