72 081
“ГРІШНИКИ”
Анотація до книги "(не)справжня дружина грішника"
Я не планував викрадати жінку просто з весілля її колишнього. Чесно. Але мій внутрішній хижак ухвалив рішення за частку секунди: забрати.
Вона не боїться ні чорта, ні мене, і свято впевнена, що я її відпущу. Наївна. Мої пальці — найспритніші в цій країні. І річ не лише в пальцях. Бо тепер вона… офіційно моя дружина.
Залишилася лише одна дрібниця — повідомити їй про цей приємний сюрприз. Але хто з нас здивується більше, коли я нарешті дізнаюся, кого саме так необачно втягнув у своє життя? Адже таємниця моєї новоспеченої дружини приховує таку руйнівну силу, що наш спонтанний союз дуже швидко перетвориться на найвишуканішу муку, яка змусить навіть мого внутрішнього хижака скавучати від безвиході.
Вона не боїться ні чорта, ні мене, і свято впевнена, що я її відпущу. Наївна. Мої пальці — найспритніші в цій країні. І річ не лише в пальцях. Бо тепер вона… офіційно моя дружина.
Залишилася лише одна дрібниця — повідомити їй про цей приємний сюрприз. Але хто з нас здивується більше, коли я нарешті дізнаюся, кого саме так необачно втягнув у своє життя? Адже таємниця моєї новоспеченої дружини приховує таку руйнівну силу, що наш спонтанний союз дуже швидко перетвориться на найвишуканішу муку, яка змусить навіть мого внутрішнього хижака скавучати від безвиході.
владний геройпротистояння характеріввимушений шлюб
Зміст книги: 49 глав
Останнє оновлення: сьогодні
355 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю у новинці! Буду щиро вдячна, якщо додасте книгу до своєї бібліотеки, підтримаєте вподобайкою та поділитеся враженнями в коментарях — це дуже надихає мене оновлювати історію частіше ❤️ Також запрошую до мого Telegram, де є візуалізація та сповіщую про вихід розділів: https://t.me/+3RYYpi6QtcdiNTFi
Вони вже навіть кусають одне одного ніжніше, ніби з обережністю, щоб не образити. І Евеліна, хоч і сама собі це заперечує, але відчуває турботу від Сави і те, як він розуміє її без слів.♥️♥️♥️
Олена, Вона значно теплішає по відношенню до нього)
Подобається як вони спілкуються між собою)
Тетяна, Мені теж:)
Ох, і акробатка Евеліна. Так трюки виконує. Ну неймовірна.
Дуже цікаво, невже Сава щось дізнався з минулого Еви чи це його особисте бажання щодо Артура. В любому випадку його не жаль. Такі і треба тому покидьку.
Я так і знала, що Сава не міг з доброї волі погодитись на пропозицію мерзотника. Дуже цікаво, що буде далі. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️
Настя, Дякую❤️ Його вже давно треба було покарати, не факт, що Евеліна єдина жертва(
Ой, а мені здається, що, можливо, Сава щось ще дізнався за допомогою Жені про минуле Евеліни? Тому таке його бажання до цього хворобливого козла... І це було б супер! Він заслуговує на все те, що він робив і з Евою, і з іншими.
Правда, я теж спочатку хапанула шок від погодження Сави, але розуміла, що десь має бути подвох)
Фух, все ж Вогник дуже багато для нього значить! ❤️
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Дякую❤️ Значить більше, ніж навіть показує)
Ідея неймовірна, Саво! Треба було це давно зробити!
Taylor Ran, Зустрів би раніше, то зробив ще давно)
Сава щось підозрює
Тетяна, Звісно, підозрює)
Цікаво що буде з тим недоумком Артуром коли Сава про все дізнається. Дякую Вам і з нетерпінням чекаю продовження:)
Яна Львовська, Скоро дізнаємося) Дякую:)
Чомусь здається, що Сава ніжним з Артуром не буде. Як же той покидьок помиляється в Саві, що вирішив зробити таку огидну пропозицію. Мабуть всіх вважає такими ж, як і він сам.
Олена, Точно не буде)) Вважає, але це його величезна помилка)
То ми поки не в курсі того, що вже знає Сава, який відчув нездорову зацікавленість до ЙОГО дружини? Зараз він не довіряє нікому, але йому треба допомога і довіра Еви.
Marina Marina, Сава точно не пробачив би таку зацівленість, навіть якщо всього й не знав)
Думаю Сава вже все зрозумів, або й перевірив про того негідника, тому і вирішив одразу знищити, щоб не турбувати Еву, бідна дівчинка шукає підступ зі всіх сторін(((
Людмила Дубянська, Такий чоловік як Сава не пробачив би таку пропозицію, тому вбивство єдиний варіант)
ого в мене було важке дитинство, а точніше не було. Тепер зрозуміло чому вона до всього ставиться вороже і з готовністю напасти
Катря, ой в неї*
І це Ева тільки "квіточки" Саві розповіла зі свого минулого! Він би посивів, аби дізнався про всі ті кошмари, які пройшла ця сильна дівчина.
Але це вже крок, хоч і маленький! Це, мабуть, вона хотіла перевірити на Саві той "третій варіант"...?
Навчитися тому, що просить Сава, Евеліні буде дуже важко, треба буде заново збирати всі частинки пазлу своєї душі.
Але тепер Сава ж розуміє, що Мазур - це просто на папері "татко" Еви, і, може, розуміння цього розв'яже його почуття, в не просто підтримання фіктивності стосунків ❤️
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Дякую❤️ Хоче перевірити)
Ох, Ева! Налякала усіх як тільки можна було! Добре, що вона хоч жива
Taylor Ran, Пощастило, що був лікар поряд...
Казати те, що відчуваєш, це геть не те, чого її жорстоко вчили з дитинства. А Сава хоче довіри, для Евеліни це щось нереальне поки
Marina Marina, Геть не те, але, можливо, з часом вона зрозуміє, що вони з Савою все ж таки в одному човні)
Навіть не показавши своїх емоцій, Евеліна розповіла таку важку правду про своє життя.
Олена, По-іншому вона не може(
супер,аби ще повністю прочитати,бо я чекати не вмію)))
Anna Stolbenko, Дякую❤️
Шок. У Евеліни була така "школа" батьків, що нікому не побажаєш... Її ламали і зсередини, і фізично...
Серце кров'ю від її спогадів, тортур мами і байдужості та жорсткості батька. Та й, якщо чесно, батьками навіть не повертається язик таких назвати!
Вино та уявна байдужість - це її втеча від внутрішньої пустоти та жахів реальності.
А зустріч віч-на-віч з "монстром" з дитинства взагалі вибила всі краплини свідомості... Як на мене, то тут і страх, і просто "захисна реакція організму" на Артура.
Бррррр, мороз по шкірі...
Я до цього думала, що Сава і Ева десь плюс мінус однаково зламані, але ні, у Евеліни взагалі такий був треш, що я дивуюся, як вона після всього виросла такою гарною людиною! Тільки з багатьма тригерами... Які Саві треба буде заліковувати дуже довго і ретельно. Я в нього вірю ❤️
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Дякую❤️ Мабуть, найбільша сила Евеліни саме в тому, що після всього пережитого вона не стала схожою на своїх батьків. Так, вона зламана в багатьох місцях, але всередині все ще залишилася хорошою людиною)
Божечки, як вони взагалі сміють називати себе батьками! Слів просто не вистачає!!
Taylor Ran, Справді(
В світі будь-якої маленької дитини найголовнішою опорою і захистом є тато і мама. А в Евеліни це було уособлення найгірших жахіть. Боляче за неї невимовно просто. Для неї довіритись не просто важко, в її внутрішньому всесвіті, на жаль, такого поняття не існує в принципі. Бо для неї воно тотожно з загибеллю.
Олена, Так( На превеликий жаль, в Евеліни саме цей світ був джерелом найбільшого жаху(
Два садиста, вчителі грьобані, які відігруються за своє паршиве дитинство! Заздрісні і ниці в своєму бажанні принижувати і вседозволеності до слабшого(
Marina Marina, Ще ті психопати, які хотіли й дочку зробити такою(
Боже, як же жаль Евеліну. Я не можу зрозуміти, ну, як батькам може бути так байдуже на свою дитину. Що матір, що батько нелюди якісь. Так хочеться, щоб їх також так покарали, як вони робили ге з маленькою Евою.
Дуже хочеться обійняти Евеліну. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️
Настя, Дякую❤️ Сподіваємося, що Сава покарає їх)
Тепер зрозуміло звідки ці страхи, в Еви досі страх води? Це ж скільки вона натерпілася в своєму дитинстві, жах, сподіваюсь всі хто до цього причетний будуть покарані
Людмила Дубянська, Досі(
Сава точно все не залишить просто так...
Так це ж мабуть той козел з дитинства. Скільки тепер треба сил Евеліні, щоб його витримати. І він же покою точно не дасть
Тетяна, Так, адже на дорослу Евеліну в нього теж є план(
Боже який жах, ця сволота зʼявилась знову, сподіваюсь Сава дізнається хто він насправді і довго цей кнур не протягне
Людмила Дубянська, Довго він точно не протягне)
Божечки, невже цей Артур це саме той, через кого Ева тепер отак страждає?...
Taylor Ran, Той самий(
Ого бідна Ева, надіюсь все не так серйозно
Катря, Будемо сподіватися...
Та йо ма йо, цей кнуряка повернувся їй життя псувати(
Він для неї просто страшний тригер, якщо вона так зреагувала на його появу( Саві треба тепер бути ще уважніше. А Ева не може собі навигадувати, що якщо Грінь спілкується з такими, то і сам недалеко від них пішов?
Marina Marina, Його поява добила її психіку(
Сава точно буде уважнішим...
Невже це той самий Артур-покидьок?! Тоді зрозуміло, чому Евеліна вимкнулась після такого тригера жаху з минулого.
Олена, Той самий( І не лише це добило її...
Так, вона використовує алкоголь, щоб було легше відпускати контроль. Чи вона планує спокусити свого красунчика-чоловіка сьогодні і без вина ну ніяк?
Marina Marina, Щоб було легше(
Ева розриває всі шаблони: ідеальна гра, спокуслива жінка, ніжна ідеальна дружинонька)
Але між ними така шалена стримувана пристрасть, іскри вихором! Ох, я відчуваю, як Саві важко стримувати внутрішнього "голодного" хижака!
Ще й яхта "на горизонті", до них будуть більш прискіпливо придивлятися, чи витримають, щоб не зірватися нарешті?)
А от щодо алкоголю... Не дарма бажання заглушити страх і спогади...
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Дякую❤️ Не дарма(
Чи зможе помічник Сави дізнатись щось про минуле Евеліни, що допоможе зрозуміти її?
Олена, Може…
Хех, Ева там ввійшла в повний кураж)
Taylor Ran, Ну це не дуже добре, що вона так пʼє (
Такий милий розділ. Дуже жаль діток. Взаємодія Сави з ними дуже класна. Він вже собі і підмогу знайшов. Ну такі вже класнючі.
Невже, до нашої Евелінки коханнячко завітало. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️
Настя, Дякую❤️
Ой, до когось постукала в двері закоханість ❤️
А Сава не міг не підкорити дитячі дівчачі серця, тому що він і справді "нічогенький", а ще й точно щирий і справжній поруч з дівчатками ❤️
Дуже щемливі розмови, Сава завойовує всіх навколо) Крім Ігоря))))
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Дякую❤️ Це точно;)
Ну звичайно ж він підкорювач сердець, дівчата штабелями вкладаються від убійного шарму Сави)) і його щирість, чудово приправлена порадою жити від хворої дівчинки, пробиває і її міцну броню♥️
Marina Marina, Важко буде їй противитися почуттями до нього, коли він щирий)
Такий теплий розділ)) дівчата неймовірні і Ева вже сама не розуміючи починає щось відчувати)
Людмила Дубянська, Дякую❤️
То закоханість, Евеліночко, з усіма буває))).❤️❤️❤️
Олена, З нею вперше;)
Спокійно Ево, ти не вмираєш, це просто тобі хтось дуже подобається, хтось з ким ти навіть одружена))
Taylor Ran, Для неї це вперше так)
дякую
Катря, ❤️☺️
Ой, Вогнику, мабуть, було дууууже спекотно від фантазій чоловічка))
Як Ева не провокувала Саву, а сама попалась на гачок власної ж гри)
Уууух, оце так слова спекотні, а що ж буде, коли вони від слів до дій перейдуть?! В петнхаусі точно буде гаряченько)
Дуже дякую за проду ❤️
Торі Шей, Ааа, як я могла забути, що вона ж зробила там ексклюзивний дизайнерський "розтрощ")))))
Мене аж затемпературило від його "скромних" фантазій))
Її реакція і справді показує, що в її житті із задоволенням в стосунках проблеми( ще один пункт до психолога?
Marina Marina, Там ціла книга може бути з тих пунктиків(
Хех, фантазіями Сава поділився, тепер можна і до дітей з'їздити)
Taylor Ran, Треба ж щось роботи, щоб ці фантазії колись були реальними)
Оууу май, які ж гарячі бажання у Сави. Дуже цікаво, чи пролітали такі ж думки у Еви?) Бажання чоловіка поїхати з дівчиною таке миле. Я вже в передчутті розділу, де Сава буде з дітьми. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️
Настя, Дякую❤️ Поки що не такі ж думки, але вона в кроці від цього)
Здається вперше мозок завис не в Сави, а навпаки в Еви)))) думаю після таких фантазій вона сама вже не зможе не думати про це)
Людмила Дубянська, Точно навпаки;)
дуже гарно
Катря, Дякую❤️
В цьому (не) справжньому шлюбі вони обоє отримують вже набагато більше одне від одного, ніж коли-небудь від когось іншого в своєму житті. Тільки ще не до кінця це розуміють і, тим паче, не приймають це поки як факт.❤️❤️❤️
Олена, Евеліна точно отримає від Сави набагато більше, ніж від кого-небудь…
Сава таке сонечко. Як же він ретельно підбирав каблучку. Ну такий вже класний. Жека і його поради безцінні.
Так цікаво, якою буде реакція Еви на прикрасу. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️
Настя, Дякую❤️
Дякую)
Тетяна, ❤️
Мені подобається Жека) поради такі доречні)) кастет правда небезпечно дарувати з огляду на близькість проживання і темперамент))
Сава вирішив таки докопатися до ядра, це його дуже турбує.
Тепер чекаємо реакцію на вибір символу пари
Marina Marina, Це точно))
Усьо, Саво, твій Вогник тебе заманив в свої теплі обійми - тепер вже ні інші "мадами" не цікавлять, ні навіть думки не виблискують про якусь іншу жінку. Його пантера в його домі - і це ідеал ❤️
Поради Жені у виборі обручки саме для Еви - топчик, і не посперечаєшся)))
Але зрозуміти цей відсторонений погляд, холод з душі - для Сави це тепер пріорітет номер один! Я сподіваюся, що він "доб'ється" істини і потроху буде виводити Евеліну з тієї внутрішньої пустоти, що поглинула її...
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Дякую❤️ Вогник з першого погляду його заманила)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати