29 319
“Полон ”
Анотація до книги "Заборонена спокуса "
Один вечір у клубі обертається для Насті справжньою катастрофою. Те, що мало бути дрібною помилкою, раптом стає небезпечною проблемою, здатною зруйнувати не лише її життя, а й бізнес старшого брата.
І є лише одна людина, яка може все владнати.
Жорсткий, холодний чоловік, якого бояться і поважають. І той, кого її брат ненавидить найбільше.
Він пропонує допомогу. Але його умови змушують Настю зробити вибір, про який вона ще не раз пошкодує.
Вона думала, що це буде лише один раз… Та доля вперто зіштовхує їх знову і знову.
І чим сильніше Настя намагається триматися подалі, тим небезпечнішим стає потяг між ними.
Адже іноді найсолодша спокуса — та, яка заборонена.
І є лише одна людина, яка може все владнати.
Жорсткий, холодний чоловік, якого бояться і поважають. І той, кого її брат ненавидить найбільше.
Він пропонує допомогу. Але його умови змушують Настю зробити вибір, про який вона ще не раз пошкодує.
Вона думала, що це буде лише один раз… Та доля вперто зіштовхує їх знову і знову.
І чим сильніше Настя намагається триматися подалі, тим небезпечнішим стає потяг між ними.
Адже іноді найсолодша спокуса — та, яка заборонена.
владний геройзаборонене коханняпристрасно емоційно відверто
Зміст книги: 66 глав
Останнє оновлення: вчора
263 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиОстанні розділ та епілог будуть у четвер. Дякую за очікування❤️
Оновлення виходитимуть щодня, але без точного часу публікації❤️
Мій телеграм: https://t.me/kerilo_books – тут публікую анонси, візуал та новини
Дякую, що приєдналися до моєї книги
Діліться своїми враженнями в коментарях❤️
«Поплив» Діма, готовий всі забаганки виконувати)))
Natali Sav, А донька народиться взагалі з нього мотузки витиме❤️
Ну що ж ... чекаємо на пропозицію та народження доні і вперед у світле майбутнє;))
Тетяна Мартинчик, У довге та щасливе❤️
Мама згадала що має сина, добре і на тому що хоч на важила я на розмову
Natali Sav, Краще пізно ніж ніколи. Навряд чи звичайно, їх стосунки будуть ідеальними, та можливо, їм обом стане трохи легше❤️
Мама набралась мужності і вирішила налагодити стосунки з сином.Мабуть все таки переживає,щоб Діма не повторив батьківську помилку.Хоч трохи стануть ближчими)
Vintoniak Galia, Вона справді переживає❤️
Шкода маленького Дмитра яким знехтували батьки... цікаво) з якого дива ці одкровення від маман... вирішила піти від Гриневського- старшого;)
Тетяна Мартинчик, Вони тільки формально разом, а по факту давно вже живуть окремо. А одкровення через новину про вагітність Насті, вона просто хоче спілкуватися з онукою❤️
Чи можна назву про Тимура і Лею
Наталія Микецей, Про них книги немає❤️
Чекаємо на пропозицію ❤️ Мені здається, з появою Насті в житті Дмитра, у нього все почало йти добре, як біла полоса. З братом помириться, я впевнена , навіть он з мамою трохи проговорять такий її вчинок. Все ж шкода його, та й мама не винна, молода була, але ну вже як є.
theolive, Мені теж так здається, і який мʼякший та добріший він став. А щодо мами… на жаль ми в житті робимо помилки і не завжди їх можливо виправити, але важливо хоча б визнати і попросити вибачення❤️
Завдяки Насті брати почнуть спілкуватися, впевнена в цьому, Дмитро не зможе їй відмовити, перемирʼю бути. Думаю вони навпаки будуть щасливими, та шкодуватимуть, що ворогували ні за що.
theolive, І всі будуть задоволені та щасливі❤️
Це добре,що так склалось,і брати почнуть спілкуватись.Що не зробиш заради коханих жінок))
Vintoniak Galia, І потім дружили сімʼями❤️
супер
Катерина Васильєва, ❤️
Кожній ..... по парі;)))
Тетяна Мартинчик, А як же❤️
Тимура пристроїли, Лея закохана. А наші герої щасливі , ще й Настя дожме Діму помиритися з братом
Natali Sav, Щоб усі були щасливі❤️
Тепер буде ще більше розмов))Надолужать все за місяці розлуки.До народження донечки треба побільше позитивних емоцій))Думаю Діма скоро теж почує слова кохання від своєї найщасливішої коханої Насті))
Vintoniak Galia, Час ще є, тож надолужити точно встигнуть. Думаю, Настя вже готова зізнатися у свої почуттях❤️
Намічається щось гаряченьке
Natali Sav, Все як ми любимо❤️
Поговорили,тепер можна й розслабитись)Діма може й не впевнений на всі відсотки,та його серце вже знає кого обрало.
Vintoniak Galia, Розслабитися їм обом не завадить❤️
Він дуже старається для неї, його дії це демонструють ❤️
theolive, Так і є❤️
Та вже не відмовить)))) І так пів року на сухпайку обидва.
Vaskovets, Це точно))
Навіть якщо мама й включила акторку,Настя вела себе дуже гідно.Діма тепер захищатиме кохану навіть від найрідніших.Тв хочеться думати,що вона так налагоджує контакт з дітьми.
Vintoniak Galia, Вона прийде в гості, тож ми дізнаємося, які у неї справжні наміри❤️
Мама дуже підозріло привітна і чому Дмитро такий пригнічений. Цікаво що він все таки розкаже Насті
Тетяна Мартинчик, Мабуть так і задумувалося… а може й ні))))
Діма неймовірний чоловік в правильних жіночих руках)Його дівчата,так любляче звучить))
Vintoniak Galia, Так, Настя, можна сказати, приручила його❤️
Мабуть маман;)
Тетяна Мартинчик, Побачимо❤️
Ну мур мур, котики. Цікаво що за жінка кликала Діму, може мама?
Кері Ло, Чекаю
Ну все Настя здалася, тепер тільки любов
Natali Sav, Тепер тільки так❤️
Любов любовна;))
Тетяна Мартинчик, Не те слово, аж муркотіти хочеться❤️
Ну що це за мімімі))Дімина сорочка творить чудеса,а краще б без неї) Хочеться ще більше солоденького))
Vintoniak Galia, Обовʼязково буде, а як же без нього? Ваша авторка його обожнює❤️
Мммм... Діма навіть не егоїст. Подумав про Настю в першу чергу,нічого не вимагаючи.
Vaskovets, Ну він і раніше в цьому плані не був егоїстом, але прям, щоб тільки для неї задоволення, то для нього було важко❤️
Головні слова сказані, можливо тепер Насті серце відкриється, ну і голодну вагітну жінка варто задовільнити )))
Natali Sav, Дмитро наврядчи з цим зволікатиме, бо й сам голодний. Он навіть трусики його провокують❤️
Кайф, так ніжно сказав це, ще й в такий момент, тиша, спокій ❤️
theolive, Вийшло красиво, хоч і не заплановано❤️
До речі не тільки Дмитро не планував зізнаватися зараз, а ще і я не планувала його саме зараз. Вона вийшло якось само, просто гарно вписалося❤️
Ох,чи відповість Настя взаємно?Думаю,що так.Але ще трошки може помучити Дмитра.Головне,що вже відверто поговорили.Заснуть точно разом))
Vintoniak Galia, Думаю, що Настя так швидко не здасться у полон Дмитра❤️
Спершу розмова,а потім гуляйте гормони))Пора бо вагітній жінці не можна відмовляти))
Vintoniak Galia, Так, треба задовільнити❤️
Сьогодні у Дмитра допит, правильно, ми всі хочемо почути відповіді
theolive, Пора йому вже чесно все розповісти❤️
Дмитро хитрий лис, знав якщо повезе Настю додому то його навіть на поріг не пустять. А тут така можливість
Natali Sav, Так, він все продумав❤️
Трусики на сушарці... топ;)))
Тетяна Мартинчик, Настя вирішила трохи подражнити Дмитра❤️
Ну Віта і сучка, треба її послати подальше
А Дмитро якщо далі буде старатися, то Насті серце розтопить
Natali Sav, Він на шляху до цього❤️
Віта звичайно знає больові точки... тож... потрібні рішучі дії;)
Тетяна Мартинчик, Розмова обовʼязково буде, бо Насті важливо почути правду про все❤️
От де ця вискочка взялась, спортила настрій ) Дмитро дуже старається, Настя обовʼязково дасть йому шанс
theolive, Думаю так, бо почуттям дуже складно протистояти❤️
Діма на колінах,біля коханої це багато про що говорить)Віту давно пора вже звільнити.Не там працює зі своєю фантазією ((
Vintoniak Galia, Це точно. Дмитро тепер точно візьметься за її звільнення❤️
Чому він до цього часу тримає Віту на роботі?
Vaskovets, Не надав цьому значення, не до того було. Хоч він і збирався її перевести на іншу посаду❤️
Угу... угу...;))) Віта... в пошуках нового " спонсора";)
Тетяна Мартинчик, Або у спробах повернути старого❤️
От і появилась справжня лахудра((Головне,щоб не нарозказувала Насті казок про них з Дмитром((Бо наша дівчинка дуже ревнива,може обідитись.
Vintoniak Galia, Ще й як може❤️
О появилась Віта дурниць неприємних наговорити. Сподіваюсь Дмитро дізнається і вона отримає за це
Natali Sav, Побачимо❤️
В моменті задумалась, це реально Гриневський? Його ж як підмінили, згадати, яким був на початку, і який зараз пушистий кролик ❤️ Сподіваюсь та жінка Насті не нашкодить.. вже й забула їі імʼя
theolive, Її імʼя — Віта. Не нашкодить, але настрій точно зіпсує❤️
Ну яка ж це може бути причина Гриневський, якщо не ревнощі, хіба тобі не зрозуміло
Ірина Бура, Гриневський трошки тугодум❤️
От вже ревнивиця))Сама придумала та сама обідилась)Чекаємо сюрпризу!
Тетяна Мартинчик, Міг би, але чомусь до того не додумався і створив собі проблему❤️
Думки про кілечко на іншому пальчику дуже слушні...чи Гриневський планує бути" недільним татусем"
Тетяна Мартинчик, Будемо сподіватися, що ні❤️
Можливо вона думає, що це якійсь іншій дівчині кільце, накрутила вже себе
theolive, Можливо. Ще й приміряти змусив❤️
Настя напевно себе накрутила що прикраси не для неї . А Дмитра сьогодні хоч до рани прикладай
Natali Sav, Він дуже старається❤️
Хм ... у вас , пані Авторко, ніби друге дихання відкрилось... нові розділи дуже чуттєві... ваші чоловіки " на висоті"...навіть Гриневський мов зайчик і котик... а як же " це мій найжорсткіший герой"...;)))
Natali Sav, спірно)
Плюсик в карму, виконати бажання вагітної дівчини то святе
theolive, Він зараз те і має робити, що всі забаганки вагітної виконувати. Так би мовити реабілітуватися за не виконання їх впродовж 6 місяців❤️
Плюсик Дмитру за полуницю
Natali Sav, Настя теж зацінила❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати