Курортний обман
60 196

Курортний обман 18+

Короткий любовний роман

Джулія Мейлер

Джулія Мейлер · автор

В процесі · 214 стор. · Регулярно оновлюється
286
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 309
Помічниця для байкера
№ 2
Помічниця для байкера
Курортний обман
№ 3
Курортний обман
Охоронець з великим потенціалом
№ 4
Охоронець з великим потенціалом
“Приборкання норовливих ”
Анотація до книги "Курортний обман "
Щоб втекти від болю після розставання з хлопцем, я відправилася на відпочинок. Мадейра мала стати моїм перезавантаженням, аж поки в моє життя не увірвався Дамір. Він дорослий, владний, занадто впевнений у собі. Чоловік, який не звик отримувати відмови.

От тільки зі мною цей номер не пройде.

Я не підлаштовуюсь. Не мовчу.
І точно не стаю чиїмось черговим трофеєм.

Та коли він починає підкорювати моє серце — все летить шкереберть. Тому що я дізнаюся, що Дамір — батько моєї найкращої подруги.

І тепер між нами не просто заборонене бажання. Між нами — наслідки, від яких не втекти.

різниця у віцівід ненависті до коханнядуже гаряче та емоційно

Зміст книги: 54 глави
Останнє оновлення: сьогодні
ПРОЛОГ
30 берез.
Розділ 1 — За крок до правди
31 берез.
Розділ 2 — Доленосна зустріч
01 квіт.
Розділ 3 — Гарячий тур
02 квіт.
Розділ 4 — Повернення у батьківський дім
03 квіт.
Розділ 5 — Спонтанний план
04 квіт.
Розділ 6 — Пристрасті в літаку
05 квіт.
Розділ 7 — Все, клітка зачинилася
06 квіт.
Розділ 8 — «Сусід-маніяк»
07 квіт.
Розділ 9 — І знову цей нахаба!
08 квіт.
Розділ 10 — Покарання засранця
09 квіт.
Розділ 11 — Гарно продуманий план
10 квіт.
Розділ 12 — Парі на 300 тисяч
11 квіт.
Розділ 13 — Дихати не забувай
12 квіт.
Розділ 14 — Почнемо все з початку?
13 квіт.
Розділ 15 — Неочікуваний подарунок
13 квіт.
Розділ 16 — Рожеві плями
15 квіт.
Розділ 17 — Гра закінчилася?
17 квіт.
Розділ 18 — Що, сильно болить?
19 квіт.
Розділ 19 — Я тобі ще покажу…
20 квіт.
Розділ 20 — Ревнощі
22 квіт.
Розділ 21 — Черговий авантюрний план
25 квіт.
Розділ 22 — Цікава пропозиція
27 квіт.
Розділ 23 — Це твоя дівчина?
29 квіт.
Розділ 24 — Головний мінус
01 трав.
Розділ 25 — Ти мене приємно дивуєш
03 трав.
Розділ 26 — Крок у безодню
05 трав.
Розділ 27 — Хвилююче зізнання
07 трав.
Розділ 28 — Перший спільний вечір
09 трав.
Розділ 29 — Довгоочікуваний перший раз
11 трав.
Розділ 30 — Попав на гачок
11 трав.
Розділ 31 — Відверта розмова
13 трав.
Розділ 32 — Примирення
15 трав.
Розділ 33 — Звичайно, готова
17 трав.
Розділ 34 — На межі пристойності
18 трав.
Розділ 35 — Піду на друге коло
18 трав.
Розділ 36 — Болюча правда
21 трав.
Розділ 37 — Доленосна втеча
23 трав.
Розділ 38 — Хвилюючий переліт
30 дн. тому
Розділ 39 — Пазл склався
28 дн. тому
Розділ 40 — Час повертатися додому
26 дн. тому
Розділ 41 — Соломіє, ми попали!
24 дн. тому
Розділ 42 — Пазли склалися
22 дн. тому
Розділ 43 — Моя найбільша проблема
20 дн. тому
Розділ 44 — Ти моя, і крапка
18 дн. тому
Розділ 45 — Я справді закохалася
16 дн. тому
Розділ 46 — Тобі потрібно розслабитися
14 дн. тому
Розділ 47 — Вдалий сніданок
12 дн. тому
Розділ 48 — Секрети
10 дн. тому
Розділ 49 — Серйозний крок
8 дн. тому
Розділ 50 — Зустріч з Коваленками
6 дн. тому
Розділ 51 — Розмова, котра все змінила
4 дн. тому
Розділ 52 — Всі разом
2 дн. тому
Розділ 53 — День весілля
сьогодні

309 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Яна Чиж
22.04.2026, 23:14:53

Коментар видалено

Ну Соля в нас дівчинка яскрава, тому і кольори такі ж любить, тому фукорцинчиком підпалювала принади Даміра. Ну чесно, хотіла ж на футболку ляпнути, а він там просто у всій красі її збентежив, того рука і сіпнулася не туди. Ой, дорога до лікарні - шик. Думаю, в Даміра все інтимне життя перед очами пробігло, бо може без нього лишитися(ахахах). А ні, молитва Соломії мала врятувати(ахахах). Уміє авторка розвеселити)

avatar
Оксана Морус
19.04.2026, 18:43:38

(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)Рожевий(від фукорцину) член.
Але сам винен..Достав той агрегат,злякав дівчинку..Щей пропонує презик самій йому одягнути..(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)Вона й"одягнула".(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
А "Отче наш"(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Дякуууую..♥️♥️♥️Це було феєрично.

avatar
Sana Boboho
19.04.2026, 16:39:14

Аххах, я не можу!))) Соломійка - експресивна художниця. "Я митець - я так бачу!")
А вона ж попереджала, щоб не ліз) Не послухався, то тепер ходи з рожевим "настроєм"))
Щиро сподіваюся, що Соліні молитви допоможуть Дамірчику не втратити свою функціональну гідність))
Але його відплата має бути потужною, навіть внутрішній голос їй не допоможе)
Дуже дякую за проду ❤️

avatar
Vaskovets
19.04.2026, 00:02:46

О, Боги!!!! Оце угарний розділ

Показати 3 відповіді
Джулія Мейлер
19.04.2026, 00:10:03

Vaskovets, Останні діалоги я перед викладкою дописала. Різко муза вдарила в голову)) Але я рада, що вам сподобалося ❤️

О, шампанське тут точно було для хоробрості. Соля правда передбачала ситуацію, що сталася, але фукорцин на спині і впевненість від хороброї води самі повели до Даміра. Думаю, він там у шоці, що бажанка сама до нього прилинуоа. Оглянув, зрозумів, що то не то і почав діяти. А от Соля і втрапила. Ох, тримаємося, дівчатка(ахахах)

Джулія Мейлер
19.04.2026, 00:07:13

Светлана Селезнёва, Тепер чекаємо на повернення Даміра з лікарні)) Головне, щоб перевʼязки не змусив ще собі робити ахаха))

avatar
Яна Чиж
18.04.2026, 15:14:12


О котрій годині буде оновлення

Джулія Мейлер
18.04.2026, 23:37:51

Яна Чиж, Оновлення виходять через день опівночі) Розділ зʼявиться через 22 хвилини)

avatar
Sana Boboho
17.04.2026, 20:52:11

Міла - my love, точно знає свою донечку, ну а власний досвід, то в неї взагалі - для прикладу ❤️ І мудрі слова, що такі чоловіки не зупиняються, якщо мають мету, а у Дамірчика - перед очима і в думках така крихітка... Квіти - це лише початок залицянь (мали б бути, аби не видумки Ані, аххах)))
Ой, дівчатка, ой художниці, ой, стратеги))))
Такого хижака злякати фукорцином неможливо, він ці ходи в іграх прораховує наперед)) Ще й Соля сама прийшла в його "лігво" добровільно, а тому, мені здається, її "не хочу його" зараз стане міражем))
Буде ж гаряченько?)
Дуже дякую за проду ❤️

Джулія Мейлер
18.04.2026, 23:37:10

Sana Boboho, Буде і гаряченько, і смішно, і трохи пожаліємо Даміра, бо йому дістанеться найбільше)

avatar
Vaskovets
17.04.2026, 13:26:51

Що ж, план у дівчат був просто провальний...
Як же тепер Соля викрутиться??

Джулія Мейлер
18.04.2026, 23:36:31

Vaskovets, Ой, це буде щось)) Скоро дізнаємося ☺️

avatar
Наталія Силенко
17.04.2026, 12:50:52

Ну що ж Соломія, план подруги спрацював до точності навпаки!!! Тепер думай, як втекти від Даміра чи тобі вже може і не хочеться зовсім тікати?))) Дякую, зірочка)))

Джулія Мейлер
18.04.2026, 23:36:16

Наталія Силенко, Та чи зможе вона від нього втекти? Це вже питання))

avatar
Нія Росі
17.04.2026, 09:11:12

Десь дівчата прорахувалися…. Але де саме? )))

Джулія Мейлер
18.04.2026, 23:36:02

Нія Росі, Скоро дізнаємося)))

avatar
Оксана Морус
17.04.2026, 06:34:42

І що сказати...Адже ж сама прийшла..Хоч і план був інший..
Але здається' "мишка втрапила в мишоловку"..І Дамір навіть зусиль не приклав..
Мдааа,провальний виявився план..
Мінус одні труси вже.(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
А що ж буде далі...
Дякую ♥️

Джулія Мейлер
18.04.2026, 23:35:51

Оксана Морус, Здається, план від початку вже був не до кінця продуманий) Але Соломія була надто в собі впевнена)

Мама знає свою доню, вона не тільки по квітка, вона по очах та задумі бачить, що Соля міркує щось серйозне про залицяльника. Міла - чудова мама, що завжди готова підтримати доньку,бо розуміє сама, як то важливо. Та все ж Соня вирішує мудрувати план саботажу проти Даміра. Ох, Поет ще та помічниця в цьому. Ох і начудять дівчатка з фукорцином(ахахах). Чи спрацює лайфхак?

Джулія Мейлер
18.04.2026, 23:35:16

Светлана Селезнёва, Хоча б після того лайфхака Даміра врятували))) Скоро дізнаємося))

avatar
Яна Чиж
18.04.2026, 15:09:31

Коментар видалено

avatar
Наталія Силенко
15.04.2026, 20:08:01

Мама відчуває навіть на відстані і дає мудрі поради! А Соломія після всього, що між ними сталося хоче відвадити Даміра від себе?!))) Та всі ці штучки, що вона витворяє лише підсилюють його інтерес! А геніальна ідея Ані - це щось! Я уявила це наяву!))) Дякую, зірочка)))

Джулія Мейлер
16.04.2026, 20:56:42

Наталія Силенко, З мамою Соломії дуже повезло)) Дякую вам за коментар ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Морус
15.04.2026, 09:34:30

Ооо,мама пам'ятає себе і початок своїх стосунків з Русом..(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Тільки в доні трішки інша ситуація..Татко ,якби почув озвучку, Дамір вже залишився б без середнього "пальця".(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)І без голови.
А Аня подруга огень..(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Дякую ❤️❤️♥️

Джулія Мейлер
16.04.2026, 20:56:14

Оксана Морус, Щиро дякую, що ділитеся зі мною своїми враженнями ❤️

avatar
Vaskovets
16.04.2026, 20:37:56

О котрій годині буде оновлення?

Джулія Мейлер
16.04.2026, 20:55:59

Vaskovets, Опівночі) Через 3 години)

Ну, а шо Дамір хотів, апять подарунки пропонував, а на вечерю не назвав. Ой, поки сила дії дорівнює протидії. Та негативна оцінка - краще байдужості. Ну Дамір по класиці, ще й листівка у квітах. Я думаю, що ще б трохи і він у сусідньому номері почув матюки про себе, але зателефонувала Мілана. Ой, мамине серце відразу чує зміни в житті донечки і відразу відмічає квіточки і що то не просто...

Джулія Мейлер
14.04.2026, 23:29:07

Светлана Селезнёва, Подарунками Соломію не здивувати, але гарний букет троянд точно трішки розтопить жіноче серце)) Подивимося, що буде далі. Дякую за коментар ❤️❤️❤️

Рятувальник наш здійснив місію успішно, ще й дихання штучне зробив рот в рот (хоча утоплення не було). Ой, бідний чоловік на емоціях не контролює себе, зацілувати її намагався. А вона неберушка і не давашка(слова топ). Знову майже не відбита все святе, але Дамір все є наважується запропонувати почати з початку і навіть не думав про парі. Подив моя, як воно

Джулія Мейлер
14.04.2026, 23:27:41

Светлана Селезнёва, Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️❤️

avatar
Sana Boboho
13.04.2026, 18:04:37

Ой, хтось не розуміє слова "ні")) Пре, як танк)
Але ж квіти гарні і ефектні, Міла зразу оцінила)
Тепер на Соломійку чекає міні-допит, а, може, мама й пораду дасть))))
Та й, думаю, Дамір не зупиниться, поки Соля з ним не повечеряє)
Дуже дякую за проду ❤️

Джулія Мейлер
14.04.2026, 23:27:25

Sana Boboho, У Даміра точно проблеми зі прийняттям слова «Ні»)) Дякую за коментар ❤️

avatar
Sana Boboho
13.04.2026, 17:46:17

Мої щирі вітання з передплатою!
Успішних продажів книзі ❤️❤️❤️

Джулія Мейлер
14.04.2026, 23:27:01

Sana Boboho, Щиро дякую ❤️❤️❤️❤️

avatar
Sana Boboho
13.04.2026, 17:46:01

Оу, Дамірчик - молодець, рятівник чудовий, а от стримувати свої бажання - не навчився)
Соломійка в шоці, а він накинувся зі своїм "шаленим апетитом" на неї) Але, чого там, і їй же сподобалося)))
Парі вже, думаю, відійшло на десятий план, Даміра плющить поряд з дівчиною! Як можна упустити таку пташечку, якщо всі думки - лише про неї!
І його пропозиція дуже цікава і, як на мене, правильна - знайомство треба перепочити заново, з чистого листа)
Дуже дякую за проду ❤️

Джулія Мейлер
14.04.2026, 23:26:52

Sana Boboho, Дякую, що ділитеся зі мною своїми емоціями ☺️❤️

avatar
Оксана Морус
13.04.2026, 13:22:00

-Давай спробуємо по нормальному..(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)Від Даміра чути ці слова смішно.. Цей чоловік як уявляє :по
нормальному..За місце в ліжку він купить щось ...Дороговартісне..
Але ж Соля не якась другосортна шлюшка..
Ох Даміре...Дати б по бошці щоб мізки стали на місце..
Але хочаб почав щось трохи(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)думати..Квіти, шикарні...Це добре..
Для початку..Про наміри,в купі з квітами,мовчу..
Мама он зацінила..(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)А тато ..Добре що не бачив..
Дякую ♥️❤️♥️
Вітаю з передплатою.♥️♥️♥️

Джулія Мейлер
14.04.2026, 23:26:31

Оксана Морус, Дякую, що ділитеся зі мною своїми враженнями ❤️❤️❤️

Вітаю з передплатою ❤️
Дякую за бонусний розділ ❤️
Бажаю бути у всіх бестах❤️

Джулія Мейлер
14.04.2026, 23:26:09

Светлана Селезнёва, Щиро дякую☺️. Нехай так і буде ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Яремій
13.04.2026, 11:19:03

Вітаю з передоплатою♥️
Натхнення, легкого написання і успіху книзі♥️
І так починається найцікавіше і бо подарунок тільки розворушив осине батьківське гніздо, ну поки мамине)) але сховатися вже не вийде, цікаво що ж придумає Соломія і її вірний помічник))♥️

Джулія Мейлер
14.04.2026, 23:25:57

Оксана Яремій, Щиро вам дякую за теплі слова та підтримку ❤️❤️❤️

avatar
Vaskovets
14.04.2026, 19:18:29

Добрий вечір. Буде сьогодні продовження?

Джулія Мейлер
14.04.2026, 19:31:34

Vaskovets, Доброго вечора) Звичайно❤️

avatar
Нія Росі
13.04.2026, 09:54:52

По доброму )))) Ой, не можу!!! Наївний який ))))

А що Дамірчик, врятував дівчину з басейну і думав все... вона твоя. Розтеклася калюжкою перед твоїми гарними очами. Ні, цей міцний горішок, не так легко розбити , як ти думав. Твої методи з нею не працюють. Дякую за продовження

avatar
Оксана Морус
13.04.2026, 06:44:52

(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
По доброму.
(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
От що за дівчина ???Ніяк не оцінить всю"доброту" ,"турботу","щирість" намірів Даміра..(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
І як бідному чоловікові ще донести Солі що він хоче її трахнути..Що для нього це вже справа"честі"(йому і відмовляють) ...Його ,бідного(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠),вже аж ламає те що вона йому не дає .(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Дякую ❤️❤️♥️ Насміялась.

О, Дамір ще й турботливий татко, піклується про свою дівчинку Олі❤️
Аж тут у нього Майк з нагадуванням про спір і Соля в шаленому купальнику. Тут вже не до договорів, а інстинкт відігнати конкурента від дівчинки, що його зачарувала. От хитрюк: хлопа прогнав, кремом Солю намастив ще й про ''відпрацюєш'' бовкнув. Але як вона впала до басейну...

avatar
Нат
12.04.2026, 23:35:51

Укладати угоди коли задивляєся на дівчат трохи не вигідно,але Даміру байдуже на суму він вже побачив об'єкт свого бажання)))А хтось переживає що його місце можуть зайняти який злий. Хоть трішки торкнувся Солі бо мастив кремом,але на цьому все,не хоче вона його компанії))) Дякую

avatar
Нат
12.04.2026, 23:25:13

Дамір знаючи чи я Соля дочка і що може Руслан зробити всеодно укладає на неї спір,Соля як про все дізнається то одним ударом він не відбудеться, дякую

avatar
Юлія Гирина
12.04.2026, 19:03:30

Даміру упертості не займати. спір - то святе. Треба виграти . вважає що все можна отримати. Спроба з кремом - вдалась. Але далі все залежить від Солі.

avatar
Оксана Морус
12.04.2026, 18:38:45

В мене стійке бажання щоб доля приклала Даміра" фейсом об тейбл "...
І збила з нього цю зарозумілу пихатість...Ти ба як його плющить що Соля (от нахабна дівчина)відмовляє ...Та ще й так наполегливо .Ніби він їй не місце в своїх трусах пропонує а золоті гори..Ніяк хлоп (хоч який хлоп-дядько дорослий) не второпає що його агрегат в труселях то його цінність.. Але ніяк не приваблива штука для Солі.Вона не палає бажанням опинитись перед ним на колінах і обслуговувати його..
От поки що Дамір з породи: козел.
Дякую ❤️❤️♥️ Вітаю з Великоднем.

Який же зухвалий і нахабний Дамір. Своя донька то святе. А чужа то просто дівка, яку можна спокусити і кинути. Головне его своє потішити. А який хитрий план провернум з сонцезахисним кремом! Думав, що після цього дівчина сама впаде йому в руки і не тільки. Та не тут то було. А от після спасіння з бассейну, головне, щоб Соломія стрималась і не підпала під його чари. Дякую

avatar
Sana Boboho
12.04.2026, 02:33:02

Мені здається, Арсену повезло з ще одним нулем до суми в контракті, тому що всі думки Даміра були зайняті не партнером, а спокусливою бунтаркою))
І, до речі, свою Олівію він, ох, як контролює і оберігає, а доньку Руслана намагається спокусити? Нахаба!)
Але парі маячить перед очима, ще й, будемо відверті, справа не лише в парі, сам залип на дівчинці! І вдала можливість доторкнутися до прекрасного тіла Соломії не заставила себе чекати - Аню явно в спільниці можна записувати, раз мовчки спостерігала за цим "лап-лап") І, ой, здається, не лише для того, щоб намастити крем для засмаги Дамір згодитися може, а й "рятівником Малібу" попрацює - наша дівчинка в небезпеці...
Дуже дякую за проду ❤️

avatar
Наталія Силенко
12.04.2026, 00:11:55

Таки умудрився хоч кремом намастити та пощупати скрізь Соломію!))) А тепер ще врятує))) От тільки подяки, мабуть, не отримає!))) Дякую, зірочка)

Ото фантазії у Даміра після удару в пах (ахахах). Ну прям марить він думками, як отримує Соломію. Але поки результат болить нижче пояса. Розповів Майклу про Руслана, той прифігів, але парі все ж заключили. Ой Даміре, дивись, щоб ти потім на колінах не повзав через свою дурість.
Дякую за розділ ❤️

Джулія Мейлер
12.04.2026, 00:03:58

Светлана Селезнёва, Це просто кров із нижньої частини в голову знову повернулася, після удару Соломії)) Дякую за коментар ❤️☺️

avatar
Sana Boboho
11.04.2026, 18:28:42

Ох, Дамір! Точно ж вже поплив на Соломійці, і ще більше розпалився і її "хуком" нижче пояса, і її норовом, просто ще не зрозумів цього, тому що самовпевнений та й мачо, якому почуття не доступні (кхе-кхе, побачимо, побачимо!)))
Про Руса Майкл точно сказав, що Дамірчіку не дихати вільно, коли татко дізнається...
Але ж хто слухає здоровий глузд, коли на горизонті маячить бажання і фантазії з Солею)
От, гівнюк, ще й заклався на гроші! Потішити своє еґо хочется, ну-ну, успіхів)
Дуже дякую за проду ❤️

Джулія Мейлер
12.04.2026, 00:03:19

Sana Boboho, Думаю, що його еґо досить сильно постраждає, коли Соломія про все дізнається. Дякую вам за коментар ❤️

Дамір зовсім не кається. Отримав добряче, а тепер хоче реваншу. Йому потрібна Соломія, щоб потішити своє его. Щоб довести, що всі жінки однакові, що всіх можна купити. Тому і це божевільне парі з Майклом. Дуже сподіваюсь, що Соломія виявиться міцним горішком для нього. Дякую

Джулія Мейлер
12.04.2026, 00:02:32

Наталья Храпакова, Так, він хоче довести самому собі, що всі жінки меркантильні. Але ж це не про Соломію) Дякую за коментар ❤️

avatar
Оксана Морус
11.04.2026, 15:49:28

В багатих свої причуди..Ось і Дамір не виняток. Знаючи чия Соля донька..Точно вважає себе безсмертним..Ох мало, дуууже,Соля врізала по фаберже. Треба було ще..Щоб мізки стали на місце..Тепер треба щоб дівчина провчила..З00 тис зелених має отримати вона..А Дамір ..Хай облизнеться..
Дякую ❤️♥️❤️

Джулія Мейлер
12.04.2026, 00:01:51

Оксана Морус, Думаю, що він загрався. Вирвався на свободу і поїхав дах від Соломії) Дякую за коментар ❤️

avatar
Юлія Гирина
11.04.2026, 07:44:31

Фу. Дамір, поспорити на дівчину. не гарно. Ти ж не прищавий підліток, щоб щось комусь доводити. Не люблю , коли чоловіки ведуть себе , як павичі (хвости розпустили) і спорять на дівчину. не по чоловічому

Джулія Мейлер
12.04.2026, 00:01:09

Юлія Гирина, Думаю, що цей спір вилізе йому боком)) Дякую за коментар ❤️

avatar
Наталія Силенко
11.04.2026, 00:28:13

Мрій, мрій, Дамірчику!!! Може ще не раз отримаєш до того, як Соломія піддасться під твої чари!!! Дякую, сонечко)

avatar
Наталія Силенко
10.04.2026, 23:59:19

Ага, так от як Дамір поселився поряд із Соломією))) А ми то думали співпало так))) Та він не неї вже плани мав, а отримав по причандалах!))) Дякую, сонечко))

avatar
Нат
10.04.2026, 23:47:10

Звісно Соля його так завела що він вже не зміг перед нею встояти.Як швидко все дізнався і організував я ж справді думала що з номерами це збіг)))Руслана він не побоявся,а от яка буде його реакція що Бодя основне не доповів що Соля подруга його доньки, дякую

avatar
Sana Boboho
10.04.2026, 18:55:11

Аххах, гарно Соломія провчила нахабу, що вирішив "сорити" грошиками на непристойні пропозиції порядним дівчаткам)
Даміру потрібно охолонути трошки! Молодець Соля)
Правда, активність Соломійки в літаку його зачепила неабияк, ще й її спокусливість розіграла його фантазію, а тому: бачу ціль - не бачу перешкод)
Бодя спрацював гарно, але, виходить, і в номері, і на паті біля басейну Дамір вже знав, чия вона донька, і бажання до Солі перевищило здоровий глузд щодо Руслана?)
Ох, Даміре, граєш з вогнем)
Дуже дякую за проду ❤️

Джулія Мейлер
10.04.2026, 23:08:57

Sana Boboho, Думаю, що Дамір дуже сильно захопився Соломією, що навіть Руслана не побоявся. Відчайдушний якийсь) Дякую за коментар ❤️

avatar
Нія Росі
10.04.2026, 10:49:36

Не допрацював Бодя ))) Не розповів шефу, що то ще й найкраща подруга дочки )))

Джулія Мейлер
10.04.2026, 23:08:18

Нія Росі, А ось це, між іншим, дійсно його вина. Тоді б можливо цього всього можна було уникнути (але не точно ☺️). Дякую за коментар ❤️

Ага, Дамір опинився у тому самому готелі поряд з кімнатою Солі не випадково. Він навіть знає хто вона і це його не зупиняє, щоб робити Солі такі пропозиції. Зовсім страх загубив. Не думає головою, а думає голівкою... Стає все цікавіше. Дякую за продовження

Джулія Мейлер
10.04.2026, 23:07:38

Наталья Храпакова, Чим далі — ти цікавіше)) Дякую за коментар ❤️

Отож ж Дамірчика зачепила Соля. Ну сумнівів не було, вона в нас пані ефектна та і зустрічі в них були, то з матюками, то з дахозносними поцілунками, але все ж вона його обламала. Ну бачу ціль, як то кажуть, навіть Руслана не боїться. Ну-ну, Даміре, не думай, що все буде так легко та ще й один раз, карма річ жорстока (ахахах)

Джулія Мейлер
10.04.2026, 23:07:13

Светлана Селезнёва, Щиро дякую за чудовий розгорнутий коментар ☺️❤️

avatar
Юлія Гирина
10.04.2026, 07:22:16

Соломія на стільки завела Даміра, що не дивлячись ні нащо він продовжує бажати її . підкатує свої фаберже... Можу ть бути великі неприємності , але це до одного місця. Бачу ціль, не бачу перешкод

Джулія Мейлер
10.04.2026, 23:06:59

Юлія Гирина, Ви вмієте піднімати настрій, дякую ❤️

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше