72 081
“ГРІШНИКИ”
Анотація до книги "(не)справжня дружина грішника"
Я не планував викрадати жінку просто з весілля її колишнього. Чесно. Але мій внутрішній хижак ухвалив рішення за частку секунди: забрати.
Вона не боїться ні чорта, ні мене, і свято впевнена, що я її відпущу. Наївна. Мої пальці — найспритніші в цій країні. І річ не лише в пальцях. Бо тепер вона… офіційно моя дружина.
Залишилася лише одна дрібниця — повідомити їй про цей приємний сюрприз. Але хто з нас здивується більше, коли я нарешті дізнаюся, кого саме так необачно втягнув у своє життя? Адже таємниця моєї новоспеченої дружини приховує таку руйнівну силу, що наш спонтанний союз дуже швидко перетвориться на найвишуканішу муку, яка змусить навіть мого внутрішнього хижака скавучати від безвиході.
Вона не боїться ні чорта, ні мене, і свято впевнена, що я її відпущу. Наївна. Мої пальці — найспритніші в цій країні. І річ не лише в пальцях. Бо тепер вона… офіційно моя дружина.
Залишилася лише одна дрібниця — повідомити їй про цей приємний сюрприз. Але хто з нас здивується більше, коли я нарешті дізнаюся, кого саме так необачно втягнув у своє життя? Адже таємниця моєї новоспеченої дружини приховує таку руйнівну силу, що наш спонтанний союз дуже швидко перетвориться на найвишуканішу муку, яка змусить навіть мого внутрішнього хижака скавучати від безвиході.
владний геройпротистояння характеріввимушений шлюб
Зміст книги: 49 глав
Останнє оновлення: сьогодні
355 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю у новинці! Буду щиро вдячна, якщо додасте книгу до своєї бібліотеки, підтримаєте вподобайкою та поділитеся враженнями в коментарях — це дуже надихає мене оновлювати історію частіше ❤️ Також запрошую до мого Telegram, де є візуалізація та сповіщую про вихід розділів: https://t.me/+3RYYpi6QtcdiNTFi
Що тут скажеш, чоловік пообіцяв і зробив. Евеліна дійсно якісний "сервіс"))). І тепер, як порядна клієнтка, хоче повернутись із новим замовлення знову.❤️❤️❤️
Олена, З доповненим замовленням))
Ой, як же влучно для Регіни Вогник вигадала "відплату". Це, звісно, крапля в морі після дитинства Евеліни, але це найкраще завершення життя монстра на планеті.
А Сава крошить всі кордони холоду і броні Еви своєю турботою, яка в потрібний час, в потрібному місці, в потрібному обсязі, ідеальні пазлики з безліччю шрамів, але якщо вже зійшлося, то це буде назавжди ❤️
Тільки з ним Евеліна відчуває комфорт, навіть в колючках і шпильках) До речі, вони - просто вищий пілотаж!)
Йой, що ж пробудило Вогник?..
Дуже дякую за проди ❤️
Sana Boboho, Дякую❤️ Насправді її пробудило щось дуже добре))
Божечки, що ж там знову сталось? Вже навіть поспати нормально не можуть(...
Taylor Ran, Все добре, і навіть більше)
Який Сава турботливий і чуйний до Евеліни.❤️ Вона, звісно, все ще чинить йому опір, але відчувається, що це вже більше для годиться, ніж насправді.
Олена, Так, опір вже для виду)❤️
Їхні перепалки – окремий вид мистецтва! А сцена в душі – дуже зворушлива. Дуже подобається як Евеліна поступово йому відкривається. З нетерпіням чекаю продовження)
Яна Львовська, Дякую❤️ Я теж обожнюю їх перепалки) З Савою Евеліні важко залишатися байдужою
Сава не припиняє мене дивувати! Але втомився трохи переживати за неї десь, поруч якось надійніше) і в деяких речах він знає її вже краще за неї саму)
Marina Marina, Він точно розуміє її:)
Йоханий Бабай, навіть якби він навмисно шукав собі жінку, він би точно не зміг отримати 10/10, а тут 100/10, вона не просто межа його мрій, вона безмежна можливість для його вічної закоханості!
Торі Шей, Згода, переконали, вона також щасливиця, але вона точно заслужила!
Ну вони просто таки створені одне для одного! Найідеальніше комбо!
Taylor Ran, Саме так)
Сава переживав, що Евеліну злякає його темний бік. Здається, радше варто перейматись за темний бік Сави, що дивлячись на фантазію Евеліни він може визнати свою профнепридатність.❤️
Олена, Так, він більше переживав)
Ох, це жорстоко але так гарно звучить) сподіваюсь вони виконають усі побажання Еви) наступним чекати старого хряка?)
Людмила Дубянська, Так, він на черзі)
Ну що ж, Регіночка була першою, але не останньою, передаємо естафету наступному, Савочка зараз з усіма все вирішить)
Taylor Ran, Регіна відкрила сезон роздачі заслужених наслідків)
Весь лоск, шик, зухвальства розчинилися вмить від усвідомлення миті розплати за "материнство"! Ева за свої ходіння по муках, вигаданим матусею, має тепер змогу полювати з найкращим мисливцем, мотив якого- любов і помста!
Marina Marina, Усе, що Регіна будувала роками розсипалося в одну мить)
Я сподіваюсь, що Ева отримаю свій душевний спокій та рівновагу…
Нія Росі, Отримає)
Я отримую справжнє задоволення від правосуддя Сави! Недожінка, недомати, недолюдина. Навіть краплини співчуття не викликає.
Але ж яка вона хвора і отруйна, навіть в такій ситуації боляче "ріже" доньку спогадами...
Тепер у Евеліни є Сава, свою дівчинку він огорне турботою і розумінням, і за кожну її сльозу помститься.
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Дякую❤️
Боже мій в якому пеклі жила дитина, це просто жах
Тетяна, Це точно(
Офіційно це найкращий роман зі серії ❤️просто вав?
Христина Деревецька, Щиро дякую❤️
Щиро дякую за розділ. Це ВАУ! Вони двоє це просто вибух. Дуже подобається як Сава захищає Еву і вона поступово починає йому довіряти. Буду чекати продовження!
Яна Львовська, Дуже дякую❤️ Так, і нарешті вона може комусь довіритися)
Як же Сава вміє защихати свого Вогника і розуміти, що їй потрібно, щоб позбутись своїх тригерів. Ще пару сеансів психотерапії і Евеліні не буде потрібен ніякий алкоголь, бо спокій їй буде гарантовано і забезпечено.
Олена, Сава, звісно, має дуже своєрідні методи «психотерапії»))
Воу, мені неймовірно подобається ця "жилка" безмежної справедливості у Саві! Він підготував на срібному підносі бумеранг для "тещі", і тільки за одним жестом свого Вогника готовий запустити машину відплати за все її "добро"!
Ох, я дуже сподіваюся, що Регіні дістанеться по-повній, ще й так "смачно", як вміє тільки Сава!
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Дякую❤️ Вона отримає те, що заслуговує)
Нічого собі!!) приємно здивував) щож тепер ця мати скаже
Тетяна, Навіть якщо щось й скаже, її думка вже не врахується)
Шановна, для Вас найкращим вибором буде самій скакнути в той басейн і бажано з чимось тяжким у кишенях, бо якщо це зробить Сава, то буде ой як не солодко, але до біса справедливо!
Taylor Ran, Так))
Ну що за неймовірний чоловік. Я в захваті. Такий план помсти спланував. Дуже сподіваюсь, що Евеліна вибере найжорстокіший, бо на менше ця недоматір не заслуговує. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️
Настя, Дякую❤️ Це точно)
Оце так прийом. Ну не чоловік, а мрія! Дуже хочеться прочитати що ж буде далі)
Яна Львовська, І не кажіть))
Нарешті є хтось поруч, кому важлива саме вона, її страхи, образи, біль і він, як може, хоче їй догодити і порадувати) так, гра звучить по-маньяцьки)) але і перед нами мамаша- чудовисько!
Marina Marina, Клин клином)
Сава для Еви просто сто із десяти!!! Тепер може вона остаточно зрозуміє, що той шлюб виграш в лотерею в боротьбі з її кривдниками.
Олена, Він нарешті зробить те, що вже повинно давно було статися)
Я сподіваюсь, що Сава готовий надати першу медичну допомогу Еві, коли вона почне знов в паніку впадати… Хоча вірю, що він цього просто не допустить….
Нія Росі, Не допустить)
нащо він притягнув її маму?
Катря, Щоб та отримала те, що заслуговує)
Сава все більше і більше завойовує зламане серденько Еви, і хоч до зцілення ще далеко, але завдяки його простій турботі та глибокому розумінню процес вже запущено ❤️
І той факт, що Евеліна все ж озвучила чоловіченьку своє прохання задоволення, вже потроху натягує між ними ниточку довіри.
Ох, я так хочу, щоб Артур отримав по-повній! Як і "маман"... Прямо схрещую пальчики, щоб кошмарне перше враження Вогника від сюрпризу перетворилося на перемогу справедливості.
Дуже дякую за проди ❤️
Sana Boboho, Дякую❤️ Вона потроху починає вірити йому)
Ого, вирішив подивитися як поведе себе мама? Не думаю, що Сава хоче завдати болю Еві
Тетяна, Звісно, не хоче)
Твою ж наліво... Хоч би у Сави був нормальний план з приводу цієї "мами"
Taylor Ran, У нього є план)
А от стосовно хробака Ігора, я думаю, дівчата, як дізнаються, темну йому самі влаштують))
Marina Marina, Мабуть)
Вона? Її жах і прокляття- сюрприз? Що Сава задумав?
Marina Marina, Сюрприз-сюрприз...
Навіть уявити важко що ж задумав Сава, але інтуїція підказує, що у нього доволі широкий життєвий досвід і шикарна фантазія. І фраза "мочити когось" в цьому випадку може бути використана і в прямому, і в переносному сенсі.
Олена, Так, думаю, що в прямому теж таки буде)
Оце так поворот. Сподіваюся Сава влаштує тій мамаші "незабутній" вечір, що вона ходитиме й обертатиметься. Чекаю продовження)
Яна Львовська, Нуу... чи ходитиме це під запитанням)
Опа, о це так сюрприз, що Сава задумав? Дає Еві можливість самій поквитатися чи що?
Людмила Дубянська, Дає можливість)
Сава неймовірний. Такий крутий чоловік. Нарешті, він визнав свої почуття до Еви. Дуже чекаю, коли він продовжить незакінчену справу вдома.
Як же хочеться, щоб цього Артура чим по швидше прибрали. Він такий противний. Вміє ж зіпсувати все. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️
Настя, Дякую❤️ Це було неминуче для Сави)
Артур дуже дратує. Він має дістати по заслугам!
Катря, Скоро вже дістане)
Треба прибити того Артура і пошвидше!!
Taylor Ran, Треба)
Та капееееець, такий момент! Артур просто пришвидшив собі вирок! Власноруч!
Про Савиного монстрика було круто❤️
Чекаю вдома, спроба номер 2) вдала)
Marina Marina, Вже скоро поплатиться за все Артур)
Боже, який він противний, цей Артур
Тетяна, Це точно(
Евеліна відчуває і вже не раз переконалась, що Сава завжди турбується про неї, які б обставини не були. І скільки б не було в його житті темряви, навіть в найтемніших моментах Сава знаходить світло і дарує його своєму Вогнику. ❤️❤️❤️
Олена, Дуже точно підмічено ❤️
Саво, нумо, допоможи дружині впоратись з цим завданням, ти маєш високі шанси на перемогу над її демонами і минулим
Taylor Ran, Має такі шанси))
Слава Україні))) ой не можу з них, це дуже смішно)) сподіваюсь, що «все» в Еви вийде))
Людмила Дубянська, Викручувалася як могла))
Смілива дівчинка Евеліна наважилась подивитись в очі своєму страху і попросити допомоги. Це для неї надрівень довіри до Слави. У нього мабуть зараз просто світ перевернувся з ніг на голову, а потім назад. Він відчуває, що готовий на все заради неї і навіть більше, що б сам собі не казав. ❤️❤️❤️
Олена, Евеліна в багатьох речах смілива)
Крига на її серці поруч з ним скресла і тіло згадало, як має функціонувати, бажати і нарешті захотіло) вау, Савин хижак кайфує, але він ніколи цього не скаже, за нього все зробить тіло)
Marina Marina, Як від таких слів хижак може не кайфувати))
Сказати, що він в шоці, це нічого не сказати, він не знає, що чекати від неї наступної миті, зухвальства, гидких подробиць про дитинство, підколів чи творчого епатажу)
Але момент в ліжку, ще бест)))
Не винна вона, що природа перестаралася)
Marina Marina, Така вона чарівна, що зробиш))
Просто аплодую Саві. Він розумний, і все і так зрозумів, то може тепер вирішить,як де йому підступитися до свого Вогника.
Олечка Ревуцкая, Він справді розумний)
Неймовірна глава,я вже чекаю моменту з детальним описом наступної зустрічі з цим старим пацюком! Евеліна потрохи починає розслаблятися поряд з Савою
Людмила Дубянська, Дякую) треба дочекатися трохи)
Божечки, які ж вони неймовірні!!! Такі милі і ці їх підколки, це щось))
Taylor Ran, Дякую) вони такі:)
дуже мила глава
Катря, Дякую❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати