9 795
Анотація до книги "Пристрасть червоної троянди"
Десять років тому моє життя було зруйноване. Тоді я присяглася знайти вбивцю моїх батьків. Під наглядом єдиної рідної людини я перетворилася на досконалу зброю, навчену ховатися за бездоганними манерами та дорогою сукнею.
Я була готова до всього, окрім зустрічі з ним.
Я одягнула маску ідеальної дружини, чий шлюб став ціною спокою великого сімейного бізнесу. Але під тонким шовком я ховаю сталь, а за ласкавою посмішкою — крижану лють.
Він — мій ворог. Я маю його знищити, але натомість потрапляю в полон пристрасті, від якої немає порятунку. Кожен його поцілунок — це зрада родині. Кожен дотик — крок у безодню. Чи дізнаюся я істину?
Я була готова до всього, окрім зустрічі з ним.
Я одягнула маску ідеальної дружини, чий шлюб став ціною спокою великого сімейного бізнесу. Але під тонким шовком я ховаю сталь, а за ласкавою посмішкою — крижану лють.
Він — мій ворог. Я маю його знищити, але натомість потрапляю в полон пристрасті, від якої немає порятунку. Кожен його поцілунок — це зрада родині. Кожен дотик — крок у безодню. Чи дізнаюся я істину?
від ненависті до коханнядарк_романчорні первоцвіти
“Справжня психологічна пастка. Бездоганна маска покірності, під якою ховається крижана лють та жага помсти. Небезпечна гра, де кожен поцілунок - це зрада, а кожен крок веде у безодню пристрасті!❤️”
“Сильна героїня, яка десять років жила однією метою, і чоловік, якого вона мала б ненавидіти... Сімейні таємниці, які повертаються, і тяжіння, якому важко протидіяти. Темний роман, який не виходить з голови та серця!”
Зміст книги: 64 глави
337 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю, любі читачі! ❤️❤️❤️
Дякую кожній та кожному за підтримку, коментар та сердечка! ❤️❤️❤️
Ви надихає мене творити далі! ❤️❤️❤️❤️
Твір входить до збірки «Чорні первоцвіти». Ознайомитися з повною колекцією можна за посиланням
https://booknet.ua/collections/view?id=89812&favorite=0
або за відповідним тегом (чорні первоцвіти).
оце так повертається сюжет, а я думала все буде більш банально))
Тетяна Степанкевич, За банальним не до мене, але скоро буде щось банальне. Дякую за коментар. ))
що ж то за справи такі, які вартують таких шалених грошей
Тетяна Степанкевич, Темні та жахливі.
Я щось хвилююся за Каріна. Гліб почав гру про яку вони не здогадуються
Оксана Соловій, Він самі у грі, яку не завжди розуміє.
Оо.. дуже шкода, що він знайшов Карину(
Ольха Елдер, Так(( Дякую за коментар. ))
Боже, невже Карину знайшов і це її тест. Жахлива ситуація. Не знаю що б робила але до психа не хочеться от ніразу
Неба Крайчик, Саме так і є. )) Дякую за коментар. ))
Кіра та Кирило прямо злагодили ❤️❤️❤️
Ольха Елдер, Є таке. Дякую за коментар! ❤️ ❤️ ❤️
Які чудові візуали ❤️
Ава Рено, Дякую за підтримку! ❤️❤️❤️
Ух, цікаво, напруга зростає. Що ж таке розкаже чи покаже Грег
Неба Крайчик, Поділяться корисною інформацією. ))
Невже вона хоче відвертої розмови з Глібом?
Оксана Соловій, Скоро Гліб буде відвертим сам. )) А вона хоче знати правду.
Дуже можливо що ця корпорація винна у смерті її батьків..
Неба Крайчик, Це можливо.)
❤️❤️❤️
Яна Тарасевич, Дякую! ❤️❤️❤️❤️
53. Гліб нас плутає ще глибше..
Ольха Елдер, Гліб знає що робить.
Куди це Кіра тепер як сліпе кошеня влізла, дякуючи чоловіку.. і ця кімната, точно психопат
Неба Крайчик, Вона вже з самого початку в цьому всьому. ❤️
♥️♥️♥️
Ася Кас, Дякую за підтримку! ❤️❤️❤️
53. Все набагато небезпечніше ніж можна було уявити. Ситуація вкрай важка для Кіри
Оксана Соловій, Так і є. Дякую за коментар! ❤️❤️❤️
Як багато запитань тепер в Кіри
Мар Тен, Так і скоро будуть відповіді.
Краще б Кіра туди не лізла у цю кімнату. А якщо там пастка?
Лана Нова, Пізно. Тепер її доведеться дізнатись істину....
Гліб стільки всього приховує... Доволі ризиковано було привести Кіру в свій справжній дім
Ольха Елдер, Тоді він про це не думав. ))
Капець, тепер ще й потаємна кімната у людини яка в принципі лякає, не тільки поведінкою але й своїми можливостями!
Неба Крайчик, Так він небезпечний з часом проявить свої таланти.
52. Оце так знахідка! Сподіваюся що нічого надто жахливого там немає
Оксана Соловій, Скоро дізнаємось. ❤️❤️❤️
Дядько ще той мерзотник. Скільки таємниць доведеться Кірі ще розкрити... Майстерно вибудований сюжет, без зайвих описів, градус постійно підвищується, ви дуже гарно пишете! ❤️❤️❤️
Лана Нова, Щиро дякую вам, що читаєте. Я рада, що книга вам подобається. )) ❤️❤️❤️
а могла ще побути і розважитись трохи)))
Тетяна Степанкевич, Їй не до розваг зараз. ))
не думала, що вона когось вбила...
Тетяна Степанкевич, Професійні вбивці вбивають((
Кіра надзвичайно сильна жінка, цей прийом, ці люди, Ольшанський з нареченою.. сподіваюсь у неї все вийде, попри ігри цих небезпечних чоловіків
Неба Крайчик, Її життя навчило бути сильною.))
Дякую за коментар! ❤️❤️❤️
51. Вони прямо в темпі впорались) Чоловіки, звісно, не утримались від підколів. Та чи приведе це до чогось серйозного будемо ще дізнаватись ❣️❣️❣️
Ольха Елдер, Ну це ж чоловіки.
Дякую за коментар! ❤️❤️❤️
Чудова робота)
Юлія Богута, Дякую! ❤️❤️❤️
51. Навколо неї хижаки один страшніше іншого і їй доведеться переграти цю зграю
Оксана Соловій, Вона впорається, можливо. ❤️❤️❤️
Кіра грає з двома вогнями) Пристрасті розпалюються)
Лана Нова, Дякую за коментар! ❤️❤️❤️
50. Гліб має дуже хорошу пику при дуже поганій грі... Сподіваємось, що Кіра зможе його перемогти
Ольха Елдер, В неї не має іншого вибору. Дякую за коментар. ❤️
50. Мені подобається її рішучість і бажання боротися до останньго
Оксана Соловій, Мені тако ж. Дякую за коментар. ❤️
Нічого собі, тобто наречена? Звідки вона взялася взагалі?..
Неба Крайчик, За той рік, що Кіра забула в нього з'явилася наречена. ❤️
Не дуже вірю, що головний негідник це Артем. Бо зараз занадто очевидно. Схоже, керує Глібом хтось третій
Крісті Ко, Дякую, знаю, що буде цікаво
Коментар видалено
32. 10 чи 11 років тому?
Крісті Ко, Дякую
Кіра дуже смілива, кмітлива й постійно ризикує перебуваючи серед сильних чоловіків, небезпеки та палаючої пристрасті.
Куранда Валерія, Саме так. Дякую за підтримку! ❤️❤️❤️
Бе-бе-бе.. мій ноутбук))
Неба Крайчик, Так, Гліб такий з почуттям власності. ))
Дуже захопливий сюжет! Чекаю на продовження)
Мар Тен, Дякую за коментар! ❤️❤️❤️
49. Наша уїдлива смілива Кіра повернулась) ♥️♥️♥️
Ольха Елдер, Саме так. Дякую за коментар! ❤️❤️❤️
Інтригуючий сюжет! Захоплююче! Кіра гарно підготувалася, щоб вирушити у нове життя. Сподіваюсь, у неї все вийде.
Лана Нова, Дякую що читаєте. Дізнаєтесь в майбутніх розділах. ❤️❤️❤️
49. Сподіваюся, що інформація яку вона отримала дасть їй хоч якісь відповіді
Оксана Соловій, Дякую за коментар! ❤️❤️❤️
Ден викликає симпатію❤️
Шкода, що їх зв'язує тільки дружба
Марі-Анна Харт, Ден персонаж з іншої історії, тому в цій книзі тільки дружба.
Головна героїня поки що мені незрозуміла... Її важко охарактеризувати. Цікаво, чи справді Кирило має відношення до смерті її батьків... Думаю, там дядько нечистий на руку.
Марі-Анна Харт, Дякую за коментар! ❤️ Дядько не сама гарна людина.
Ой, вона вирішила повертатися до чоловіка... Мама Мія, це ж як вона ризикує... Капець
Неба Крайчик, Так ризик є.
48. Ой-йой... Її план дійсно ненадійний(( Але хоч годинник
Ольха Елдер, Так, вся Надя на годинник та удачу.
Так гарно про свою жінку)))
Тетяна Степанкевич, Дякую за коментар. ❣️❣️❣️
Сьогодні мала трохи вільного часу — і мені трапилася одна книга.
Відкрила її через обкладинку — дуже сподобалася.
І почала читати…
І знаєте що? Книга виявилася ще кращою!
Щиро раджу звернути увагу — це вау!
Svitlana Anosova, Щиро дякую за коментар! ❣️❣️❣️
48. Вона дуже ризикує, повертаючись у лігво звіра
Оксана Соловій, Ризик є, але без нього ніяк.
Ох, чекаю на оновлення, цікаво ж
Неба Крайчик, На днях буде. ❣️❣️❣️
хороший вийшов світанок)))
Тетяна Степанкевич, Дякую за коментар. ❣️❣️❣️
47. Якщо її хотіли вбити, то чому ж залишили і не добили, хтось завадив?
Оксана Соловій, В Долі на неї інші плани. ❣️❣️❣️❣️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати