Заборонена спокуса
29 308
Букнет Жіночий роман Заборонена спокуса

Заборонена спокуса 18+

Жіночий роман

Кері Ло

Кері Ло · автор

В процесі · 224 стор. · Регулярно оновлюється
161
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 263
Тримати дистанцію
№ 3
Тримати дистанцію
Заборонена спокуса
№ 4
Заборонена спокуса
“Полон ”
Анотація до книги "Заборонена спокуса "
Один вечір у клубі обертається для Насті справжньою катастрофою. Те, що мало бути дрібною помилкою, раптом стає небезпечною проблемою, здатною зруйнувати не лише її життя, а й бізнес старшого брата.
І є лише одна людина, яка може все владнати.
Жорсткий, холодний чоловік, якого бояться і поважають. І той, кого її брат ненавидить найбільше.
Він пропонує допомогу. Але його умови змушують Настю зробити вибір, про який вона ще не раз пошкодує.
Вона думала, що це буде лише один раз… Та доля вперто зіштовхує їх знову і знову.
І чим сильніше Настя намагається триматися подалі, тим небезпечнішим стає потяг між ними.
Адже іноді найсолодша спокуса — та, яка заборонена.

владний геройзаборонене коханняпристрасно емоційно відверто

Зміст книги: 66 глав
Останнє оновлення: вчора
Розділ 1 «Розважитися»
01 квіт.
Розділ 2 «Не сподобалося»
01 квіт.
Розділ 3 «Все правильно зробила»
02 квіт.
Розділ 4 «Будеш винна»
03 квіт.
Розділ 5 « Головне — розслабитися»
04 квіт.
Розділ 6 « Дивні, нові та…»
05 квіт.
Розділ 7 «Цікава дівчина»
06 квіт.
Розділ 8 «Не знав»
07 квіт.
Розділ 9 «Сподобалося»
08 квіт.
Розділ 10 «Не зарікайся»
09 квіт.
Розділ 11 «Не повинен дізнатися»
10 квіт.
Розділ 12 «Непогано»
11 квіт.
Розділ 13 «Вже не кислий вечір»
12 квіт.
Розділ 14 «Збожеволіла»
13 квіт.
Розділ 15 «Звідки взялася?»
14 квіт.
Розділ 16 «Треба ігнорувати»
15 квіт.
Розділ 17 «Зʼявився такий чоловік»
16 квіт.
Розділ 18 «Краще не повторювати»
18 квіт.
Розділ 19 «Так буде краще»
20 квіт.
Розділ 20 «Відволіктися»
21 квіт.
Розділ 21 «Дістало все»
22 квіт.
Розділ 22 «Не відмовлю»
23 квіт.
Розділ 23 «Неймовірно приємні»
24 квіт.
Розділ 24 «Гірке розчарування»
25 квіт.
Розділ 25 «Паскудно»
26 квіт.
Розділ 26 «Пропала»
27 квіт.
Розділ 27 «Страшенно скучила»
28 квіт.
Розділ 28 «Буде іншим?»
30 квіт.
Розділ 29 «Правильне рішення»
01 трав.
Розділ 30 «Згасло»
02 трав.
Розділ 31 «Мало пригод»
03 трав.
Розділ 32
04 трав.
Розділ 33 «Обіцянка»
05 трав.
Розділ 34 «Сподівання»
06 трав.
Розділ 35 «Плід кохання»
06 трав.
Розділ 36 «Більше ніколи»
08 трав.
Розділ 37 «Паршиве життя»
09 трав.
Розділ 38 «Прощання»
10 трав.
Розділ 39 «Незнайомець»
11 трав.
Розділ 40 «Не хочу відчувати знову»
13 трав.
Розділ 41 «Подумай»
15 трав.
Розділ 42 «Нова реальність»
17 трав.
Розділ 43
18 трав.
Розділ 44 «Так буде краще»
20 трав.
Розділ 45 «Навіть не здогадувалася»
21 трав.
Розділ 46 «Казна-що»
22 трав.
Розділ 47 «Донечка»
23 трав.
Розділ 48 «Подумай про дитину»
30 дн. тому
Розділ 49 «Права»
22 дн. тому
Розділ 50 «Остолопи»
22 дн. тому
Розділ 51 «Втрапив»
21 дн. тому
Розділ 52 «Чоловік»
20 дн. тому
Розділ 53 «Теж так хочу»
19 дн. тому
Розділ 54 «Дивна думка»
18 дн. тому
Розділ 55 «Дати шанс?»
16 дн. тому
Розділ 56 «Нізащо не повірила б»
15 дн. тому
Розділ 57 «Залишайся»
13 дн. тому
Розділ 58 «Зізнання»
11 дн. тому
Розділ 59 «Рішення»
10 дн. тому
Розділ 60 «Від щастя»
9 дн. тому
Розділ 61 «Мама»
7 дн. тому
Розділ 62 «Оголити душу»
6 дн. тому
Розділ 63 «Найщасливіша жінка»
5 дн. тому
Розділ 64 «Хороша новина»
5 дн. тому
Розділ 65 «Мені це подобається»
2 дн. тому
Розділ 66 «Дивно все»
вчора

263 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Natali Sav
23.06.2026, 09:27:23

«Поплив» Діма, готовий всі забаганки виконувати)))

Кері Ло
23.06.2026, 09:37:35

Natali Sav, А донька народиться взагалі з нього мотузки витиме❤️

Ну що ж ... чекаємо на пропозицію та народження доні і вперед у світле майбутнє;))

Кері Ло
23.06.2026, 09:36:42

Тетяна Мартинчик, У довге та щасливе❤️

avatar
Natali Sav
22.06.2026, 15:19:12

Мама згадала що має сина, добре і на тому що хоч на важила я на розмову

Кері Ло
22.06.2026, 17:32:33

Natali Sav, Краще пізно ніж ніколи. Навряд чи звичайно, їх стосунки будуть ідеальними, та можливо, їм обом стане трохи легше❤️

avatar
Vintoniak Galia
22.06.2026, 02:03:06

Мама набралась мужності і вирішила налагодити стосунки з сином.Мабуть все таки переживає,щоб Діма не повторив батьківську помилку.Хоч трохи стануть ближчими)

Кері Ло
22.06.2026, 17:31:35

Vintoniak Galia, Вона справді переживає❤️

Шкода маленького Дмитра яким знехтували батьки... цікаво) з якого дива ці одкровення від маман... вирішила піти від Гриневського- старшого;)

Кері Ло
21.06.2026, 23:54:18

Тетяна Мартинчик, Вони тільки формально разом, а по факту давно вже живуть окремо. А одкровення через новину про вагітність Насті, вона просто хоче спілкуватися з онукою❤️

avatar
Наталія Микецей
21.06.2026, 23:17:34

Чи можна назву про Тимура і Лею

Кері Ло
21.06.2026, 23:51:26

Наталія Микецей, Про них книги немає❤️

avatar
theolive
21.06.2026, 22:57:53

Чекаємо на пропозицію ❤️ Мені здається, з появою Насті в житті Дмитра, у нього все почало йти добре, як біла полоса. З братом помириться, я впевнена , навіть он з мамою трохи проговорять такий її вчинок. Все ж шкода його, та й мама не винна, молода була, але ну вже як є.

Кері Ло
21.06.2026, 23:03:56

theolive, Мені теж так здається, і який мʼякший та добріший він став. А щодо мами… на жаль ми в житті робимо помилки і не завжди їх можливо виправити, але важливо хоча б визнати і попросити вибачення❤️

avatar
theolive
19.06.2026, 17:15:18

Завдяки Насті брати почнуть спілкуватися, впевнена в цьому, Дмитро не зможе їй відмовити, перемирʼю бути. Думаю вони навпаки будуть щасливими, та шкодуватимуть, що ворогували ні за що.

Кері Ло
20.06.2026, 22:09:17

theolive, І всі будуть задоволені та щасливі❤️

avatar
Vintoniak Galia
19.06.2026, 15:10:58

Це добре,що так склалось,і брати почнуть спілкуватись.Що не зробиш заради коханих жінок))

Кері Ло
19.06.2026, 15:48:58

Vintoniak Galia, І потім дружили сімʼями❤️

супер

Кері Ло
19.06.2026, 15:48:20

Катерина Васильєва, ❤️

Кожній ..... по парі;)))

Кері Ло
19.06.2026, 15:48:16

Тетяна Мартинчик, А як же❤️

avatar
Natali Sav
19.06.2026, 13:12:26

Тимура пристроїли, Лея закохана. А наші герої щасливі , ще й Настя дожме Діму помиритися з братом

Кері Ло
19.06.2026, 15:47:56

Natali Sav, Щоб усі були щасливі❤️

avatar
Vintoniak Galia
19.06.2026, 04:21:40

Тепер буде ще більше розмов))Надолужать все за місяці розлуки.До народження донечки треба побільше позитивних емоцій))Думаю Діма скоро теж почує слова кохання від своєї найщасливішої коханої Насті))

Кері Ло
19.06.2026, 08:40:53

Vintoniak Galia, Час ще є, тож надолужити точно встигнуть. Думаю, Настя вже готова зізнатися у свої почуттях❤️

avatar
Natali Sav
17.06.2026, 22:28:44

Намічається щось гаряченьке

Кері Ло
19.06.2026, 08:39:17

Natali Sav, Все як ми любимо❤️

avatar
Vintoniak Galia
17.06.2026, 20:28:48

Поговорили,тепер можна й розслабитись)Діма може й не впевнений на всі відсотки,та його серце вже знає кого обрало.

Кері Ло
17.06.2026, 20:39:41

Vintoniak Galia, Розслабитися їм обом не завадить❤️

avatar
theolive
17.06.2026, 19:52:54

Він дуже старається для неї, його дії це демонструють ❤️

Кері Ло
17.06.2026, 20:38:25

theolive, Так і є❤️

avatar
Vaskovets
17.06.2026, 19:33:21

Та вже не відмовить)))) І так пів року на сухпайку обидва.

Кері Ло
17.06.2026, 20:37:00

Vaskovets, Це точно))

avatar
Vintoniak Galia
17.06.2026, 01:13:54

Навіть якщо мама й включила акторку,Настя вела себе дуже гідно.Діма тепер захищатиме кохану навіть від найрідніших.Тв хочеться думати,що вона так налагоджує контакт з дітьми.

Кері Ло
17.06.2026, 20:36:45

Vintoniak Galia, Вона прийде в гості, тож ми дізнаємося, які у неї справжні наміри❤️

avatar
Natali Sav
16.06.2026, 22:37:38

Мама дуже підозріло привітна і чому Дмитро такий пригнічений. Цікаво що він все таки розкаже Насті

Показати 3 відповіді
Кері Ло
17.06.2026, 00:57:04

Тетяна Мартинчик, Мабуть так і задумувалося… а може й ні))))

avatar
Vintoniak Galia
15.06.2026, 15:20:33

Діма неймовірний чоловік в правильних жіночих руках)Його дівчата,так любляче звучить))

Кері Ло
16.06.2026, 20:55:47

Vintoniak Galia, Так, Настя, можна сказати, приручила його❤️

Мабуть маман;)

Кері Ло
16.06.2026, 20:55:13

Тетяна Мартинчик, Побачимо❤️

avatar
Natali Sav
15.06.2026, 12:30:00

Ну мур мур, котики. Цікаво що за жінка кликала Діму, може мама?

Показати 2 відповіді
Natali Sav
15.06.2026, 13:45:06

Кері Ло, Чекаю

avatar
Natali Sav
13.06.2026, 20:09:48

Ну все Настя здалася, тепер тільки любов

Кері Ло
13.06.2026, 23:06:48

Natali Sav, Тепер тільки так❤️

Любов любовна;))

Кері Ло
13.06.2026, 23:06:37

Тетяна Мартинчик, Не те слово, аж муркотіти хочеться❤️

avatar
Vintoniak Galia
13.06.2026, 19:33:35

Ну що це за мімімі))Дімина сорочка творить чудеса,а краще б без неї) Хочеться ще більше солоденького))

Кері Ло
13.06.2026, 23:06:09

Vintoniak Galia, Обовʼязково буде, а як же без нього? Ваша авторка його обожнює❤️

avatar
Vaskovets
13.06.2026, 18:47:27

Мммм... Діма навіть не егоїст. Подумав про Настю в першу чергу,нічого не вимагаючи.

Кері Ло
13.06.2026, 23:05:37

Vaskovets, Ну він і раніше в цьому плані не був егоїстом, але прям, щоб тільки для неї задоволення, то для нього було важко❤️

avatar
Natali Sav
12.06.2026, 22:40:27

Головні слова сказані, можливо тепер Насті серце відкриється, ну і голодну вагітну жінка варто задовільнити )))

Кері Ло
12.06.2026, 22:50:09

Natali Sav, Дмитро наврядчи з цим зволікатиме, бо й сам голодний. Он навіть трусики його провокують❤️

avatar
theolive
12.06.2026, 22:38:22

Кайф, так ніжно сказав це, ще й в такий момент, тиша, спокій ❤️

Кері Ло
12.06.2026, 22:49:15

theolive, Вийшло красиво, хоч і не заплановано❤️
До речі не тільки Дмитро не планував зізнаватися зараз, а ще і я не планувала його саме зараз. Вона вийшло якось само, просто гарно вписалося❤️

avatar
Vintoniak Galia
12.06.2026, 22:35:30

Ох,чи відповість Настя взаємно?Думаю,що так.Але ще трошки може помучити Дмитра.Головне,що вже відверто поговорили.Заснуть точно разом))

Кері Ло
12.06.2026, 22:47:21

Vintoniak Galia, Думаю, що Настя так швидко не здасться у полон Дмитра❤️

avatar
Vintoniak Galia
10.06.2026, 20:25:20

Спершу розмова,а потім гуляйте гормони))Пора бо вагітній жінці не можна відмовляти))

Кері Ло
11.06.2026, 23:12:30

Vintoniak Galia, Так, треба задовільнити❤️

avatar
theolive
10.06.2026, 19:40:58

Сьогодні у Дмитра допит, правильно, ми всі хочемо почути відповіді

Кері Ло
10.06.2026, 20:06:25

theolive, Пора йому вже чесно все розповісти❤️

avatar
Natali Sav
10.06.2026, 19:37:05

Дмитро хитрий лис, знав якщо повезе Настю додому то його навіть на поріг не пустять. А тут така можливість

Кері Ло
10.06.2026, 20:05:56

Natali Sav, Так, він все продумав❤️

Трусики на сушарці... топ;)))

Кері Ло
10.06.2026, 20:05:41

Тетяна Мартинчик, Настя вирішила трохи подражнити Дмитра❤️

avatar
Natali Sav
09.06.2026, 15:08:35

Ну Віта і сучка, треба її послати подальше
А Дмитро якщо далі буде старатися, то Насті серце розтопить

Кері Ло
09.06.2026, 21:49:07

Natali Sav, Він на шляху до цього❤️

Віта звичайно знає больові точки... тож... потрібні рішучі дії;)

Показати 3 відповіді
Кері Ло
09.06.2026, 21:48:40

Тетяна Мартинчик, Розмова обовʼязково буде, бо Насті важливо почути правду про все❤️

avatar
theolive
09.06.2026, 14:15:00

От де ця вискочка взялась, спортила настрій ) Дмитро дуже старається, Настя обовʼязково дасть йому шанс

Кері Ло
09.06.2026, 14:58:00

theolive, Думаю так, бо почуттям дуже складно протистояти❤️

avatar
Vintoniak Galia
09.06.2026, 14:11:09

Діма на колінах,біля коханої це багато про що говорить)Віту давно пора вже звільнити.Не там працює зі своєю фантазією ((

Кері Ло
09.06.2026, 14:57:26

Vintoniak Galia, Це точно. Дмитро тепер точно візьметься за її звільнення❤️

avatar
Vaskovets
09.06.2026, 13:55:11

Чому він до цього часу тримає Віту на роботі?

Кері Ло
09.06.2026, 14:56:47

Vaskovets, Не надав цьому значення, не до того було. Хоч він і збирався її перевести на іншу посаду❤️

Угу... угу...;))) Віта... в пошуках нового " спонсора";)

Кері Ло
08.06.2026, 14:41:50

Тетяна Мартинчик, Або у спробах повернути старого❤️

avatar
Vintoniak Galia
08.06.2026, 03:35:01

От і появилась справжня лахудра((Головне,щоб не нарозказувала Насті казок про них з Дмитром((Бо наша дівчинка дуже ревнива,може обідитись.

Кері Ло
08.06.2026, 14:41:16

Vintoniak Galia, Ще й як може❤️

avatar
Natali Sav
07.06.2026, 23:32:05

О появилась Віта дурниць неприємних наговорити. Сподіваюсь Дмитро дізнається і вона отримає за це

Кері Ло
08.06.2026, 14:40:56

Natali Sav, Побачимо❤️

avatar
theolive
07.06.2026, 23:17:04

В моменті задумалась, це реально Гриневський? Його ж як підмінили, згадати, яким був на початку, і який зараз пушистий кролик ❤️ Сподіваюсь та жінка Насті не нашкодить.. вже й забула їі імʼя

Кері Ло
07.06.2026, 23:19:56

theolive, Її імʼя — Віта. Не нашкодить, але настрій точно зіпсує❤️

avatar
Ірина Бура
06.06.2026, 16:04:38

Ну яка ж це може бути причина Гриневський, якщо не ревнощі, хіба тобі не зрозуміло

Кері Ло
06.06.2026, 16:37:15

Ірина Бура, Гриневський трошки тугодум❤️

avatar
Vintoniak Galia
06.06.2026, 15:14:17

От вже ревнивиця))Сама придумала та сама обідилась)Чекаємо сюрпризу!

Показати 3 відповіді
Кері Ло
06.06.2026, 16:36:17

Тетяна Мартинчик, Міг би, але чомусь до того не додумався і створив собі проблему❤️

Думки про кілечко на іншому пальчику дуже слушні...чи Гриневський планує бути" недільним татусем"

Кері Ло
06.06.2026, 15:56:05

Тетяна Мартинчик, Будемо сподіватися, що ні❤️

avatar
theolive
06.06.2026, 13:58:04

Можливо вона думає, що це якійсь іншій дівчині кільце, накрутила вже себе

Кері Ло
06.06.2026, 14:27:11

theolive, Можливо. Ще й приміряти змусив❤️

avatar
Natali Sav
06.06.2026, 13:33:12

Настя напевно себе накрутила що прикраси не для неї . А Дмитра сьогодні хоч до рани прикладай

Кері Ло
06.06.2026, 14:26:26

Natali Sav, Він дуже старається❤️

Хм ... у вас , пані Авторко, ніби друге дихання відкрилось... нові розділи дуже чуттєві... ваші чоловіки " на висоті"...навіть Гриневський мов зайчик і котик... а як же " це мій найжорсткіший герой"...;)))

Показати 3 відповіді

Natali Sav, спірно)

avatar
theolive
04.06.2026, 22:22:55

Плюсик в карму, виконати бажання вагітної дівчини то святе

Кері Ло
04.06.2026, 22:43:19

theolive, Він зараз те і має робити, що всі забаганки вагітної виконувати. Так би мовити реабілітуватися за не виконання їх впродовж 6 місяців❤️

avatar
Natali Sav
04.06.2026, 22:10:18

Плюсик Дмитру за полуницю

Кері Ло
04.06.2026, 22:18:28

Natali Sav, Настя теж зацінила❤️

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше