120 707
“Полум'я ”
Анотація до книги "Смак твоєї безжальності"
— Хто тебе прислав? Конкуренти?
— Ніхто.
— Погана відповідь.
Міра помилилася лише на один поверх. І цього виявилося достатньо. Тепер Адріан Войцех — її новий бос. Чоловік, який не вірить у казки про «заблукала». Він холодний. Контрольований. І небезпечно спокійний. Але чому саме він стає єдиним, хто готовий захистити її від справжніх монстрів у її житті?
— Ніхто.
— Погана відповідь.
Міра помилилася лише на один поверх. І цього виявилося достатньо. Тепер Адріан Войцех — її новий бос. Чоловік, який не вірить у казки про «заблукала». Він холодний. Контрольований. І небезпечно спокійний. Але чому саме він стає єдиним, хто готовий захистити її від справжніх монстрів у її житті?
владний геройбос та підлегласильні почуття
Зміст книги: 55 глав
Останнє оновлення: вчора
366 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПриєднуйтесь❤️
Мій ТГ канал: https://t.me/+OyDkgsfa7dAyZGVi
І що ж вирішить Міра? Чи виконає прохання Адріана? Хотілося, що б виконала. Новина ж гарна. Дякую за розділ))
Любов Трохимчук, Хвилююча, так)
Побачимо. Дякую❤️
З таким продовженням хіба можна спокійно бути ;)
Інна, І ще трішки терпіння❤️
щооооо? ііііііі? Міро????
Олена Кривенко, Поки думає))
Дякую❤️
Ну на самому цікавому ))...
Mika Grom, Старалась, старалась)
Дякую❤️
нарешті Адріан розлучився))
до речі, хотіла на Вас підписатись в
то, але не можу знайти))
Наталія Котляр, Все ок, ТГ часто глючить
Боже яка гарна новина...
Нарешті розлучений..
Ура, ура, ура...
Адріан правий.В шлюбі не буває :хочу /нехочу..
Це відповідальність..Це почуття..Це спільне будування сім'ї..
Юля ж думала що Адріан поведеться ..
Для нього ж це серйозно..Тому :розлучення..
Та й тепер в нього є Міра...
І він не збирається її відпускати...
Дякую ❤️❤️♥️
Оксана Морус, Ох, усміхнулась. Але так, навряд чи в Юлі раптово спалахнули почуття. І Адріан це чудово побачив. І навіть якщо б поряд не було Міри рішення би не змінив. Тепер подивимось чи не злякається Міра такого напору і прямолінійності)
Щиро дякую ❤️
Адріан проникливий,розказав Мірі в двох словах про свій шлюб та ставлення колишньої.Головне це те кого він хоче зараз))Цікаво чи погодиться Міра на цю ніч.З нетерпінням чекаю вівторка)Щиро дякую!
Vintoniak Galia, Він зрозумів мотиви Юлі, але й для себе прийняв рішення.
Побачимо)
Щиро дякую❤️
Гарна обкладинка і цікавий сюжет❤️
Олівія Мунлайт, Щиро дякую❤️
Бабуся недарма вік прожила ..
Прониклива..Бачить більше..
А Мира..Он як поцілунку хочеться..Але ж..Бос, та щей ще не розлучений ...
Швидше б вже той понеділок..
Дякую ❤️♥️❤️
Оксана Морус, Все бачить) Ще трішки терпіння. Щиро дякую❤️
Донор біологічного матеріалу а не батько.
Я так розумію що Мирославі ще доведеться поборотися
Mika Grom, Погоджуюсь)
Бабуся "обломщіця")))
Між цими двома вогонь горить )
Mika Grom, Сміюсь. Але таки так)
Дякую❤️
От як впиратись,якщо тягне магнітом.Їм би відверто поговорити,точніше Мірі виговоритися.Адріан по відчуттях сприймає їх зв'язок серйозно) Дякую!
Vintoniak Galia, Мабуть, таки серйозно. Важко триматись обом. Але й на відверту розмову прийде час) Дякую❤️
Такий момент бабуся "зіпсувала" (сміюсь). Хоча Адріан зараз би не переступив межі між ними. Міро, погоджкйся на адвоката від Адріана, бо сама ти не впораєшся з тим типу батьком. Дякую за розділ))
Любов Трохимчук, Ні, не переступив. Трохи терпіння і все буде по-іншому)
Дякую❤️
Це було неймовірно сильно з сторони Адріана.Тепер Міра може повністю йому довіритись))Дуже чекаю продовження)Щиро дякую!
Vintoniak Galia, Може, але все ще пробуватиме впиратись)
Щиро дякую❤️
Адріан розмаже його тонесеньким шаром))) приємно що він став таким гарним чоловіком)))
Вікторія Вербська, Філігранно)
У нього був довгий і тернисти йшлях до цього, тому так - це особливо приємно. Дякую❤️
Як кажуть "на злодію і шпка горить". То в батька має бути перевірка соціальних служб про умови продивання доньки. Тому він припзався, але зразу ж здувся разом з адвокатом. На їхню силу отримали протидію. Щрозумілр, що питання ще не вирішилося, але мають час, щоб підготуватимя. Дякую за розділ))
Любов Трохимчук, Це точно...
Щиро дякую❤️
А що???Здувся "татко"..Перед силою..
Це не беззахисних жінок "давити" з адвокатом..Зрозуміло що це ще не все..Але хоч передихнути можна..
Дякую ❤️❤️♥️
"Мій заборонений рай"то моя ♥️♥️♥️.
Оксана Морус, Так, однозначно. Пішов перегрупуватись…
Але і в Міри теж буде час зібратися з думками і змінити тактику.
Щиро дякую ❤️
І тішуся що «Рай» відгукується в душі ❤️
Ооо,як "татко" злякався дзвінка в двері..
Одразу ж і запал випарувався..
Здається тут саме умісно:
Молодець серед овець(це алегорія)-а перед молодцем і сам вівця...
Дякую ♥️❤️❤️
Оксана Морус, Так, він явно не сподівався, що з'явиться "підмога". Щиро дякую❤️
Любі, розділ вийде у четвер❤️
Приїхав захисник )))
Можна ваш ТГ?
Mika Grom, Летів, як вітер(сміюсь).
Звісно. Додавайтесь❤️
//t.me/+OyDkgsfa7dAyZGVi
Адріан таки встиг приїхати. Міра молодчинка, з честю витримала натиск двох пихатих чоловіків. Чекаю на подальший розвиток подій. Як Адріан зможе вплинути на батька та адвоката? Дякую за розділ))
Любов Трохимчук, Встиг) Вже скоро побачимо. Щиро дякую❤️
То "татусь" згадав, що він має виконувати свої обов'язки батька? А раніше чому цього не робив? Напевно вже щось йому треба. Хоча б Адріан встиг. Мирося має якось потягнути час. А ще було б краще, якщо б Адріан визвав сюди свого адвоката. Дякую за розділ))
Любов Трохимчук, Факт. Три роки його все влаштовувало...
Подивимось. Можливо й викличе) Дякую❤️
Ти ба як "татусь" підготувався..Навіть адвоката правильного припер..
І що ж це йому так припекло..Що згадав про доньку..
Ось тільки і в Міри теж є допомога..Як добре що Адріан" тримає "її на контролі..Бо без нього їй ніяк..
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Батько такий завбачливий не від доброти душевної, це точно.
Ну а щодо Адріана, то... можливо вона йому навіть більше потрібна, ніж він їй.
Дякую❤️
оооо, допомога звідки не чекала?
Олена Кривенко, І, схоже, дуже потрібна. Дякую❤️
знаєте - Юлія була з Адріаном, коли він жив роботою, налагоджував бізнес, вилазив з допомогою брата, не батьків, з дуже глибокого болота і вона не витримала.
Олена Кривенко, Складно не погодитись. Критичних проблем чи непорозуміння не було. Але видно й сильних почуттів не було...
Тепер Міра однозначно не сама.Думаю Адріан встигне приїхати та розкаже тому недобатечку що і як.Але ж як запереживав коли дізнався,що її не має в комплексі.Що ж чекаю продовження з нетерпінням.Щиро дякую!
Vintoniak Galia, Так, швидко засік, що її немає) Щиро дякую❤️
ууух. хоч би беркович не підставив. нехай чіпляється, дивиться але не документи
Олена Кривенко, Все може бути. Дякую❤️
Ніжний і такий смачний ,з нотками романтизму,Адріан зробив презент-натяк..Дав знати що пам'ятає..І це ,для Мири,по особливому приємно..
І здається їй заздрісний погляд від Берковича не показався..А чи друг аін Адріану..
Тай колишня його..Що за така увага ...
Щось підозрює...
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Так) А решту..подивимось...
Дякую❤️
І справді, чому дружина Адріана так уважно дивилася на Мирославу? Щось знає, бачила їх чи ще щось? А Адріан таки зумів зробити їй приємно, пам'ятає, що вона любить. Дякую за розділ))
Любов Трохимчук, Можливо бачила, приревнувала. Побачимо.
А Адріан здивував, і водночас нагадав їй про моменти разом) Дякую❤️
Чому Беркович так не злюбив Мирославу? Говорить з нею, натякаючи наче щось знає... Зіпсував дівчині відпочинок. Міро, не хвилюйся, отримай насолоду хоча б від масажу. Дякую за розділ))
Любов Трохимчук, Можливо підозрює її в чомусь...або ж вона йому просто не подобається. Побачимо. Дякую❤️
Беркович вважає що має право ...На таку розмову..На ці слова..
Шкода що Адріан не чув..
Але ж зумів зівсувати Мірі момент ..І настрій..
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Так, навряд чи би Адріану це сподобалося...
Дякую❤️
Не такий вже й друг,цей Беркович Адріану.Попахує грою на два фронти.Чомусь Міра йому заважає.Є причина напевно.Дякую за розділ.
Vintoniak Galia, Або ж просто не довіряє їй. Втім, скоро дізнаємося. Щиро дякую❤️
Юля,проживши з Адріаном,погано його вивчила..Тепер бігає за ним..
Надіється знову розпалили той вогонь що згас..Але..Якщо вже немає іскри,полум'я не розгориться..В їхньому випадку вже холодне вугілля..
Зате Мірі це наробить нервів...
Тому що вона не збирається записуватись в коханки..А Адріан ..Чи вистачить терпіння в нього і розуміння Міри..
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Заморожене, я б сказала...
Буде непросто. Але цілеспрямованість в Адріана, що треба) Тож тримаємо кулаки.
Дякую ❤️
Подобається,що Адріан говорить теж прямо чого і кого хоче)Запав він на Міру,по своєму наївну та щиру)Бо справжня вона,не грає))Цього йому не вистачало в відносинах.Чекаю продовження в спа)Щиро дякую за розділ!
Vintoniak Galia, Не можу не погодитися) В його теперішньому оточенні не багато таких, як вона.
Щиро дякую ❤️
І кого ж там в SPA Міра побачила, що аж не зможе розслабитися і залишитися на одинці з собою? Дружину Адріана чи його самого? Дякую за розділ))
Любов Трохимчук, Не Адріана точно;) Вже скоро дізнаємося)
Дякую ❤️
Добре, що Міра набралася сміливості сказати Адріану правду і про дружину також. Чекаю на його відповідь. Для Міри. Бо ми ж знаємо його відповідь дружині, вже колишній. Дякую за розділ))
Любов Трохимчук, Впевнена, це було для неї нелегко — так зізнатись. А відповідь скоро почуємо) Щиро дякую❤️
Тільки що оплатила рахунок . Ви вообще обнаглели . Третий раз оплатила. Скільки можна разів сплачувати.
Оксана Морус, Так, тут справді краще до техпідтримки. Дякую за підтримку❤️
Фух ..Сказала ..
Тепер наступний крок від Адріана..
Чи зрозумів про що Міра..
Щоб не зробити їй боляче..
Вона свою порцію відчула вже ,з негідником,сповна..
Дякую ❤️❤️♥️
Оксана Морус, Здогадується, мабуть. Але побачимо. Щиро дякую❤️
Вітаю з передплатою
Вдалих продажів!
❤️
Halyna Shchyrba, Щиро дякую ❤️
Дуже вже подобається відвертість Міри.Краще зразу говорити,що не влаштовує.Добре,що Адріан наполегливий)Думаю з часом вона теж навчиться відстоювати своє))Чекаю продовження,як завжди на самому цікавому)
Vintoniak Galia, То все обставини. Навряд чи за інших вона сказала так прямо) Але це однозначно на краще)
Щиро дякую❤️
Любі, розділ вийде ближче до обіду. А тим часом зазирайте на спекотний візуал у ТГ ❤️
Мені перший варіант обкладинки припав до душі (.
Мирославі треба навчитися говорити , а не кидати слова на пів.дорозі.Чоловіки хоч і розумні (деякі), але примітивні і їм треба говорити все про що думаєш інакше не зрозуміють що ти від них хочеш)).
Взагалі зі сторони Адріана це виглядає як сама придумала, сама образилась )).
Вона сама себе загне в пастку ))
Mika Grom, Розумію, той варіант теж мені подобався. Але вирішила спробувати новий настрій — інколи історія сама цього просить)
Ох, про "сказати прямо" — це, мабуть, був би ідеальний… і найкоротший варіант цієї історії(сміюсь). Але в житті так майже не буває)
Щиро дякую ❤️
вибачте,я оплатила,дочитала вже до святкування в комплексі,а тут мене знову повернуло до оплати
Галя Радищак, Не хвилюйтеся, мабуть, якийсь збій в системі. Проте, якщо помилка не зникне, зверніться, будь ласка, до техпідтримки: https://booknet.ua/feedback
Я, на жаль, не зможу допомогти — у мене немає доступу до платіжних систем платформи.
???
Інна, Дякую ❤️
У Адріана оте терпіння вже луснуло. Причому, ще вчора ввечері. А сьогодні терпіння лусне ще й в Міри. Ой, що буде!?! Хоча б басейн не вийшов з берегів (сміюсь). Дякую за бонусні розділи))
Любов Трохимчук, Від такого жару вода може й випаруватись ( сміюсь). Вже скоро;)
Щиро дякую ❤️
Вітаю з передплатою!
Бажаю успіху книзі!
Ірина Новосад, Щиро дякую ❤️
-А я ні...
Ці слова мали б заставити Міру задуматись..
Але ж де там..У нас характер: ого го...
Ми ж ображені..Уривком підслуханого..
І висновки вже склали картинку в голові:Адріан повернувся до колишньої..
Тож не чуємо..Зате бачимо що СЕО теж уже заведений ...(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Ох Міро він чоловік не залізний..
Витримка й так на чесному слові...
(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Дякую ❤️ ♥️ ♥️
..
Оксана Морус, Є таке, Мірі вистачило почутого…
І так, витримка тріщить))
Щиро дякую ❤️
у Адріана
Можливо Адріан таки захоче дізнатися,чому Міра передумала.Спробує з нею поговорити.Та дівчинка ще той впертюх,було в кого повчитись.
Vintoniak Galia, Він, звісно, захоче. Ще й як)
Але, але... Ту стіну впертості ще треба пробити.
Щиро вдячна❤️
Господи і чому так..Чому ту Юлю ніякий лихий не вхопив..Передумала вона..Що ,вгамувала свою сверблячку, і згадала про красунчика чоловіка..Тільки ж Адріан вже й ніби то не вільний..Не в плані розлучення..В понеділок отримає його..
А в плані ;його серце підкорила одна красуня..І він її теж..
Бідна Міра.༎ຶ‿༎ຶ༎ຶ‿༎ຶ༎ຶ‿༎ຶ
І що тепер???Як вчинити??
Дякую ♥️ ♥️♥️
Оксана Морус, Так, непросто...
Подивимось, як усе вирішиться. Від серця дякую за підтримку ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати