Твори, які варто прочитати

Ірина Скрипник надихнула мене на написання цього блогу. Але я вирішила повернутися ще до першого кола взаємного читання малих за розміром творів. 

Поміж чудових робіт особливо хочу відзначити ті, що торкнулися мене. Які я відкрила для себе. 

Світлана Фоя: Червоні маки і Анна Лінн: Сирени — це два погляди на війну. І не важливо яку — стару, чи нову. Що гримить ракетами, чи вбиває зсередини. Дуже сильні твори, як на мене.

Ньюбі Райтер: Маленька Люда — цей твір для мене дуже багатошаровий. Коли з кожним прочитанням усвідомлюєш ще щось. Це психологія людської поведінки, вселенського масштабу.

Ну і звісно Неба Крайчик: Валерріан операція мишу в капець  Коли душа просто потребує відпочинку від навколишнього хаосу. Ну і як можна не любити котів.

 

А тепер друге коло.  

 

Діана Козловська — Веселого Різдва  та Очерет: Укус

 Два твори що відкривають перед нами завісу постапокаліпсису.

Один дає надію, натомість інший прибирає будь який варіант для тих, хто задає собі питання «А може мене це омине?»

Це мабуть той жанр який я можу перечитувати по кілька раз і він мені ніколи не набридне. І той варіант, коли я хочу вимкнути пам'ять і прочитати ці твори знову, як в перший раз.

 

Ларія Ковальська — Волошковий букет  — історія про кохання, але на відміну від загальної маси історій, що на Букнеті дуже багато, ця унікальна. Це вам не просто кохання— зітхання. Це дія, вчинки, глибина. Як би всі романи про кохання були такими.

 

Ірина Скрипник Ціна за п'ять душ моторошна історія, яка і справді жахає. Дуже смачно.

 

Саме заради цих історій, я колись і прийшла на Букнет. Відшукати їх між тисячами інших іноді дуже важко, особливо коли твір малий за розміром. Але вони однозначно заслуговують бути прочитаними. 

15 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Очерет
04.02.2026, 10:04:40

Щось я геть забігався і пропустив цей допис... Дякую за згадку)

Яніна Фенікс
04.02.2026, 10:28:21

Очерет, Там ще має бути рекомендація до твору, як приз. Вимкніть, якщо бажаєте.

avatar
Olena I
28.01.2026, 17:06:24

❤️❤️❤️

Щиро дякую за згадку) Я щось взагалі відстала від життя й пропустила ваш блог ❤️

Якраз повертаюся до читання колег, і тут побачила) ❤️ Рада, що мій твір залишив по собі гарні враження ❤️

❤️❤️❤️

avatar
Ганна Літвін
27.01.2026, 08:00:27

Цікаво, треба буде заглянути, дякую❤️

avatar
Лорена Мар’ін
27.01.2026, 06:36:07

❤️❤️❤️

avatar
Mary J
27.01.2026, 00:05:14

Дякую за рекомендацію ♥️♥️♥️

avatar
Morwenna Moon
26.01.2026, 22:19:35

Читала Неба Крайчик про Валерріана, чудове оповідання! ❤️

avatar
Неба Крайчик
26.01.2026, 21:20:04

Ой, чарівний блог, щиро дякую за рекомендацію! І вітаю з початком нового кола ❤️❤️❤️

avatar
Ньюбі Райтер
26.01.2026, 21:17:51

Усі твори дійсно варті уваги!!! Дякую, що і про мою Люду згадали))

avatar
Ніка Цвітан
26.01.2026, 21:13:03

Гарний блог)))✨♥️✨♥️✨

avatar
Анна Лінн
26.01.2026, 21:08:11

Чудова рекомендація! Але я ще не всі почитала, тому деякі міста тексту пропустила ))

avatar
Ірина Скрипник
26.01.2026, 21:07:49

Дякую за блог ❤️

avatar
Крісті Ко
26.01.2026, 21:06:58

Чудові твори! ❤️❤️❤️

avatar
Alika Ost
26.01.2026, 20:48:10

Дякую за рекомендації✨
Гарна підбірка ❤️

Інші блоги
Нарешті моя перша передплата! Усе завдяки вам ❤️
Мої любі, тримайте допис, який я писала, не вірячи в реальність цього моменту ❤️ Книга Наречена мого сина Уявіть: за два тижні — весілля. Сукня куплена, дата призначена, життя розписане на двадцять років уперед.
Старт передплати на "Маму за контрактом"! 
Гаїна мріє стати відомою письменницею, і орендує будинок, щоб працювати над книгою. Але справжній власник будинку гадки не має про появу квартирантки, тож їй доведеться стати нянею для його сина... Запрошую до
Культурний Шок Для Мажора 
Ну що, наш золотий хлопчик офіційно вийшов із зони комфорту. Причому зробив це максимально різко, без попереджень і без свого фірмового Cristal. Хто вже встиг прочитати новий розділ «Викрасти сина мільярдера», той зрозуміє,
✿ Сором'язлива квіточка і Чеширський кіт (візуал)
♥️ Сьогодні додалося ще три розділи до оповідання «Я (не) спік інгліш». Загалом шість, а це вже половина. ♥️ Вирішила показати вам героїв та їхню першу зустріч. ✿✿✿ Ніжна і сором’язлива квіточка
Стоп... а де мій "Секс"?
Маленьке технічне оголошення!!! Якщо раптом відкриєте бібліотеку й подумаєте: «Стоп... а де мій "Секс"?» Не панікуйте. Це все ще він. Просто трохи... оновився) Я змінила обкладинки обох частин, тому
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше