Актори котрим я б віддала роль своїх героїв

Привітики!

Спілкувалась з однією своєю читачкою, авторкою та просто гарною людиною. Вона натякнула на те, що моя книга немов фантастичний фільм і я вирішила пофантазувати стосовно акторів котрі під гримом зіграли б моїх героїв)))

Тож хочу Вас познайомити з героями мого фантастичного роману "Афродіта - народжена Смертю" і звісно з акторами котрі, як на мою думку зіграли їх)))

Отже читайте опис і розповідайте про свої думки)))

АІД...Ох, вже цей підступний Бог війни! Він хоч і Бог, має владу, але вередливий немов те дитя.

Аід мав вередливий характер й неймовірно гарну зовнішність. Він виглядав засмаглим чоловіком, з таким собі бронзовим відтінком шкіри.

Його коралові очі виглядали пристойно, хоч і зловіще.

На голові, майже на переніссі, красувався чи то ріг, чи то виступ. Це утворення, не притаманне звичайній людині, набувало вигляду трьох мечів, котрі пересікаючись утворювали літеру «А».

У Бога війни були міцні руки, гарні кубики на животі. Як на мене, занадто вже великі, вони нагадували шість гір, котрі виросли на його торсі.

Аід пишався своєю красою й тому ходив в самих штанях, котрі безсоромно обтягували усі його принади.

Волосся ж його мені ніколи не подобалось. Воно мало сіро-голубий відтінок й хаотично стирчало в різні сторони.

Ну, що ж! Цю роль я віддаю Йену Сомерхолдеру

 

ЗЕВС... 

Він був схожим на сяюче сонце, котре набуло людських форм.

Руки-блискавки. Звісно, не в прямому значені.

Вздовж рук красувався виступ, як і у Аіда на обличчі, тільки у вигляді блискавки.

Його вилиці було вкрито кристалами-блискавками котрі міняли свій колір залежно від його настрою. Про це я вже потім дізналася. Зараз же вони набрали зловісного сіро-чорного кольору.

Очі були схожі на дві сніжинки бірюзового відтінку з золотавими крапками. Надто вже гарний цей Бог неба!

Зевс вирвав кулю з рук володаря царства тіней померлих й пронизливим блискавичним голосом закляв моє життя.

А цього героя я хотіла б бачити в акторскій майстерності Метью МакКонахі

Сподіваюсь не прогадала))) 

Хочу почути Ваші думки.

Дякую за увагу!

Щиро Ваша Натіко Маер (NAtiKO)

 

 

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Кейтлін
25.04.2021, 22:13:23

Класно) Обов'язково прочитаю Афродіту. Все часу не вистачає почитати гарні книги((

Кейтлін, Ой. приємно то как))
Поки у Вас є час. бо я її тільки пишу. мало ще глав. зараз якраз чаклую над головною героїнею Афродітою. Скоро покажу у блозі)))
Чекатиму вас на сторінках Афродіти)))

avatar
Рома Аріведерчі
25.04.2021, 18:06:24

Люблю, коли автор творить свої світи та міфи.
Ви смілива письменниця.
Актори - то ваш вибір. Ви, мабуть, їх так уявляєте. коли пишете.
А коли ж ми побачимо головну героїню?
Кому ви довірите її зіграти?

Показати 6 відповідей

Рома Аріведерчі, само собою, але поки нічого не припадає до серця))) можливо це буде якась казкова героїня)))

avatar
Рина Мир
25.04.2021, 16:56:32

Гарні актори і підходять під описи;) а Йена взагалі обожнюю ще зі «Щоденників»;D
Тільки от в мене закралося питання: Аід - бог війни!? Це ж не так:(

Показати 7 відповідей

Рина Мир, Читати треба, щоб зрозуміти. Протиставлення не має, просто деякі нові герої. В завтрашній главі, до речі, хочу роз'яснити чому героїня приписала його до Бога війни

avatar
Марі Керімей
25.04.2021, 16:57:47

Не вірю своїм очам! Два мої найулюбленіших героя, чиї фільми я дивлюсь мов заворожена, а Йен, то взагалі моя нічна фантазія. Ще з "ЩОДЕННИКІВ ВАМПІРА". Ти обрала влучне поєднання! Прекрасно!

Показати 9 відповідей

Марі Керімей, Буду рада, поки також працюю над нею. Ще мала написала

avatar
Лідія Шефер
25.04.2021, 16:53:48

Дуже класно))))Мені подобається)))

Лідія Шефер, Рада, що обрала влучних акторів

Інші блоги
Мене продав власний батько… І це стало початком..
А що, як твій власний батько... продав тебе? Не заради порятунку. Не через любов. А заради вигоди. Уявіть, що одного дня ви дізнаєтесь: ваше життя стало розмінною монетою. Людина, яка мала захищати, власноруч віддала вас
Як ви контактуєте?
Писати я почала років шість назад (були перерви, але то таке). За цей час я встигла посидіти на багатьох самиздав і фф платформах. Для мене письменництво це не тільки про історії, а й про спілкування. Буваєш зустрічаєш гарну
Кінець історії, книга закінчена
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
Чому саме Едді Домбровскі став героєм моєї книги
Під час першого проходження Silent Hill 2 Едді Домбровскі легко недооцінити. На тлі Джеймса, Марії чи Анджели він здається дивним, незграбним і навіть трохи карикатурним. Повний хлопець, який постійно нервує, жартує невпопад
Просити? Це як? На череві перед нею повзати?
— Обернися і поїж! — командую їй. — Не збираюся їсти сире м’ясо! Його треба приготувати! — обурюється вона. — Навіщо готувати те, що й так смачне? — щиро дивуюся. — Воно — сире! —
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше