48
“Серце і Тінь.”
Анотація до книги "Зрадник"
. Що ви хочете почути від мене? Чому я кинув рік назад ту війну? Чому зрадив Братство? Чому перекинувся на сторону Зла?
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВи дуже гарно пишете, малюєте словами. Текст сприймається як видовищний і захопливий фільм. Мова така жива і природна ... Одне задоволення від читання. Дякую!
Руня, Дякую за добре слово. Саме так і намагаюся - малювати картинку ))
Вітаю з новинкою! Твір змушує читача задуматися над ціною вірності, природою підступності та тим, як обставини ламають навіть найміцніші переконання.
Герман Харрінгтон, :))
Вітаю з новинкою! Підписалася. Буду рада взаємній підписці)
Вітаю, досить динамічно) буду рада, якщо глянете і мою книгу)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати