120 677
“Полум'я ”
Анотація до книги "Смак твоєї безжальності"
— Хто тебе прислав? Конкуренти?
— Ніхто.
— Погана відповідь.
Міра помилилася лише на один поверх. І цього виявилося достатньо. Тепер Адріан Войцех — її новий бос. Чоловік, який не вірить у казки про «заблукала». Він холодний. Контрольований. І небезпечно спокійний. Але чому саме він стає єдиним, хто готовий захистити її від справжніх монстрів у її житті?
— Ніхто.
— Погана відповідь.
Міра помилилася лише на один поверх. І цього виявилося достатньо. Тепер Адріан Войцех — її новий бос. Чоловік, який не вірить у казки про «заблукала». Він холодний. Контрольований. І небезпечно спокійний. Але чому саме він стає єдиним, хто готовий захистити її від справжніх монстрів у її житті?
владний геройбос та підлегласильні почуття
Зміст книги: 55 глав
Останнє оновлення: вчора
366 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПриєднуйтесь❤️
Мій ТГ канал: https://t.me/+OyDkgsfa7dAyZGVi
Як приємно читати, що нарешті Адріан поставив на своє місце Берковича. А тому, що подробиці свого життя не можна зі всіма, навіть із друзями, обговорювати. Жінка чи чоловік це. У потрібний для них момент використають проти тебе. І це правда. Міра - молодець, вона почала з коханим розкриватися. Дякую за чуттєву історію кохання!!❤️
ЕЛІНА ДУЖАК, Так, особисте краще залишати особистим. Радію, що історія відгукується у серці. Щиро дякую ❤️
ну і чому зразу не сказати Адріану? Берковичу на радість? Чи щоб хто побачив?
Здається, що хтось уявив себе безсмертним…
Замовчування завжди створює проблеми..Але якого цьому тут треба..
Припхався непрошений..
А був такий прекрасний ранок.
Таке чудове пробудження..
Адріан так чуттєво і ніжно кохав Міру..
Дякую ♥️ ❤️ ❤️
Ну той гівнюк Влад, ніяк не запокоється. Вже скільки часу минуло, а йому все нейметься. Погано, що Міра не розказала Адріану про його смски. Ось і наслідки - він чекає на неї під будинком. Що хоче? Хоча б нічого поганого не сталося, бо хорошого чекати від цієї зустрічі точно не варто. Дякую за розділ))
Треба перечитати,бо не пам"ятаю чи розказував Адріан Берковичу про те як Міра потрапила на роботу.Бо дуже вже він налаштований проти неї.Щось тут не чисто.Дякую за розділ.
Vintoniak Galia, Було, в 25-му розділі згадувалось) В той час Адріан не надав цьому значення. Ну а щодо Берковича, то там корона дряпає небо...
Дякую❤️
Охо-хо, діла. А Беркович наче був другом. Головне слово "був". Адріан осадив його конкрктно. І Макс наче зрозумів. І знову, головне слово "наче". Чи не буде він мстити? Це ж, по його розумінню, Адріан осадив його, друга, через якусь "злодюжку". Хоча б Макс не наробив якихось пакостей, особливо Мірі. Охо-хо, ну й діла! Дякую за розділ))
Любов Трохимчук, Адріан довгий час сам був Берковичу зручним другом. Тепер не все так ідеально. Тому навряд чи Берковичу новий лад сподобається...
Дякую❤️
Дякую за главу, молодець Адріан а то Беркович зовсім охринів, він її не знає і немає права так про неї говорити. Ох як він мене роздраконив . Щось відчуваю буде підстава від нього і Юлі . Гарного і спокійного вам дня
Трохи більше місяця...
За цей час Адріан (хоч ще собі не зізнається) закохався в Міру..Він знає її справжню..
А Беркович....Незрозумілі мотиви:одна зневага,майже ненависть до дівчини...
І постає питання :чим це тепер,коли він знає правду ,обернеться для Міри..
Бо так розумію що цей друг,який може виявитись і не другом то ,теж розраховував що Адріан помириться з колишньою..
Дякую ♥️❤️♥️
Здається тепер кістки боса і Міри чистіше ніж якби їх в пральці перепрали б))
Аріана Мел, ❤️
Ну, звичайно, весь офіс вже шумить, аж захлинається, про стсунки Міри з босом. Тим більше, вчора на кухні їх застали дві пліткарки за поцілунком. Впевнена, що Адріан дасть раду цьому всьму і не допустить приниження Міри. Це ще ж Беркович не знає, що тепер Міра вже не персональна помічниця Юлі і про її стсунки з СЕО. Цікаво бачити його реакцію. Дякую за розділ))
Любов Трохимчук, Офіс отримав порцію новин. Перетравлюють) Ну а завтра побачимо й реакцію Берковича. Дякую❤️
Мммм,який смачний ранок..Поцілунки,поцілунки..Солодкі, пристрасні,багатообіцяючі..
Заскучали одне за одним за ніч..
Адріан приїхав зранку забрати Миру..
Бо ж ніч без неї вже нестерпна...
Дякую ♥️❤️❤️
Оксана Морус, Так і є. Сам не помітив наскільки вона полонила думки))
Дякую❤️
Міра ревнує! Хоча Андріан не давав привід та все ж... Міро, ну чому ти розкисла? Так, та жінка залишилася там, бо ще не закінчився робочий день. Але ж таксі ВІН замовив ТОБІ! Дякую за розділ))
Любов Трохимчук, Ревнує, не без того)
з нетерпінням чекаю на продовження
Oksana Kopylchak, Рада, що історія захоплює❤️
От хто знов спокій порушив? Такий ранок шикарний)))
Нія Росі, Ох ті ліпчіші колеги по цеху)
Дякую❤️
Мі,мі,мі ❤️
Ольга Рачинская, Дякую)❤️
Напевно офіс вже гудить про стосунки Міри й Адріана)Та думаю СЕО дасть цьому раду)От цікава реакція того Берковича .Дякую за розділ.
Vintoniak Galia, Наступний розділ від Адріана. Почуємо і Берковича)
Дякую ❤️
Так, залишилась, але таксі Адріан викликав для тебе, Міро…
Нія Росі, Ревнощі випхали логіку з чату))
Дякую❤️
Аж цікаво що ж сказав Адріан колишній..
Що вона була така роздратована..
(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
А плітки ...Від них ніде не дітись..Кожна ,з пліткарок,мріє опинитись замість Міри в обіймах такого чоловіка..
Тож це треба відпустити і не звертати уваги..
Проблем у Міри,окрім пліток,вистачає...
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Згодом дізнаємось)
А щодо пліткарок. Може не кожна, але такі на фірмі точно є. Факт.
І особливо ярих жаба таки давить...
Дякую❤️
Дякую за главу, відчуваю що Юлі не сподобається розмова, мені подобається що Адріан не хоче ховати їх відносини, так відкрито турбується про неї. Гарного і спокійного вам дня
Nastena Totskaya, Юля мала би бути в курсі, що з Адріаном такий номер навряд чи пройде. Але, але...
Дякую❤️
Хоч Міра й не сказала Адріану кому кава,він сам все зрозумів.От Юлько наступне замовлення за тобою.І" пані" точно більше не захоче пити.Щиро дякую за розділ!
Vintoniak Galia, Сміюсь. Але "пані" таки, певне, навчиться по каву ходити сама)
Дякую❤️
Ой, здається, що хтось буде вивчати документи дуже віддалено )))) А Мирося спокійно собі працюватиме…
Нія Росі, Якщо Юля продовжить так перти напролом — то віддалений доступ відкриють їй, мабуть, зі швидкістю світла))
Дякую❤️
От і правильно, нехай Юлія зайде до Адріана і отримає від нього порцію "насолоди". Він однозначно зрозумів, що Міра готує каву Юлі. А та щей фиркнула, пізно їй, бачте, принесли, перехотіла, цаца, вірніше, вівця. Ну-ну... Дякую за розділ))
Любов Трохимчук, Юля надто буквально сприйняла слова Берковича про персональну асистентку. Вірніше —витлумачила так, як їй вигідно було(
Дякую❤️
Адріан вчасно зайшов в бухгалтерію..Щоб почути достатньо..Про те як було сказано Мирі...
Щось мені підказує що він має згорнути цю"бурхливу" діяльність колишньої..Попри своє благородство -терпіння випробовувати йому він не дозволить..А свій шанс повернути чоловіка Юля втратила ще тоді,в переговорній..Коли настояла на розлученні..
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Так, зіставив все докупи..
Дякую❤️
Любі, розділ вийде завтра після обіду ❤️
Ну от це і сталося! Довго приховувати свої відносини було не можливо. Адріан з самого початку не збирався їх приховувати. Це Міра трохи хвилювалася. Та сталося як і мало статися. Цікаво, хто так пізно - кінець робочого дня, зайшов до кухні по каву? І чи скаже Міра Адріану, що Беркович назначив її помічницею Юлі? Дякую за розділ))
Любов Трохимчук, Думаю, Адріан не раз пошкодував, що не наполіг. Але , так. Тепер навряд чи викрутяться)
Дякую ❤️
Дякую за главу, Міро він зараз поруч з тобою тебе цілує і за тобою скучив , йому не потрібна колишня. Довго не могло триматися ця таємниця. Гарного і спокійного вам дня
Nastena Totskaya, Не могла, так.
Дякую, навзаєм ❤️
Ну от і попались))А що пристрасть між ними не можна було довго приховувати))Хоч би Міра не втекла,а гордо показала свої права на Адріана)Дякую, чекаю з нетерпінням продовження!
Vintoniak Galia, Ну, тут навряд чи вийде втекти)
Щиро дякую ❤️
Все, ховатися більше не вийде? )))
Нія Росі, Так, навряд)
Дякую ❤️
От с...,ще та...Вирішила заганяти Миру..
Це така дрібна помста...
І від Берковича теж...Бож не дарма саме Мирку направив на побігеньки...
Але кохані обійми,поцілунки компенсували все...Зігріли,обласкали..
Показали як Адріан заскучав..
Хоч кухня не те місце..Де можна сховатись від усіх...
Це ж "прохідний двір" на фірмі.(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Дякую ♥️❤️❤️
Оксана Морус, Спокуса була надто сильна, от Юля і скористалася.
Ну а Адріан не втерпів, хех. Та й не звик він ховатись.
Дякую ❤️
Ой Адріане це не єдиний "сюрприз"..
Бо ж колишня не сказала що їй щей помічницю Беркович виділив..
Міру....Тож ця нахаба з десятьма відсотками акцій ще поробить нервів..
Пізно виляти стегнами..
Треба було почути Адріана .Коли просив не розлучатись .
А тепер його серце зайняте..
Дякую ❤️♥️♥️
Оксана Морус, Колишня і не скаже. Такий козир в рукаві...
Дякую❤️
От і почала Юля плести свої інтриги((Адріан якби з тим показує їй обстановку ,щоб тримати її подальше від Міри.Але з сторони це може виглядати по іншому.Хоч би дівчина не накрутила себе.Що ж чекаю далі розвитку подій.Щиро дякую!
Vintoniak Galia, Накрутити — то святе. Але побачимо)
Дякую❤️
Ох, те що Адріан буде проводити Юлю, побачить Міра. І, звісно, накрутить себе ще більше. Процес в неї вже пішов... їй би поговорити з Адріаном, та... Дякую за розділ))
Любов Трохимчук, Необов'язково Міра побачить)
Але й офіс не без людей...
Дякую❤️
Розгулює по офісу колишня,як в себе вдома((Може Мірі пора показати хто є хто.)
Vintoniak Galia, Міра сама себе загнала в пастку бажанням все приховувати...
Дякую❤️
Ох, надіюсь, Беркович отримає від СЕО за свою підлість. Міра накручує сама себе по повній. Але ж вона має право постукати, зайти і сказати про виконане завдання? І тоді Адріан буде знати, що Беркович встиг і її вмішати в цю огидну та підлу справу. Чи вона цього не зробить? Бо це ж Міра! Буде і далі накручувати себе. Дякую за розділ))
Любов Трохимчук, Має право, звісно. Але чи зробить — побачимо. Дякую❤️
Мира в сказі ...На Берковича,на його розпорядження..Хоч і виконує його..
Але її уява ...В купі з ревнощами....
Вибухова суміш...
Їй терміново потрібні обійми Адріана.
Щоб заспокоїли..Щоб напруга останніх хвилин покинула її..Вона ж ледве що не парує ..
Дякую ♥️❤️❤️
Оксана Морус, Цілком погоджуюся. Треба цілющих обіймів. І побільше)
Дякую❤️
А Беркович то підленький типчик.Все старанно підлаштовує, тільки б нагадити.
Валентина Козачук, Не без того...
Дякую❤️
Коротше гибле діло як то кажуть ))
Юлії не вдасться знову дотягнутися до Войцеха це точно, навіть якщо вона зі штанів вилізе .
Берковичу прилетить однозначно))
Mika Grom, Так, навряд чи їй вдасться. Але нерви потріпає, факт(
Дякую❤️
Дякую за главу, ох Юля що ти робиш тобі не допоможе повернути Андріана, навіть не мрій. А Беркович хоче получити також, не подобається мені цей тип ох як не подобається. Гарного і спокійного вам дня
Nastena Totskaya, Отож. Знадобилося розлучення, щоб зрозуміла, що втратила. А Беркович хитрий, не без того...
Дякую❤️
Ура! Ви повернулись!!!
Інна, Неймовірно приємно, що чекали❤️
С.. а Беркович ..Спеціально...А Юля ..Якого лихого це їй здалось .Чи надіється ще ,знову,на щось..Ох і вилізе Адріанові боком його совість ..Не прийшлось би йому про це пожалкувати.
Дякую ♥️❤️♥️
Оксана Морус, От, от. Хотів по-людськи, а вийшло...
Дякую❤️
Дуже вже той друг зацікавлений,щоб колишня працювала в фірмі ((Треба,щоб Адріан скоріше поставив їх на місце.Бо буде Мірі зле від того(Щось тут не так.Стає цікаво заплутано,змовою попахує.Чекаю з нетерпінням продовження.Щиро дякую!
Vintoniak Galia, Ні, навряд Беркович цього хоче. Швидше дійсно не має вибору. А Мірі, так — буде непросто...
Дякую❤️
Ой а чого це Беркович так розкомандувався( ох де ж Адріана тебе носить? Тут хаос без тебе, терміново повертайся і бери у свої руки бо 10% хочуть забагато влади;)
Оксана Яремій, Це точно, 10% знахабніли не на жарт.. Але все до пори — до часу)
Дякую❤️
Не солодко буде Мирі…. Але ж Адріан не дасть образити свою дівчинку?
Нія Росі, Якщо дізнається, то ні — не дасть)
Дякую ❤️
Уххх... Беркович це зробив навмисне Адріану або Мірі чи як? Ох Адріан буде лютувати. Він же напевно не думав, що Юля, отримавши 10% акцій, припреться ще й на фірму типу працювати, бо вона акціонер і має бути в курсі справи. Н-да, цікавий поворот. Дякую за розділ))
Любов Трохимчук, Беркович, мабуть, вирішив вбити зразу двох зайців: насолив і Юлі і Мірі...
А Адріан... Так, навряд чи буде в захваті.
Дякую ❤️
Дуже тішимось вашому поверненню!
А Адріан заробляє собі додаткові бали )))
Нія Росі, І я дуже рада повернутися. Приємно, що чекали❤️
Адріан старається, так)
Дякую ❤️
Так, він все пам'ятає!!!! Дякую!!!!!
Svetlana Mischenko, Однозначно)
Дякую ❤️
Міра думає що тільки вона втрапила..
Дарма,дарма так думає..
Вчинки Адріана говорять самі за себе..
Він не говорить про почуття..Він їх доказує своїми доторками,турботою, навіть поглядами, і діями...
І Адріан правий :вічно ховатись не можна..
Дякую Аріанко .♥️♥️♥️
Оксана Морус, Він може не до кінця усвідомлює, але так. Втрапив і він)
Дякую ❤️
Побачила оновлення,прочитала на одному подиху))Щиро вдячна,що ви можете нас радувати новими оновленнями.Хай ваші дітки будуть здоровими))
Міра та Адріан вже закохані))Хай ще б потримали свої відносини в таємниці.Щастя любить тишу.А то ходять там всякі і виглядають( Обіймаю вас міцно!!!
Vintoniak Galia, Від душі радію, що чекаєте і дякую за теплі побажання❤️
Щодо героїв, тут згідна. Може якийсь час і варто позустрічатись в режимі тиші. Але чи так вийде — побачимо.
Обіймаю навзаєм ❤️
Рада, що Ви з донечкою дома та йдете на поправку. Так і мало бути!!!♡♡♡
Щодо наших Героїв. Міра закохалася дуже швидко і неочікувано для себе. Та хіба в такого харазматичного чоловіка, як Адріан, не закохаєшся? Та й він шаленіє від неї і вже скучає, коли довго не бачить. І не дуже хоче вдавати перед усіма, що вони просто бос і підлегла. Та Міра думає, так має бути і так краще. Але це поки-що. Адріан так довго прховувати свої відносини з Мірою не буде. Не такий він чоловік! Дякую за розділ))
Любов Трохимчук, Так і є. Побачимо на скільки його вистачить)
Дякую ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати