Багряний світанок
528
Букнет Фентезі Багряний світанок

Багряний світанок

Лександра Славич
Повний текст · 10 стор.
38
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 36
Анотація до книги "Багряний світанок"
Одинокий світанок розфарбував їхні долі у багряний колір. В місті зовсім нежданно оселилась смерть, що забрала відомих героїв. Вони полягли на полі битви, захищаючи спокій мирних жителів. Залишився ватажок. Той, кого вороги ніби пощадили. Але для чого? І тепер йому належить поховати друзів, одночасно роздумуючи про цінність людського життя. Наче вперше. Не розумів, чому люди так плачуть за померлими, якщо при житті вони могли гризтись між собою, мов кішки з собаками... Могли роками не розмовляти один з одним...А в момент смерті живі жалкували, що ще не все сказали... Чому лише смерть дозволяє відкрити собі на те все очі?..

Оповідання входить до збірки
Зміст книги: 2 глави
- 1 -
- 2 -

36 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Холод Влада
03.05.2021, 12:59:06

Привіт з марафону! Назва мені сподобалась )) Обкладинка незвична, але красива))

Анотація. Цікава, але слово "нежданно" різало око.)А ще речення в анотації я б поєднала якось попарно, бо деякі прямо розірвані і дуже короткі) Якось так))

Текст. Цікавий, сюжет теж... Насправді, текст набагато кращий за анотацію, тому я б порадила таки змінити її)) загалом, твір сподобався)) Має гарно зайти поціновувачам жанру))

Холод Влада, Дякую за поради! Візьму до уваги)))

avatar
Аделіна Янг
02.05.2021, 23:21:48

Привіт з марафону!) Я читала цю книгу раніше!)
Обкладинка та назва влучні! Текст та сюжет просто неймовірні. Мені подобається як ви пишете. Особливо короткі романи. Ви вміло викладаєте в них сюжет так, що історія повна, довершена та повністю розкрита. Ця книга трохи сумна, але такий сюжет і задумка. Мова написання зріла, мудра та витончена.
Єдине, що мені не дуже сподобалось - анотація. А саме початок, бо я двічі перечитувала. Початок схожий більше на уривок з тексту, а не на короткий опис сюжету. Ні в якому разі нк хотіла образити. Лише правда!)))

Аделіна Янг, Я не образилась)) Анотація - це і справді був уривок із тексту, можливо, ще подумаю над зміною ❤️ Поки з обкладинкою заморочилась))) Приємно знати, що Вам подобається❤️❤️❤️ Дякую за відгук)))

avatar
Юлія Mimosa
02.05.2021, 23:19:04

Привіт з марафону! Обкладинка красива і чітка. Анотація інтригує, власне як і сам текст. Чекатиму продовження, адже залишилось багато таємниць, які хочеться розкрити. Читається легко, я спочатку заплуталася в іменах, але потім розібралася. Дякую вам за твір! Успіхів у подальшій творчості!

Показати 2 відповіді
Юлія Mimosa
02.05.2021, 23:24:15

Лександра Славичч, Та ви не заплутували, то я сама заплуталася:)

avatar
Марта Кейс
02.05.2021, 23:14:55

Вітання з марафону! Обкладинка крута, а назва влучно відображає сюжет. Анотація спонукала мене до читання.
Історія вдалась на всі сто. Так, вона сумна. Але я належу до тих читачів, хто цінує майстерність. Описи легкі та насичені, події яскраві. Я залишилась під враженням. Чекатиму на книгу по мотивам цього оповідання. Дякую за цікаву історію! Радила б читати усім поціновувачам темного фентезі)))

Марта Кейс, Мені дуже приємно, що історія Вам сподобалась))) Дякую за відгук, і окремо - за нагороду❤️❤️❤️ Це неабияк мотивує)))

avatar
Софія Вітерець
02.05.2021, 22:08:18

З марафону)))) Чудова книга, але надто сумна)))) Я не надто люблю читати книги з нещасливим завершенням)
Описи у вашій книзі просто ідеальні)))) Мимоволі опиняєшся на місці персонажів та бачиш все їх очима))))
Обкладинка дуже гарна, як і назва та анотація))) Не надто зрозумілий зміст. Я геть запуталася хто, що і де робить. Проте мушу зауважити, що ви прекрасно вмієте заінтригувати читачів)))))
Бажаю успіхів)))

Софія Вітерець, Намагалась вкластись у кількість символів для флешмобу, тому можливо, було коротко))) В романі розкриється все більш детально))) Дякую!

Привіт з марафону читання! Назва гарна, одразу в уяві виникає світанок. Обкладинка теж подобається. Анотація зацікавлює. Сам твір наштовхує на роздуми. Фінал сумний, проте це не шкодить загальному враженні від книги, а мені сподобалося. Бажаю успіхів!

Кристина Асецька, Щиро дякую! Рада, що сподобалось)))

avatar
Ліна Алекс
02.05.2021, 21:12:56

Марафон. Назва і обкладинка цікаві, доповнюють одна одну, вирізняються на тлі десятків інших однотипних. Твір починається, як епічне темне фентезі, часом бракує занурення у світ, але оскільки це лише оповідання, доводиться підключати свою фантазію. Загалом цікаво, мені сподобалося.
Бажаю успіху!

Ліна Алекс, Дякую за відгук!❤️

avatar
Маргарита Одран
02.05.2021, 14:47:00

Вітання з марафону!
Розпочну з обкладинки, не зовсім зрозуміла її зв'язок з прочитаним. Назва підходить і одразу, не читаючи анотацію розумієщ про що твір. Анотація більш філософського сенсу, чесно кажучи, якби був вибір обрати ваш твір за анотацією, то напевно я б обрала з вірогідність 50/50, особисто мені не вистачає якоїсь інтриги. Щодо тексту, я скажу, що він відформатований, грамотний, тільки зірочка замість апострофу ріже трішечки око. Фентезі я люблю, але мені не вистачило об'єму прочитанного щоб сказати про сюжет, думка залишилась розмитою. Хотілось почитати більше.
Бажаю натхнення та удачі!

Маргарита Одран, Дякую за відгук!❤️

avatar
Anna May
01.05.2021, 16:41:50

Марафон! Привіт, назва книги гарна, привертає відразу увагу. Анотація чудова, зрозуміла та чітко відтворює зміст. Самий твір цікавий, легкий для читання, запитань не виникло. Помилок не помітила, тому ваша книга повністю захопила моє серце. Дякую!))

Anna May, Мені дуже приємно ❤️ Спасибі за відгук)))

avatar
Немеш Іван
30.04.2021, 20:05:34

Привіт. З марафону
Щойно прочитав історію.
Що можу сказати! Мені сподобалося. Дуже. Історія захоплива а також інтригуюча і тримає в цій стадії до закінчення сторінок.
Назва підходить сюди, самий раз. В одночас настільки захоплива і загадкова, що хочеться відразу почати читати.
А ось обкладинка сюди не підходить, тому що та форма ока яка на ній змальована то це є "Вечный Мангекё Шаринган Саске Учиха", з мультфільму "Наруто".
Але! Прийшло на думку, щойно мені. Насправді вона сюди доречним образом вписується. Но не всі читав зрозуміють її, тому що в тих формах очей які на вашій обкладинці, багато таємниць і сили.

Показати 4 відповіді
Немеш Іван
30.04.2021, 22:29:45

Лександра Славичч, Я радий цьому.

avatar
Рома Аріведерчі
30.04.2021, 18:07:09

З марафону.
1. Нібито ефектна. Але ефект розмивається через те, що не зрозуміло, чого саме він багряний: чи не того, що військова екіпіровка персонажів рожеве і блакитне? А може проте буде в анонсованому творі?
2. Обкладинка - та ж сама історія. Вонасамапособі привертає увагу і змушу пригадувати аналоги - попередження про небезпеку опроиінювання, наприклад. аленічого не говорить про стиль, жанр або тему книги.
3. Сюжет. якщо без спойлерів: може автор хотів вмістити туди все з майбутньої книги, від цього вийшла деяка скоромовка і не вийшло співпереживання жодному з персонажів.
Не по темі, але цікаво буде дізнатися з майбутнього твору, як відомі герої дожили до того що стати героями, якщо виряджаються на війні в демаскуючі обладунки і не вміють вартувати привал.
Після уважного прочитання залишається незрозумілим - це літрпг, апокаліпсис, ще щось? Теги ні про що, подивіться їх уважно.
Бо те, що зараз є, навряд закличе цільову аудиторію. Страждання когось невідомо від чого - не закличуть. повірте.
Стиль і вибір слів - то прерогатива автора. Тому на цю тему не писатиму. Заявка на великий твір є. Будемо сподіватись, що твір відбудеться.

Показати 2 відповіді
Рома Аріведерчі
30.04.2021, 19:31:37

Лександра Славичч, Це не було запитанням. Це було повідомленням про те, що з назви мало що зрозуміло про книгу (вона про атмосферні явища, війну, кінець світу через зіткнення з астероїдом, тощо) і читач може відкласти її, хоч насправді вона саме для нього. Що буде в романі - читачеві теж не відомо, він бачить те, що є
: якісь невдахи не приділили уваги охороні і зміні караулу, вирядилися як папуги, тому їх руки розкидані в хаотичному порядку, а вони самі прохромлені стрілами з чомусь безглуздим оперенням. Небагато знайдеться людей. що після цього співчуватимуть персонажам, хочте вірте, хочте - ні. Мені в процесі читання здавалося, що це пародія на фентезі, можливо так воно ї є, але це з тексту так і не відомо. Смерть персонажів не трагічна, а безглузда, а може й смішна через саме такий опис. Це трохи схоже на синопсис до великого твору. Може той твір буде гарний, може ні. З уривка не зрозуміти.
Для чого б не писалася розповідь, вона викличе цікавість в значно меншої аудиторії через те, що написана саме так, як написана.
Але це тільки вибір автора - як, про що і для кого писати. як подавати написанв

avatar
Лі Лимонова
30.04.2021, 18:29:20

Вітаю, я з марафону)
Назва досить цікава, а обкладинка повністю відповідає назві.
Я, якщо чесно, погано зрозуміла суть. Вибачте. Перечитаю ще раз коли буде трохи більше часу, тому забираю до бібліотеки.
Бажаю натхнення !

Лі Лимонова, Дякую, що завітали!❤️

avatar
Каміла Дані
30.04.2021, 18:03:22

З марафону)))
Назва говорить сама за себе та й обкладинка доповнює перше враження назви. Чесно прочитала не багато, хотіла читати ще, але зупинилася.Не тому що погано написано, а тому, що відчула як по моїй спині бігають муряхи. Стиль написання гарний, читається легко, можна відчути емоції які автор вклав у написані слова. Справді Ви молодець. Поціновувачі жанру фентезі сто відсотків у захваті!!!
Бажаю успіху!

Каміла Дані, Дякую, що завітали❤️

avatar
Juli Pencil
30.04.2021, 17:50:53

Вітання від марафону!)
Назва зацікавила ще відтоді, як побачила ваш твір у збірочці "Життя та Смерть"))) Тільки от усе ніяк не могла знайти часу почитати – марафон же допоміг)) І з назви я зрозуміла, що твір мені сподобається... і ця чуйка на підвела)
Обкладинка красива) Й анотація інтригує... а сам твір – просто нереально класний. Він дарує емоції... звісно, не найкращі, але в цьому і суть. І змушує замислитися. Звісно ж, я дочитала до кінця і тепер хочу прочитати повноцінний роман)
Манера написання гарна, та й ви умієте тримати інтригу) Твір вразив... читався на одному диханні (хай і назви з іменами незвичні, але для фентезі це нормально)) Загалом... чекатиму на продовження))) Я дуже люблю твори у такому стилі, тому у цьому марафоні він уже в моїх фаворитах)))
А вам бажаю натхнення ♡

Juli Pencil, Дякую за щирий відгук❤️❤️❤️ Змушуєте мене наливатись багрянцем))) Мені приємно, що твір сподобався)))

avatar
Дарія Гульвіс
29.04.2021, 18:55:36

#марафон "тільки правда"
Добрий вечір! Починаю з "про погоду", тому твір цей читала й робила розбір помилок ще раніше) Назва, обкладинка й анотація все ще інтригують. "Зловіщий" ліс ви залишили, і я все ще не розумію, чим він такий зловіщий, але те таке) Хочу відмітити, що твір став значно легшим для сприйняття. Мені було б цікаво почитати роман на основі цього оповідання.

Дарія Гульвіс, Дякую за відгук! Ліс - це типу в значенні, темно, холодно, і страшно, а ще як вночі, то хто знає, що може статися... Місце таємниче і зловісне. Наче так))

avatar
Влада Калина
28.04.2021, 22:33:46

Марафон)
Дочитала до кінця.
Лахерс втратив дружину... Цікаво як буде мститися))
Назва і анотація відповідає твору... Вони всі загинули на світанку.
Я іноді люблю таке почитати, щоб "пустити сльозу"))
Було цікаво.
Дякую.

Влада Калина, Дякую! Продовження історії Лахерса планується в повноцінному романі))) Рада, що сподобалось ❤️

avatar
Олена Блашкун
28.04.2021, 21:19:52

Привіт з марафончику)
обкладинка неординарна, а назва- войовничі й кривава) Анотація цікава, проте прочитавши "постаті жіночого роду" Я трохи зависла. як на мене, початок трохи перевантаження складними іменами й назвами і це бентежить - важко вловити основне( у всьому іншому-текст гарний, а сюжет цікавий)

Олена Блашкун, Щиро дякую за відгук)))

avatar
Яна Коловрат
28.04.2021, 15:30:32

Вітаю з марафону) Все ду-у-у-уже сподобалось, тепер з нетерпінням чекаю повноцінний роман!!!

P. S. Запрошую ознайомитися з моєю книгою)

Яна Коловрат, Вельми приємно))) Дякую! Обов'язково завітаю до Вас))❤️

Вітання з марафону.
Цікава обкладинка, яка натякає на таємничисть. Анотація, назва - влучні. Все гарно описано та зрозуміло. Зрозуміло про кожного героя. Манера написання сподобалась простотою й чесністю. Удачі вам!

Показати 3 відповіді

Натіко Маер (NAtiKO), Надіюсь))) Спасибі ❤️❤️ ❤️

avatar
Лідія Шефер
27.04.2021, 22:17:03

Вітання з марафону!Назва дуже хороша,подобається)
Анотація змістовна,все зрозуміло)
Сюжет цікавий)
Успіху Вам і Вашій книзі)))

Лідія Шефер, Дякую, що читаєте ❤️ Завтра чекайте в гості)))

avatar
Дарія Гульвіс
07.04.2021, 11:42:21

Я зробила повний розбір помилок, котрі, на мою думку, погано впливають на сприйняття твору. Якщо ви таке не любите, просто не читайте далі, бо там все не дуже. Повторююся, що це виключно моя суб’єктивна думка.
Зловіщий ліс – це який саме ліс? В чому проявляється його зловіщність?
Дві постаті жіночого роду. Може, все таки дві жінки чи дівчини?
Описка: «Порядіз»
Те, що меч потрібен для того, щоб захищатися, і так зрозуміло.
Люди не можуть належати до військового стану, тільки країна.
Початок не цікаво читати, по-перше, тому що це інфодамп, котрий вводить нас в цей світ, але взагалі до цього нічого не відбувалося й складається враження, що створення світу було основною самоціллю. По-друге, дуже багато канцеляризмів, котрі просто заважають сприймати текст.
Дуже багато імен, на котрі дивишся й не розумієш, про кого йде мова(це знову ж таки інфодамп).
Повільний темп, котрим ви користуєтеся, потребує зовсім іншої стилістики, котра облегшувала б сприйняття тексту. Як вже писала вище, інфодамп завжди сприймається погано, а особливо коли з нього починається твір. Раджу хоча б почати з діалогу.

Показати 3 відповіді
Дарія Гульвіс
07.04.2021, 13:17:59

Лександра Славичч, )

❤️ Аделіна Янг, велике дякую за нагороду!)))

avatar
Наталія Ковган
06.04.2021, 21:36:15

Мені дуже сподобалося. Незважаючи на те, що трагізм на трагізмі, оповідання достойне. Причому затронуті такі теми, які часто можуть виникнути і в реальності.
По-перше, розумію, почуття друга до Дагерона. Впевнена, що у такі трагічні моменти, просто бажається когось звинуватити. Тому що здається, що від цього легше. І розум говорить, що людина не винна, та серце кричить, що винен увесь світ. Проте, якби Дагерон не відлучився, теж би в ямі лежав, та й все... Сподіваюся, що у цих двох все ще налагодиться.
Питань лишається багато, але більш за все мене зачепило на початку те, що у одного з героя брат зник. Хотілося б дізнатися його долю.
Якщо буде великий роман, буду читати;) а поки що, дякую за таке, трохи сумне, але чудове оповідання.

Наталія Ковган, Дякую велике за цей відгук❤️❤️❤️ Перечитувала кілька разів)) О, так, Ви праві: часто трагедія справді застигає розум, і хочеться винити усіх навколо, з'являється оте "А якби він/ вона туди не пішов, чи щось не сказав"... Хм, щодо брата Дагерона - буде своя історія, поки скажу, що він зник зовсім не просто так) А роман потроху пишеться))

avatar
Наталія Ковган
06.04.2021, 20:40:33

Так! Я не зрозуміла! Ви казали, що роман буде великий... чи я не так зрозуміла? У будь якому разі чекайте трохи пізніше комментар до книги, бо я таки дізнаюся, що там далі)

Наталія Ковган, Так, казала, і роман таки планується великий) Викладатиму трішки пізніше) А це оповідання завершене/ книга буде окремою))) Буду рада почути Ваші враження ❤️ Дякую!

Те відчуття, коли бачиш картинку на обкладинці і вже знаєш, що буде в творі. І навіть анотація підтверджує всі підозри, які одразу виникають :) Що ж, побачимо, що далі очікується. Я беру в бібліотеку цю книжку. )))

Відлюднена Чарівниця, Та я й не хотіла сильно зашифровуватись) Темою флешмобу є життя та смерть. Тому й постаралась якось відповідати) А чи це в мене вийшло - вирішувати читачам)) Дякую за відгук! Сподіваюсь не розчарувати Вас)

avatar
Наталія Ковган
04.04.2021, 23:53:27

Почала читати, і треба сказати, що мені сподобалося. Правда, стало шоком те, що герої, які предстають перед читачем, майже в ту ж мить і помирають... Я так, розумію, що у цьому творі буде багато смертей, і звикати не потрібно ні до кого. Але бажаю Дагеронові знайти старшого брата, тому що, мене зацікавив цей момент. І бажаю вірити, що є надія...
Планується великий роман? Бо мені здається, що там події можна розвивати до безкінечності, роблячи сюжет дуже цікавим.
І вже вибачте за питання, але воно мені спокою не дає. Дагерон... в одне місце ходив? Йому треба було через цю причину? Бо не зрозуміло, чого так різно від группи відбився.
Дякую вам за чудовий початок, і чекаю продовження.

Наталія Ковган, Так, взагалі, у Дагерона була саме ця причина) Трохи так собі відмовка, та хто ж знав, що все так обернеться... Сама не люблю починати з трагізму, та умови флешмобу такі були)) Роман планується, і вже навіть готується до викладки, і трохи забігаючи наперед, скажу, що сюжет там буде ой який заплутаний, і звісно, буде ще багато нових героїв)) Рада, що читаєте і коментуєте❤️ Дякую!

avatar
Дарія Гульвіс
04.04.2021, 16:36:53

Анотація інтригує. Подивимося, що всередині)

Дарія Гульвіс, Рада, що змогла зацікавити❤️ Дякую! Бажаю приємного читання)))

avatar
Марі Керімей
04.04.2021, 14:12:48

Вітаю з новинкою)) Хай муза ніколи не полишає тебе)) Обов'язково прочитаю та лишу кілька коментарів))

Показати 2 відповіді
Марі Керімей
04.04.2021, 14:35:54

Лександра Славичч, Обов'язково❤️❤️❤️

avatar
Лідія Шефер
04.04.2021, 13:36:12

Вітаю з новинкою)))

Лідія Шефер, Безмежно вдячна❤️ Сподіваюсь, Вам сподобається)))

avatar
Софія Вітерець
04.04.2021, 10:31:52

Вітаю з новинкою))))

Софія Вітерець, Дякую за підтримку)))

Вітаю з новинкою! Бажаю натхнення та працьовитої музи!

Кристина Асецька, Дуже вдячна❤️

avatar
Леся Найденко
03.04.2021, 22:11:21

Дуже інтригуюча анотація!!!

Леся Найденко, Рада, що сподобалось ❤️ Дякую!

avatar
Рина Мир
03.04.2021, 22:09:45

Вітаю з новинкою, люба;) успіхів та натхнення невичерпного;)) ❤️❤️❤️

Рина Мир, Спасибі, мила❤️❤️❤️ Дуже ціную твою підтримку)

Вітаю з новинкою! Легкого пера!

Аля Галентюк, Дякую ♥️

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше