72 081
“ГРІШНИКИ”
Анотація до книги "(не)справжня дружина грішника"
Я не планував викрадати жінку просто з весілля її колишнього. Чесно. Але мій внутрішній хижак ухвалив рішення за частку секунди: забрати.
Вона не боїться ні чорта, ні мене, і свято впевнена, що я її відпущу. Наївна. Мої пальці — найспритніші в цій країні. І річ не лише в пальцях. Бо тепер вона… офіційно моя дружина.
Залишилася лише одна дрібниця — повідомити їй про цей приємний сюрприз. Але хто з нас здивується більше, коли я нарешті дізнаюся, кого саме так необачно втягнув у своє життя? Адже таємниця моєї новоспеченої дружини приховує таку руйнівну силу, що наш спонтанний союз дуже швидко перетвориться на найвишуканішу муку, яка змусить навіть мого внутрішнього хижака скавучати від безвиході.
Вона не боїться ні чорта, ні мене, і свято впевнена, що я її відпущу. Наївна. Мої пальці — найспритніші в цій країні. І річ не лише в пальцях. Бо тепер вона… офіційно моя дружина.
Залишилася лише одна дрібниця — повідомити їй про цей приємний сюрприз. Але хто з нас здивується більше, коли я нарешті дізнаюся, кого саме так необачно втягнув у своє життя? Адже таємниця моєї новоспеченої дружини приховує таку руйнівну силу, що наш спонтанний союз дуже швидко перетвориться на найвишуканішу муку, яка змусить навіть мого внутрішнього хижака скавучати від безвиході.
владний геройпротистояння характеріввимушений шлюб
Зміст книги: 49 глав
Останнє оновлення: сьогодні
355 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю у новинці! Буду щиро вдячна, якщо додасте книгу до своєї бібліотеки, підтримаєте вподобайкою та поділитеся враженнями в коментарях — це дуже надихає мене оновлювати історію частіше ❤️ Також запрошую до мого Telegram, де є візуалізація та сповіщую про вихід розділів: https://t.me/+3RYYpi6QtcdiNTFi
Чи розкаже Ева, що зустрічала його сестру?
Чи наважиться зараз Евеліна розповісти Саві про ці свої спогади? Можливо, він зараз їй щось розповість про свою родину.
Світ тісний (((( А з таких різних моментів і складається життя…
Що ж сталося із його сестрами .....
Ого... Навіть слів немає... Виходить вже тоді доля намагалася звести Евеліну з сім'єю Сави, так би мовити ввести її в його світ...
Ох нічого собі привіт з минулого! Тільки ви так вмієте!
Дорвався до своєї солодкої, к.. упс, не можна говорити якої, дружини))
Це б її більше налякало чи вона просто б не повірила в саму можливість з боку Сави?
Marina Marina, Налякало б(
Ну і вогняний розділ)) Ева там напевно в шоці від його апетитів))
Людмила Дубянська, Ну для неї це точно незвично))
Хех, не чоловік, а справжній звір, якому одного кола мало))
Taylor Ran, Хижак прокинувся))
Звір нарешті отримав бажане і його тепер не зупинити, а тому марафон розпочався!)
Повний кайф і задоволення для обох! Запалює Сава свою дружиноньку, а ті важливі слова вже так і рвуться назовні ❤️
З ним комфортно, безпечно та шалено, і, я думаю, скоро Вогник вже сама буде задумуватися над зізнаннями!
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Дякую❤️ Ну до Еви це дійде не так скоро)
Сава колись все ж таки не втримає ці слова у собі, бо він так дійсно відчуває. Але, можливо, дійсно краще поки не озвучувати це, бо Ева тільки почала йому довіряти. І таке сильне зізнання від Сави може її налякати. Неймовірний розділ, стільки пристрасті між ними. Сава поступово привчає Еву до того, що він завжди поруч і саме з ним їй класно і затишно.❤️❤️❤️
Олена, Згодна з вами ❤️
Ідеальна нерухомість! ))))) Це шедевр )))))
Нія Росі, Він би жив завжди в такій нерухомості, якби міг))
Дійсно у того збоченця не всі при собі стали таке розповідати чоловіку про кохану і розраховувати на подяку. Впринципі Сава йому і дякує, що не подобається - не зрозуміло. Може у Сави таке бачення подяки, яка прямо відповідає тому, за що треба дякувати. Прикро, що такі покидьки існують і дійсно ламають психіку дітей, а Сава не на кожного знаходиться.
Олена, Саме так, Сава подякував рівно так, як подібні персонажі на те заслуговують!
Ооох, це й справді безкінечно справедливо, правильно, моторошно, і з відчуттям особливого кайфу, що зло завжди має бути наказано!
Я ще з часів Гордія відчуваю якусь дику насолоду, коли відплата заслужено знаходить кривдника.
Мороз по шкірі, але і Вогник відчувала далеко не задоволення, а тому, ну ніхто ж не відміняв око за око) Артура знайшла помста і провидіння, а і цьому житті за все треба платити...
У Сави стоїть перед очима Евеліна, а тому маємо те, що маємо. Заслужено)
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Дякую❤️ Сава як й Гордій жорстоко катують лише тих, хто цього справді заслуговує)
я обожнюю цю книжку майже так сильно як Харків, це настільки неприємно і моторошно що аж добре (конкретно ті розділи де є садизм), дякую авторці за те що я майже в кінці кожного дня відчуваю цей неймовірний спектр емоцій, це unbelievable
Yelyzaveta Pavlyk, Дякую☺️❤️ неймовірно рада, що книга викликає такі емоції:)
Як приємно читати про згадки найкращого міста, а є ще книги де події розвиваються в Харкові?
Дарина Ерёмина, Поки що це єдина, але після цієї може бути ще одна про інших героїв)
Ох, Сава увійшов у кураж, і тепер помститься за свого Вогника повністю!
Taylor Ran, Так, Сава значно оскаженів
Розділ точно не для слабкодухих!
Не шкода, але читати було трохи лячно
Marina Marina, Такий уж мафіозний світ…
Ех, шампанське і справді шкода(
А Артура ні, зовсім!
Marina Marina, То на щастя розбилося)
Не побачила, що книжка в процесі написання ?Прочитала всі глави, як жить не знаючи , що буде далі ? ?
Yuliia Ivanova, І кінець ще не скоро, бо ще багато чого буде в майбутньому)
це дуже мила глава
Катря, Дякую:)
Сава розтопить лід свого вогника )))
Нія Росі, Запалають разом)
Ух, які ж вони один для одного ідеальні. Тут не просто пазлик склався, а єдність на клітинному рівні.
Сава дуже тонко відчуває Вогника, а вона - відчуваючи його спокій, стає з ним відкритішою, кожного разу все більше і більше.
Такі глибокі і щирі розмови якраз і поєднують їх більше за угоди, за свідоцтво про шлюб.
Не спинюся захоплюватися їхньою бомбезною хімією! Крок за кроком, розмовами, дотиками, підтримкою, жартами, діями - Сава достукається.
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Дякую ❤️ Вони справді ідеально підходять одне до одного)
Слава просто вогонь! Скільки любові, ніжності та турботи в нього до свого Вогника) вона справді це вистраждала, такий дарунок долі))
Тетяна, Він такий;) ❤️
Непомітно вони нарешті стали справжньою родиною, де питають про важливі речі і уважно слухають відповіді, де не байдуже одне на одного і хочеться зігріти теплом та захистити.❤️❤️❤️
Олена, (не)справжній шлюб стає цілком справжнім))
Офіційно заявляю, що Грінь тепер мій улюблений грішник) я думала, що Соломон в моєму рейтингу не переплюне ніхто, але Сава зміг) наскільки він ніжний з Евою
Людмила Дубянська, З такими чоловіками дуже легко втратити голову))❤️
Перший пішов, другий на підході, Сава доволі швидко просувається в покаранні її кривдників! Татко на десерт, мабуть, буде і просто з ним точно не вийде(
Marina Marina, Так, це буде далеко не легко(
Вони говорять, він питає, бо його це справді хвилює, а вона нарешті відповідає, щиро! Їхня взаємодія просто безцінна ❤️
Marina Marina, Це справді безцінно ❤️
Коментар видалено
коли нова глава? Дуже але хочеться прочитати
А скільки ще буде тих прихованих травм та проблем….
Нія Росі, Бо нічого не відбувалося в її житті без наслідків(
Ева боїться стати поганою мамою, Славі треба буде і з цим працювати. Скільки ж в Еви психологічних травм, після такого дитинства нема чому дивуватися
Тетяна, Так, на жаль, це ті травми, яких не позбудешся повністю(
Шалено і дуже-дуже бомбезно! Та й справді, яка різниця де, якщо для кайфу ані локація, ані антураж навколо не важливі! На надриві, на емоціях, на пристрасті - смачно!
На жаль, дитячі злами Евеліни не можуть припинити існувати, і не можуть так швидко відпустити її зі своїх лап, а тому у Сави є ще один рубіж перепон, який потрібно пройти!
Але я в ньому не маю сумнівів, він настільки емоційно зрілий і глибокий, настільки сильно відчуває свою залежність Вогником, і настільки міцно має переконання щодо спільного майбутнього, а тому - він обов'язково дістанеться і до цього закуточка її душі, зціливши ❤️
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Дякую❤️ Від минулого не можна втекти за один день, навіть якщо поруч є людина, яка готова заради тебе перевернути світ. Але Сава впертий до безумства, а ще він із тих людей, які не відступають)
Сава правий, тепер у нього ще одна задача - переконати Евеліну, що генетика - то, звісно, річ важлива, але не завжди має вирішальну роль. Вогник зовсім не така, як її батьки, це вже видно по її відношенню до людей і тварин. Віримо в Саву і його талант переконання. І те, що Ева вже в дуже багатьох речах довіряє йому свідчить про те, що цей талант у Сави таки є.❤️❤️❤️
Олена, Довіра між ними справді вже величезна)❤️
Думаю, що Евеліна на підсвідомому рівні боїться бути такою матірʼю як були її батьки, тому і така категоричність в цьому плані, сподіваюсь наш Сава прожене всіх демонів з її голови і життя
Людмила Дубянська, Будемо сподіватися)
Можливо він зможе змінити і її відношення до дітей. Скоріш за все через її , недобатьків, вона і не хоче дітей
Леся, Можливо, колись змінить...
Ой-ой-ой, ось і тема на подумати після такої пристрасті...
Taylor Ran, Подумати є над чим...
Я думала в Сави поплавиться мозок від дозволу, від її задоволення, і похвали його гідній гідності))
Ева зрозуміла, що його секспогроза їй до вподоби і треба перестрахуватися?
Marina Marina, Вона злякалася(
Хех, ну з жанром кіно визначились, тепер час до дій))
Taylor Ran, Ага))
За помахом чарівної палички (точніше, язика чоловіченька, аххах) локомотив під назвою "пристрасть Евеліни" несеться на шаленій швидкості до отримання задоволення будь-де, аби пошвидше, і аби зі своїм владним мотиватором змін)
Розпалив Сава свого Вогника)
Ох, як же мені подобається, що Ева щаслива і світиться! Сава вдихає в неї життя ❤️
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Дякую❤️ Вдихає:)
Вогник одним словом
Катря, ;)
Вогник дійсно запалює).❤️ Ох, Саво, розбурхав в Евеліні ту пристрасть, про яку вона навіть не підозрювала.❤️❤️❤️
Олена, Це так))
Я закохана в їх сарказм, взаємодію і цю шалену хімію) дуже подобається, що Ева почала відкриватись)
Людмила Дубянська, Вона старається відкриватися)
Недарма Сава її вогником зове ))) Запальна жінка )))
Нія Росі, Така вона))
Мені за сьогоднішній день вже вдруге паморочиться в голові від чужого цілунку)
Евеліна піднімає планку і готова до більшого, як же я за них рада)❤️❤️❤️
І тут абсолютно пофіг на місце, головне- її ініціатива!
Marina Marina, Вогник вирішила підпалити))
Грінь точно кайфував від процесу, від її реакції на нього, навіть від її переляку від задоволення( це точно в планах виправити найближчим часом)
Може вона і вогник, але він точно стане її паливом)
Торі Шей, 100%
Це вже його мета на найближче майбутнє!
Пані авторко, де взяли такого чоловіка, як Сава. Ну який ж він неймовірний. Я ще не відійшла від його шедевровчинків з матірʼю Еви, а тут вже нова порція дахозносної насолоди для дівчини. Ну який чоловік! Я так кайфую від цієї історії. Ну така вона вже класна. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️
Настя, Дякую❤️ Я неймовірно рада, що його вчинки та турбота про Евеліну так відгукуються у вашому серденьку. Він у нас чоловік дії, і для свого Вогника готовий рознести весь світ))
Це вже моя третя придбана книга ваша. Всього в букнеті я купила три книги) На стільки захоплюють ваші історії, що неможливо втриматися і дізнатися продовження ☺️ Як мені подобаються ці герої, це просто підпал❤️Вони такі палкі, харизматичні, їх перепалки словесні - це дійсно окремий вид мистецтва, як вони одного підколюють змушує мене сміятися☺️ З нетерпінням чекаю продовження, але вже хочеться вам подякувати за цю неймовірну історію і неймовірно круту пару ❤️
Aliona, Щиро дякую!!) Неймовірно приємно це читати☺️ Я не менш люблю їх перепалки, і рада, що вони приходять до душі))
Ооооо, то таке пробудження...збуджує)))
Дружинонька лишилась задоволена і розгублена своєю стовідсотковою віддачею і реакцією)
Але найголовніше - це у обох бажання повтору і освоєння нових горизонтів!
Евеліна така кумедна, коли збентежена))
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Дякую❤️ Для неї це не властиво бути збентеженою))
Божечки, як же добре, що це всього навсього Сава захотів зробити приємне дружині, а не якийсь черговий кошмар
Taylor Ran, Добре)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати