120 707
“Полум'я ”
Анотація до книги "Смак твоєї безжальності"
— Хто тебе прислав? Конкуренти?
— Ніхто.
— Погана відповідь.
Міра помилилася лише на один поверх. І цього виявилося достатньо. Тепер Адріан Войцех — її новий бос. Чоловік, який не вірить у казки про «заблукала». Він холодний. Контрольований. І небезпечно спокійний. Але чому саме він стає єдиним, хто готовий захистити її від справжніх монстрів у її житті?
— Ніхто.
— Погана відповідь.
Міра помилилася лише на один поверх. І цього виявилося достатньо. Тепер Адріан Войцех — її новий бос. Чоловік, який не вірить у казки про «заблукала». Він холодний. Контрольований. І небезпечно спокійний. Але чому саме він стає єдиним, хто готовий захистити її від справжніх монстрів у її житті?
владний геройбос та підлегласильні почуття
Зміст книги: 55 глав
Останнє оновлення: вчора
366 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПриєднуйтесь❤️
Мій ТГ канал: https://t.me/+OyDkgsfa7dAyZGVi
Змінили обкладинку. Дуже перший варіант подобався.
Наталія Котляр, Так, трішки захотілося змін)
Міра -Міра… якщо підслуховувати то до кінця )))
Mika Grom, Можливо так було б краще, а може і ні, хтозна)
Втім, незабаром побачимо)
Щиро дякую❤️
Вітаю з передплатою, незліченну кількість вдячних читачів!Ну що ж Міра правильно зауважила виспаний Адріан)Думаю спав один і бачив яскравий сон з нею))Але дівчинка правильна не полізе як думає на чужу територію.Чекаю розмови між ними)
Vintoniak Galia, Щиро дякую за теплі слова і підтримку❤️
Так, не полізе. Вже скоро)
Вітаю з пердплатою. Я далі йду з Вами та Героями.
Як Міра не накручувала себе і не думала уникнути Адріана та він вже знову поряд з нею. Юлі не вдалося його вговорити зайти до неї в номер, щоб поговорити, а можливо хотіла чогось і більше. Але ні! Дякую за розділ))
Любов Трохимчук, Щиро дякую за підтримку❤️
Ох, кожному з них треба зрозуміти чого насправді прагнуть. І все потроху стане на місця)
я вже оплатила один раз. чому знову щось треба платити?
Олена Кривенко, Не хвилюйтеся, мабуть, стався якийсь збій, або додаток глючить. Спробуйте зайти з браузера. В мене на жаль немає можливості перевірити в чому справа.
п.с. Якщо би знову не виходило, напишіть, будь ласка, у техпідтримку: https://booknet.ua/feedback
Надіюся, що Юля не буде довго морочити голову і відпустить Адріана)))
Оксана Яремій, Побачимо)
Дякую ❤️
Вітаю з передоплатою ♥️♥️♥️
Легкого написання та успіху книзі♥️♥️♥️
Оксана Яремій, Щиро дякую за теплі слова і підтримку ❤️
А обкладинка просто кайф♥️♥️♥️ дуже гарно вийшло ♥️
Оксана Яремій, Щиро дякую ❤️
І я кайфую ❤️
Вау.Змінили обкладинку.♥️♥️♥️
Оксана Морус, Так, дуже дякую ❤️
Захотілося свіжого дизайну)
Хай вже напружено переходить в розслаблено ;)
Інна, Вже за трішки дійдемо і до цього)
Щиро дякую ❤️
Вітаю з передплатою ❤️♥️❤️
Оксана Морус, Щиро дякую❤️
а в наступну мить Юля?
Олена Кривенко, Побачимо)
Дякую ❤️
Міра передумала і відкрила йому двері?
Інна, Можливо й так. Подивимось) Дякую❤️
♥️
Олеся Пп, Дякую❤️
Все так гарно в них було, вони прекразно зрозуміли один одного. Цікаво, хто ж там неочіковано підкрався до Адріана? Юля? Він же її не бачив і не знає, що вона також є тут. Дякую за розділ))
Любов Трохимчук, Ні, він не в курсі, що Юля теж там на відпочинку. Вже зовсім скоро) Дякую❤️
Ох і силу волі має Адріан))) зупинити себе перед такою спокусою))))
Хто ж так тихо ходить??? невже нас чекає розмова з Юлею???
Оксана Яремій, Роки тренувань власної волі явно в той момент допомогли)
Ще трішки терпіння) Дякую❤️
Майже колишня дружина спробує спокусити? )))
Нія Росі, Не виключено. Але, побачимо)
Дякую❤️
Витримці і розумінню Адріана можна позаздрити..Не кожен втримає себе і свої інстинкти поряд з такою цукерочкою..
Ось тільки хто ж так неочікувано там ходить..І що це принесе ..
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Тримався з останніх сил)
Вже завтра дізнаємося) Дякую❤️
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Олеся Пп, Дякую ❤️
Ой,йой,йой..Спочатку потанцювали так ніжно...Що там Міра намацала під час танцю...Кубики в Адріана..І вже й тіло зі своєю реакцією не забарилось.(•‿•)(•‿•)(•‿•)
А прогулянка і ще в рази краща..З маленькою пожежею ..Такою пристрасною..Як в тій пісні:а ти цілуй мене,цілуй..❤️❤️❤️
Дякую за цю смакоту Аріанко.❤️❤️❤️
Оксана Морус, Обом зірвало дах, це так)
Дякую ❤️
?
Аріночко, дякую за бонусні розділи. Це дуже приємно.♡♡♡
А їхня пристрасть знайшла втілення в шаленному поцілуку, якого хотіли обоє. І вже без гальм. Дякую за розділ))
Любов Трохимчук, Рада, що смакують❤️ І так, їх обох добряче накрило)
Щиро дякую ❤️
А ти просто кохай і будь коханою...
Пригадлися рядки.
Наталія Котляр, Пам-пара-пам. І я вже теж в долі(сміюсь). Але, таки крутиться в голові)
Дякую❤️
Та які тут гальма..не знаю, що їх може зупинити..Хіба хтось..У найцікавішому місці, йой))
Дякую ❤️
Halyna Shchyrba, Побачимо, побачимо;)
Дякую❤️
Кайф, мені дуже подобається тон! Якраз сама пишу щось схоже. Люблю авторів, які надихають. Дякую ❤️
Кейт Лорен, Щиро дякую, дуже приємно читати такі слова! Нехай пишеться легко і з насолодою ❤️
Як вас в ТГ найти?
Людмила Білоножко, ❤️❤️
Я б теж з ним потанцювала )))
Інна, Ну а шо ж. Адріан у нас видний чоловік))
Дякую❤️
классс,вже чекаю продовження!!
Олеся Пп, Щиро дякую❤️
Міро, звідки взялася сміливість запросити боса на танець? Взагалі то правильно зробила - жаль було б втратити таку можливість. Ой, що зараз буде!?! Це всі ті нелі, маринки та інші тільки мріяли, а вона вже з ним... покищо танцює (сміюсь). Дякую за розділ))
Любов Трохимчук, Так, змогла. Ой буде і спекотно, і непросто) Вже зовсім скоро. Дякую❤️
Супер!!!
Леся Білокопита, Дякую❤️
Ого о це в Міру вдарило сміливістю )))
І Войцех не промах дочекався коли "трофей" залишиться без нагляду))
Mika Grom, Сміюсь. Але ж таки вдарило)
Дякую❤️
розумничка!
Оля Винарчик, Так, Міра така.
Дякую❤️
Афігєть...
Я в легкому шоці.. Від усього цього ...
А колишня(останнє засідання і фсьо) тут що робить???
Але то нам цікаво .
А Адріан нарешті зловив свою Миру ..
Саму .Без "помічників"((•‿•)(•‿•)(•‿•)).
І вона навіть набралась хоробрості запросити на танець...(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Вау, вау, вау...
Дякую ❤️ ❤️ ♥️
Оксана Морус, Елітний комплекс. Дружина, мабуть, часто відпочиває в таких. Ось пазли й склались...
Ну а для Міри це ще той подвиг. Але нагорода того варта)
Дякую ❤️
Так стає все цікавіше,на горизонті багато зайвих жінок.Міра молодець не розгубилась.Пора за своє щастя боротись))Дякую за приємний бонус))
Vintoniak Galia, Поки керують інстинкти, дякуємо їм) Побачимо чи заговорять вони з голосом розуму в унісон) Дякую ❤️
Молодець Мира ))) В басейні з піраньями треба вміти швидко плавати, ну тобто орієнтуватися в ситуації і не залишати боса самого ))))
Нія Росі, Зібралась з духом і вперед, так)
Дякую ❤️
Ох не дарма,не дарма ті мурашки "бігають..."
Вони відчувають що наш СЕО
зацікавився Мірою .
І ці його погляди :часом сердиті(віл ревнощів),часом багатообіцяючі..
А хто ж таку красуню віддасть іншому..
Але треба обом трохи часу..
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Зацікавився, зацікавився)
В комплексі будуть ревнощі))В Адріана до Сергія,Міри до впевнених дівчат)Бо метелики вже літають в двох одночасно,та ще не пересікнулися.Чекаю дальше з великою цікавістю,які там по плану розваги))Дякую за розділ!
Олена Кривенко, Прочитала,аж тоді дійшло до чого тут Юля.Головне,щоб Адріану було всерівно)
то
Марія Шоюнусова, ❤️❤️
Уууух
Олена Кривенко, Заглядайте на бонус❤️
Що відбувається?
Та передшлюбні ігри)))
Прояв бажання сильнішого)
Думаю, що буде гаряче...уух.. Чекаю з нетерпінням та дякую ❤️
Halyna Shchyrba, Заходьте на бонусний розділ. Вже іскрить) Дякую❤️
Любі, принесла для вас бонусний розділ. Він вже опублікований, тож гайда читати❤️
А в ТГ зазирайте трохи згодом, ось сюди: https://t.me/+OyDkgsfa7dAyZGVi
І направду, що відбувається? Бос постійно дивиться на Міру, бентежачи її цим. І ревнує, це ж видно не озброєним оком. Чекаю вже на те шоу. Однозначно, під час нього має щось таки статися. Дякую за розділ))
Любов Трохимчук, Конект відбувся несподівано(сміюсь)для обох. Ось між ними й іскрить. Ще трішки терпіння — найближчими днями нас чекає багато подій. І бонусів❤️
Дякую❤️
Ну що ж чекаю на ті пригоди.Що то за коди на спа в кожного свої)Чи не буде для Міри масаж запланований босом))Хм,дуже вже цікаво.Чекаю з нетерпінням продовження!
Vintoniak Galia, Найближчі дні — у них буде насичено) Коди — це підтвердження для спа, що це працівники компанії. Вони фіксують, а компанія згодом оплатить ті послуги. Щодо масажу — ну все можливо, але побачимо)
Щиро дякую❤️
Мірі далеко до зграї конкуренток СЕО, бо їй не треба))). А от до стресу через ревнощі того ж СЕО, ой як близько))
Дякую ❤️
Halyna Shchyrba, Там стрес взаємний, схоже))
Дякую❤️
То, Адріан, побачивши Міру з Сергієм, ревнує? І чого б то? (сміюсь) Вечір починається цікаво. А програма на всі вихідні насичена та активна. Які дії будуть у боса? Чекаю на продовження. Дякую за розділ))
Любов Трохимчук, Так, буде весело...і пам'ятно)
Дякую❤️
❤️
Елена Гринченко, Дякую❤️
У грізного боса конкурент))
Чоловіки як примати коли діло доходить до конкуренції)))
Mika Grom, Ох ті інстинкти))
Дякую❤️
♥️
Олеся Пп, Дякую❤️
старший брат таки витягнув меншого і зробив з нього люлину
Олена Кривенко, Так, Адам допоміг із клінікою. Але далі — це вже Адріан. Самодисципліну і бажання змінитися він виборов сам.
Дякую ❤️
Здається комусь будуть непереливки. СЕО ревнує..(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Бідний Сергій..
А Мира..А що???Вона ж всього лиш відповіла на галантність колеги..
Дякую ❤️❤️♥️
Оксана Морус, Так, навряд чи це спокійні погляди)
Дякую ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати