10 473
“Королівство Айстер”
Анотація до книги "В пошуках Світла та Тіні"
Троє мандрівників відправляються Королівством Айстером у пошуках первісної магії Світла та Тіні.
Ліва, Азар і Пен пов'язані не лише спільним минулим та інтригами корони, а й почуттями, які можуть як об'єднати їх, так і зруйнувати. Та чи зможуть вони віднайти Світло й Тінь раніше, ніж втратять одне одного?
✔️Dark Fantasy
✔️Slow Burn
✔️ЧЖЧ
✔️Любовний трикутник
✔️Дуже відверто
✔️Сильна героїня
✔️Поліаморія
Ліва, Азар і Пен пов'язані не лише спільним минулим та інтригами корони, а й почуттями, які можуть як об'єднати їх, так і зруйнувати. Та чи зможуть вони віднайти Світло й Тінь раніше, ніж втратять одне одного?
✔️Dark Fantasy
✔️Slow Burn
✔️ЧЖЧ
✔️Любовний трикутник
✔️Дуже відверто
✔️Сильна героїня
✔️Поліаморія
темне фентезічжчрізнобарвне кохання
“Вона намагається зрозуміти магію, світ і саму себе, але найбільше — свої почуття до двох чоловіків, яких не може відпустити. Та попереду на них чекають небезпечна подорож, таємниці магії й вибір, який змінить усіх трьох.”
“Темне фентезі, що затягує у вир пристрасті й небезпеки. Двоє сильних чоловіків, одна жінка — і жодних правил. Її не поділити… але чи варто, якщо разом вони стають ще сильнішими?”
Зміст книги: 77 глав
304 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЛюбі читачі❤️
Ця книга була учасником у весняному флешмобі "Різнобарвне кохання", якщо хочете прочитати інші книги з тематикою кохання, то зазирніть до колекції, де зібрані твори інших учасників —> https://booknet.ua/collections/view?id=83918
Це побічна історія основної дилогії циклу Королівство Айстер, але можете читати, як самостійну історію.
⚠️Попереджаю в ній спойлери до першої книги "Моя (жахлива) Королева", тому раджу її читати другою. Проте її можна читати, як окрему⚠️
Ця книга ЗАВЕРШЕНА але продовження історії буде незабаром!
Підписуйтесь на мій профіль та тгк "Щоденник Темної" щоб не пропустити вихід новинки.
Дякую!❤️
Їх палка ніч це саме те, чого варто було чекати.
Цікаво. які секретики розкаже їм Леона..
Ірина Саха, Я так рада, що ви дочекались!❤️☺️❤️
Бо я сама ледь не зістарілась, щоб їх нарешті склеїти)))
Ще трохи і Азар здасться в боротьбі проти Пена. Він уже відчуває його рівним собі, а невдовзі й взагалі буде близьким, як і Ліва..
Ірина Саха, Невдовзі обов'язково❤️
якщо встигнуть...
Все що стосується зближення між Азаром та Пеном, другий бере все на себе і робить завжди перші кроки. А їх подарунки неймовірно милі, особливо шапки. У них навіть думки збігаються))
Ірина Саха, Ви невимовно праві)) вони ближче, ніж собі здаються))
Такий теплий та затишний вечір у них вийшов. Святкують як справжні рідні і близькі люди
Ірина Саха, Дякую ☺️❤️
Коли писала сама дуже тішилась, що вони такими милими та близькими стали))
Діва знає як втизомити своїх чоловіків. І, може, нарешті відчувши всі почуття через магію, вони нарешті зможуть визнати, що симпатія між Азаром та Пеном однозначно є ...
Ірина Саха, Ох, на жаль навіть відчувши емоції, дехто буде до останнього не вірити цьому...
Проте надія є, поруч з Лівою вони розкриваються на повну))
Ааааа, так от у чому справа. Тепер зрозуміло чому Ліва пробудила свою магію, але майбутнього так і не бачить. А Пен так мило її підтримує у всьому))
Ірина Саха, Таак, все через брата.. А Пен... ну, він просто дуже її кохає)) він справді милий ❤️❤️❤️
Схоже, Ліва знайшла спосіб зупиняти їх сварки. І спосіб, до речі, дуже непоганий. Якщо іони не можуть самі, то Ліва обов'язково їм допоможе...
Уже вкотре переконуюсь, що Ліва дуже розумна. Вона завжди знає, що потрібно сказати в зробити. Навіть з Мапою Долі вона знає як правильно поставити питання, щоб отримати відповіді....
Ірина Саха, Уу, мені подобаються ваші переконання)) Ліва справді розумна і хитра, вона здатна перехітрити навіть магію ✨️✨️✨️
З однієї сторони Пенп можна зрозуміти. Він мало що не вигризав своє місце у раді, принижувався і коли отримав бажане, думав що більше не буде так, п Ліва все зрушила, змінила і нагадала. Але з другого боку, йому ж теж сподобалося підкоритися їй. Впевнена, це пройде))
Ірина Саха, Відпускати контроль іноді приємно, особливо жінці, яку кохаєш))
Мені подобається ваша впевненість ❤️❤️
Дуже цікаво чому Пен так зреагував. Мав негативний досвід чи просто це було боляче. Впевнена він не зможе довго ображатися на Ліву, це ж його кохана. Але поговорити відверто не завадить
Ірина Саха, Він справді нікуди не дінеться від неї, бо вже повуха закоханий☺️
І вони обов'язково поговорять про те, що сталося, там ми і дізнаємося чому це його так тригернуло)
Дякую вам за вашу зацікавленість та коментарі ❤️
Це просто неймовірне задоволення бачити як Ліва керує цими чоловіками. А вони підігрують їй у всьому чого вона хоче. Вони точно знають як задовольнити жінку))
Ірина Саха, Ви змушуєте мене червоніти від радості!)) Рада, щи ви отримуєте задоволення від Ліви і те, як чоловіки їй підкоряються)) Ох, вони знають.. точно)) хіхі❤️❤️❤️
Првильно Ліва робить. Потрібно показати хто гостодиня у їхнй сім'ї. І, здається, їх така зміна ролей невимовно заводить))
Ірина Саха, Ще й як заводить, Вам дійсно не здається, от тільки з деякими варто все ж бути ніжнішою...))
Цікавий поворот) Азар і Пен разом в купелі, і нехай це ще не перемога, але принаймні маленький крок....
Ірина Саха, Оо, я так гріюсь від вашої цікавості ☺️❤️
Для Азара це справді крок)) він намагається вдавати, але тіло видає більше)
Поки вони не примиряться між собою і не зрозуміють той фвкт, що вони разом дійсно сильніші, їх стосунки приречені. Навіть зараз, самі того не розуміючи Азар та Пен змагаються між собою за Ліву))
Ірина Саха, Ви праві на всі 100%!))
Так, на жаль поки що Азар і Пен далекі від розуміння своїх ролей. Будемо сподіватися, що Ліва їх скерує в потрібне русло ✨️
Дякую вам, що ділетесь своїми переживаннями ❤️
Ну от, все ж було відносно добре, а тепер вони знову сваряться. І через Ліву, і через власні почуття, яких не розуміють..
Ірина Саха, Ох, так, розумію ваш біль..) їм ще рости до розуміння і рости)
Вітаю, успіхів та натхнення вам, підписалась на вас, надіюся навзаєм)))
Іванна Турецька, Дякую за побажання та підтримку ❤️
Тепер Азару є про що подумати. Розмова з Лівою показала йому, що все не так просто. Я вірю, що він зробить правильний вибір))
Ірина Саха, Ви праві, справді є над чим) і над своїми бажаннями та почуттями також ☺️
Схоже, в Азара шок. Але сподіваюсь, Ліва зможе уже виправити.
Ірина Саха, Ліва – клей цієї трійці, тому точно все виправить))
Нічого скоро вони звикнуть до своїх ролей і Азар ще сам проситиметься, щоб Пен його поцілував. А поки це все ще для нього незвично, Пен же ж має такий досвід...
І так мило, що вони обоє називають її "наша"
Ірина Саха, Хмм...)) а це цікава гіпотеза)) Дуже цікава ☺️
Вони обидва визнають право на неї, тому повноцінно не можуть її назвати "моя"))
Ох, це переконання самого себе. Звичайно, він бажає Пена, але поки не зізнається в цьому навіть собі.
А сцена з ними невимовно гаряча))
Ірина Саха, Азару треба бфльше часу, щоб прийняти себе, ніж він витратив на прийняття Пена))
Дякую, рада, що їх спільна сцена вас погріла ☺️❤️
Ухххх *махає уявним віялом* гаряче. Просто неймовірно гаряче!!! Нарешті Ліва дочекалася того чого хотіла, їх обох. А вони натомість отримали її....
Ірина Саха, Дую вам у шию, щоб остудити ❤️❤️❤️
Але тримайтесь міцно, попереду ще буде...)))
Оце так Ліва. Просто майстриня інтриг, так вдало підвела їх до головного. Але здається, що Азар та Пен давно цього чекали....
Ірина Саха, Як приємно це читати від вас ☺️
Азар і Пен свою леді знають...)))
Ну невже їм треба було напитися, щоб нарешті нормально поговорити. А Ліва тепер буде щаслива. Таких чоловіків вихопила...
Ірина Саха, Так, на жаль тільки алкоголь розв'язав їм язики ☺️
Ліва дууже буде щаслива ⚡️❤️⚡️
Оце так розмова, оце так відвертості. Ну невже вони все ж знайшли спосіб, щоб примиритися, нехай спочатку тільки заради Ліви. Але, я відчуваю, що вони це робитимуть через неї в першу чергу, а потім і самі не помітять як це стане звичним
Ірина Саха, Вони справді знайшли спосіб, а розмови – виявились напрочуд бієвими.
Але чи це буде єдиний їх спосіб примиритися та розкритися ми дізнаємося вже далі))
Думаю ваші відчуття не далекі від правди ❤️
Примусове заточення закінчилося і нарешті вони зможуть вийти хоч на трошки.
А Пен все ж таки думає й про Азар. І, мабуть, він збуджує його не менше ніж Ліва
Ірина Саха, Мені подобається, як ви тонко розгадуєте персонажів ❤︎
Ну знає Азар які видіння посилати Ліві та ще й Пена зачепив. Хоча, може, вони так швидше звикнуть один до одного і не боятимуться своїх почуттів))
Ірина Саха, Азар дійсно випробовує свою лиху удачу))
Бажаю книзі і наступним успіху!
Ганна Літвін, Будь ласка!
Здаться, вони на маленький крок наблизилися до розгадки.
І Ліва дуже вдало ними керує. Не хочуть бути усі разом, то вона не буде ні з ким. Може, саме так вдасться їх примирити між собою...
Ірина Саха, Так, розгадки поруч..))
Ліва просто вже не може цього терпіти. Вона налаштована рішуче))
Дякую вам, що читаєте ❤️
От хитра Ліва. Знає, як потрібно вмовляти чоловіків. А Пен вміє дивувати. Еххх, тепер мені теє хочеться смачнющих пиріжків...
Ірина Саха, Ліва про чоловіків здається знає більше, ніж за себе )))
Пен би залюбки з вами поділився пиріжками))
Здається я здогадуюсь, що потрібно Пену щоб пробудити свою силу. Мабуть йому необхідно визнати те, що він відчуває не тільки до діви, а й до азараг. І, якщо це правда, то мені дуже подобається ця ідея))
Ірина Саха, Оо ваша ідея просто приголомшлива!)) Попереду Пена чекає багато визнань, як і у Азара☺️
Дякую за ваші думки, вони дуже цікаві!❤️
Цікавий факт про пробудження сили. Мабуть, Ліві і справді треба скласти дві половинки в одну, поєднати в собі інь та Ян, щоб пробудитися усю магію))
Ірина Саха, Будемо сподіватися, що Ліва знайде все, чого їй так не вистачає))
Як я уже казала Азар готовий до такого повороту, але чи готовий Пен. хоча, якщо прдумати він теж не проти, просто йому потрібно більше часу...
Ірина Саха, Азар просто варився в цьому довше, але Пен має досвіду більше)) хіхіх
Десь там між Пеном і Азаром проскочили маленькі іскри, хоч вони ще цього не усвідомлюють тверезо. Він так мило піклується про Ліву
І що ж такого Азар хоч написати. І що за серйозна розмова до Ліви.
Ірина Саха, Так, ви безумовно праві, десь там, ще в далекому минулому, щось між цими двома проскочила ⚡️))
Все розкриється далі ☺️
Дякую за ваші коментарі ❤️
До речі, стало цікаво. Чи мають наслідки її дії, якщо вона змінила майбутнє. От наприклад, як з леді Даною, Ліва бачила її смерть і змогла це змінити.
Азар мене трошки розсмішив. Невже він і справді думав викрасти Ліву?
Ірина Саха, Так, наслідки є, але це як з "ефектом метелика" ніколи не знаєш, яка деталь здатна змінити координально, а яка не змінює нічого. Ось тому віщуни звертаються до своїх видінь. Бо як, я написала в книзі "Моя (Жахлива) Королева" пророцтво здійснилось, як не танцюй навколо змін минулого. Хоча і не так, як здавалось всім.
Азар дуже радикально підійшов до наказу короля)))
Дуже вам дякую за можливість побачити все зі сторони Ліви. Тепер все стало на свої місця))
Ірина Саха, Мені важливо було розповісти закулісся, тому я рада, що ця частина виявилась вам цікавою)) дякую ❤️
Дуже шкода Ліву. Навіть на похорон матері не змогла приїхати. Але нарешті вона зрозуміла, що її поранене око це не вада, а перевага. А ще неймовірно цікаво спостерігати за тим, як Ліва знаючи, що побачить Азара у видінні від пера ворона свідомо його торкається)))
Ірина Саха, Дуже приємно, що ви так переживаєте за Ліву) Вона справді багато втратила, але здобула і багато хорошого, як от Азара)) хіхі
Ну звичайно ж. Перше бачення Ліви про Азара. Хоч би як вона тоді противилася його увазі, це аж ніяк не змінило нитки її долі. Але видіння дужееее гаряче))
Ірина Саха, Перше видіння прямо просило звернути увагу Ліви на Азара ☺️
Червонію від того, що вас так розгарячило видіння, дякую що поділились ❤️
Дуже цікаво яким було життя Ліви в Магнію. Чи не ставилася до неї погано леді Дана))
Ірина Саха, Оо, рада, що тепер у вас є відповідь))
Трилогія!? Такого я не чекала. Книга завершилась на найцікавішому
Дарья Король, Так, на жаль, їх історія дуже довга в моїй голові, залишилось тільки написати))
Уууу, така реакція Пена мені подобається. Хоч він ще противиться, але його емоції в тіло говорять зовсім про інше. Здається, він думає про Азара так само як і про Ліву...
Ірина Саха, Єссс)) щиро радію, що реакція подобається ☺️ Пен, справді, здатен відчувати потяг до обох статей))
Сімейство Діґанн... Звучить неймовірно круто і смачно. Їм личить. А бідолашний Пен, так цікаво спостерігати за його реакцією
Ірина Саха, Мені також дуже подобається як звучить, неймовірно тішусь вашій реакції ❤️
Пену важко визнати свої почуття, так само як і Азару свої))
Охх, Пене... Як же ж ти помиляєшся. У серці Ліви достатньо місця для обох.
Насправді Пене дуже-дуже хороша людина. Він готовий зробити для Ліви все, незважаючи на те, що вона в той момент поїхала рятувати Азара
Ірина Саха, Пен дуже її покохав і повірив у її кохання до іншого. Тоді в нього вірили всі. Проте, навіть не здогадувався, що також осилився в її серці✨️
І справді, краще пізно ніж ніколи. Його вибачення принесли свої результати. ось вони уже разом подорожують, і сплять на одному ліжку, зігріваючи один одного. А там і дійдуть до того, щоб жити разом....
Ірина Саха, Так, все що він зробив колись має наслідки зараз)) навіть вибачення, як хороше вино розквітло))
Нарешті вони вибралися з тою печери, хоча там, здається, вони стали трохи ближчими))) Сподіваюсь, у поселенні Азару нададуть необхідну допомогу....
Ірина Саха, Це тааак, точно ближчими))
Азар не з тих хто просить допомогу.. . Але без неї не залишиться)
Хіххік, оце дивні перепади температури в них)) Та Азар в біді не залишили. Справжні друзі.
І ще одне. Я правильно розумію, що Азар уже здогадується про плани Ліви на них обох, а Пен навіть нічого не підозрює...
Ірина Саха, Так, температура шалить)))хіхіхі
І ви правильно все зрозуміли, Азар запам'ятав захоплений вигляд Ліви коли та дивилась на родину Шейла. Тепер він і сам не може не думати про це))
От же ж Азар. Як завжди, робить з себе сильного і терплячого, щоб захистити інших. А Ліва з Пеном як почали нервувати через поранення
І до того ж придумали дуже навіть не поганий спосіб щоб зігрітися. А думки Азара це взагалі окреме мистецтво. Здається, він потроху примиряється з тим що в житті Ліви однозначно буде Пен...
Ірина Саха, Ви праві, відданість Азара може коштувати йому життя, але добре, що поруч є люди, які про нього попіклуються, як ви і помітили по нервуванням Ліви та Пена))
Окремо дякую, за похвалу думок Азара ❤️ Він, ну не може не бачити почуттів Ліви, тому визнає, що від Пена не позбутися.
Так шкода леді Алісію, а особливо Пена. Це така важка втрата для нього. Але він не сам, поруч є Ліва та Азар.
А Віддані все ж не здаються. Цікаво вони самі напали на замок чи діяли під впливом когось???
Ірина Саха, У мене у самій розривалось серце коли писала ту сцену з леді Алісією (т_т).
А от стосовно Відданих – луже хороше питання, дуже)) дякую вам за нього ❤️
Оххх, скільки багато рун і інформації. Тепер вони точно впевнилися, що в замку коїться щось не те. Сподіваюсь, у тому будиночку вони теж знайдуть відповіді. А найголовніше, знайдуть виного)))
Ірина Саха, Інформації дійсно багато, але трійця буде розгадувати кожну детальку разом із вами))
Той будиночок багато розкриє ✨️
Здається, вони щось запідозрили. Особливо, після слів матері Пена. І замку небезпечно і хто зна, що може ще статися. І Азар вдало підмітив, схоже вони й справді тут небажані гості))
Ірина Саха, Приємно, що ви прониклись атмосферою підозри, яка там утворилась☺️
Дякую, що читаєте ❤️
Навіть у замку панують свої таємниці. Схоже, усі здивовані смертю леді Павлини і ніхто цього не очікував. І якщо вони підуть у бібліотеку, то, можливо, як каже Ліва вони хоч щось дізнаються...
Ірина Саха, Так і є, але чи знайдуть щось цікаве, чи натраплять на біду)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати