Про що йдеться, як вважаєте?

У мені зараз клубочаться не тільки емоції. Ні, це вже не тільки вони. Це – почуття. Щось всередині мене зароджується, пускає паростки, намагається зачепитися за мою свідомість, за мої нерви, за моє, заховане за сімома замками, серце.
Цей дивовижний підселенець хоче злитися зі мною, стати частиною мене, єдиним зі мною організмом. Хоче керувати моєю свідомістю, моїми думками та вчинками, моїм життям. Він поки маленький і боязкий, невпевнений, вразливий. Але варто дати йому шанс, відпустити контроль, підживити емоціями – і він розростеться до масштабів мого особистого всесвіту. Він вміє піднімати на небеса, але також здатний спалювати дотла на багатті нерозділеності.
Його портрети малюють кривавою фарбою, його вигляд, немов на глум, зображують схожим на серця – ті самі, мільярди з яких він розбив за час свого земного існування.
Я впізна
Ю його, але боюся собі в цьому зізнатися. Я не відчуваю себе готовою його прийняти. Все відбувається занадто швидко, занадто дивно й незрозуміло для мене.
Ця істота, що оселилася в мені, здатна зробити мене сильнішою, але вона ж може зламати й поранити мене так сильно, що мені буде нестерпно важко знову піднімати себе з попелу. Я не розумію, що мені з ним робити. І зараз я просто йду, крок за кроком мимоволі стаючи ближче до нього
: цього вічного, як світ, гостя в моєму серці. До нього, і до мого нареченого Олівера.

І таки так, у них нарешті весілля!

34-та глава вийшла довга, я могла б сміливо розбити її на дві, але не стала. Бо це — наскрізна дія, тонкий нерв та емоції, в які хочеться занурюватися знову й знову.

От люблю я таке. Впевнена, що й сама буду цю главу не раз потім перечитувати, як перечитую іншу свою книгу «Навіщо я тобі?». Там узагалі все, як я люблю: герой молодший за героїню, море емоцій і кохання крізь випробування, від яких серце вилітає з грудей (відгуки читачів не дадуть мені збрехати!).

Ну, це я відволіклася. Сьогодні — весілля Емілі та Олівера.

Чекаю ваших думок, що ж це відбувається з нашою юною героїнею, як вважаєте? Що за істота оселилася в її серці?

 

 

 

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Тея Калиновська
22.07.2025, 19:35:46

Дуже красива пара❤️❤️❤️

Показати 2 відповіді
Тея Калиновська
22.07.2025, 19:58:49

Єва Сова, ❤️❤️❤️

avatar
Ромул Шерідан
22.07.2025, 19:22:37

Відповідь є вже, а я прокоментую візуал. Дуже гарний)

Єва Сова
22.07.2025, 19:29:56

Romul Sheridan, Дякую! Мучила ШІ та доробляла у Фотошопі.❤️❤️❤️

avatar
Мрія Чарівна
22.07.2025, 19:07:46

Кохання? ❤️

Показати 2 відповіді
Мрія Чарівна
22.07.2025, 19:10:32

Єва Сова, ❤️❤️❤️

Інші блоги
⭐цікаве з книги⭐
Але тут я згадала розмову за вечерею. Те, як Яро спокійненько, навіть механічно перелічував тих на кого полював. Наче це не були живі істоти, а просто бездушні цілі. І мені стало моторошно. Так… мені особисто чи моїй
Маленькі радості, нова книга, Вероніка на яхті ♥︎
Друзі, привіт! Як ваші вихідні? У Аслана з Веронікою вони почалися незабутньо... Але, маємо надію, закінчаться краще..)) Сьогодні Водійка для Дикого знову була в топ-3 книг, що набирають популярність на Букнеті❤️ Дякую
"Омріяна голочка"
Усім привіт! ✨ Сьогодні я здобула свою "омріяну галочку" — комерційний статус! Саме тому хочу сказати величезне "ДЯКУЮ" моїм вірним читачам. ❤️❤️❤️ Тому планую додати всі розділи книги Алексса.
Завжди цікаво, як саме ви читаєте книги
Поки історія відбувається з кимось іншим, так легко сказати: «Я б одразу все відчула та зрозуміла», «Я б ніколи цього не пробачила!» або «Я б повелася в цій ситуації зовсім інакше». А потім раптом життя ставить
Та, що купила вітер. Аудіокнига!
В мене чудова новина для всіх прихильників аудіокниг. Моя історія «Та, що купила вітер» озвучена YouTube-каналом «Книжки з вусами». Слухайте із задоволенням! А також не забувайте підписатися на мої
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше