9 795
Анотація до книги "Пристрасть червоної троянди"
Десять років тому моє життя було зруйноване. Тоді я присяглася знайти вбивцю моїх батьків. Під наглядом єдиної рідної людини я перетворилася на досконалу зброю, навчену ховатися за бездоганними манерами та дорогою сукнею.
Я була готова до всього, окрім зустрічі з ним.
Я одягнула маску ідеальної дружини, чий шлюб став ціною спокою великого сімейного бізнесу. Але під тонким шовком я ховаю сталь, а за ласкавою посмішкою — крижану лють.
Він — мій ворог. Я маю його знищити, але натомість потрапляю в полон пристрасті, від якої немає порятунку. Кожен його поцілунок — це зрада родині. Кожен дотик — крок у безодню. Чи дізнаюся я істину?
Я була готова до всього, окрім зустрічі з ним.
Я одягнула маску ідеальної дружини, чий шлюб став ціною спокою великого сімейного бізнесу. Але під тонким шовком я ховаю сталь, а за ласкавою посмішкою — крижану лють.
Він — мій ворог. Я маю його знищити, але натомість потрапляю в полон пристрасті, від якої немає порятунку. Кожен його поцілунок — це зрада родині. Кожен дотик — крок у безодню. Чи дізнаюся я істину?
від ненависті до коханнядарк_романчорні первоцвіти
“Справжня психологічна пастка. Бездоганна маска покірності, під якою ховається крижана лють та жага помсти. Небезпечна гра, де кожен поцілунок - це зрада, а кожен крок веде у безодню пристрасті!❤️”
“Сильна героїня, яка десять років жила однією метою, і чоловік, якого вона мала б ненавидіти... Сімейні таємниці, які повертаються, і тяжіння, якому важко протидіяти. Темний роман, який не виходить з голови та серця!”
Зміст книги: 64 глави
337 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю, любі читачі! ❤️❤️❤️
Дякую кожній та кожному за підтримку, коментар та сердечка! ❤️❤️❤️
Ви надихає мене творити далі! ❤️❤️❤️❤️
Твір входить до збірки «Чорні первоцвіти». Ознайомитися з повною колекцією можна за посиланням
https://booknet.ua/collections/view?id=89812&favorite=0
або за відповідним тегом (чорні первоцвіти).
28. Ой щось все зовсім недобре у Кіри
Оксана Соловій, Це тимчасово. ))
34. Тепер не тільки Кіру мучить питання хто то був. Чому підставили Ольшанського. Та впринципі, чому він тоді не прибрав свідка
Ольха Елдер, Це дійсно цікаво. ))
33.. Тож він теж виконував замовлення(((
Ольха Елдер, Так, мав виконати замовлення.
32. Прям правду-матку рубанула. Ого, оце сміливість) ❣️❤️❣️
Ольха Елдер, Вона смілива. )))
27. Це все схоже на дурний сон
Оксана Соловій, Тепер її реальність є такою. ))
26. Сподіваюся їй вдасться все згадати
Оксана Соловій, З часом вона згадає все. )))
Нереальною більше здається дійсність ніж спогади
Оксана Соловій, Так, то її реальність. ))
Ох, хто ж там зачаївся?
Неба Крайчик, Про це в наступному розділі. ❤️❤️❤️
Добре що Кіра майже все пригадала, і що Грег на її стороні. Принаймі будемо сподіватись
Неба Крайчик, Це чудово. Він буде на її стороні. ❤️❤️❤️
Чудовий момент єднання з Кирилом
Неба Крайчик, Дякую за коментар. ❤️❤️❤️
Які гарні ліки знайшла Кіра
Неба Крайчик, Так, гарні ліки.
Дякую за коментар!
❤️❤️❤️
31. А до речі, де ж був цілий рік ненависний благовірний? Чи аварія зовсім свіжих події.. Хм) Цікаво
Ольха Елдер, Жив своє життя. ))
30. Ну вони не подружжя в емоційному сенсі. Тому це навпаки плюс
Ольха Елдер, Так. Дякую за коментар. ❣️
29. Чогось я думаю, що лікі краще їй не пити
Ольха Елдер, Ви праві. Дякую за коментар. ))
24. Є якийсь післясмак після пропозиції Гліба, що вона робить крок у пастку
Оксана Соловій, Десь так і є. Дякую за коментар. ))
23. Тут дядько має рацію
Оксана Соловій, Дякую за коментар. ❣️
22. Мені здається що Ольшанський здогадається що це її рук справа
Оксана Соловій, З часом, так. )))
Гліб, виявляється ще той любитель секретарок
Неба Крайчик, Так. З дружинами не склалось, то хоч секретарка є поруч.
Аварія, пігулки... Щось мені здається як дівчинка згадає комусь стане погано
Неба Крайчик, Все можливо. ))
Павучок, попри все працює
Неба Крайчик, Так, він не спить. ))
28. Мм.. ну так собі у них вишло подружжя. Більше за все непокоїть випадкова амнезія
Ольха Елдер, Всі випадковості не випадкові. ))
27. Чимось дуже дивним пахне, дуже дивним... Їй щось не те дають. Але чому вона бере? Чому взяла вперше? Аварія? Хм... Може підстава, а може й взагалі не було
Ольха Елдер, Бере, бо вірить. Не все пам'ятає та сумнівається.))
26. Щось їй зовсім скрутно...
Ольха Елдер, Це тимчасово. )))
із "запахом лілії" – це новий персонаж чи я вже встигла забути ? На думку спадає лише секретарка...
Вікторія Беше, Один з варіантів є вірним. Дізнаєтесь в наступному розділі. ))
Гаряче, та нестримно, а чи цього вона хоче?
Неба Крайчик, Мабуть так, якщо залишається з ним. ))
Саме вчасно встигла. Кирило здивується сподіваюсь)
Неба Крайчик, Дякую за коментар ❤️✨❤️
Перший день у офісі, здається не всім сподобався. Відчуття що справді щось відбувається поза спиною. Напруга зростає
Неба Крайчик, Так, таємниці. Та нове обличчя не всім подобається. ))
21. Вони обидва вже програли цю боротьбу
Оксана Соловій, Там переможців не буде. ❣️❣️❣️
20. Їх обох зносить з розуму
Оксана Соловій, Так. Дякую за коментар. ❣️❣️❣️
Інформація про майбутнього чоловіка пахне паленим...
Неба Крайчик, Є таке. ❣️❣️❣️
Хм, сподіваюсь що їй вдасться зрозуміти що відбувається насправді
Неба Крайчик, Так з часом. ❤️❤️❤️
Макс, цікаво хто цей персонаж
Неба Крайчик, Макс, це колишній хлопець Кіри.
26. Ого... Жах( Чи це марення, чи колишня дружина, чи перспективи для Кіри, чи її реальність... Але прямо відчувається примус(
Дякую за розділи ❤️❤️❤️
Ольха Елдер, Це нова реальність Кіри. ))
25. Мені сподобалось як написано курсивом слова про шлюб. Наче з-під води. Такий відразу прибитий та приглушений стан. Думки далеко, а слова лише доносяться відлунням
Ольха Елдер, ❤️❤️❤️ Дякую за коментар ❤️
23. А може й знайде... Хто знає, Кіро...
Ольха Елдер, ❣️❣️❣️❣️ Дякую за коментар ❤️❤️❤️
Як гарно, люблю коли квітів багато, а якщо від різних чоловіків то ще й цікаво
Неба Крайчик, Тут ви праві. ❣️❣️❣️
Чи буде наступний раз дійсно таким, як планує Кіра..
Неба Крайчик, Про це вже буде далі . ❣️❣️❣️
Цікаві в них взаємовідносини з ольшанським.
Неба Крайчик, Оба цікаві ❤️ Дякую за коментар ❤️
19. Просто так вій її не відпустить
Оксана Соловій, ❤️❤️❤️ Дякую за коментар ❤️
18. Чоловіків дуже дратує коли жінка керує ними
Оксана Соловій, Так ви праві. )) Дякую за коментар ❤️
22. Вона його не забуде. Попрощалась і пішла вигадувати помсту. Це дійсно про початок. Тільки початок чого: кінця чи таки початка?))
Дякую ❤️❤️❤️
Ольха Елдер, Вони не забудуть один одного. )) Як початок так і кінець.))
21. А може мить правди?..
Ольха Елдер, Можливо))) Дякую ❤️❤️❤️❤️
20. Кедровий парфум та шкіра — це кришезносне поєднання) Їй дійсно є від чого божеволіти))
Ольха Елдер, Дякую за коментар! ❣️❣️❣️
Ох, чомусь уявила собі танго.
Неба Крайчик, ❣️❣️❣️ Дякую за підтримку!
Так, чарівна Кіра почала свою гру! Чудовий момент.
Неба Крайчик, Так. Кожен з них грає свою гру. ))
Угода з дядьком про шлюб і його домовленість про розподіл бізнесу, неабияк нервує його. Боюсь щоб не влаштував пастки.
Неба Крайчик, В дядька своя гра. ))
які гарні розділи! чекаю наступних)))
Тетяна Степанкевич, Дякую за увагу до книги. Завтра буде наступний розділ.))
17. Закралася підозра що Гліб сам прибрав свою колишню
Оксана Соловій, Все можливо. А може й ні. ))
Не просто так Макс з'явився саме тепер
Оксана Соловій, Минуле часто з'являється не в самий потрібний момент. ))
Іноді інстинкти це єдине що нам потрібно
Неба Крайчик, В певних моментах та ситуаціях. ))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати