Твори, які варто прочитати

Ірина Скрипник надихнула мене на написання цього блогу. Але я вирішила повернутися ще до першого кола взаємного читання малих за розміром творів. 

Поміж чудових робіт особливо хочу відзначити ті, що торкнулися мене. Які я відкрила для себе. 

Світлана Фоя: Червоні маки і Анна Лінн: Сирени — це два погляди на війну. І не важливо яку — стару, чи нову. Що гримить ракетами, чи вбиває зсередини. Дуже сильні твори, як на мене.

Ньюбі Райтер: Маленька Люда — цей твір для мене дуже багатошаровий. Коли з кожним прочитанням усвідомлюєш ще щось. Це психологія людської поведінки, вселенського масштабу.

Ну і звісно Неба Крайчик: Валерріан операція мишу в капець  Коли душа просто потребує відпочинку від навколишнього хаосу. Ну і як можна не любити котів.

 

А тепер друге коло.  

 

Діана Козловська — Веселого Різдва  та Очерет: Укус

 Два твори що відкривають перед нами завісу постапокаліпсису.

Один дає надію, натомість інший прибирає будь який варіант для тих, хто задає собі питання «А може мене це омине?»

Це мабуть той жанр який я можу перечитувати по кілька раз і він мені ніколи не набридне. І той варіант, коли я хочу вимкнути пам'ять і прочитати ці твори знову, як в перший раз.

 

Ларія Ковальська — Волошковий букет  — історія про кохання, але на відміну від загальної маси історій, що на Букнеті дуже багато, ця унікальна. Це вам не просто кохання— зітхання. Це дія, вчинки, глибина. Як би всі романи про кохання були такими.

 

Ірина Скрипник Ціна за п'ять душ моторошна історія, яка і справді жахає. Дуже смачно.

 

Саме заради цих історій, я колись і прийшла на Букнет. Відшукати їх між тисячами інших іноді дуже важко, особливо коли твір малий за розміром. Але вони однозначно заслуговують бути прочитаними. 

15 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Очерет
04.02.2026, 10:04:40

Щось я геть забігався і пропустив цей допис... Дякую за згадку)

Яніна Фенікс
04.02.2026, 10:28:21

Очерет, Там ще має бути рекомендація до твору, як приз. Вимкніть, якщо бажаєте.

avatar
Olena I
28.01.2026, 17:06:24

❤️❤️❤️

Щиро дякую за згадку) Я щось взагалі відстала від життя й пропустила ваш блог ❤️

Якраз повертаюся до читання колег, і тут побачила) ❤️ Рада, що мій твір залишив по собі гарні враження ❤️

❤️❤️❤️

avatar
Ганна Літвін
27.01.2026, 08:00:27

Цікаво, треба буде заглянути, дякую❤️

avatar
Лорена Мар’ін
27.01.2026, 06:36:07

❤️❤️❤️

avatar
Mary J
27.01.2026, 00:05:14

Дякую за рекомендацію ♥️♥️♥️

avatar
Morwenna Moon
26.01.2026, 22:19:35

Читала Неба Крайчик про Валерріана, чудове оповідання! ❤️

avatar
Неба Крайчик
26.01.2026, 21:20:04

Ой, чарівний блог, щиро дякую за рекомендацію! І вітаю з початком нового кола ❤️❤️❤️

avatar
Ньюбі Райтер
26.01.2026, 21:17:51

Усі твори дійсно варті уваги!!! Дякую, що і про мою Люду згадали))

avatar
Ніка Цвітан
26.01.2026, 21:13:03

Гарний блог)))✨♥️✨♥️✨

avatar
Анна Лінн
26.01.2026, 21:08:11

Чудова рекомендація! Але я ще не всі почитала, тому деякі міста тексту пропустила ))

avatar
Ірина Скрипник
26.01.2026, 21:07:49

Дякую за блог ❤️

avatar
Крісті Ко
26.01.2026, 21:06:58

Чудові твори! ❤️❤️❤️

avatar
Alika Ost
26.01.2026, 20:48:10

Дякую за рекомендації✨
Гарна підбірка ❤️

Інші блоги
Презентація героїв «хижачки для мисливця»
Ви шукаєте атмосферну готичну, гостросюжетну історію з колоритними персонажами та незабутньою хімією? Де є палка ненависть, що або перетворюється на кохання, або спалює заживо? Де дружба починається з брехні, а потім
Відгук-рецензія на твір Олени Мисак "Спіраль"
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Зустрічайте новинку про гарячих братів
Любі друзі я от також вирішила податися на конкурс букнету. Й презентую вам новинку. Молодіжна проза про студентів, лекції й звісно ж перше кохання. Роман Любовний переполох або закохана не в того брата⚡️⚡️⚡️ &
мускус і мʼята
Оновлення вже на сайті, буду вдячна за прочитання та коментарі) — Що з тобою, в біса, не так? — голос прозвучав хрипкіше, ніж я планувала. Довелося ковтнути й повторити вже тихіше: — Влад… Я вперто дивилася
Давно не робила знижок на ці книги - щасливий день
Привіт, любі Спокусники! Давно я не робила знижок на ці дві спокусливі книги… сьогодні щасливий день) “Вечірка для боса” 20% На розкішному вечорі в масках вона проводить ніч пристрасті зі своїм босом
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше