38
Анотація до книги "Я (не) спік інгліш"
Я не розмовляю англійською – це фраза, якою Аліса заробляє гроші. Амбітна студентка-філологиня шукала роботу перекладачкою. І знайшла. У нетиповій і сумнівній шлюбній агенції. Здавалося, це ідеальна робота, допоки вона дійсно не закохалася у свого клієнта. Але зізнатися йому – це не тільки зруйнувати його довіру, а й порушити правила агенції, що спричинить погані наслідки.
28 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДякую, що завітали ♥️
Це перше оповідання серії "Скло спогадів" і... воно доволі об'ємне ☺️.
Тож готуйтеся до поступової публікації. До неділі опублікую повністю♥️ .
А далі - більше. Чекаю на Ваш відгук ♥️
Вітаю з новинкою. Додала в бібліотеку
Оксана Соловій, Дякую ❤️
Сподіваюся, Вам сподобається)
Вітаю з новинкою ❤️
Ірина Саха, Дякую ❤️
Вітаю з новинкою. Бажаю успіхів
Наталья Храпакова, Дуже дякую за коментар і побажання ❤️❤️❤️
WOW, авторе! Та ви справжній майстер гумористичного жанру. Початок вашої історії прикрасив мою ранкову каву на роботі й зарядив чудовим настроєм на весь день. Чекаю на продовження!
Тетяна Губоній, Дуже приємно, дякую ❤️
Клас! Прочитала з великим задоволенням!)))
Валентина Бродська, Щиро дякую ❤️
Щиро вас вітаю❤️
Аса Шель, Дякую ❤️
Така незвичайна анотація... Вітаю зі стартом новинки)))
Лія Лореляйн, Дякую ❤️
Вітаю з новинкою! Цікава анотація))
Любов Тиха, дякую ❤️
Вітаю із новинкою. Нехай буде успішною❤️❤️❤️
Тея Калиновська, Щиро дякую ❤️
Вітаю з новинкою)
Віккі Грант, Дякую ❤️
Бадьорий початок!
Вітаю з новинкою)
Олекса Чорна, Дякую ♥️
Вітаю з чудовою новинкою ♥️
Кіт Анатолій, Дякую ♥️
Вітаю з новою історією!♥️♥️♥️
Анна Лір, Дякую ♥️
Ну правда життя =) Що ж казати )
Анна Лінн, Дякую ♥️
Вітаю з новинкою! Успіхів та натхнення! ❤️❤️❤️
Крісті Ко, Дякую ❤️
О, інтрига!)
Вень Чжулун, Хто ж то такий)))
Дякую за коментарі ❤️❤️❤️
Реально! Батьки і їх завдання - самий вірний спосіб зіпсувати собі літо...
Вень Чжулун, Я досі терпіти не можу городи))
Жиза! Точно що деякі фірми такі наглі, що хочуть труси Дейнерис і 40 сторінок юридичного тексту "на вчора" за за меншу ніж в офіціанта==
Вень Чжулун, І таких багато, як було, так і є...
Вітаю з новинкою ❤️
Христина Вілем, Дякую ❤️
Вітаю з цікавинкою✨❣️
Ромул Шерідан, Дякую ❤️
Вітаю з цікавою новинкою ❤️
Юлія Куліш, Дякую ❤️
Вітаю з новинкою! ❤️
Morwenna Moon, Дякую ❤️
Вітаю вас з новинкою ❤️
Неба Крайчик, Дякую ❤️
Вітаю з новинкою )))
Лана Жулінська, Дякую ❤️
Вітаю з новинкою! Бажаю успіхів!❤️
Ася Кас, Дякую ❤️
Вітаю з класною новинкою❤️
Марія Залевська, Щиро дякую ❤️
Вітаю з новинкою❤️
Успіхів та натхнення)))
Лія Лісова, Дякую ❤️
Дякую, що завітали ♥️
Це перше оповідання серії "Скло спогадів" і... воно доволі об'ємне ☺️.
Тож готуйтеся до поступової публікації. До неділі опублікую повністю♥️ .
А далі - більше. Чекаю на Ваш відгук ♥️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати