Смак твоєї безжальності
120 707
Букнет Сучасна проза Смак твоєї безжальності

Смак твоєї безжальності 18+

Сучасна проза

Аріана Мел

Аріана Мел · автор

В процесі · 193 стор. · Регулярно оновлюється
577
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 366
Ніч, що відродила нас
№ 3
Ніч, що відродила нас
Смак твоєї безжальності
№ 4
Смак твоєї безжальності
“Полум'я ”
Анотація до книги "Смак твоєї безжальності"
— Хто тебе прислав? Конкуренти?
— Ніхто.
— Погана відповідь.
Міра помилилася лише на один поверх. І цього виявилося достатньо. Тепер Адріан Войцех — її новий бос. Чоловік, який не вірить у казки про «заблукала». Він холодний. Контрольований. І небезпечно спокійний. Але чому саме він стає єдиним, хто готовий захистити її від справжніх монстрів у її житті?

владний геройбос та підлегласильні почуття

Зміст книги: 55 глав
Останнє оновлення: вчора
Розділ 1. Помилка на один поверх
04 берез.
Розділ 2. Тимчасова безпека
05 берез.
Розділ 3. Нові шанси
06 берез.
Розділ 4. Місце втечі
07 берез.
Розділ 5. Коли все ламається
08 берез.
Розділ 6. «Злодюжка»
09 берез.
Розділ 7. Другий шанс
10 берез.
Розділ 8. Під кригою
12 берез.
Розділ 9. Нові правила
14 берез.
Розділ 10. Маленька брехня
16 берез.
Розділ 11. Межі терпіння
18 берез.
Розділ 12. Між надією і тривогою
19 берез.
Розділ 13. Два кубика цукру
21 берез.
Розділ 14. «Як хочеш»
24 берез.
Розділ 15. Інші руки
25 берез.
Розділ 16. Вино, погляди і те, чого не чекала
29 берез.
Розділ 17. Пастка
31 берез.
Розділ 18. Не туди
01 квіт.
Розділ 19. Занадто близько
03 квіт.
Розділ 19.1. Занадто близько
04 квіт.
Розділ 20. Неприємна правда
06 квіт.
Розділ 21. "Ти б інакше не почула"
07 квіт.
Розділ 22. Натягнуте перемир’я
09 квіт.
Розділ 23. Так. Достатньо
11 квіт.
Розділ 24. Дім, який не зраджує
14 квіт.
Розділ 25. Наче вперше бачу
15 квіт.
Розділ 26. Ні, дякую
20 квіт.
Розділ 27. Це мені здається?
21 квіт.
Розділ 28. Під його поглядом
23 квіт.
Розділ 29. Погана ідея
23 квіт.
Розділ 30. Без гальм
24 квіт.
Розділ 31. Коли контроль тріщить
24 квіт.
Розділ 32. Те, що все змінило
25 квіт.
Розділ 33. Гра на межі
25 квіт.
Розділ 34. Не стану
28 квіт.
Розділ 35. Вишні в шоколаді
02 трав.
Розділ 36. Якір у бурхливому морі
03 трав.
Розділ 37. Ціна спокою
07 трав.
Розділ 38. Напруга критичного рівня
10 трав.
Розділ 39. Особливе місце
12 трав.
Розділ 40. Точка неповернення
13 трав.
Розділ 41. За кінець
16 трав.
Розділ 42. Втрата контролю
19 трав.
Розділ 43. Солодкі миті удвох
20 трав.
Розділ 44. За межами бульбашки
31 дн. тому
Розділ 45. Викрадені вихідні
19 дн. тому
Розділ 46. Нове доручення
17 дн. тому
Розділ 47. Отрута
15 дн. тому
Розділ 48. Колишня дружина
13 дн. тому
Розділ 49. Під чужими поглядами
11 дн. тому
Розділ 49.1. Під чужими поглядами
8 дн. тому
Розділ 50. Жінка, яка теж залишилась
7 дн. тому
Розділ 51. Порушений штиль
5 дн. тому
Розділ 51.1. Порушений штиль
3 дн. тому
Розділ 52. Бабине літо
вчора

366 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Любов Трохимчук
10.05.2026, 18:25:44

І що ж вирішить Міра? Чи виконає прохання Адріана? Хотілося, що б виконала. Новина ж гарна. Дякую за розділ))

Аріана Мел
12.05.2026, 02:06:50

Любов Трохимчук, Хвилююча, так)
Побачимо. Дякую❤️

avatar
Інна
10.05.2026, 17:46:57

З таким продовженням хіба можна спокійно бути ;)

Аріана Мел
12.05.2026, 02:06:19

Інна, І ще трішки терпіння❤️

avatar
Олена Кривенко
10.05.2026, 12:45:27

щооооо? ііііііі? Міро????

Аріана Мел
11.05.2026, 17:27:14

Олена Кривенко, Поки думає))
Дякую❤️

avatar
Mika Grom
10.05.2026, 10:14:54

Ну на самому цікавому ))...

Аріана Мел
11.05.2026, 17:26:12

Mika Grom, Старалась, старалась)
Дякую❤️

avatar
Marta Tkachuk
10.05.2026, 09:20:32

нарешті Адріан розлучився))
до речі, хотіла на Вас підписатись в
то, але не можу знайти))

Показати 9 відповідей
Аріана Мел
11.05.2026, 17:25:33

Наталія Котляр, Все ок, ТГ часто глючить

avatar
Оксана Морус
10.05.2026, 06:29:26

Боже яка гарна новина...
Нарешті розлучений..
Ура, ура, ура...
Адріан правий.В шлюбі не буває :хочу /нехочу..
Це відповідальність..Це почуття..Це спільне будування сім'ї..
Юля ж думала що Адріан поведеться ..
Для нього ж це серйозно..Тому :розлучення..
Та й тепер в нього є Міра...
І він не збирається її відпускати...
Дякую ❤️❤️♥️

Аріана Мел
11.05.2026, 12:00:31

Оксана Морус, Ох, усміхнулась. Але так, навряд чи в Юлі раптово спалахнули почуття. І Адріан це чудово побачив. І навіть якщо б поряд не було Міри рішення би не змінив. Тепер подивимось чи не злякається Міра такого напору і прямолінійності)
Щиро дякую ❤️

avatar
Vintoniak Galia
10.05.2026, 02:32:13

Адріан проникливий,розказав Мірі в двох словах про свій шлюб та ставлення колишньої.Головне це те кого він хоче зараз))Цікаво чи погодиться Міра на цю ніч.З нетерпінням чекаю вівторка)Щиро дякую!

Аріана Мел
10.05.2026, 23:44:36

Vintoniak Galia, Він зрозумів мотиви Юлі, але й для себе прийняв рішення.
Побачимо)
Щиро дякую❤️

avatar
Олівія Мунлайт
08.05.2026, 20:55:43

Гарна обкладинка і цікавий сюжет❤️

Аріана Мел
09.05.2026, 00:50:28

Олівія Мунлайт, Щиро дякую❤️

avatar
Оксана Морус
08.05.2026, 14:32:15

Бабуся недарма вік прожила ..
Прониклива..Бачить більше..
А Мира..Он як поцілунку хочеться..Але ж..Бос, та щей ще не розлучений ...
Швидше б вже той понеділок..
Дякую ❤️♥️❤️

Аріана Мел
09.05.2026, 00:50:19

Оксана Морус, Все бачить) Ще трішки терпіння. Щиро дякую❤️

avatar
Mika Grom
07.05.2026, 14:00:30

Донор біологічного матеріалу а не батько.
Я так розумію що Мирославі ще доведеться поборотися

Показати 3 відповіді
Аріана Мел
08.05.2026, 19:20:14

Mika Grom, Погоджуюсь)

avatar
Mika Grom
08.05.2026, 08:14:53

Бабуся "обломщіця")))
Між цими двома вогонь горить )

Аріана Мел
08.05.2026, 19:17:51

Mika Grom, Сміюсь. Але таки так)
Дякую❤️

avatar
Vintoniak Galia
08.05.2026, 07:41:36

От як впиратись,якщо тягне магнітом.Їм би відверто поговорити,точніше Мірі виговоритися.Адріан по відчуттях сприймає їх зв'язок серйозно) Дякую!

Аріана Мел
08.05.2026, 19:16:42

Vintoniak Galia, Мабуть, таки серйозно. Важко триматись обом. Але й на відверту розмову прийде час) Дякую❤️

avatar
Любов Трохимчук
08.05.2026, 07:36:42

Такий момент бабуся "зіпсувала" (сміюсь). Хоча Адріан зараз би не переступив межі між ними. Міро, погоджкйся на адвоката від Адріана, бо сама ти не впораєшся з тим типу батьком. Дякую за розділ))

Аріана Мел
08.05.2026, 19:15:10

Любов Трохимчук, Ні, не переступив. Трохи терпіння і все буде по-іншому)
Дякую❤️

avatar
Vintoniak Galia
07.05.2026, 20:10:39

Це було неймовірно сильно з сторони Адріана.Тепер Міра може повністю йому довіритись))Дуже чекаю продовження)Щиро дякую!

Аріана Мел
08.05.2026, 02:39:53

Vintoniak Galia, Може, але все ще пробуватиме впиратись)
Щиро дякую❤️

Адріан розмаже його тонесеньким шаром))) приємно що він став таким гарним чоловіком)))

Аріана Мел
08.05.2026, 02:39:22

Вікторія Вербська, Філігранно)
У нього був довгий і тернисти йшлях до цього, тому так - це особливо приємно. Дякую❤️

avatar
Любов Трохимчук
07.05.2026, 13:46:55

Як кажуть "на злодію і шпка горить". То в батька має бути перевірка соціальних служб про умови продивання доньки. Тому він припзався, але зразу ж здувся разом з адвокатом. На їхню силу отримали протидію. Щрозумілр, що питання ще не вирішилося, але мають час, щоб підготуватимя. Дякую за розділ))

Аріана Мел
08.05.2026, 02:37:10

Любов Трохимчук, Це точно...
Щиро дякую❤️

avatar
Оксана Морус
07.05.2026, 06:33:28

А що???Здувся "татко"..Перед силою..
Це не беззахисних жінок "давити" з адвокатом..Зрозуміло що це ще не все..Але хоч передихнути можна..
Дякую ❤️❤️♥️
"Мій заборонений рай"то моя ♥️♥️♥️.

Аріана Мел
07.05.2026, 11:19:35

Оксана Морус, Так, однозначно. Пішов перегрупуватись…
Але і в Міри теж буде час зібратися з думками і змінити тактику.
Щиро дякую ❤️
І тішуся що «Рай» відгукується в душі ❤️

avatar
Оксана Морус
05.05.2026, 12:12:56

Ооо,як "татко" злякався дзвінка в двері..
Одразу ж і запал випарувався..
Здається тут саме умісно:
Молодець серед овець(це алегорія)-а перед молодцем і сам вівця...
Дякую ♥️❤️❤️

Аріана Мел
06.05.2026, 00:09:55

Оксана Морус, Так, він явно не сподівався, що з'явиться "підмога". Щиро дякую❤️

avatar
Аріана Мел
06.05.2026, 00:08:51

Любі, розділ вийде у четвер❤️

avatar
Mika Grom
05.05.2026, 09:59:51

Приїхав захисник )))
Можна ваш ТГ?

Аріана Мел
05.05.2026, 16:00:33

Mika Grom, Летів, як вітер(сміюсь).
Звісно. Додавайтесь❤️
//t.me/+OyDkgsfa7dAyZGVi

avatar
Любов Трохимчук
05.05.2026, 00:37:54

Адріан таки встиг приїхати. Міра молодчинка, з честю витримала натиск двох пихатих чоловіків. Чекаю на подальший розвиток подій. Як Адріан зможе вплинути на батька та адвоката? Дякую за розділ))

Аріана Мел
05.05.2026, 15:18:40

Любов Трохимчук, Встиг) Вже скоро побачимо. Щиро дякую❤️

avatar
Любов Трохимчук
03.05.2026, 10:36:15

То "татусь" згадав, що він має виконувати свої обов'язки батька? А раніше чому цього не робив? Напевно вже щось йому треба. Хоча б Адріан встиг. Мирося має якось потягнути час. А ще було б краще, якщо б Адріан визвав сюди свого адвоката. Дякую за розділ))

Аріана Мел
04.05.2026, 00:33:04

Любов Трохимчук, Факт. Три роки його все влаштовувало...
Подивимось. Можливо й викличе) Дякую❤️

avatar
Оксана Морус
03.05.2026, 07:20:51

Ти ба як "татусь" підготувався..Навіть адвоката правильного припер..
І що ж це йому так припекло..Що згадав про доньку..
Ось тільки і в Міри теж є допомога..Як добре що Адріан" тримає "її на контролі..Бо без нього їй ніяк..
Дякую ♥️♥️♥️

Аріана Мел
04.05.2026, 00:32:00

Оксана Морус, Батько такий завбачливий не від доброти душевної, це точно.
Ну а щодо Адріана, то... можливо вона йому навіть більше потрібна, ніж він їй.
Дякую❤️

avatar
Олена Кривенко
03.05.2026, 05:33:00

оооо, допомога звідки не чекала?

Аріана Мел
04.05.2026, 00:25:06

Олена Кривенко, І, схоже, дуже потрібна. Дякую❤️

avatar
Олена Кривенко
02.05.2026, 08:41:50

знаєте - Юлія була з Адріаном, коли він жив роботою, налагоджував бізнес, вилазив з допомогою брата, не батьків, з дуже глибокого болота і вона не витримала.

Показати 5 відповідей
Аріана Мел
04.05.2026, 00:28:19

Олена Кривенко, Складно не погодитись. Критичних проблем чи непорозуміння не було. Але видно й сильних почуттів не було...

avatar
Vintoniak Galia
03.05.2026, 01:16:38

Тепер Міра однозначно не сама.Думаю Адріан встигне приїхати та розкаже тому недобатечку що і як.Але ж як запереживав коли дізнався,що її не має в комплексі.Що ж чекаю продовження з нетерпінням.Щиро дякую!

Аріана Мел
04.05.2026, 00:24:09

Vintoniak Galia, Так, швидко засік, що її немає) Щиро дякую❤️

avatar
Олена Кривенко
02.05.2026, 08:37:26

ууух. хоч би беркович не підставив. нехай чіпляється, дивиться але не документи

Аріана Мел
03.05.2026, 00:38:14

Олена Кривенко, Все може бути. Дякую❤️

avatar
Оксана Морус
02.05.2026, 07:34:23

Ніжний і такий смачний ,з нотками романтизму,Адріан зробив презент-натяк..Дав знати що пам'ятає..І це ,для Мири,по особливому приємно..
І здається їй заздрісний погляд від Берковича не показався..А чи друг аін Адріану..
Тай колишня його..Що за така увага ...
Щось підозрює...
Дякую ♥️♥️♥️

Аріана Мел
03.05.2026, 00:37:58

Оксана Морус, Так) А решту..подивимось...
Дякую❤️

avatar
Любов Трохимчук
02.05.2026, 00:26:43

І справді, чому дружина Адріана так уважно дивилася на Мирославу? Щось знає, бачила їх чи ще щось? А Адріан таки зумів зробити їй приємно, пам'ятає, що вона любить. Дякую за розділ))

Аріана Мел
03.05.2026, 00:37:11

Любов Трохимчук, Можливо бачила, приревнувала. Побачимо.
А Адріан здивував, і водночас нагадав їй про моменти разом) Дякую❤️

avatar
Любов Трохимчук
30.04.2026, 11:36:36

Чому Беркович так не злюбив Мирославу? Говорить з нею, натякаючи наче щось знає... Зіпсував дівчині відпочинок. Міро, не хвилюйся, отримай насолоду хоча б від масажу. Дякую за розділ))

Аріана Мел
30.04.2026, 15:32:13

Любов Трохимчук, Можливо підозрює її в чомусь...або ж вона йому просто не подобається. Побачимо. Дякую❤️

avatar
Оксана Морус
30.04.2026, 06:16:41

Беркович вважає що має право ...На таку розмову..На ці слова..
Шкода що Адріан не чув..
Але ж зумів зівсувати Мірі момент ..І настрій..
Дякую ♥️♥️♥️

Аріана Мел
30.04.2026, 15:30:25

Оксана Морус, Так, навряд чи би Адріану це сподобалося...
Дякую❤️

avatar
Vintoniak Galia
30.04.2026, 03:22:52

Не такий вже й друг,цей Беркович Адріану.Попахує грою на два фронти.Чомусь Міра йому заважає.Є причина напевно.Дякую за розділ.

Аріана Мел
30.04.2026, 15:29:51

Vintoniak Galia, Або ж просто не довіряє їй. Втім, скоро дізнаємося. Щиро дякую❤️

avatar
Оксана Морус
28.04.2026, 06:50:35

Юля,проживши з Адріаном,погано його вивчила..Тепер бігає за ним..
Надіється знову розпалили той вогонь що згас..Але..Якщо вже немає іскри,полум'я не розгориться..В їхньому випадку вже холодне вугілля..
Зате Мірі це наробить нервів...
Тому що вона не збирається записуватись в коханки..А Адріан ..Чи вистачить терпіння в нього і розуміння Міри..
Дякую ♥️♥️♥️

Аріана Мел
28.04.2026, 11:51:37

Оксана Морус, Заморожене, я б сказала...
Буде непросто. Але цілеспрямованість в Адріана, що треба) Тож тримаємо кулаки.
Дякую ❤️

avatar
Vintoniak Galia
28.04.2026, 01:34:24

Подобається,що Адріан говорить теж прямо чого і кого хоче)Запав він на Міру,по своєму наївну та щиру)Бо справжня вона,не грає))Цього йому не вистачало в відносинах.Чекаю продовження в спа)Щиро дякую за розділ!

Аріана Мел
28.04.2026, 11:48:25

Vintoniak Galia, Не можу не погодитися) В його теперішньому оточенні не багато таких, як вона.
Щиро дякую ❤️

avatar
Любов Трохимчук
28.04.2026, 00:57:38

І кого ж там в SPA Міра побачила, що аж не зможе розслабитися і залишитися на одинці з собою? Дружину Адріана чи його самого? Дякую за розділ))

Аріана Мел
28.04.2026, 11:43:33

Любов Трохимчук, Не Адріана точно;) Вже скоро дізнаємося)
Дякую ❤️

avatar
Любов Трохимчук
27.04.2026, 16:20:33

Добре, що Міра набралася сміливості сказати Адріану правду і про дружину також. Чекаю на його відповідь. Для Міри. Бо ми ж знаємо його відповідь дружині, вже колишній. Дякую за розділ))

Аріана Мел
27.04.2026, 20:52:53

Любов Трохимчук, Впевнена, це було для неї нелегко — так зізнатись. А відповідь скоро почуємо) Щиро дякую❤️

avatar
Антонина Чебан
27.04.2026, 14:57:33

Тільки що оплатила рахунок . Ви вообще обнаглели . Третий раз оплатила. Скільки можна разів сплачувати.

Показати 3 відповіді
Аріана Мел
27.04.2026, 20:36:36

Оксана Морус, Так, тут справді краще до техпідтримки. Дякую за підтримку❤️

avatar
Оксана Морус
27.04.2026, 15:20:18

Фух ..Сказала ..
Тепер наступний крок від Адріана..
Чи зрозумів про що Міра..
Щоб не зробити їй боляче..
Вона свою порцію відчула вже ,з негідником,сповна..
Дякую ❤️❤️♥️

Аріана Мел
27.04.2026, 20:20:15

Оксана Морус, Здогадується, мабуть. Але побачимо. Щиро дякую❤️

avatar
Halyna Shchyrba
27.04.2026, 14:40:56

Вітаю з передплатою
Вдалих продажів!
❤️

Аріана Мел
27.04.2026, 14:51:52

Halyna Shchyrba, Щиро дякую ❤️

avatar
Vintoniak Galia
27.04.2026, 13:40:41

Дуже вже подобається відвертість Міри.Краще зразу говорити,що не влаштовує.Добре,що Адріан наполегливий)Думаю з часом вона теж навчиться відстоювати своє))Чекаю продовження,як завжди на самому цікавому)

Аріана Мел
27.04.2026, 14:32:39

Vintoniak Galia, То все обставини. Навряд чи за інших вона сказала так прямо) Але це однозначно на краще)
Щиро дякую❤️

avatar
Аріана Мел
27.04.2026, 00:22:17

Любі, розділ вийде ближче до обіду. А тим часом зазирайте на спекотний візуал у ТГ ❤️

avatar
Mika Grom
26.04.2026, 07:55:28

Мені перший варіант обкладинки припав до душі (.
Мирославі треба навчитися говорити , а не кидати слова на пів.дорозі.Чоловіки хоч і розумні (деякі), але примітивні і їм треба говорити все про що думаєш інакше не зрозуміють що ти від них хочеш)).
Взагалі зі сторони Адріана це виглядає як сама придумала, сама образилась )).
Вона сама себе загне в пастку ))

Аріана Мел
27.04.2026, 00:17:28

Mika Grom, Розумію, той варіант теж мені подобався. Але вирішила спробувати новий настрій — інколи історія сама цього просить)
Ох, про "сказати прямо" — це, мабуть, був би ідеальний… і найкоротший варіант цієї історії(сміюсь). Але в житті так майже не буває)
Щиро дякую ❤️

avatar
Галя Радищак
26.04.2026, 08:35:58

вибачте,я оплатила,дочитала вже до святкування в комплексі,а тут мене знову повернуло до оплати

Аріана Мел
27.04.2026, 00:05:01

Галя Радищак, Не хвилюйтеся, мабуть, якийсь збій в системі. Проте, якщо помилка не зникне, зверніться, будь ласка, до техпідтримки: https://booknet.ua/feedback
Я, на жаль, не зможу допомогти — у мене немає доступу до платіжних систем платформи.

avatar
Інна
26.04.2026, 07:33:50

???

Показати 3 відповіді
Аріана Мел
26.04.2026, 12:18:09

Інна, Дякую ❤️

avatar
Любов Трохимчук
26.04.2026, 00:39:00

У Адріана оте терпіння вже луснуло. Причому, ще вчора ввечері. А сьогодні терпіння лусне ще й в Міри. Ой, що буде!?! Хоча б басейн не вийшов з берегів (сміюсь). Дякую за бонусні розділи))

Аріана Мел
26.04.2026, 12:16:00

Любов Трохимчук, Від такого жару вода може й випаруватись ( сміюсь). Вже скоро;)
Щиро дякую ❤️

avatar
Ірина Новосад
25.04.2026, 23:58:05

Вітаю з передплатою!
Бажаю успіху книзі!

Аріана Мел
26.04.2026, 12:12:41

Ірина Новосад, Щиро дякую ❤️

avatar
Оксана Морус
25.04.2026, 23:00:00

-А я ні...
Ці слова мали б заставити Міру задуматись..
Але ж де там..У нас характер: ого го...
Ми ж ображені..Уривком підслуханого..
І висновки вже склали картинку в голові:Адріан повернувся до колишньої..
Тож не чуємо..Зате бачимо що СЕО теж уже заведений ...(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Ох Міро він чоловік не залізний..
Витримка й так на чесному слові...
(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Дякую ❤️ ♥️ ♥️
..

Аріана Мел
26.04.2026, 12:12:28

Оксана Морус, Є таке, Мірі вистачило почутого…
І так, витримка тріщить))
Щиро дякую ❤️

avatar
Олена Кривенко
26.04.2026, 09:37:08

у Адріана

avatar
Vintoniak Galia
25.04.2026, 22:58:31

Можливо Адріан таки захоче дізнатися,чому Міра передумала.Спробує з нею поговорити.Та дівчинка ще той впертюх,було в кого повчитись.

Аріана Мел
26.04.2026, 01:04:02

Vintoniak Galia, Він, звісно, захоче. Ще й як)
Але, але... Ту стіну впертості ще треба пробити.
Щиро вдячна❤️

avatar
Оксана Морус
25.04.2026, 21:36:55

Господи і чому так..Чому ту Юлю ніякий лихий не вхопив..Передумала вона..Що ,вгамувала свою сверблячку, і згадала про красунчика чоловіка..Тільки ж Адріан вже й ніби то не вільний..Не в плані розлучення..В понеділок отримає його..
А в плані ;його серце підкорила одна красуня..І він її теж..
Бідна Міра.༎ຶ⁠‿⁠༎ຶ༎ຶ⁠‿⁠༎ຶ༎ຶ⁠‿⁠༎ຶ
І що тепер???Як вчинити??
Дякую ♥️ ♥️♥️

Аріана Мел
26.04.2026, 01:02:02

Оксана Морус, Так, непросто...
Подивимось, як усе вирішиться. Від серця дякую за підтримку ❤️

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше