60 196
“Приборкання норовливих ”
Анотація до книги "Курортний обман "
Щоб втекти від болю після розставання з хлопцем, я відправилася на відпочинок. Мадейра мала стати моїм перезавантаженням, аж поки в моє життя не увірвався Дамір. Він дорослий, владний, занадто впевнений у собі. Чоловік, який не звик отримувати відмови.
От тільки зі мною цей номер не пройде.
Я не підлаштовуюсь. Не мовчу.
І точно не стаю чиїмось черговим трофеєм.
Та коли він починає підкорювати моє серце — все летить шкереберть. Тому що я дізнаюся, що Дамір — батько моєї найкращої подруги.
І тепер між нами не просто заборонене бажання. Між нами — наслідки, від яких не втекти.
От тільки зі мною цей номер не пройде.
Я не підлаштовуюсь. Не мовчу.
І точно не стаю чиїмось черговим трофеєм.
Та коли він починає підкорювати моє серце — все летить шкереберть. Тому що я дізнаюся, що Дамір — батько моєї найкращої подруги.
І тепер між нами не просто заборонене бажання. Між нами — наслідки, від яких не втекти.
різниця у віцівід ненависті до коханнядуже гаряче та емоційно
Зміст книги: 54 глави
Останнє оновлення: сьогодні
309 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти❤️ГРАФІК ВИКЛАДКИ РОЗДІЛІВ — через день.❤️
Всі спойлери, візуалізації та новини ви знайдете у моєму телеграм-каналі:
https://t.me/julia_mailer
От, фартонуло Дамірчику! Йому, виходить, навіть не треба було шуршати, щоб знайти Соломійку - рибка сама припливла в його сітки)
Шоковий шок від всіх одкровень і співпадінь! З Олівією взагалі упс вийшов, але, думаю, подруга зрадіє. Тільки от коли ж дізнається?)
А Дамір був би не Даміром, аби не увімкнувся зразу в гру "ввічливий господар будинку для найкращої подружки доньки"))
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Дамір у нас дуже хитрий, але думаю, що це зіграє йому тільки на руку)) Дякую вам за коментар ❤️❤️❤️
Ляпс, мені сподобалося найбільше, ну сам сказав, що заслужив. Сюрпрайз-сюрпрайз, то познайомилися вдруге. Неочікувано - факт, але все було нормально, бо реакція могла б бути треш. А це чому треша не було, бо почуття вже є. Ну шо, Даміре, час провину спокутувати.
Светлана Селезнёва, Весь треш ще чекатиме на них попереду) Дякую за коментар ❤️
Коментар видалено
Це ...Навіть не знаю як описати все..
Дамір точно не зовсім дружить з головою..Якщо до цієї пори не розібрався з колишньою тому що боїться за тонку натуру і психіку Олівії..(•‿•)(•‿•)(•‿•)Доросла дівчина сама спить з чоловіками,чи чоловіком..Знає що в матері коханці..А Дамір береже її і не розповідає правди щоб не ранити душу..(•‿•)(•‿•)(•‿•)От не дивно що він до цієї пори содержить колишню.
Хоча ж ніби такий крутий мен..
Але зустріч,на кухні,то щось...
Як і його питання до Солі...
Зате сюрпрайз вийшов всім..
Тепер ще й цікаво як Олівія відреагує на новину. Перед цим була красномовна на рахунок того козла (•‿•)(•‿•)(•‿•),який так напартачив з її подружкою..Ось цей негідник,у всій красі,дома..(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Буде знайомитись з її найкращою подружкою.(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Дякуууую ♥️ ♥️ ♥️ Весело..
Сюрприз )))) Мало того, що пропажа в його домі знайшлася, так ще й в такому вигляді зустріла )))
Починається саме цікаве…))
Хм, співчуваю Даміру з Олею. Після такої дружини, звісно, в усі тяжкі захочеться піти і без жодної краплі совісті.
Соломійка зрушила його упередження щодо жінок та шлюбу! Тільки от він прогавив дівчину...
І нарешті про парі згадав! О, так, все докупи - і вибуховий коктейль спрацював.
Тепер Даміру варто дуже-дуже постаратися, щоб знайти Солю і випросити прощення! Удачі, чоловіче!)
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Так, Оля дійсно не варта поваги. Тепер будемо спостерігати, що Дамір робитиме далі) Дякую за коментар ❤️
Мда, дружина у Даміра була одна назва. Ну зрадниками бувають не лише чоловіки і Оля тому підтвердження... І Солю він поняв, що провтикав по всім фронтам. Ой, ну тепер нехай трохи понервує і дівчинку свою молить про другий шанс ❤️
Светлана Селезнёва, Доведеться йому гарненько постаратися) Дякую за коментар ❤️
Геніальна здогадка прийшла останньою..В цю ,як виявилось,не зовсім то і розумну голову...
Ось тобі і спір виліз Даміре боком..
Вочевидь роги від колишньої добре так давили що голову..Ось мізки й деформувались..
Але що с@ка то с@ка та колишня...
Це якийсь капець,не жінка...
Дякую ❤️♥️♥️
Оксана Морус, Насмішили мене)) Дякую за коментар ❤️❤️❤️
Особливо подобається той абзац про «повзати на колінах», от в Даміра мозок і включився))) чекаю як він буде вимолювати прощення)))
Nadia Kuriy, Ох, це буде красиво))
Хоч в чомусь Даміру пощастить))) Не доведеться копати )))
Нія Росі, Зовсім не доведеться, Соломія прямо в руки прийде))
Нарешті дійшло, що Соломія могла почути про спір, ох ти і йолоп, Даміре!!! Дякую, сонечко)))
Наталія Силенко, Трішки він у нас несерйозний чоловік)
Дзвінок колишньої, Даміре, це вже вишенька на торті!((( Ти, бляха, дорослий чоловік, а ляпаєш тим язиком, як помелом, знаючи, що Соломія на палубі... Ех!((( Дякую, сонечко)))
Наталія Силенко, За це в Даміра можна кинути чимось важким)) Дякую за коментар ❤️
Те, що у Даміра пазлик склався - це дуже добре, от тільки це не вирішує того, що він "гад азартний"))
Про парі він навіть не подумав?) Для нього воно вже нічого не означало, але ж виконав умову і свій виграш взяв, ех, его своє потішив, а Соломійку втратив!
Ну а колишня/поки не колишня теж олійки у вогонь підкинула! То, виходить, він ще й одружений, хоч і на межі розлучення...
Ой, Солі буде дуже важко йому знову повірити! Даміру треба буде постаратися на славу!)
Дуже дякую за проду ❤️
От і поїхала наша дівчинка прямо у лапи Даміра
Джулія Мейлер, Сподіваюсь, що Соля йому не вибачить легко. Нехай тепер доводить, що вартий її.
А колишня ще та су** живе з іншим і вагітна вже, а гроші хоче ще й від Даміра, і про любов йому заливає, взагалі відморожена, а Дамір гарно поставив її на місце
Ха,ха, ха...Дамірчик саме так Соля і подумала..А ще в її наборі "лестнтих" епітетів було дуже багато неприємних слів...
Але може хоч ця ситуація нарешті заставить дорослого чоловіка розібратись з минулим..Щоб не тягнути тягар в нові стосунки..
Дякую ♥️♥️♥️
А саме так про тебе Соломія і думає ))) І ми разом із нею
Нія Росі, Ми взагалі готові його прибити)
Скажіть будь-ласка, чи можна книги читати окремо?
Виктория Банзалова, Можна, але будуть зʼявлятися персонажі з першої та другої частин)
Ох, Соломійка, ти, навіть, не здогадуєшся, що ти полегшиш пошуки Дамірчику! А він буде в якому приємному шоці!))) Дякую, зірочка)))
Наталія Силенко, Дамір точно буде в шоці) Тому що поки його люди її шукатимуть, Соломія спокійно буде знаходиться в його будинку)
Ого, то Дамір зрозумів швидко, що його дівчинка накривала п'ятами?! Такий екшн влаштував в аеропорту, я аж захивлювалась за Соломійку! Але нехай подумає над своєю поведінкою, особливо, про парі!
Але цей парадокс з Олівією, аххах, ой, знала б Соля, що ноги самі до Дамірчика приведуть, проти її волі, та від долі не втечеш))
Олівія з Емілем будуть першими слухачами пригод, а я вже в передчутті зустрічі з татком Олівії, кхе-кхе)
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Скоро відкриється їхня довгоочікувана зустріч)) Ох, буде все палати)
Доки Соля переживає свою душевну драму-в Олівії "тренування".
Тут і поплакати і посміятись..
Богданове хазяйство шкода..Але отримав за дууууже наполегливе виконання хазяйського наказу..
Ох Соля..Бідна дівчина..Тільки зранку буде ще один шок...
Дякую ❤️❤️♥️
Оксана Морус, Скоро шок буде у всіх)) Окрім Олівії, вона ще не зрозуміє що до чого)
Так тікала, так тікала…. І прямо в лапи до звіра ))))
Нія Росі, Така доля) Все ж таки їм ще треба поговорити)
Бідолашна наша дівчинка...((( А Дамір , навіть, не підозрює , що його чекає!... Дякую, сонечко)
Наталія Силенко, Для Даміра це буде приємний сюрприз))
Даміра хочеться гепнути і не раз! Що він змусив Соломійку плакати і збирати своє серденько по шматочкам!
Я навіть радію, що втеча вдалась, нехай помучиться цей гівнюк)
І ще нехай пошуршить своїми мізками, як зробити так, щоб дізнатися про образу Солі, і вимолювати в неї пробачення!
Тим більше, що про неї інфу він всю знає, а тому - всі карти в руки)
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Повністю розділяю з вами вашу думку. Інколи я прямо борюся з бажанням чимось Даміра стукнути)
Дуже шкода Соломійку..
Все пішло через одне місце..
Ну й дурень Дамір...
Який турботливий:Маленька..
Після всього почутого Соля має право його зненавидіти... Шкода Богдана..Він отримає нізащо ...Бос накосячив..
Дякую ❤️❤️♥️
Оксана Морус, В цій ситуації дійсно шкода тільки Соломію. Але, це лише невеличка чорна смуга у наших героїв)
Як же шкода Соломію... А так тільки но літала у мріях і все розбилося в один момент!!!((( А Дамір знав, що вона на яхті і отак просто розмовляв з другом і прямо все в подробицях розповів... так би й вгріла чимось важкеньким... Дякую, сонечко)
Наталія Силенко, Думаю, що Дамір просто не надав цій ситуації серйозності, хоча насправді його дії дуже Соломію розчарували. Дякую вам за коментар ❤️
Хочеться дуже міцно обійняти Солю…. ((((
Нія Росі, Підтримую вас, дуже шкода нашу дівчинку… Дякую вам за коментар ❤️❤️❤️
Дайте лопату я цього мачо недоробляного прикопаю.Ну охреніти треба..Якщо вже так кортіло тих
грошей(тьху,блін ніщеброд)то вже б хоч не на яхті це питання вирішував..
Щей ярмо його колишнє добавило .
Оце то накосячив Дамір..
Шкода Солю.༎ຶ‿༎ຶ༎ຶ‿༎ຶ༎ຶ‿༎ຶ
Дякую ❤️❤️ ♥️
Оксана Морус, Мені також хочеться його прибити)) Дякую вам за коментар ❤️❤️❤️
Це треш... І якщо з парі ми були в курсі, і чекали на цей удар, то з дружиною вийшло дуже боляче - це такий вже "геп" на добивання!
Така казка в них була, і це дурне парі розбило вдрузки все гарне, що між ними було на яхті. Дуже шкода Соломійку...
А Даміра хочеться чимось стукнути за всі слова! От, закохався ж в Солю, але ні, треба перед Майклом "випєндритися" і обов'язково умови парі виконати! Сам своїми "руками" розбив її серце...
Ну, а дзвінок - це взагалі остання крапля...
Що ж далі буде? Що Соломійка зробить?
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, А далі — починається найцікавіше)) Дякую вам за коментар ❤️❤️❤️
Ох, Соля...Як же шкода.
Vaskovets, Так, мені також її дуже шкода…
Коли буде продовження ?
Мирослава Мазник, Вже вночі)
Добрий день. Коли вийде продовження?
Vaskovets, Добрий вечір, вже є)
Вау, яка пристрасть, які думки Даміра! Вони всі заповнені під зав'язку його спокусливою Соломією! Попав ти, Дамірчику, по самі "помідори"))
І Соля кайф отримує, так гаряче і дуже солодко обом, нарешті вони відпустили свої бажання, щоб насолодитися один одним до кінця подорожі ❤️
Ой, а дуже цікаво, що ж буде по закінченню цих "канікул", тому що тут краса, бажання, шаленство, а вдома вже будуть "будні" і батьки, і Олівія...)
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Вдома їх чекатиме багато проблем)) Дякую вам за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Примирення було гаряче!) А далі вже пішов розгін пристрасті і вже його не зупинити! Кохання прийшло до їх обох, тільки ще пережити те кляте парі!((( Дякую, сонечко)
Наталія Силенко, Дякую вам за приємний коментар ❤️❤️❤️
Це не просто пожежа .
Це дууууже шаленно.
Дуууже гаряче,дихозносно.
Дамір сам став залежним від Солі. і її робить залежною..Від нього. Від його вправного органу..Щоб вона й дихати не могла без того щоб не хотіти тільки його..
Зрозуміло що з віком він став досвідченим коханцем .І тепер вправно це доказує дівчинці.
Дякуууую ♥️♥️♥️Розділ дуууууже бомбезний . .Так все яскраво ,на межі відчуття , описали...❤️❤️❤️
Оксана Морус, Дуже вам дякую за чудовий коментар ☺️❤️❤️❤️
Ох здається буде татко Солі когось підвішувать за «стражденне» місце Даміра (хахахах)
Olga Pushkina, Ой, це буде дуже епічна зустріч)
Шкода, що Солю скоро чекає велике розчарування...
Vaskovets, На жаль, так. Правда буде болючою
❤️❤️❤️
Диана Донец, ❤️❤️❤️
Оу, що там за пристрасті серед того океану вирують. Дамір розбудив сміливість та впевненість у нашої Солі. Канєц тобі, чоловіче, поруч з цією фам фаталь, по ньому то було не то що видно, а від початку зрозуміло. А от як вони повертатимуться, в якому статусі, тут вже трохи хвилююся за них...
Светлана Селезнёва, Дуже дякую ❤️❤️❤️ Повернуться вони трохи не в тому статусі, в котрому хотіли б.
Вау, вау, вау..
Це було дуууууже дихозносно і гаряче..
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Соломія чи здивувала...
Швидше ні...
Дамір розбудив в ній справжній вогонь.. Своїми відвертими пестощами..Своєю ласкою...
І отримав собі левицю в ліжку..
Без гальм..Без сорому...
Закохана Соля неймовірно спокуслива,розкута..
Дякую ❤️ ❤️ ♥️ Розділ бомбезний.
Оксана Морус, Щиро дякую)) Я старалася ☺️❤️
Оу, як вони мирилися (хе-хе ❤️) Дамір власник всім власникам, сказав спати біля мене, то тільки біля мене. А які вони там дослідження у душі проводили, пустуни. Ой, хоч би яхту не спалити своїми пристрастями, бо Даміра від нашої Солі вже коротить, що ті іскри небезпечні)
Светлана Селезнёва, Хоч би замикання у нього не було ахаха)) Дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Коли буде ціла книга? Бо не люблю читати незакінчені потім їх забуваю і не дочитую?
Zoryana Yarema, Залишилося ще близько 20 розділів. Тому до кінця ще не скоро)
Дамір хоч і ревнивець, хоч і сильний власник, але якщо облажався, то вибачення на першому місці!
Серце нашої Соломійки дуже ніжне та добре, а тому й мир, дружба, жуйка не змусили довго чекати) Та й як з цим наполегливим та спокусливим чоловіком можна щось чекати)
Неймовірно мило, що одне з бажань Даміра - спільний сон...назавжди ❤️
І так піклується про свою квіточку, згоден чекати, але і не відмовляється від вправної допомоги)
Ох, ця подорож обох змінює ❤️
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, О так, він дійсно хвилюється і піклується про Соломійку. Така квіточка йому дісталася, інакше з нею не можна) Дякую вам за коментар ❤️❤️❤️
Поки що примирення, але чи надовго?! Затишшя перед бурею! Дякую, сонечко)
Наталія Силенко, Затишшя, ще й яке) Поки насолоджуємося їхнім примиренням, але ненадовго. Дякую вам за коментар ❤️❤️❤️
Хоч би дах від щастя в Даміра не знесло..І від гордості..Що йому дісталась така цукерочка:ніжна,сором'язлива..Норовлива..І він в усьому в неї перший..
Зате вчиться Соля швидко..Хоч ще червоніє..Але поряд з ним довго так не буде..
Дякую ❤️ ♥️ ♥️
Оксана Морус, З Даміром скоро перестане червоніти)) Дякую за коментар ❤️
Ой, ну просто одержимий чоловік. Тільки він обійняв свою заплакану Соломію і точно второпав, що все ж мав бути трохи обережнішим. Ой, сумісне прийняття ванни... Звучить палко, але палко відклалося, бо Дамірчик ще той ревнивець. Ти гля, такий момент, а він вирішив все про колишнього розпитати та їх ''взаємодії'' та дотики через одяг (ахахах)
Ну і понесло його з питаннями, нашу дівчинку шокує весь вечір)
Светлана Селезнёва, Думаю, що там вже грає роль і закоханість також. Для нього ці всі почуття, мов нові, можливо, саме тому його так і понесло) Дякую за коментар ❤️❤️❤️
Дамірчику гальма знесло, і трошки Соломійці було не альо, хоча до того ж розігрів дівчину, і ще, щиро сподіваюся, що він пізніше реабілітується і не раз)
А як же ревнощі накрили, ти ба!))) Як не крути, а з Солею "для одного разу" чи для "зняття пару" не вийде, красунечка манить його, щирість і чистота в одному флаконі ❤️
Відверті питання і чесні відповіді Соломії - це, щоб Даміру дах не зірвало від люті на Дімку чи когось іншого біля Солі?))
Доколупався до неї))
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Дуже вам дякую за такий розгорнутий коментар ❤️❤️❤️
Даміру дійсно трішки мозок поправило від Соломійки, але нічого, буде реабілітуватися)
Йокерний бабай...
Які ми власники..
Які ревнивці..(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Соля правильно сказала..
Але ж ..Де там ..Тут Даміра прямо розриває . І байдуже що тільки що позбавив цноти .Хоче знати що дівчинка у всіх сенсах цнотлива .
І байдуже що сам трахав все що шевелиться...(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Він у нас справжній власник, але звісно, не без гріха))
Ого, як поплавило Даміра…. Не можна на нашу дівчинку так зриватись ((((
Нія Росі, Поплавило не те слово, він і сам в шоці) Дякую за коментар ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати