ВІзуалІзацІя СонІ Та Вовки Із "ПедагогІки"

Привіт усім, хто читає цей блог!

Дякувати новітнім технологіям  і ШІ, сьогодні можна створити  персонажів твору. Я неймовірно вдячна  Ангеліні Кріхелі за те, що підібрала  візуал до Вовки та Соні, адже досі мені  це важко вдавалося. А Сафо Мелі начаклувала гарну обкладинку, вона це вміє робити чудово. Тож, я не знаю, як ви уявляли Вовку, але я його бачу таким до того, як підстригся (невеличкий спойлер, до випускного він підстрижеться, сюрприз для Соні)

А ось таким став

 

Соню я бачу такою

Якщо поєднати цих двох, то виходить ось така НОВА обкладинка

 

Що думаєте? Такими уявляли героїв чи ні?

Хто ще не читав роман про будні та свята школи, приправлені щедро романтикою та майстер-класами з педагогіки,  запрошую до «ПРАКТИЧНОЇ ПЕДАГОГІКИ» Вже скоро завершення твору.

                         Приємних вражень від вечірніх читань.

 Ваша Ксенія, 

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Мореас Фрост
02.12.2023, 21:39:32

Привіт, Оксаніку!
Та це є твій цілковитий й неперевершений постріл в самісіньке "яблучко"! Мені здається, що краще Героїв не можна було зробити!
Софія тут - саме блискуче втілення жіночості та жаги Великої Любові. Ну а Володимир - справжній кавалер, мужній і серйозний захисник цієї прекрасної, жінки - ніжної, тендітної Героїні. Такий спроможний зробити свою кохану щасливою....

Показати 2 відповіді
Мореас Фрост
03.12.2023, 14:17:44

Ксенія Демиденко, Чудова й бездоганна робота! Молодці дівчата! Істинні професіонали своєї справи!

Читаю ваш роман із захопленням. Дуже сподобалась візуалізація. Майже співпала з моєю уявою. Чудова обкладинка. ДЯКУЮ.

Наталия Николаевна Дыбенко, Тішить, що Вам усе до вподоби.

avatar
Наталя
24.11.2023, 06:29:23

Дуууже схожі на моє уявлення, особливо Соня - на всі 100%! Обкладинка гарна! Дякую, що порадували нас.

Наталя, Мене саму дівчата такою обкладинкою порадували) Третій раз книга міняє обкладинку.

avatar
Оля Пасічник
24.11.2023, 00:17:25

О, та хіба в таких можна не закохатися? І різниці нема і ніколи не буде, чи побачать люди в тім, що він школяр? Чи за старше, ніж студентка, дадуть їй люди?Це чарівний дует, який без кохання жити не зможе, і на осуд людський їм вже скоро байдуже! Браво!

Оля Пасічник, Дякую! Доволі емоційно)

avatar
Айрін Ван
23.11.2023, 23:40:30

Дуже гарна обкладинка. Нічого зайвого. Кожна деталь доповнює загальну атмосферу.

Айрін Ван, Дякую! Мені також подобається.

Ой, так класно та гармонійно все вийшло))

Валерія Оквітань, Дякую! Дівчата дуже постаралися, за що я їм неймовірно вдячна.

Інші блоги
Землянка в Топ і Бестах!!! Дякую Вам!!!!
Шановні читачі, у мене сьогодні свято!!!!!!!!! Книга потрапила в ТОП і в Бести!!! Ураааа!!! Дякую Вам!!! І бажаю всім приємного читання!!!!!! https://booknet.ua/book/zemlyanka-po-znizhc-b451809 Хейлі і подумати не могла, що невдала нічна поїздка обернуться
Мої думки
Наразі роблю перерву з творчістю. Дякую за розуміння.
В декого добре поставлений командний голос...
Я зайве розговорився і, здається, налякав Вікторію. Використовую стовідсотковий варіант відновити довірливу атмосферу — згадую Шерхана. Демонстративно відкриваю на смартфоні додаток відеоспостереження і дивлюся,
Прощання...
Нарешті з’являється Кіраха, і я дивуюся, побачивши її заплакані очі. Вона шкодує про те, що я відлітаю? Чи про те, що сталося між нами вранці? Скоріше друге. Стискаю щелепи до болю та гарчу. Дівчина не дивиться на мене,
Мої думки
Цього тижня завершила книжку,, Відлуння музики ''. Ви ж знаєте як сильно я люблю музику та літературу. Тепер я не знаю за що братися далі - за книжку,, Повернення до себе '' чи ,,Сонце в бетоні. Історія української рок
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше