Любов потрібно заслужити
32 455
Букнет Фентезі Любов потрібно заслужити

Любов потрібно заслужити

Radianta
Radianta · автор
Повний текст · 547 стор.
193
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 98
Любов потрібно заслужити
№ 1
Любов потрібно заслужити
Валентина потрібно заслужити
№ 2
Валентина потрібно заслужити
“Любов потрібно ...”
Анотація до книги "Любов потрібно заслужити"
Ерлайн, здавалося б, ельфійка без ніяких магічних здібностей. Життя її нічим не виділялося, поки одного дня по неї не прийшли повстанці з нібито чужого королівства й не захотіли завербувати до себе. А все тому, що вона повинна відіграти головну роль у задумі їхнього генерала, і говорити більше про це дівчині не поспішають. І зовсім Ерлайн насправді не без магії… Тим часом капітан найголовнішого з повстанських загонів не планує давати їй, як новенькій, якихось привілей. Проте чи довго він не буде переходити межу сухих військових стосунків? Та й що від нашої героїні хоче генерал і чому вона, все-таки, потрібна їм? Ох, що лише не трапиться з Ерлайн на її шляху до пізнання своєї долі! Впевнена – вам буде цікаво почитати її розповідь.
Зміст книги: 35 глав
Пролог
Розділ 1. Втеча або "Закохана Парочка"
Розділ 2. Може, Забагато Нових Знайомств або Хто Такі "Полум'я Правосуддя"?
Розділ 3. Злодій і Пригода або "Мала"?!
Розділ 4. Поїздка до Столиці або Магічні Артефакти
Розділ 5. Випадок у Бібліотеці або Про Особисте Життя Капітана
Розділ 6. Новий Дар або Дивна Поведінка...
Розділ 7. Екскурсія "Мудрим" або Багатий Готель?
Розділ 8. Броз і Актеон або Ніким Не Передбачена Зустріч
Розділ 9. Знайомство з Генералом або Нове Завдання
Розділ 10. Невідомий із "Полум'яними" Очима або Образ Більше Немає
Розділ 11. "Чому ж Я Так Розм'якла?.." або Майбутні Особливі Тренування
Розділ 12. В Гостях у Знахарки або Перший Приступ
Розділ 13. Святковий Фестиваль або Новий Артефакт
Розділ 14. Сердечні Справи Броза або Зустріч У Королівському Саду
Розділ 15. Самотні Піддані Короля або Розмова Закоханих
Розділ 16. Правда, В Яку Всім Складно Повірити або Як Омід Охороняв Демонесу
Розділ 17. Зустріч, Про Яку Дівчинка Забула або Майбутня Місія В Безодні
Розділ 18. Про Що Краще Не Питати В Капітана або Звільнення Щирих Почуттів Уночі
Розділ 19. Хамське Ставлення або Про Невдалі Жарти
Розділ 20. Повстанський Зрадник або Звикнути До Цього Буде Складно
Розділ 21. Як Я Себе Називала Дурепою або Неочікуваний Подарунок Генерала
Розділ 22. Про Екснаставника Капітана або Моя Обіцянка на Світанку
Розділ 23. Плем'я Дореан і Флоґа або Нагле Махлювання Під Час Перегонів
Розділ 24. Велич Містріодіса або Сумна Історія На Ніч
Розділ 25. Розмова з Мелейною або Ціна Мовчання
Розділ 26. Нова Незвичайна Подруга або Таки Знайшли
Розділ 27. Хороший Відпочинок або Довгождана Розмова Рідних
Розділ 28. Операція "Порятунок" або Правда Про Те, Ким Він Був
Розділ 29. Неоціненна Допомога або "Пф-ф, та він просто дивак якийсь." – подумала вона тоді
Розділ 30. Так Хотіли Боги або Він Все-таки Впустив Її у Своє Серце
Розділ 31. День Народження або Останній Артефакт
Розділ 32. Вирішальне Завдання або Сльози Були Даремними
Епілог
Післямова

98 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Андрій Литвинов
10.04.2023, 20:24:29

Ця ж сторінка «Шпотикалася, падала, вставала, і знову бігла. Лука і стріл поруч не було, тому озиратися й перевіряти чи сильно я відірвалася від нападника, було надто страшно » Що таке «шпотикалася»?? «що таке лука і стріл поруч не було..» лука і стріли , що повинні поряд летіти із ельфами, на одному рівні?? «Чи сильно я відірвалася…» Ні не сильно, бо текст потрібно здавати на вичитування професійним коректорам та редакторам.

Показати 2 відповіді
Radianta
11.04.2023, 15:26:47

Radianta, Стосовно анотації, то згодна з вашим зауваженням, я ніколи не вміла файно писати анотації (⁠ ⁠;⁠∀⁠;⁠) треба більше практикуватися... Але я взагалі мала в заготовках змінену анотацію, тож теба її сюди залити...
І ще - я завжди використовувала слово "повстанці", бо це про людей (якщо їх усіх можна так узагальнити), які, відповідно, "повстали" проти влади(⁠•⁠ ⁠▽⁠ ⁠•⁠;⁠) і так, в українській мові є слово "угнітати", синонім до "пригноблювати" :)
А взагалі – я сама зараз бачу стільки всяких фейлів у цій книзі (вона ж моя перша, нічого дивного в цьому нема), що за голову хапаюся хD знаю, що дуже багато чого треба редагувати і по-маленьку це роблю, просто поки що не заливаю сюди відредаговане. Тож майте на увазі, що я в курсі про більшість всяких помилок, про які ви сказали, все маю виправляти, просто не завжди вдається себе змусити (⁠-⁠_⁠-⁠;⁠)
В будь-якому випадку дякую вам за фідбек!✨

avatar
Андрій Литвинов
10.04.2023, 20:23:59

Розд. 1 с.1 «Коли тобі буде двадцять… одного дня, не забудь довіритися хлопцю, який прийде до тебе…» Я точно читаю про ельфів?? Для ельфів 20 років, те саме, що для українця 4 роки!! Ну от Що ви вміли в свої 4 роки – може вже були магістром наук, чи вже були сантехніком-початківцем?? Ельфи живуть в десятки разів довше за людей, бо довго ростуть, у них свої поняття про юність та дорослішання. Та ж сторінка « Мені завжди було дивно з того, коли вони з татом помруть…» ГГ – ельфійка, віддали на виховання до родичів-ельфів, і раптом ті помирають від, від чого помирають ковід19, чума, ішемічний інфаркт міокарда, хвороба Анавуайна?
Та ж сторінка «..Нарешті спіймав. - Блондин був настільки близько, що його гаряче дихання торкалося мого обличчя.». В укр.. мові немає такого питомого слова «блондин». Є питоме слово «білявий»( або ж «білявка» ).

avatar
Андрій Литвинов
10.04.2023, 20:23:21

Нетерплячка це коли стоїш під дверима вбиральні, коли та все зайнято, а ти відчуваєш, що зараз в труси та все інше надзюриш, або навіть відкладеш міну, і при цьому тупцюєш на місці,проклинаючи тих, хто не виходить. Якби було написано « ліронскі повстанці з нетерпінням чекали на здійснення пророцтва, де було сказано про обрану, що порятує від зла» було б більш зрозуміло. 3) Чому повстанці, а не бунтівники, якщо є законний правитель?

avatar
Андрій Литвинов
10.04.2023, 20:22:43

Дочитав до с.4 розд.1 , да лі вже немає сил цим займатися. оце читати..
с.4 розділ 1 «….. виявляться, дренея іноді сама кує там щось, ; їй двадцять два роки і вона любить брати участь у різних бойових турнірах;» автор полюбляє всесвіт Варкрафту.Тому і взяв цю расу.
Пролог:
«Але коли здалося, що Ная виплакала всі сльози,а Арус постарів від туги…» Секундочку це про Ельфів, про вічно молодих на вигляд ельфів?? «постарів від туги»
У тому ж таки розділі «А в Ліроні свободи людей дедалі більше угнітала влада короля і тамтешні повстанці щороку з більшою нетерплячкою чекали на рятівницю з пророцтва».1)Перший раз читаю, щоб було таке слвов в укр.мові «Угнітала». «Угнітала влада короля». Я завжди думав, що «тиранія короля». В Ліроні з кожним роком люди стогнали під тиранією короля» хоча стоп!! До чого тут ельфи? Чи ельфи і люди це одне і те саме у автора? 2) «тамтешні повстанці щороку з більшою нетерплячкою чекали..»

avatar
Андрій Литвинов
10.04.2023, 18:02:29

тип 2. Вічне/дуже довге життя - здатність персонажа не вмирати під дією часу, тому що його тіло завжди знаходиться приблизно в тому самому віці, або ж просто існувати тривалий проміжок часу. Однак подібне безсмертя не дає жодних переваг перед неприродними та надприродними причинами смерті. Мабуть один із класичних прикладів: ельфи із ВС Толкієна, зокрема Галадриель ( прожила більше 6000 років іне плмерла він інсульту чи старості), або ж Елронд -володар Рівенделла ( прожив більше 3000 років і немає згадок, що помер від старості, деменції, інсульту, інфаркту або навіть переохолодження та запалення легень). Що ми маємо в анотації:"Вона вірила, що є звичайною ельфійкою і проживе таке ж звичайне життя.". Тобто ельфи здатні прожити років 100 або 200 і померти,як Тарас Шевченко?

avatar
Андрій Литвинов
10.04.2023, 17:50:01

автор в анотації суперечить не тільки канонам про ельфів, але й відштовхує свою анотацією до прочитання "Вона вірила, що є звичайною ельфійкою і проживе таке ж звичайне життя. Проте одного рокового дня її, всупереч небажанню, завербували до повстанців Лірона – королівства всіх рас. Він – стриманий капітан найголовнішого з їхніх загонів, не давав їй ніяких привілей і не думав, що зможе перейти межу сухих військових стосунків. А Він – загадковий повстанець, який приховує свою зовнішність, адже розшукується королівською гвардією. Не сподівався, що ельфійка так швидко довіриться і покохає його." ВСЕ МОЖНА І НЕ ЧИТАТИ, бо ітак відомо,що буде!!!
Стосовно суперечення канонам. Безсмертя - здібності, що уповільнюють старіння або дозволяють взагалі уникнути смерті. Дуже часто, персонажі, які мають подібні можливості, не обмежуються рамками одного конкретного типу безсмертя, а класифікуються відразу за декількома.

avatar
Муза Фіш
23.03.2022, 22:54:57

без поспіху читаю вашу книгу, але вже дуже подобається. спочатку збентежив звичний сюжет про ельфійку, але перше враження швидко пройшло – сюжет та герої цікаві.
описи раз на раз не співпали: іноді сухі побутові , а іноді дуже гарні епітети та емоційні сцени. ну, в мене так нерівномірно враження склалося, вибачте)) подивимося, що буде далі...))
до того ж дуже гарна обкладинка!))

Показати 2 відповіді
Radianta
09.04.2022, 13:11:33

Radianta, А за обкладинку окреме дякую))) я на дозвіллі роблю їх на замовлення (◕ᴗ◕✿) хоча до власних книг вони завжди виходять не такими шикарними, як до чужих хD але ця справді симпатична, дякую ще раз))) а ще в мене в Пінтересті є дошка, на яку я недавно додала давним-давно вибрані прототипи місць і персонажів із книги)) а ще там є елементи образів деяких героїв і різні версії обкладинок цієї книги, які я могла коли-небудь робити (人 •͈ᴗ•͈) якщо вам буде цікаво, кину посилання ;) ще раз дякую за всі слова і бажаю приємного читання!✨

avatar
Nataliia Studzinska
07.03.2022, 22:05:35

Коли починала читати, була трохи в сумнівах чи сподобається мені книга, але зараз коли я завершила її читання впевнено кажу що книга неймовірно цікава, сповнена пригод, ніжного кохання, щирої дружби, розуміння і щирості.
А це саме те, чого цьому світу зараз ой як невистачає)
Щиро Вам Вдячна за таку неймовірну подорож)))
Натхнення Вам))))

Показати 2 відповіді
Radianta
08.04.2022, 22:09:36

Radianta, І ще раз вам щиро дякую, як ви мені за неймовірну подорож (ви чудесне словосполучення підібрали, щоб описати це!), за такий приємний коментар і всі слова й побажання ✧◝(⁰▿⁰)◜✧ на останок скажу, що поки пам'ять про героїв ще свіжа, запрошую прочитати мою "Валентина потрібно заслужити", бо це такий спешл до "Любові" (навіть назва дещо перегукується)) із деякими її героями, який я написала до дня святого Валентина (人 •͈ᴗ•͈) думаю, вам буде цікаво))) чекатиму на ваш коментар із враженнями і під цим оповіданням (・∀・)
А також у моєї подруги Астерії (можете зайти її на Букнеті за ім'ям Asteriya) є книга "Розмови з героями", там вона брала інтерв'ю у мого Броза після подій у 26-му розділі (. ❛ ᴗ ❛.) якщо вам цікавий цей персонаж, то також обов'язково зайдіть і почитайте, обіцяю, що байдужою не залишитесь (。•̀ᴗ-)✧ ще раз вам за все дякую, Наталочко!❤️

avatar
Тетяна
18.09.2021, 10:55:35

Все ніяк не вистачало часу взятися за книгу і зараз дуже про це шкодую. Книга з перших сторінок засіла в моє серце. Дуже цікава історія і викликала у мене надзвичайно багато емоції. Книга просто прекрасна❤️

Показати 3 відповіді
Radianta
14.11.2021, 01:07:30

Тетяна, Дякую і навзаєм! ✨

Гарний фінал. Дякую за чудову історію!!!

Показати 3 відповіді
Radianta
21.02.2021, 10:30:16

Кристина Асецька, (人 •͈ᴗ•͈)❤️

Одразу зізнаюся - прочитала не всю книгу, але емоції переповнюють мене, тому вирішила поділитися. З перших сторінок ця історія зайняла особливе місце у моєму серці. Персонажі описані дуже добре, і їхні образи одразу виникли у моїй уяві. Мені здалося, що сама потрапила у казкове королівство. З нетерпінням чекаю коли нарешті героїня закохається. Хоч і поки бачу двох потенційних кандидатів на її серце, проте не виключаю появу третього. Автору велике спасибі за цю історію.

Radianta
03.02.2021, 23:31:25

Кристина Асецька, Щиро-щиро вдячна за відгук! o(〃^▽^〃)o Він доволі незвичайний (чомусь мені так здається) :") Дуже тішуся, що моє творіння настільки вас захопило! Для автора таке знати надважливо✨ Також радію, що змогла окунути вас у атмосферу твору і дозволила файно уявити персонажів))) до слова, для деяких геоїв я зробила спеціальні колажі із елементами їхніх образів)) якщо буде цікаво, то заглядайте в один із мої блогів і лишайте свої враження в коментарях)). Впевненна, що вони вам сподобаються!) Можу вас запевнити, що закохається наша Ерлайн доволі швидко і, що найголовніше, сильно і щиро, але все це буде не просто так!) Думаю, що змогла вас заінтригувати, а там і здивувати вийде (*/ω\*). А щодо третього кандидата, то... Натяки на нього справді є, але з ним історія закуртиться трохи по-іншому :)) До речі, сподіваюся, що вам цікаві не лише головні персонажі, а й другорядні, адже їх я плекала так само ✨ Віритиму, що книга не розчарує вас і після закінчення читання ще надовго залишиться в пам'яті приємним спогадом (✿◠‿◠), і як ви мені дякуєте за цю історію, так і я вам вдячна за відгук! ❤❤❤

avatar
Alisa
05.01.2021, 00:14:39

я повернулась на літнет, чи правильніше сказати букнет. Не знаю чи пам'ятаєте Ви мене, довго ж мене не було. Якщо я правильно зрозуміла, книга завершена, потрібно скоріше дочитати. Як прочитаю поділюся своїми емоціями (。・ω・。)ノ♡

Показати 3 відповіді
Radianta
05.01.2021, 21:07:57

Alisa, Звичайно ж, золота моя!))) Я пам'ятаю всіх своїх читачів ♡ ~('▽^人) адже ви всі - те, що мене надихає і підтримує моє бажання до письма ✨✨✨
(До речі, сюжет моєї нової книги вже активно продумується(~ ̄▽ ̄)~)

цікаво, дякую.)

Radianta
06.12.2020, 19:19:49

Марина Вольновська, А я вам красно дякую, що читаєте! (●♡∀♡) ❤️✨❤️

привіт.))) перше про кого я подумала - то "Зена - принцеса воїнів".))) 350 загадок. Капітан загадковий.))

Показати 3 відповіді
Radianta
04.12.2020, 15:01:10

Марина Вольновська, Та нічого))), читайте так, як вам зручно, і коли вам зручно ;)

Чудова книга, прочитала на одному подиху. Дуже хвилювалася за кожного персонажа, рада що все закінчилося чудово)

Radianta
03.12.2020, 21:11:22

Катерина Скрипець (Ketty Lynx), Дуже дякую за щирий відгук))), я рада, що моя історія подарувала ще одному читачеві незабутні емоції! Σ>―(〃°ω°〃)♡→

Додала до бібліотеки, почитаю та поділюся враженнями.)))

Показати 3 відповіді
Radianta
03.12.2020, 13:13:51

Марина Вольновська, (〃^▽^〃) ❤️❤️❤️

avatar
Лілі Віолет
23.09.2020, 06:54:40

Я дуже рада, що Амаліаля і Ерлайн усе добре. Дуже рідко читаю щось у жанрі фентезі, але ця історія була прочитана на одному подиху і думаю, що ще не раз її буду перечитувати. З нетерпінням чекаю нових книг)) Натхнення)) ❤️

Radianta
23.09.2020, 10:41:50

Лілі Віолет, Ух ти! Мою "Любов" так давно ніхто не коментував, тому звістка про цей відгук стала дуже несподіваною і, безумовно, приємною!))) Щиро тішуся, Лілі, що моя книженція так тебе захопила і подарувала чудові й незабутні емоції))) коли читачі кажуть, що ще не раз будуть її перечитувати (а особливо, коли це люди, що рідко такий жанр читають), то це точно означає, що я не дарма так старалася над нею :З❤️. Я дуже рада, що головні герої (і не тільки вони, сподіваюся ;)) тобі полюбилися і що ти, як і я свого часу, тішишся їхньому щастю))❤️. Бажаю навзаєм натхнення і красно дякую за терпіння!))) Обіцяю, що нові книги будуть, хоч і не скоро))))❤️❤️❤️

avatar
Блакитноока
30.07.2020, 17:48:13

Хух, нарешті дочитала! І можу сказати, що це дуже захоплива та цікава історія! Прочитала її на одному подиху! Усі ці персонажі, цей світ - усе таке загадкове та неймовірне! Дякую за таку книгу! Натхнення вам! ❤️

Radianta
30.07.2020, 18:15:20

Блакитноока, А я Вам дуже дякую за щирий відгук і побажання! ✨ Навзаєм! ;) Я неймовірно рада, що викликала у Вас своєю книгою такі чудові почуття!))) Сподіваюся, що мої повстанці і їхні пригоди надовго залишаться у Вашому серці ;"D ❤️

avatar
Анна Авітель
29.07.2020, 11:54:00

Так...Прочитала все! Захоплююча, нестандартна історія. Все ж є моменти, які залишають за собою ряд питань. Наприклад: старійшини, хто вони? Ким були?
Деякі сюжетні повороти дивують, і з великими очима сидиш і читаєш, і хочеш щоб все було добре. Історія чудова, тут і різномаїття рас, персонажів, і за деяких крім Ерлайн переживаєш також. Ледве не плакала від подій з генералом (спойлерити не буду). Чудово! :)

Radianta
29.07.2020, 12:14:07

Анна Авітель, Дякую за такий щирий відгук! :"D ❤️ Знати переживання читачів безцінно для мене (якими б вони не були)! Тішуся, що ти подружилася з усіма моїми героями і по-справжньому співпереживала їм ✨. Сподіваюся, що вони надовго залишаться в твоєму серці і час від часу звеселятимуть його приємними спогадами ;) ❤️. Дякую, що прочитала! Дякую, що не змовчала про свої враження! Та й взагалі – красно дякую за все!)))

О, нова обкладинка:) дуже гарна!)

Radianta
28.07.2020, 00:50:19

Лілія Барковська, Дякую!))) В мене їх багато і люблю час від часу змінювати :D

Можу сказати, що дуже захопливо пишеш! Дуже сподобалося твоє бачення ельфійської краси хлопців:) а також, які імена ти обрала героям! Читаючи твій твір, ніби перебуваю разом з Ерлайн у дивовижному світі фентезі:)

Radianta
26.07.2020, 14:54:00

Лілія Барковська, Щиро вдячна за відгук! ❤️ Дуже приємно читати такі коментарі і знати, що книга настільки сподобалась))) ✨. Я надзвичайно рада, що змогла окунути тебе і дивовижну атмосферу мого чарівного світу і що ти подружилася (сподіваюся) з усіма його жителями, з якими доводилося зустрітися))) ❤️❤️❤️. Дякую, що ти зі мною :З

avatar
Блакитноока
14.07.2020, 10:43:29

Щойно почала читати, і можу сказати, що мені дуже сподобалося. Хоч, я і не любителька різних фентезі, але це чимось затягує:) ❤️

Radianta
14.07.2020, 11:14:30

Блакитноока, Дуже рада знати це!!! Я щиро вірю, що моя книга не розчарує Вас і надалі і що Ви полюбите її героїв так само сильно, як і я ❤️ далі буде тільки цікавіше – я гарантую! :D✨

avatar
IvasykAnatol
09.07.2020, 13:01:48

Цікавий неймінг, чим надихалась, якщо не таємниця?

Показати 5 відповідей
IvasykAnatol
09.07.2020, 16:11:51

Radianta, Навзаєм)

Боже щож ви робите сказати що попали в серце це нічого не сказати я і плакала і сміялася і переживала однозначно книга стала улюбленою і залишиться в сердці назавжди дякую за неї!)))❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Показати 4 відповіді
Radianta
04.07.2020, 22:18:33

Юлианна Богдан- Козловська, Дуже дякую за підтримку і таку файну похвалу моєї сумлінної праці :З ❤️, і гаразд – надалі називатиму Вас просто Юлею ;) ❤️✨

avatar
Валя Катрич
26.06.2020, 12:30:18

Дуже захоплива книга! Така цікава, різкі повороти подій, багато різноманітних персонажів, бої, повстанці, любов, дружба, незвичайні локації! Читала книгу від ранку до пізньої ночі, не могла змусити себе нічого робити чи думати про щось інше, не хвилюючись за героїв. Мені дуже сподобалася книжка( хорошого має бути багато і 550 сторінок це прекрасно), Ви неймовірно талановита.

Показати 3 відповіді
Radianta
26.06.2020, 14:54:17

Radianta, О, а доповнюють піднятий цим коментарем настрій Ваші слова про кількість сторінок! Як же це чудово, коли читача вони не лякають ✧⊂(´・◡・⊂ ), а потім цей же ж читач ще й не посоромиться відгук написати ❤️. Рідко хто мені говорить про талант :З, але я постараюся вірити в себе і ваша підтримка буде мене мотивувати! (Ах так, над різкими поворотами подій мої мізки вперто трудились, тому теж вельми вдячна, що Ви згадали про них❤️✨) Знову ДЯКУЮ за всі хороші слова! Вони неймовірно мене надихнули! Тепер можу з новою силою приступати до технічного редагування книги, яке ще тільки попереду )). Сподіваюся, що Ви залишитеся зі мною й надалі і терпляче чекатимете на новинки :"]

Ви знову змінили обкладинку( ╹▽╹ ) доречі, вона мені подобається ❣️ я вже почала читати, і обіцяю залишити коментар, коли мені уже знайдеться багато чого сказати))) (◍•ᴗ•◍)❤

Показати 4 відповіді
Radianta
26.06.2020, 00:43:21

Radianta, І так, не надавати Вас файним автором, то як гріх :"D. На Вашій сторінці у розділі "про мене" я за прізвищем зрозуміла, що Ви із Закарпаття )))) і що, що діалект? Цього не варто соромитися ))) У мене він теж проскакує (щоправда, лише у розмовній мові). Та все ж невже Вам легше було опанувати російську, ніж українську? Якщо хочете, я можу допомогти Вам краще писати українською і Ви б могли почати публікуватися на Букнеті, Ви б точно мали успіх (人≧▽≦)! А в моїй книзі цікавий сюжет, бо є повстанці?( ˶ ❛ ꁞ ❛ ˶ ) А щодо ельфів, то вони там не настільки часто зустрічаються, але все ж, я теж цю расу люблю ❤️. Щиро бажаю найприємнішого читання і знову сподіваюся, що не розчарую ✨.

О, книга вже завершилася!? Дякую, на днях почну читати ❤️

Radianta
14.06.2020, 09:55:38

Ну, так, все ж колись завершується :D, а вона й так об'ємною вийшла :"). І це я Вам дякую за те, що знайшла нового читача ❤️. Повторю: дуже сподіваюся, що не розчарую Вас :">

avatar
Галя Галя
16.06.2020, 02:20:56

Ваввв♥️ Я така рада вже за вдале закінчення книги))) Книга просто вийшла ну ДУЖЕ вже захоплюючою і цікавою!!! Всім рекомендую, Супер)))♥️♥️♥️ Вітаю із закінченням книги Вас, бажаю подальшого натхнення!♥️

Показати 2 відповіді
Галя Галя
16.06.2020, 12:52:40

Radianta, ♥️

avatar
Софія Вареник
15.06.2020, 19:28:23

Чудовий твір! Неперевершений сюжет! Автор, вітаю із закінченням книги!

Radianta
15.06.2020, 22:36:40

Софія Вареник, Ой, надзвичайно вдячна Вам за такий файний коментар! (つ≧▽≦)つ ❤️ Дуже тішуся, що книга Вам настільки припала до душі і що я знайшла нового чудового читача! Дякую Вам за все: і за привітання, і за те, що пройшли цей шлях до свободи разом із героями, і за те, що не полінилися висловити свою думку, і вщагалі за те, що познайомилися з цією історією! ❤️ Неймовірно приємно знати, що моя книга викликала у Вас такі позитивні емоції :"З

avatar
Таня Геец
14.06.2020, 12:36:00

Можна дуже багато сказати, але нажаль я майстер слова. Тому скажу коротко: дивовижно, чуттєво, ніжно, динамічно, неперевершено, місцями епічно, надзвичайно романтично. Герої супер

Показати 5 відповідей
Таня Геец
14.06.2020, 22:45:43

Таня Геец, ❤❤❤❤❤❤❤❤

avatar
Diana
14.06.2020, 18:03:33

Ох, в мене немає слів! Вітаю з завершенням книги! Це просто чудово! Як емоції? Почуття? Особисто мене зараз переповнює радість за героїв. Я неймовірно щаслива, що все закінчилося так добре!
А тепер про серйозне... Ти навіть не уявляєш, як я злякалася за Амала! Можу уявити, що тільки відчувала бідна Ерлайн, коли побачила таку сцену. Фух, як я рада, що то була магія Віллі. І ти чудово описала той момент! Шкідниця моїх
нервів... ლ(ಠ益ಠლ)
Прекрасно, що так багато повстанців знайшли свою другу половинку, і в Ліроні нарешті настав спокій! Ти дивовижно чуттєво передала атмосферу в епілозі. Настільки, що аж захотілося потрапити туди і побачити все власними очима! Наче під впливом магії ;-)
Загалом, ще раз вітаю тебе з завершенням книги і з великим нетерпінням чекаю наступних твоїх новинок ❤️

Radianta
14.06.2020, 20:54:24

Diana, Знаєш, в мене теж не має слів!! Від усієї тієї радості, яку я відчула, коли читала твій великий і щирий коментар! :"D Надзвичайно тішуся, що змогла викликати в тебе всі ці прекрасні враження, що змогла передати настрої епілогу і влучно описати страшний момент із останнього розділу – це все дуже цінно для мене (◍•ᴗ•◍)❤. Сердечно дякую, що пройшла цю путь із усіма повстанцями! Дякую, що вірила в них! Дякую, що полюбила їх! Дякую, що співчувала їм у складні миті... Дякую, що залишилася з ними до самого кінця. Вірю, що всі ці цікаві герої залишаться у твоїй душі назавжди і будуть іноді виринати на поверхню пам'яті до щему в грудях приємними спогадами ❤️ (´;ω;`) ❤️. Ех, сама б хотіла побувати на тому дійстві і поговорити з друзями Ерлайн (і з нею теж) :">. А щодо нових творів, то вони однозначно будуть! Але, на жаль, не скоро :") доведеться добряче почекати ;). Дякую Богові, Діанко, що знайома з тобою (і твоєю творчістю; сподіваюся, що в "Принці" теж буде Хепі Енд) ❤️

avatar
Ніка Єнжель
14.06.2020, 12:30:49

З кущів вилізає танк, будьте обережні. Він збирається атакувати конфеті, сердечками і блискітками. І то з приводу завершення цього шедевра:"D Хвилюючий останній розділ, і такий ніжний епілог(づ ̄ ³ ̄)づ Отож, по порядку. Пророцтво здійснилося, а король потрапив в мої фаворити, бо занадто хороший мужчина, володіє цікавою магією, ух, аж зачаровує:3 Хотіла б і я таким його побачити... А старійшинам файне вийшло обломінго, хоча словами їм "не страшно", ой-ой-ой. Справедливість вийшла на волю, а наші герої нагороджені, хі-хі ~(つˆДˆ)つ。☆ Все, "хеппі-енд"! Але то ще не все... Ти чудово знаєш, що мені потрібно) Запрошення на один світлий празник) А точніше, кілька)))) Ну будь ласка, хоча б на трішки! Або у те кафе, що одненька парочка відкрила. Врешті-решт, де мені знайти поїзд до Лірона, люди добрі, порадьте:D Деякими парами здивувала, як от судженою короля і новим захопленням Тероніса (як би не звучало, але за тим "мала" я буду сумувати). А комусь дійсно варто побажати успіхів у тих цукерково-квіткових періодах, і не тільки (Броз, тримаю за тебе з Мелі кулачки, давай!)). І все-таки... Як так ця історія закінчилася:'(

Показати 2 відповіді
Radianta
14.06.2020, 13:12:09

Ніка Єнжель, ДЯКУЮ, сонечко моє, за такі чарівні слова і всі ці безмежні враження ❤️❤️❤️. (Постараюся не сильно затримуватися з новинками, але нічого не можу обіцяти :]). Не змогла читати твій відгук без сліз (´; ω ;`). Неймовірно щаслива, що ця книга настільки припала тобі до душі і подарувала ці незабутні емоції, цю чудесну казку, в яку так і хочеться вірити! ❤️ І я теж хочу з ними на всіх дійствах побувати ))) от тільки це, напевно, буде можливо лише уві сні...(人 •͈ᴗ•͈). Тішуся, що змогла здивувати, заінтригувати, перехопити подих, ощасливити, зворушити і, не сумніваюся, надихнути! ❤️ Це все безцінно для мене!!! Дякую, що пройшла з моїми персонажами цей нелегкий шлях, дякую, що коментувала кожного разу, дякую, що переживала разом з ними всіма, дякую, що вони стали твоїми друзями, ДЯКУЮ, врешті-решт, що ти їх усіх полюбила! ❤️⊂(´・◡・⊂ )

Невже тут є любовний трикутник!? Оуу, це дуже цікаво! Мене інтригує! Обожнюю таке! Та ще й фентезі ( ╹▽╹ ) Дякую, буду читати ❤️

Radianta
06.06.2020, 18:22:41

Мастер Натали, Вам ВЕЛИЧЕЗНЕ дякую за увагу до книги!!! (つ≧▽≦)つ ❤️ Добре, що я змогла написати хоч трохи зацікавлюючу анотацію :З Інтриг у книзі багато (і помилок, я думаю, теж достатньо, але все буде редагуватися) і щодо цього любовного трикутника там все трохи цікавіше, я вважаю ^^ Але що ж, побачимо, чи Вам справді сподобається :"). Сподіваюся, що не розчарую )))) Приємного читання ♥️

avatar
Галя Галя
23.05.2020, 22:23:23

Ураа, Нарешті продовження ♥️♥️♥️

Radianta
23.05.2020, 22:31:12

Галя Галя, ❤️❤️❤️ Тішуся, що Ви тішитеся :D

avatar
Галя Галя
25.05.2020, 11:10:26

Супер!!! Новий розділ вийшов захопливий!!♥️♥️♥️♥️

Radianta
25.05.2020, 11:37:19

Галя Галя , Дуже рада знати, що викликала у Вас такі емоції! ❤️❤️❤️ Все ж приємно, коли маєш таких читачі, які висловлюють свої думки :З Дякую, що читаєте і співпереживаєте з моїми персонажами! ;) ❤️

avatar
Ніка Єнжель
24.05.2020, 00:59:57

Ну що ж, я знову в коментарях, аби розповісти про свої враження від одного з останніх розділів, як то чується(づ ̄ ³ ̄)づ Ну, що сказати. Вийшло все позитивно, навіть смішно (Мелі, я думаю, вам теж варто спробувати метод бочкиХD), а таку вчительку, як Разію, і мені треба (Уявляю Актеона у фартушкуХD). Ох, потішила ще однією парочкою, дуже-дуже милою і впертою, букет купую :D Ну і останній артефакт геть не абищо, такий "ключик" до його пробудження - це щось. Ну не приховували вони б це так довго, як уявляли, що поробиш... Тепер трішки до іншого/// Ну, не одна я хвилююся перед тією місією, на це чекав не один десяток читачів;) Можна побажати тонни натхнення, того ж вільного часу попри період цих всіх тестів і так далі... Не хочу, щоб книжка завершувалася:")

Radianta
24.05.2020, 01:29:14

Ніка Єнжель, Розумію, сонце, я теж не хочу, щоб вона закінчувалася :"), але ж не писати мені її вічно :D (хоча, до героїв я встигла добряче прив'язатися). Щиро рада, що вдалося розсмішити тебе ;). О, і так, як русали у своїй істинній подобі зазвичай без одягу "ходять", можу уявити, який Актеон у нас "агонь" у тому фартушку ХD (Разія може включити режим ревнощів :З). Ага, міс доля так захотіла, щоб Омід із Делайлою довго свої стосунки не приховували, от і вийшло так :] Я сама дуже хвилююся, як писатиму той останній розділ... Не хочу не виправдати очікувань читачів, адже там не повинно бути аж такої якоїсь епічності, чесно кажучи :") Вельми вдячна за побажання, сподіваюся, що вони здійсняться ❤️

avatar
Галя Галя
13.05.2020, 10:54:07

Привіт. А буде продовження книги?♥️ Ну Дуже уже вже чекаю

Показати 3 відповіді
Radianta
13.05.2020, 17:48:34

Галя Галя, Звичайно! ❤️ Я б ніколи книгу не закинула, знаючи, що її стільки файних читачів чекає (人*´∀`) Буду очікувати Ваших вражень, коли врешті вийде дописати й опублікувати наступний розділ :З

avatar
Ліля Шевчук
07.05.2020, 13:46:48

Мені книга дуже сподобалася,прочила її на одному диханні. Не можу дочекатися продовження... Воно ж буде???

Radianta
07.05.2020, 13:57:12

Ліля Шевчук, Ой, щиро дякую за такі чудові слова! Тішуся, що книга Вам настільки сподобалась :З Сподіваюся, що Ви будете терплячими і дочекаєтеся наступного розділу, адже він, звичацно, буде (зараз у процесі) ;))) Ще раз дуже дякую! ))))

avatar
Ерін Кас
07.05.2020, 08:46:51

Відчувається симпатія між капітаном та Ерлайн, але на кінці розділу з'явився цей блондин, тому вже не впевнена, що капітан саме той.

Radianta
07.05.2020, 10:21:13

Эрин Кас, Оу, відчувається симпатія? Хі-хі, може, Ви й маєте рацію, але все буде складніше, ніж здається на перший погляд ))) Дякую, що читаєте :З

avatar
Ерін Кас
04.05.2020, 23:29:58

Я знову тут, мала хвильку та прочитала другий розділ. Фатанзія у Вас багата)) Цікаво! Дякую)

Radianta
04.05.2020, 23:49:11

Эрин Кас, Увііі, дуже дякую ))) я чекала на Ваш коментар і страшенно зраділа, коли побачила сповіщення про нього :З Ще раз дякую за файні слова, адже далеко не кожен читач хвалить мою фантазію! Вірю, що в наступних розділах вона Вас не розчарує, а лише продовжить дивувати! :") Знаю, що в цьому розділі трохи забагато інформації (як для читача, так і для героїні), але згодом Ви до всього звикнете і все зрозумієте ))))

avatar
Татка
03.05.2020, 09:26:20

Ой кутусику, здивував мене Амон, ой як здивував.Невже вона змогла таки пробитись крізь панцер, молодець. Надіюсь в них все буде добре, і більше випробувань у них не буде. Щодо Вілі, то і він молодчинкп, врятував не лише нашу дівчинку, а й усіх істот. Щоб було. Я впевнена магія Ерлайн в йшла б з під контролю. Не дала б, щоб дізнались про штаб. Егон взагалі бомба, неочікувала такого, як і від Віллі. До речі, наш капіта як дізнається про те що сталось з Ерлайн????)))))

Показати 2 відповіді
Татка
03.05.2020, 12:45:36

Radianta, Дійсно, не варто їм знати те, що може принести різні шкідливі думки))))

avatar
Ерін Кас
03.05.2020, 11:24:01

Привіт! Прочитала перший розділ. Історя захоплює з перших рядків, цікаво, що це за магія така в неї. Ще дуже подобаються імена. Дякую) Бажаю творчого натхнення!!!

Radianta
03.05.2020, 11:40:32

Эрин Кас , Вам дякую за файні слова і побажання ))) дуже рада, що історія Вас зразу захопила )) з кожним наступним розділом ставатиме дедалі цікавіше ;)

avatar
Галя Галя
01.05.2020, 08:07:46

Супер!!!! Книга дуже захоплююча!!!❤❤❤❤

Показати 3 відповіді
Radianta
01.05.2020, 16:35:01

Галя Галя, Ще раз дуже ДЯКУЮ! ))) Аж не можу усмішку стримати :З ❤️❤️❤️

avatar
Ніка Єнжель
29.04.2020, 10:16:37

Ото вже потішила після такої сумної частини! А то сліз були моря... Тепер надивуватися не можу: як так старанно приховували "справжнього" Егона, темне минуле тих темних ельфійок і ще й цю парочку... Ммм, Амон, ну все з тобою зрозуміло. Ви можете там і надалі залишатися наодинці, я не проти(づ ̄ ³ ̄)づ Ех, Актеоне, Разія не передумала щодо варіння борщів, тому така твоя доля. Ще буряк не той вибереш, так що на користь:D А тепер, напевно, найголовніше... Так, ми нарешті знову з ним зустрілися! З нашим загадковим демоном, який... Виявляється, теж непростий... Ерлайн "щастить" у плані знайомств, а точніше, зустрічей. Добре хоч, врятувалася. І нового дізналася ⊂((・▽・))⊃ До речі, вона дійсно познайомить його з коханим? Думаю, то знайомство було б незабутнім, ой незабутнім... Загалом, все чудово, як і завжди. І персонажів краще дізналися, і нових очікувань набралися. Натхнення автору, терпіння читачам;) (Продовження, продовження і ще раз продовження)

Radianta
29.04.2020, 11:00:32

Ти стільки сказала, що я й розгубилася, не знаю, що відповісти ⊂(・▽・⊂) Я теж не проти, щоб Амон з Делорою далі наодинці залишилися :D І справді, що ж то нашій ельфійці так "щастить" із тими зустрічами? Було би жахливо, якби Віллі не з'явився ;) та й хтозна, чи пробачила б вона йому його давню поведінку, якби він її не врятував (⊃。•́‿•̀。)⊃ О, і так. І цей демон, і Егон – зовсім не прості фрукти, як виявляється :D І чому б знайомство Амала з Віллі мало би бути незабутнім? Ну, не мені знати, що там твоя уява понавигадувала :") А от Разія зі своїм завданням трохи передумала – вирішила навчити Актеона основам кулінарії, адже, вочевидь, зрозуміла, що він її своїми "шедеврами" і отруїти зможе, якщо вона йому нічого не пояснить ХD Дякую за побажання, дорогенька, тобі того ж і по більше бажаю ❤️

avatar
Татка
25.04.2020, 03:28:00

Блін, аж сльози навернулись. Так шкода генерала. Почуття Еля поділяю, сама ж така. Мстила б, і ніхто б не зупинив. Та все ж таки зраділа що Ерлайн побачила Піра,і з допомогою Тель, втихомирила його. А то б після помсти Ель би дуже колив себе. Ну це я так думаю... Дружина генерала, молодець, а їхня історія навіяла теплі і радісні почуття. Чесно сказати, розділ вийшов дуже емоційним. І на деяку мить відчула, що знаходжусь там... Тобі вдалось на всі 100000000000%-передати почуття тих істот. Мені дуже сподобалось**************)

Radianta
25.04.2020, 10:50:42

Татка, Дякую, люба ) мені дуже приємно, що я змогла викликати в тебе такі щирі емоції (адже ж означає, що пишу дійсно файно) і що ти ними поділилася зі мною ❤️ І так, чесно кажучи, я теж би мстилась із небувалою жорстокістю, але помста поїдає наше серце... Та й добре, що Телі в нас така (і добра, і сильна), що змогла Піра втихомирити, а то правду кажеш, Ель би довго себе потім кляв за ту помсту (то ж би стільки смертей було...) І Лейлу ти теж похвалила, чому я також рада )) адже вона на те заслуговує (добренько, що хоч не сама залишилася, а зі своєю кровинкою ;))) Що ж, деякі деталі і розкриття нових інтриг дізнаємося вже в наступному розділі ❤️

avatar
Alisa
25.04.2020, 14:48:15

Ехххххх, так шкода ಥ_ಥ Сльозки, куди ви, верніться в сім'ю 。:゚(;´∩`;)゚:。 Я все чекаю коли ж Ерлайн стане достатньо сильною для битв і чому вона не може просити Телі допомогти в бою? (´;ω;`)

Показати 3 відповіді
Radianta
26.04.2020, 15:05:31

Alisa, (´• ᵕ •`)

avatar
Татка
24.04.2020, 06:50:59

Хммм.... Ну демоняка здивував, але всеодно я на нього зла. Він же Брозу руку відтяв! Чи це теж частиною плана було?????
Я з перших слів знала, що наша дівчинка потрапить на ту операцію. Молодець Ерлайн, так тримати. Щодо Еля, то дійсно шкода буде якщо він не до кінця згадає все. І щось підказує що так воно і є... Та нідіюсь, автор змилується над нашою дівчинкою))))))))

Показати 5 відповідей
Radianta
24.04.2020, 18:51:47

Татка, :")

avatar
Alisa
23.04.2020, 13:41:42

Оскар Амону!!! Блін я переживаю за Еля дуже сильно (⇀‸↼‶) Ох відчуваю що пам'ять його не повернеться одразу і Ерлайн ще помучиться з ним ( ;∀;) Божечки стає все цікавіше і цікавіше, з нетерпінням чекають продовження (◍•ᴗ•◍)❤

Radianta
23.04.2020, 13:44:40

Alisa, Красно дякую за відгук ))) За Еля не хвилюйтеся, йому ж лише поспати треба і пам'ять тут як тут ;) бо в нашої Ерлайн і без того переживань вистачає :")

avatar
Ніка Єнжель
22.04.2020, 22:26:59

Ухх, вийшло оновлення, а це означає, що можна не стримуватися і зробити це... Майже запустити столом!(ノ•̀ o •́ )ノ ~ ┻━┻ Чому майже? Та ти тут таку артилерію застосувала! Досить того, що даремно кляла Амона(а він вартий ой, не однієї медалі)так ще дехто у нас пам'ять втратив! Я вже надумала, що все пропало! Ерлайн і так мала погане передчуття, так тут такий "тигидик"! Слава Богу/Кіфарі, то такий артефакт чудний... І вважай, що половину мого "вогню" загасило пояснення ельфійки нашому ангелу. Цікаво, чи згадає він ті слова після сну:) У будь-якому випадку, чекаю продовження, аби довідатися. І це не кінець! Якщо вже Амона викрили, то чи означає це, що ми зможемо побачити його з "іншої сторони", тобто справжньої? Якщо про правду знали одиниці, то... Ну, прибережу я свою балакучість. Най він там виходить із важкого стану;) Інтриги нереальні...

Показати 2 відповіді
Ніка Єнжель
22.04.2020, 23:01:18

Radianta, Дуже-дуже чекаю(づ ̄ ³ ̄)づ

avatar
Таня Геец
03.04.2020, 08:17:39

Вчора зранку, зовсім випадково, натрапила на вашу книгу, день був прожитий разом з героями. Тепер думаю, що буде далі... Які ще сюрпризи їм підготує доля і пані Radianta.

Показати 4 відповіді
Radianta
03.04.2020, 11:32:14

Таня Геец, Також, я хотіла б Вам запропонувати додати одну цікаву книгу-проект моєї колеги "Розмови з героями" https://litnet.com/uk/book/rozmovi-z-geroyami-b218487 (автор Asteriya). Там незабаром вийде інтерв'ю з героєм із моєї книги ;) А сама ідея дуже цікава, сподіваюся, Вам сподобається :")

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше