13 215
Анотація до книги "Чорна МарІя "
Кажуть, вогонь не забуває тих, кого забрав. У XVIII столітті у звичайному селі на Поділлі за нез’ясованих обставин гине породистий кінь місцевого шляхтича, і це коштує життя молодій знахарці.
У XXI столітті під капотом розкішного авто чекають свого часу сотні кінських сил, а в елітному ліцеї зустрічаються двоє, чия історія колись була перервана рукою ката.
Чи стане вогонь цього разу світлом для їхнього кохання, чи він лише чекає нагоди завершити те, що розпочав три століття тому?
У XXI столітті під капотом розкішного авто чекають свого часу сотні кінських сил, а в елітному ліцеї зустрічаються двоє, чия історія колись була перервана рукою ката.
Чи стане вогонь цього разу світлом для їхнього кохання, чи він лише чекає нагоди завершити те, що розпочав три століття тому?
дарк_романреінкарнація / пам’ять душічорні первоцвіти
“Неймовірне поєднання фольклорного фентезі, історичного флеру та цікавого сюжету. Рекомендую) ”
“Якщо шукаєте фентезійний роман, у якому інтриги минулого майстерно поємднуються із сьогоденням, а від кожного повороту сюжету завмирає серце - вам точно зайде ця історія”
Зміст книги: 109 глав
Останнє оновлення: вчора
318 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиХто читає "Марію...", той уже бачить, що все буквально "на грані": пан ставить підлі дедлайни, Маріка не витримує, Данило робить так, як сам вважає правильним...
У сьогоденні Марися теж зустрічається з Яном, тільки він тепер дивно інший, сперечається з батьком, котрий за своєю суттю ближчий до того пана, але-але...
Що ж буде далі? А далі буде ще більше напруги й болю, але без спойлерів, бо так нецікаво...
Дуже вдячна всім, хто читає книгу й підтримує. Далі буде)))
Дуже гарно описано пробудження сили
Вень Чжулун, Дякую) ❤️❣️✨
Ох вже цей пан... Дуже цікаво!
Анна Пономар, Дякую, так, там почалося вже...
Ох... і що ж тепер буде?! Аж якось хвилююсь тепер. Дякую, авторкою, за такі емоції...
Вишенька, Будемо сподіватися, що все якось владнається) Дякую, що ви з моїми героями))
Дякую за вашу історію! Додала в колекцію ❤️❣️✨
Ольха Елдер, Вам дякую) Читайте, як буде час, тут дівчата вже пишуть, що була б гарна екранізація ❤️❣️✨
Чекаю на продовження!
Анна Пономар, Завтра... Дякую, що ви з моїми героями)
Тепер Ян одноліток Марисі. Цікаво.
Валентина Бродська, Так! Він старший на рік, але це дрібниці...
Прийшов час з'явитись і Яну в житті Марисі. Життя ціх трьох пов'язане в минулому, тепер починається новий виток історії. Кого обере Марися серцем... В минулому її обранцем був Данило ,але Ян зруйнував їх щастя.... Він не міг змиритись з відмовою, не міг дозволити Данилу володіти тією, яку він хотів "ощасливити"... Як буде зараз... Дякую за продовження та за чудові ілюстрації!
Светлана, У минулому... так... але ж іще не зруйнував, подивимось, як воно буде. І що їх чекає тепер) Дякую, що читаєте і пишете відгуки. Розуміти, що твоя історія подобається людям, це неймовірне задоволення)))
Я в захваті! Я хочу подивитись фільм такий, мені настільки подобається оце повне занурення, яке Ви творите своїм словом, що просто не хочеться по завершенню глави виринати з світу цієї історії. А картинки! Це просто окремий вид мистецтва! Зазвичай коли читаєш то когось в уяві сам малюєш, а всі Ваші персонажі в моїй голові тепер з цих картинок сходять і просто кайф! Дуже дякую Вам за Вашу неймовірну працю!
Власа Орлик, Дякую вам за такий неймовірний відгук) Мене дуже тішить, що моя історія знаходить такий відгук у серцях тих, хто з нею знайомиться) Ілюстрації мені теж подобаються, роблю їх з превеликим задоволенням)) А ідея з екранізацією... це було б чудово, але ж хто його знає, як це робиться...
Як все закручується, читаєш і хочеться ще і ще, поринаєш в цю історію з головою. Хто ж буде коханим Марисі. Ян відчуває незрозумілий потяг. Чекаю з нетерпінням їхньої зустрічі. Дякую.
Оксана Жезло Штих, Дякую вам за щирий відгук. Так, усе йде дивно. З Данилом вона вже зустрілася... тепер на її шляху має з'явитися Ян... А що далі? Будемо стежити разом) ❣️❣️❣️
Які неймовірні ілюстрації! Дякую за таку красу й чудову історію, написану справжньою соковитою українською мовою. Так переживаю за Маріку, з нетерпінням чекаю на продовження...
Вишенька, Щиро дякую за відгук) Дякую, що ви зі мною й моїми героями...
От і появляється Ян, Ярина сама приведе білу додому. Маруся відчула тривогу. Аннет надіюся готова до тої зустрічі, допоможе внучці. Дякую.
Оксана Жезло Штих, Оох... відчула вона, аякже... І Аннет також усе відчула... Дякую за ваш відгук і за те, що читаєте) Я якраз робила серію нових ілюстрацій оце)
Текст роману написаний живо й атмосферно, навіть не любителям романтики зайде. Містика з травами та відьмами справді захоплює. Ритуали прописані переконливо, читання приносить задоволення.
Лада Короп, Дякую за відгук) Рада, що вам подобається)) ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Анна Пономар, ♥️✨❤️♥️
Боже, яка неймовірна історія… А ці картини, які ви додаєте — я не знаю, як ви це робите, але це геніально. Вони настільки точно передають атмосферу, що повністю занурюєшся в книгу. Дякую вам за такий неймовірний, реалістичний підхід ✨
Кейт Лорен, Дякую за ваш відгук. Мені дуже приємно, що вам подобається)
Читала і не могла відірватися. Переплетення поколінь, все цікаво і там і тут. От і зустрілися закохані , що ж їх чекає, чи зміниться доля. Пан марить Марусею, він вже нічого не бачить, це і погубить їх. Дякую з нетерпінням чекаю на продовження.
Оксана Жезло Штих, Дякую вам за такий відгук) Завтра о 7-й ранку буде продовження. А ось щодо "погубить"... то подивимося... Доля - вона така, пані примхлива) Чекатиму від вас на коментарі)))
Який жах, шкода, що пана на жабу не можна обернути. Сидів би собі на болоті і квакав
Валентина Бродська, Та він би і в болоті відмітився(((
Ян одержимий Марією, візуали красиві.
Лана Сетман, Дякую) все так і є)) ❤️✨❤️✨❤️
Написано гарною, самобутньою мовою. Хоч я і не фанат любовних історій, але ця містика з травами та спадковими відьмами мене реально зачепила. Видно, що ви вклали душу в деталі: ритуали та знахарські примочки прописані дуже переконливо. Отримав справжнє задоволення від читання, дякую!
Сергій Більцан, Дякую за щирий відгук) Приємно, що мій твір читають не тільки дівчатка, а й хлопчики))) ⭐⭐⭐⭐⭐
Одним словом: /ДОЛЯ\
Сама ідея взяти реальні факти розправи над "відьмами" та протягнути лінію долі та перероджень крізь віки дуже потужна! Ще додає цьому твору якісна розробка деталей побуту та фольклору. Цікаво дізнатися, чим завершиться ця історія. Всім фанатам любовного фентезі раджу до прочитання!
Питання до авторки: Чим надихалися? Сімейними легендами?
Залишив коментар на марафоні https://booknet.ua/blogs/post/428107
Олексій Горбунов, О, серед коментарорів з'явився чоловік! Мені вже давно цікаво, як мою історію сприймають саме чоловіки, у яких "за умовчанням" всередині інші налаштування))) Сама історія вистрілила в одну мить, коли я шукала сюжет для СЛР (який, до речі, так і не знайшла) і наштовхнулась на факти не просто спалення відьом через надумані приводи, а судових процесів над ними... Буду рада читати ваші коментарі й далі))) Щиро дякую)
З перших глав починаєш читати і просто занурюєшся вмцю історію! Настільки гарні описи і подача тексту, що просто проживаєш все. Мені дуже подобається стиль і сюжет. Взагалі обурена на пана Войцехівського, невдячний! І оце так всі ці багаті, думають, що все можуть купити. Марися розумник, як відсіч дала. Герої дуже класні, колорит, атмосфера! Дякую Вам, чекаю продовження
Ангеліна, Дякую вам за такий щирий відгук) І за те, що ви з моїми героями. Завтра зранку, о 7-00, буде наступна глава. Чекатиму на ваші коментарі)))
Історія - неймовірна: крок за кроком затягує. І розумію, як трагічно складеться доля Марії, але в душі сподіваюсь, що Марися в сучасному часі зможе виправити події минулого і Марія дивовижним чином уникне неминучого. З нетерпінням читаю!
Вікторія Берлі, Дякую, що ви з моїми героями... Мені самій болить, того ото розважаюся тепер візуалами
Мені дуже тривожно за Данила і Марійку , світлини неймовірні
Лана Сетман, Дякую, справді гарні вийшли) Чекаємо, що буде далі... Сама, коли виставляю, перечитую, і в окремих місцях ледь не плачу)
Щось шкода мені Данила... так старається біля майбутньої хати. Тривожно на душі.
Валентина Бродська, Що є, то є... Але будемо дивитись, що буде далі... Зараз ще спробую ілюстрації зробити, бо світла не було)
Як красиво! Дякую
Валентина Бродська, ❤️❤️❤️ І вам за підтримку)
Просто колесо зробило ще один оберт…. ааааа кайф просто ! Дякую Вам за таку неймовірну історію. Я кожну главу читаю з таким захватом! Жду продовження ❤️
Алекса Шаная, Дякую за відгук) захват взаємний, хоч стилі у нас абсолютно різні))) ❤️❤️❤️ А колесо робить цей оберт у житті кожного з нас, просто не всі ці оберти помічають) ❤️
От вони і зустрілись... Марися все пам'ятає, а Дан завмер, наче відчуваючи важливість моменту... Дякую ! Чекаю продовження
Светлана, Ви праві, так і є... Стежимо далі) Дякую, що ви з моїми героями))
Моя улюблена тема і початок цікавий.
Бажаю успіхів книзі❤️❤️❤️
Христина Вілем, Дякую за підтримку) Запрошую читати і чекаю на коментарі)) А бібліотека й підписка буде бонусом)))
А Марися вперше побачить Дана, чи вони вже знайомі?
Валентина Бродська, ❤️❤️❤️
11. Охо-хо не слухає Маріка бабцю, а Войцеховський, мов коршун, виглядає здобич.
Валентина Бродська, Той ще коршун...
Дуже чекаю на продовження!
Окрема подяка за візуали, вони неймовірні.
Олеся Тиха, Дякую вам за відгук, продовження, як завжди, завтра зранку) І візуальчик теж буде))
Яка доля, 300 років тому Маріка була з бідної родини, а в наш час переродилася у заможних батьків
Валентина Бродська, Так) Доля взагалі штука цікава і, кажуть, справедлива... але важка(
Яка ж вона гарна!! Які ілюстрації, Божечки! Дякую Вам за цю атмосферу, яку Ви даруєте і текстами і візуалізаціями!
Алекса Шаная, Вам дякую за такий відгук)))
Це дуже захоплююча книга! Неймовірно гарний стиль автора! Я в захвіті від книги.
Лія Лореляйн, З нетерпінням чекатиму!
Данило та Марися виросли, їх родини зміцнили статки та співпрацюють. А тепер має відбутись зустріч Марисі з Даном... Яка вона буде... Дякую! Чекаю продовження
Светлана, Так, починаються гостріші події у сучасності... Читайте вже завтра) ❤️❤️❤️
Ян озвучив свої бажання та Маріка сміливо йому відмовила... Та тільки Данило не взмозі захистити кохану... Краща б Маріка повірила передчуттям бабусі, та залишилась вдома... Дякую! Чекаю продовження
Светлана, Так, ви праві, я теж так само думаю, але ж доля... Дякую, що ви з моїми героями)
Цікава. і водночас тривожний розділ. Що ж буде далі
Лана Сетман, Дякую за відгук) Чекаємо і читаємо разом)) ❤️❤️❤️❤️
Не сподобалася пану непокора Марійки! А вона молодець , дала гарну відсіч! Дякую, сонечко)
Наталія Силенко, Дякую вам!!! Краще б вона промовчала! Але ж вона не могла... Стежимо за подіями далі...
Візуали дуже гарні... а сам роман... тут же не просто про життя Маріки й Данила, не просто реінкарнація, хоча це також... Тут певний соціальний підтекст, показано життя української жінки, коли вона собі не належала... Біда в тім, що й у сучасності не все так просто... Дуже непроста тема...
Лаура Завірюха, Так! Дякую, що написали про це, бо це справді важливо. Але, зрештою, давайте сподіватися на краще))) ♥️♥️♥️
О, вже Марійка потроху згадує минуле, і ім'я Данило точно щось нагадало. А візуали дуже гарні. Дякую.
Светлана Марченко, Дякую вам, що з моїми героями) намагаюся, щоб вони тішилили вас)) ♥️♥️♥️
Розкішне продовження з таким візуальним супроводом!
Олеся Тиха, Дякую за вашу оцінку) це коли не спиться, то граюся))) ♥️♥️♥️
Які вони гарні, Марійка і Данило.
Лана Сетман, Так) дякую))) ♥️♥️♥️
Анна піде на Вас щоб зруйнувати все що її оточує...
Віккі Грант, ♥️♥️♥️
Дякую за цікаве продовження!
Светлана, ♥️♥️♥️
Та чи довго триватиме це щастя? І яка ж тоді Анна відьма, якщо не може завадити Яну зруйнувати життя Марійки ?!((( Дякую, сонечко)))
Наталія Силенко, Долю не перепишеш, якою б вона відьмою не була... Тим більше, вона ж добро робить, а тут... Дякую, що читаєте...
Дякую за продовження ♥️
Лана Сетман, ♥️♥️♥️
Ой, нелегка доля у Марійки із самого народження: доводиться вигризати у долі все, що їй потрібно, бо Захар інакше уявляє її дитинство! Його можна зрозуміти, як батька, адже він хоче для неї щасливої долі та у Бога плани на Марійку інші! Лише з бабцею вони на одній хвилі, у них одні вподобання! Тільки б не дуже хотілося щоб Ян втрутився у життя Марійки, адже в неї вже є Данило, з яким вони уже давно повінчані небом... : як вона зреагувала, як Захар назвав його ім'я))) Дякую, зірочка,дуже все гарно описано, окреме дякую за ілюстрації)))
Наталія Силенко, Я вам вдячна за те, що ви зі мною й моїми героями) Ага, хотілося б, щоб Ян не втрутився, але ж ви знаєте, як воно буває... Будемо разом читати, що там далі) Дуже рада, що вам подобаються ілюстрації)
Колесо долі пришвидшилось. На обрії з'явився Данило. Я так розумію, що він нащадок того Данила, з яким не судилося бути щасливою Марії з минулого, бо Ян завадив... Дякую! Чекаю продовження
Светлана, Побачимо... Дякую, що ви з моїми героями)))
Відгук на Вашу книгу ^^
https://booknet.ua/blogs/post/425600
Джул, Дякую) ♥️♥️♥️
Ян вже пав перед Марікою, від одного погляду, знайшов собі нову одержимість після смерті дружини. І це справді так нечесно. Адже у Маріки вже є Данило. Але ж хто буде сперечатись з паном-господарем.
Прямо зараз лінія минулого перетягує на себе всю увагу, а перерви на народження Марисі трошки повторюють одне й те саме, що герої вже обсудили декілька разів, Аннет стоїть на своєму, Захара це дратує. Оосбисте відчуття, що можливо, після народження Марисі треба вже не розділи чергувати, а блоки. Тобто повністю розповісти історію Яна і Маріки, а вже після про теперішній світ, дорослішання. Вам, авторко, видніше. Це не недолік і не критика, це відчуття того, що зараз "теперішнє" гальмує і розриває "минуле", бо минуле напружене і хочеться зануритись туди без пауз.
Але історія дійсно цікава, і написано гарно ❤️
Лія Лореляйн, Я знаю ❤️❤️❤️
Дякую за відповідальність ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Соланж Седу, ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати