60 269
“Приборкання норовливих ”
Анотація до книги "Курортний обман "
Щоб втекти від болю після розставання з хлопцем, я відправилася на відпочинок. Мадейра мала стати моїм перезавантаженням, аж поки в моє життя не увірвався Дамір. Він дорослий, владний, занадто впевнений у собі. Чоловік, який не звик отримувати відмови.
От тільки зі мною цей номер не пройде.
Я не підлаштовуюсь. Не мовчу.
І точно не стаю чиїмось черговим трофеєм.
Та коли він починає підкорювати моє серце — все летить шкереберть. Тому що я дізнаюся, що Дамір — батько моєї найкращої подруги.
І тепер між нами не просто заборонене бажання. Між нами — наслідки, від яких не втекти.
От тільки зі мною цей номер не пройде.
Я не підлаштовуюсь. Не мовчу.
І точно не стаю чиїмось черговим трофеєм.
Та коли він починає підкорювати моє серце — все летить шкереберть. Тому що я дізнаюся, що Дамір — батько моєї найкращої подруги.
І тепер між нами не просто заборонене бажання. Між нами — наслідки, від яких не втекти.
різниця у віцівід ненависті до коханнядуже гаряче та емоційно
Зміст книги: 54 глави
Останнє оновлення: сьогодні
309 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти❤️ГРАФІК ВИКЛАДКИ РОЗДІЛІВ — через день.❤️
Всі спойлери, візуалізації та новини ви знайдете у моєму телеграм-каналі:
https://t.me/julia_mailer
Момент ідеальності..
Весілля .
І що ще добавити..
Коли все так чудово склалось..
Всі щасливі..
Але головне що тесть з зятьом змогли порозумітись..
В них спільне завдання:щаслива Соломійка..
Дякую ❤️❤️♥️
А куди ти , Даміре , будеш її відпускати??? Вже все: навіки разом!))) Дуже радію за них! Дякую, сонечко)
Ну всі спустили пару, емоції стихли, то можна і спокійно все проговорити і Олівії, і Даміру з Соломією. Хоч не хоч, а Олівія доросла, тому приймай, Даміре, зятя. А Олівія в свою чергу приймає почуття подруги і батька, що там говорити навіть Руслан Даміра прийняв, не без впливу Мілани(ахахах). Заповітне ''так'' Дамір почув❤️, всі друзі та родичі збіглися (чуйка - святе). Як же круто всіх все вирулилося❤️
Ой, оце так насичений день! Велика кількість новин, і найголовніше - приємних і радісних ❤️
Нарешті всі секрети відкрито, і слова кохання і щастя тепер витають навколо всіх присутніх!
Фух, як добре, що після незначного землетрусу від шоку, зараз все стало на місця і кожен радіє один за одного, а вся величезна родина - щаслива ❤️
Освідчення Даміра і його щирі слова - в сама серце ❤️ Ну а Руслан, як завжди, кращий ❤️
Дуже дякую за проду ❤️
Скільки новин ,одночасно ..
Дууууже гарний,затишний вийшов вечір..По сімейному.... Адже тут
зібрались за столом всі свої,родина .
Хоч і не кровні..
І для Даміра луже вдалий момент з пропозицією. Хіба ж Соля йому може відмовити...
Я за них дууууже рада ...
Буде дуже класно...
Дякуууую ❤️♥️♥️
О, Руслан молодець.Хоч і не такого зятя хотів, але все ж таки прийняв рішення Соломії.
Мотя поки невлаштований залишився ))))
Вау! Який прекрасний день! Вся родина в зборі, всі щасливі і це головне! Дякую, сонечко)
Оооо, момент Х, всі у чомусь зізналися, Соля в шоці, Дамір в конкретному шоці, Олівія в Еміль - я тупо пласку, Руслан дивлюсь вже стібеться з Даміра, а цей самий чоловік не може зрозуміти, до якої роді йому готуватися у найближчим час дідуся чи татуся. Ой, Мотя добряче у вогонь підливав. А Міла намагається заспокоїти всіх. Ну чим не супер сімейка?
Добре, що хоч Мілана має здоровий глузд і вміє всіх приструнити! Дякую, сонечко)
Ааааааа, я в шоці! Ну все, вибух стався і це цунамі правди пронеслося по всім, накривши з головою!))
В мене таке відчуття, що у кожного з присутніх відкрилась власна таємниця, ну і Міла тут права - тепер варто вирішити, як не чокнутися від цих зізнань і побудувати плани на майбутнє)
Ой, Еміль - красунчик! Вчасно з'явився)
Розмова буде емоційною, ну але вже діло зроблено, немає секретів, ууууух, як же все розрулити?)
Дуже дякую за проду ❤️
Епічна картина. .Маслом.
(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Це не просто шок..Шок у якомусь немислимому кубі...
(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
І головне всі дійові особи зібрались в одній кімнаті..
Але внутрішній голос Солі тримає пальму першості. Ну хіба з Русом може її поділити..Їхні єхидство і задовоення 50/50 б'ють рекорди..
Що тут скажеш... Шах і мат отримали всі присутні .
(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Правда виявилась, як снігова лавина ,,неочікуваністю для всіх..
Дякую ♥️ ❤️ ♥️
Ахахаха... Господи, у них такий армагедон.
Наканєцтаа, цей шикарнинючий розділ прочитано❤️, пробач Дамір, але Руслан❤️❤️❤️❤️❤️ - татусь просто топ. А як за Мілані на нього гиркнув, ой, а про все інше я взагалі мовчу. Але Дамір - красава,стоїть на своєму,назад дороги не було та і не треба, бо там кохання❤️
Тепер Тарнавські й Коваленки породичаються)))
Светлана Селезнёва, Мабуть, це той розділ, котрого чекали всі від самого початку книги)) Я дуже дякую за кожен чудовий й розгорнутий коментар ❤️❤️❤️
Міцно обіймаю))
Дамір нагадав Руслану про його різницю в віці з Міланою справедливо..
(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Але...Своє ж забулось..
А тут доня,татова улюблениця,квіточка..
І людина,яка бісить своїм нахабним виглядом..
(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Хоч і бізнес партнер. ..Але в цьому домі йому не раді .
Та хіба кохання вибирає...
Знав би Рус скільки Дамірові прийшлось "танцювати" довкола Солі..
,(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Щоб добитись і зробити своєю..
Вона була" стійким олов'яним солдатиком"..Таткові є чим гордитись...
Дякуууую ♥️♥️♥️ Дууууже класний розділ..
Оксана Морус, Я дуже дякую вам за таку кількість чудових й веселих коментарів) Читати їх одне задоволення ❤️❤️❤️
Хех, починається саме цікаве. Соломія буде в щоці і Олівія теж.
Vaskovets, Це мій найулюбленіший момент)) Дякую вам за коментар ❤️
Нарешті діждалися довгоочікуваного моменту))) Соломія , звичайно, буде в шоці, але , думаю, що приємному! Дякую, сонечко, обіймаю міцно і чекаю продовження)
Наталія Силенко, Мабуть, всі саме цього і чекали) Дякую вам за коментар ❤️❤️❤️
Руслан очікувано не розстелив перед "зятьком" червоний килим і не увімкнув фанфари)))
Ще й трошки підрихтував Даміру носа, ну але це він як митець "я так бачу")
Загалом його шок зрозумілий, за донечку будь-який татко готовий розірвати, а якщо ще й дуже добре про походеньки кандидата обізнаний, то тут вже кулак сам тягнеться показати, де раки зимують)
Мілана як заспокійливе і якір між двома лютуючими чоловіками, Даміру треба віддати належне, що і бровою не повів, щоб відмовитися від Соломійки, вона його і крапка, навіть битва з Русланом не завадить! Респект йому за це)
Ой, ну тепер чекаємо на головну винуватицю)))
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Люблю читати ваші розгорнуті коментарі)) Дуже дякую, що залишаєтеся поряд на протязі усієї цієї історії ❤️❤️❤️
Зробив сюрприз наш закоханий котик, а тут тести позитивні, ну і що, що вони не Соломії. Он скільки рішучості він отримав, Майкла про своє кохання розказав, за обручкою їде. Ну просто котик❤️, цікаво, що буде, коли він дізнається про Олівію?
Опапа)))) Один необережний вчинок (Соломійки), і все, колесо завертілося!)
Ну але найголовніше, що це стало поштовхом для Даміра чітко визначити роль Солі в його житті і їх спільне майбутнє!
Правда, чекає його ще здивування від Олівії... Аххах, а він так хотів вже знову татусиком стати! Сподіваюся, Соля його мрію ще здійснить)
Ой, Руслан буде дуже "радий" такому тіснішому знайомству)
Зараз правда як "піде", ууух!
Дуже дякую за проду ❤️
Мама мія. (•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Дамір в повному "шоці"..
Але рішення одразу прийняв
правильне..Хоча буде йому ще один нежданчик...(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Я прям тащусь від його такої миттєвої реакції..А ще:на дідуся з онучкою точно не тягнемо (•‿•)(•‿•)(•‿•)
І:У мене ще достатньо здоров'я..
(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Буле йому дідусь...
Дякую ♥️ ❤️ ❤️
Дамір напевно найрішучіший книжний чоловік. Знайомий з Соломією всього два тижні і вже їде просити руку і серце. Не звертаючи увагу на всі обставини він налаштований дуже серйозно.
Нууу, поки весь хаос навколо Олівії і її маленького (поки що) секретику! Але ж стан справ лишається незмінним: про Солю вона так і не дізналась!
Дружня підтримка зараз дуже потрібна Олівії, в неї свої страхи і шок, але життя ж воно таке, підкидає нам задачки) Я впевнена, що Еміль дуже зрадіє! А от щодо Даміра...ой, як не впевнена))
Так все переплелося і заплуталося, і зараз всі емоції наростають, уууух, що ж то буде, коли правда вже буде відома?)
Дуже дякую за проду ❤️
Ця книга просто неймовірна. Не хочеться, щоб вона закінчувалася.
Я читаю і балдію.(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)З низ всіх,разом..
Травмована психіка Олівії..(•‿•)(•‿•)(•‿•)Безсовісний татко ..Припер дівку (знала б Олівія правду) і та стогнала на весь дім..І ,о диво,Соля нічого не чула.(•‿•)(•‿•)(•‿•)Але їй питання Олівія і не поставила..
Далі пішли дві смужки на тестах...І тут повний треш..Татко зібрався ще женихатись.Це скаче навколо Солі молодим козликом.(•‿•)(•‿•)(•‿•).А вже стане дідом..(•‿•)(•‿•)(•‿•)І буде Соля "виписувати піруети" зверху на дідові.Чи під дідом..
(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Я ржу...
Дякую ❤️♥️❤️
Скоро вся правда вилізе на поверхню ! Тим більше, що Олівія сама сказала, що Соломійка обов'язково сподобається доньці її кавалера))) Дякую, сонечко)))
Наталія Силенко, Залишилося ще трішки) Книга йде до завершення. Дякую вам за коментар ❤️❤️❤️
Опа!!! Як же Дамір виплутається???
Vaskovets, Виплутається, як завжди у своєму стилі)) Дякую вам за коментар ❤️
Упс, Дамір втрапив ))))
Нія Росі, О так)) Цікаво, що він вигадає) Дякую вам за коментар ❤️❤️❤️
Феєрично... Бомбезно..Одна насолода..
Що Солін внутрішній голос .
Що питання ,до татка ,Олівії...
(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
І таткові поради ,про розігрів..
Всю ніч Солю розігрівав..Щей з ранеу продовжив..(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Еміль тим самим був зайнятий..
Нові вправи...(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Швидше :пози в с@ксі. (•‿•)(•‿•)(•‿•)
Супееееееер.
Класний розділ..
Дякую ♥️❤️❤️
Оксана Морус, Мені неймовірно приємно, дякую ?❤️
Аххах, від Олівії питаннячко не в бров, а в око))))) І як тепер будуть викручуватися?)
Ранковий десерт вийшов дуже солоденьким та пристрасним, а от вишенька на тортику стала дуже гостренькою з приходом Еміля з Олівією!
Тут ще й у доньки є козир, тому хто кого раніше новинами ошелешить - дуже цікавенько!)
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, У доньки Даміра козир на козирі)) Далі буде найцікавіше) Дякую вам за коментар ❤️❤️❤️
Ой, ну розігрів перед сніданком був палким. Але щось неочікувано рано приїхали Ол та Еміль. Наші голубки перебудували маршрут. Ох і стільки з тут гачечків для історії Олівії❤️
Сніданок вдався у всіх,а от питання доні до Даміра... Пупупу)
Светлана Селезнёва, Гачечків і справді дуже багато) Дякую за коментар ❤️❤️❤️
Ага, чого б то вона була невиспана? Ну Дамір всі свої чари застосовує, але секрет там в іншому - вона вже закохана. От тільки треба вирішити моменти з прийняттям цього та подальшими діями. Але все тільки після того, як Дамір розслабить свою дівчинку ❤️(хе-хе) Татусю пощастило з охоронцем для доньки, може не хвилюватися і займатися справами амурними(ахахах), поки)
Якось ,для Даміра,все пройшло навіть не погано .Соля хоч і ще сердиться..
Але не дуже то і пручається..
Тож він без напруги,для власного сумління,бере її..Скільки хоче і як хоче..
Але що казати..
Її внутрішній голос здався в полон його чар давно..
Дякую ❤️♥️❤️
Ні, ну це ж справжнє мистецтво- бути таким нахабним та самовпевненим!! Я вже чекаю, коли ж з нього ту пиху трошки зібʼють…..
Нія Росі, Мабуть, він такий сам по собі)) Така вже у нього риса характеру) Дякую за коментар ❤️
Ой, Соломійка, тепер точно нікуди не втечеш! Дамір так вперто заявляє свої права на тебе, що брикайся, вигадуй відмазки - нічого не прокатить)
Але вже сам факт, що він зізнається в своїх почуттях, плюс налаштований рішуче бути поруч з Солею, говорить про його найсерйозніші наміри.
Ще й така пікантна випадковість в ванній, упс)))) Сама доля зводить їх разом, коли обидва ж палають від бажання)
Олівія там теж, я думаю, не сумує)
Але питання з правдою для всіх висить гостро, ох, буде капець...)
Дуже дякую за проди ❤️
Sana Boboho, Ось такі вони у нас) Та скоро правда вилізе назовні, дякую за коментар ❤️❤️❤️
Ну Дамір зовсім випадково пішов до ванни, що була близько до Соломії (ахахах). Зустрічав у всій красі) Ну і що що очі Соломії дивилися... куди дивилися. Ну момент для розбору польотів просто ідеальний. Думаю, що Соломія має повірити словам Даміра, бо від такого напору всі мури руйнуються. Ой, Дамір такий самовпевнено-нахабний,але весь його шарм саме в цих якостях,сказав і досяг)
Светлана Селезнёва, Думаю, в такий момент всі б не знали куди дивиться)) Дякую за коментар ❤️
Оце то да...Дамірові треба проставитись..Соліному внутрішньому голосу.
(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Інакше б вона так швидко не здалась..
Хоч було таки ради чого..
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Дякую, що ділитеся зі мною своїми думками ☺️❤️
Воу, вся напруга вечора вилилась в шалене задоволення! Дамір не зміг оминути шанс бути зі своєю солодкою дівчинкою, якщо вона на відстані витягнутої руки в його ж домі)
Та й Соля ніяк не змогла б опиратися бажанню і гарячим дотикам чоловіка, в якого безнадійно закохана ❤️
Ой, що ж Олівія скаже і як відреагує, коли дізнається?..
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Дякую вам, що ділитеся зі мною своїми враженнями ☺️❤️❤️
Ох і гаряче там було, я не знаю, як вони там не спалили все. Дамір дорвався до своєї красунечка і тепер не відпустить попри всі ''я тебе ненавиджу'', бо не виходить у Солі видавати бажане за дійсне. І так, дівчинка закохалася❤️
Светлана Селезнёва, Дуже дякую за розгорнутий коментар ☺️❤️
Сам рішив і постановив..
Моя .І крапка...
Але ,для початку ,хоча б почути спробував би Солю..Яке там ..В нього он стояк..Аж скручує..Тому він не чує її..І її умови ..
От поганець.. Але ж любить його дівчинка.
Дякую ❤️♥️♥️
Даміру доведеться добре напрягтися. Соломія просто так не вибачить. А що буде, коли Олівія і батько Соломії дізнаються??? Ох, нас чекає справжній буревій.
Vaskovets, Ви праві, далі буде найцікавіше) Дякую за коментар ❤️
Куди,куди татко...
Вгамовувати меншого в штанях .
(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
А що думав коли Солю приземлив
собі на коліна..
Ох Дем'яне...Має отримати прочуханка..
Адже ж знав чия донька .
Дякую ❤️♥️❤️
Оксана Морус, Думаю, що Дамір трохи переоцінив свою витримку та терпіння)) Дякую за коментар ❤️
Зателефонували з роботи(ахахах), хоч стій, хоч падай, але у Даміра перше(ахахах)
Ой, прикрутило чоловіка, ну тепер точно знає, що є карма і як може цікаво повернутися спір. Запала в душу і серце Соля, ну тепер думай, що робити будеш)
Светлана Селезнёва, Тепер карма точно провчить Даміра) Дякую за коментар ❤️❤️❤️
А буде продовження? ?❤️
Каріна Вишковець, Звичайно, завтра вночі ❤️
Не знаю , прямо не віриться , що тільки дружина поводилась так, з його поведінки він не сприймається чоловіком , який був вірним своїй дружині
Vaskovets, Так, насправді) Просто характер у нього трішки зіпсований)
хочу продовженняяяяя☝️☝️☝️☝️
Василина Стасишин, Скоро зʼявиться ❤️
Аххах, сходила Соля за полуничкою на кухню)))
Насправді так смішно, що Соломійка видала все Олівії про свою пригоду, ще й майже в подробицях, а тут такий сюрпрайз)
До речі, Емілю з Олівією підфартило, що Дамір зараз повернутий на Соломійці, він не так зразу про доньку і охоронця зрозуміє)
Фух, ну я вже чекаю на реакцію всіх, буде вибух?)
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Дякую, що ділитеся зі мною своїми враженнями ☺️❤️
Ох, Еміль і до Соломії підхід знайшов, бо вона побачила його ставлення до Олівії. А наша Ол ще та бойова подруга, допоможе всі негаразди пережити. Як то кажуть ''гуртом і батька бити легше''. От чи отримає цей батько на горіхи ми побачимо)
Светлана Селезнёва, Дуже дякую за коментар ❤️❤️❤️
Мені аж кортить Даміру его трішки прибити, бо занадто зарозумілий))) Таким нахрапом діє, що я б теж на місці Солі тікала світ за очі…
Нія Росі, Точно, що зарозумілий) Там ще й впевненості хоч відбирай) Подивимося, що буде далі. Дякую вам за коментар ❤️❤️❤️❤️
І що ,внутрішній голос Солі,після такої сногзшибатєльної новини навіть не прокоментував :"П...ць"..
Самовпевненості Даміра можна позаздрити..
Він не розуміє наскільки боляче Солі зробив.
А щей після такого відкриття...Татко подруги,найближчої і найкращої ...
Ох,мало було тих ляпасів . Мало...
Дякую ❤️❤️♥️
Оксана Морус, Внутрішній голос втратив свідомість від того, що відбувається ахаха))) дякую за коментар ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати