9 795
Анотація до книги "Пристрасть червоної троянди"
Десять років тому моє життя було зруйноване. Тоді я присяглася знайти вбивцю моїх батьків. Під наглядом єдиної рідної людини я перетворилася на досконалу зброю, навчену ховатися за бездоганними манерами та дорогою сукнею.
Я була готова до всього, окрім зустрічі з ним.
Я одягнула маску ідеальної дружини, чий шлюб став ціною спокою великого сімейного бізнесу. Але під тонким шовком я ховаю сталь, а за ласкавою посмішкою — крижану лють.
Він — мій ворог. Я маю його знищити, але натомість потрапляю в полон пристрасті, від якої немає порятунку. Кожен його поцілунок — це зрада родині. Кожен дотик — крок у безодню. Чи дізнаюся я істину?
Я була готова до всього, окрім зустрічі з ним.
Я одягнула маску ідеальної дружини, чий шлюб став ціною спокою великого сімейного бізнесу. Але під тонким шовком я ховаю сталь, а за ласкавою посмішкою — крижану лють.
Він — мій ворог. Я маю його знищити, але натомість потрапляю в полон пристрасті, від якої немає порятунку. Кожен його поцілунок — це зрада родині. Кожен дотик — крок у безодню. Чи дізнаюся я істину?
від ненависті до коханнядарк_романчорні первоцвіти
“Справжня психологічна пастка. Бездоганна маска покірності, під якою ховається крижана лють та жага помсти. Небезпечна гра, де кожен поцілунок - це зрада, а кожен крок веде у безодню пристрасті!❤️”
“Сильна героїня, яка десять років жила однією метою, і чоловік, якого вона мала б ненавидіти... Сімейні таємниці, які повертаються, і тяжіння, якому важко протидіяти. Темний роман, який не виходить з голови та серця!”
Зміст книги: 64 глави
337 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю, любі читачі! ❤️❤️❤️
Дякую кожній та кожному за підтримку, коментар та сердечка! ❤️❤️❤️
Ви надихає мене творити далі! ❤️❤️❤️❤️
Твір входить до збірки «Чорні первоцвіти». Ознайомитися з повною колекцією можна за посиланням
https://booknet.ua/collections/view?id=89812&favorite=0
або за відповідним тегом (чорні первоцвіти).
Хм, Грег ще той жартівник
Неба Крайчик, Він такий. ❣️❣️❣️❣️
Ох, Петренко від радощів аж ото пісьнув трішки.))
Неба Крайчик, ❤️❤️❤️ Дякую за коментар. ))
Добре мати друга хакера, а коли він ще й завдячує..
Неба Крайчик, Так. )) Дякую за підтримку. ❤️❤️❤️
Дядько такий же як і більшість тиранів.
Неба Крайчик, Так. Він такий. Дякую за коментар. ❤️❤️❤️
19. Вечір не завершився як і терпіння Кіри грати з ним...)
⭐♥️✨
Ольха Елдер, Саме так. Дякую за коментар. ❤️❤️❤️
18. Та да, Кіро, забагато чоловіків біля тебе. І всі якісь... потребуючі спеціалістів))
Ольха Елдер, Дякую за коментар. ❤️❤️❤️
17. Гліб не простий, це зрозуміло. Але прям мокруха... Або я занадто демонізувала його образ)
Ольха Елдер, Так. Він себе іще покаже. Інколи темні справи можна робити чужими руками. ((
Кірі потрібні вірні союзники.Можливо,Кирил стане одним з них.
Стасія Мун, Все можливо. Дякую за коментар. ❣️❣️❣️
Ого,то Кіра заміна,але якщо жінка жива? Хм... цікаво.
Стасія Мун, Так це буде цікаво. ❣️❣️❣️❣️
15. А він наполегливий. Несподіване продовження побачення
Оксана Соловій, Саме так. Дякую за підтримку. ❤️❤️❤️
14. Ох не допоможе їй душ
Оксана Соловій, Дякую за коментар. ❣️❣️❣️
Додала до бібліотеки❤️❤️❤️
Магістр Анімарум, Дякую, навзаєм!
16. Таки були знайомі! Хах) Воно відчувалось))
❤️❤️❤️
Ольха Елдер, Минуле нагадує про себе. ))
Дякую за коментар! ❣️❣️❣️
15. Побачення не вийшло томним)) ❤️❤️❤️
Ольха Елдер, Саме так. Дякую за коментар! ❣️❣️❣️
14. Я не проти побачень наосліп, але тут враження, що дядя підтасовує карти та підкладає Кіру...
Ольха Елдер, Звісно дядьку вигідно. ))
Інколи ці колишні такі дивні))))
Стасія Мун, Погоджуюся. Колишні бувають дивними.. ❣️❣️❣️
15.Схоже він точно її переслідує)))
Стасія Мун, Не зовсім! Дякую за коментар! ❣️❣️❣️
13. Здається, що він лише зробив вигляд що підкорився, але це пастка
Оксана Соловій, Можливо все. Дякую за коментар. ❤️❤️❤️
12. Вони обоє вже зависли в цій петлі взаємного бажання
Оксана Соловій, Саме так. Дякую за коментар.❤️❤️❤️
Вітаю! У Вас дуже цікава книга! Я обов'язково її порекомендую, але десь 11 квітня, бо в мене вичерпався ліміт рекомендацій! Дякую Вам дуже за рекомендацію моєї книги!
Шепіт Місяця, Вітаю! Будь ласка. ❣️❣️❣️
❤️❤️❤️
Соланж Седу, Дякую за підтримку! ❣️❣️❣️
13. У мене склалось враження, що вони мали передісторію до того, як мали відому нам історію..
❤️❤️❤️
Ольха Елдер, ❣️❣️❣️
О, мені подобається як ви потрапили) З нашими візками психотравм, у ліжку нас завжди набагато більше ніж здається, бо батьки знайдуть і там як вилезти
Ольха Елдер, Саме так. ❣️❣️❣️
Друга записка і справді цікавіша)))
Стасія Мун, Ви вправ ❣️❣️❣️
13.Кіра сама себе обманює.Говорить, що хоче його вбити, але сама ж його бажає.
Стасія Мун, І бажаю і вбити хоче. ❣️❣️❣️
Вона дражнити двох хижаків ще й дядько на додачу. Смілива дівчина
Оксана Соловій, Ви праві. Кіра смілива..❣️❣️❣️
Цей чоловік з самого початку ламає її плани. Не на краще його поява на вечирці
Оксана Соловій, Більше в носить коректив в план. ❣️❣️❣️
11. Якщо у Кіри план, то все добре. Але якщо ні, то поки вона ризикує
Ольха Елдер, Вона любить ризикувати. ❣️❣️❣️
10. Поки все більше питань і все менше відповідей)
Ольха Елдер, Так і задумувалося. ❣️❣️❣️
11.12.Схоже танго перейшло в її кімнату.І воно гаряче,пристрасне і спокусливе)))
Стасія Мун, Саме так. ❣️❣️❣️
❤️❤️❤️ класного виступу на конкурсі! Три сердечка для Кріс :).
Андрей Романенко (Black Silver), Щиро дякую за підтримку! ❣️❣️❣️
Здається що дядько задумав щось інше ніж триматися домовленості з Кірою
Оксана Соловій, Так. В її дядька своя гра.
10. То може дядько не найгірший ворог у її житті
Ольха Елдер, І це цілком можливо)))
8. Це точно було заплановано)) ❤️❤️❤️
Ольха Елдер, Ну куди ж без планів ❣️❣️❣️
Несподівана зустріч просто в таксі.
Куранда Валерія, Дякую за підтримку ❤️
Вона їх знищить, крок за кроком — не варто дурити жінку. ♥️
Олена Мисак, Так ігри з жінкою завершується дуже погано. Особливо такі. ❣️
О нарешті він з'явився.Весь такий владний, подивимося , що ж буде далі)
Стасія Мун, Вони іще часто з'являтимуться в житті один одного. ))
9.Вітаю Кіру, схоже все іде за планом.
Стасія Мун, Дякую, та за її планом. ❣️❣️❣️
У Кіри дуже насичене таємне життя. Здається вона готує щось грандіозне
Оксана Соловій, Саме так. ❣️❣️❣️
Кіра обрала нелегкий шлях.
Куранда Валерія, Вона просто саме зараз не може інакше .
7. У Кіри багато справ)) Треба завершити з коханцями, щоб почати кохання))
Ольха Елдер, І це також ))
6. Друзі це добре. Дай Бог, хороші)
Ольха Елдер, Добре мати гарних друзів, бо погані то вороги. ))
5. То значить, вона може діяти, але не завжди хоче..))
Ольха Елдер, Кіра більше очікує вигідно моменту і тоді починає діяти.
11. Танець вийшов доволі ефектним✨
Лія Лісова, Рада, що вам сподобався танець ❣️
Мені здається, що я вже краще починаю розуміти гг і її спосіб життя.Та мені хочеться побачити , що ж змусить її змінитися
Стасія Мун, Хто зна, можливо випадок чи кохання змінить її. ))
Грег, як засіб зняти втому.Ця крихітка все більше мені до смаку)))
Стасія Мун, Кіра навчилась використовувати людей з користю для себе.))
О тек, з нею небезпечно мати справу. Люблю сильних героїнь
Оксана Соловій, Ви праві. ❣️
4. Добре, що виховання її не зламало. Дядько, звісно... Найгірше, коли так вчиняють родичі
Ольха Елдер, Дядько не люблячий родич. В нього лише корисні цілі. ))
3. 45 років це дійсно ще не старий)))
Ольха Елдер, Так і є, але для неї він старий. ))
Ден виглядає досить милим хлопцем✨
Лія Лісова, В День своя історія. Він лише другорядний персонаж.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати