У темряви сірі очі
8 657
Букнет Любовні романи У темряви сірі очі

У темряви сірі очі 18+

Любовні романи

Анна Лір

Анна Лір · автор

Повний текст · 104 стор.
291
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 221
У темряви сірі очі
№ 1
У темряви сірі очі
У темряви сірі очі. Частина 2
№ 2
У темряви сірі очі. Частина 2
“У темряви сірі очі”
Анотація до книги "У темряви сірі очі"
Дана готова була ризикувати життям, аби врятувати хлопця, в якого закохана. Та своїми необачними діями зробила крок у темний і небезпечний світ, де сама ледь не загинула. Але втрутився Максим - впливовий та жорстокий чоловік, що не має гальмів і не бачить меж, натомість звик завжди отримувати все, що забажає. А він забажав її.

Відчай підштовхує Дану укласти з Максимом угоду, де на кону знову чуже життя. Тільки от чи зможе дівчина виконати поставлені умови? А що як доля змусить самого Максима розплачуватись за свої гріхи і злочини?

владний геройвід ненависті до коханнядарк_роман

Зміст книги: 23 глави
Розділ 1
Розділ 2
Розділ 3
Розділ 4
Розділ 5
Розділ 6
Розділ 7
Розділ 8
Розділ 9
Розділ 10
Розділ 11
Розділ 12
Розділ 13
Розділ 14
Розділ 15
Розділ 16
Розділ 17
Розділ 18
Розділ 19
Розділ 20
Розділ 21
Розділ 22
Розділ 23

221 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Світлана Бонд
19.10.2025, 12:14:28

Максим молодець, хоч і поїхав, але про її безпеку подбав. Чекаю на його повернення. Сподіваюся, у них все буде чудово.
Добре, що вже є друга частина.
Мені дуже сподобалася книга❤️

Анна Лір
19.10.2025, 12:18:06

Світлана Бонд, Дуже вдячна за вашу підтримку і теплі слова! Щиро радію, що вам сподобалось!♥️♥️♥️

avatar
Світлана Бонд
19.10.2025, 11:45:34

Дана настільки впевнена, що він не прийде на допомогу, що він навіть не подивиться те відео. Так переживаю тепер за нього. І за неї.

Анна Лір
19.10.2025, 11:53:07

Світлана Бонд, Так, дуже напружена сцена. Ну Максим своєю поведінкою переконав, що йому на всіх байдуже, тож Дана так і вважає тепер. Дуже вам вдячна, що повертаєтесь до історії♥️♥️♥️

avatar
Світлана Бонд
19.10.2025, 11:19:23

Ось же невчасно... в коханні зізналася, а тут його нова дівчина приходить. А він ще й готовий був зустрічатися з нею з вдячності...

Анна Лір
19.10.2025, 11:50:32

Світлана Бонд, Ну зате у Дани нарешті відкрилися очі, і вона спромоглася відпустити свої почуття))

avatar
Mary J
18.10.2025, 23:17:18

Розділ 23. Ох, лікарю, я теж приємно вражена його вчинком!)))

Анна Лір
19.10.2025, 07:39:53

Mary J, Максим вирішив втекти подалі від своїх почуттів, але його турбота залишилась)) Щиро вам дякую, що прочитали, дуже радію вашим теплим коментарям, деякі хочеться перечитувати знову і знову♥️♥️♥️

avatar
Mary J
18.10.2025, 23:16:59

22 розділ. Авторко, я сиджу й плачу. Максим живе в жорстокому світі. Він виховувався й виріс із переконанням: «або ти, або тебе». Мене добило: «Мене так ніхто ніколи не покохає». Агресія героя в попередніх розділах (впевнена, ми ще її побачимо) — від того, що він не вміє інакше! Як людина може навчитися кохати або бути доброю, якщо ніколи не бачила добра? Як можна бути чуйним, коли у твоєму світі за чуйність убивають? Але все ж... Дана, сама того не розуміючи, дістає з нього ті риси, про які він або не знав, або старанно ховав на глибині.

Анна Лір
19.10.2025, 07:37:33

Mary J, Мене дуже тішить, що твір викликає такі щирі емоції♥️ Дійсно, Максим вже почав трансформацію завдяки Дані. Він ще намагається опиратися, але зміни незворотні))

avatar
Mary J
18.10.2025, 23:16:38

21 розділ — дуже напружений! Я так швидко водила очима по екрану, що впевнена: у мене на кілька відсотків впав зір. Намагаюся розрядити атмосферу жартами, як ви зрозуміли))) Для мене цей розділ певною мірою став крапкою в розумінні того, ким є Дана для Максима.

Анна Лір
19.10.2025, 07:35:24

Mary J, Він на цьому моменті може ще й сам не усвідомлював, наскільки вона йому важлива, але вчинки кажуть самі за себе))

avatar
Mary J
18.10.2025, 23:16:05

18 розділ. Мені дуже близька тема того, через що проходить Дана — її вина за те, в чому вона насправді не винна. Але наш мозок — зла штука. Хочеться обійняти її. І, знову ж таки, не хочу спойлерити, але те, що змусило Максима... гм, важко добирати слова, щоб не спойлерити))) Скажімо так — оговтатись. Він ще не розуміє, але вона вже його центр, його рівновага. І, звичайно, стало боляче за нього в момент, коли він сказав: «Вона дійсно така». Бляха, минуле героя до біса сильно зламало його віру в світ.

Анна Лір
19.10.2025, 07:34:22

Mary J, Ох, дійсно емпатичні люди з тонкою душевною організацією схильні себе накручувати і в усьому звинувачувати. Отака і Дана. Але момент вийшов майже казковий, отак розбудила сплячого красеня)))

avatar
Mary J
18.10.2025, 23:15:30

16 розділ... Мені дуже шкода те, через що пройшов Максим. Тепер герой розуміється ще краще.

17 розділ. Хочу, щоб Антон був реальним і я могла заїхати йому по пиці (я на моменті їх діалогу, де вона прийшла до нього)

Анна Лір
19.10.2025, 07:31:26

Mary J, Так, трохи дізнались про минуле Максима, поки що в загальних рисах. Дійсно, у нього було непросте життя.
А Антон продовжує пробивати дно. Нарешті у Дани відкрилися очі)))

avatar
Mary J
18.10.2025, 23:15:15

15 розділ. Дуже добре розкрив героїв. Остання фраза Дани в розділі, та і загалом те, що вона робила для нього не дивлячись на його попередні дії. Максим і те, як він щиро хвилювався за Дану. Поцілило в саме серденько!

Анна Лір
19.10.2025, 07:29:45

Mary J, Це, можна сказати, центральний розділ усієї історії) Кожен з героїв окрім зовнішніх випробувань переживає ще й зміни у світосприйнятті) Дякую, що оцінили♥️

avatar
Mary J
18.10.2025, 23:14:55

14 розділ! огооо! Я розумію, що напевно хтось чекає тут відрази до гг. Але, Господи, наскільки він зранений. Сама думка про те, що : 1) Дана не "грає" наївну чи скромну, а така і є недосяжна до героя. 2) Його так сильно зачіпає те, що вона каже про кохання..
І!! Не хочу тут нікому спойлерити, але 14 розділ!! ОМГ!!!!!!

Анна Лір
19.10.2025, 07:25:21

Mary J, Так, це один з найважливіших і найсуперечливішир розділів. Для мене надзвичайно цінно, що ви розумієте все саме так, як задумувалось при написанні, і бачите за жорстокістю Максима його драму і біль! Одразу видно, що ви поціновувачка жанру ♥️♥️♥️

avatar
Mary J
18.10.2025, 23:14:41

Дорога авторко, я дочитала першу частину! Готуйтеся до спаму, бо я собі виписувала коментарі, поки читала, і тепер вони летять до вас. Скажу так: я, бляха, просто в захваті! Мене затягнуло і не відпустило від першого розділу до останнього! І, звичайно, я зараз відправлю всі коментарі й біжу читати продовження. Кожен розділ — підпал! Ви дуже майстерно розкриваєте героїв. Не можу окремо не відмітити гумор. Я не знаю, чи ви це планували, але в багатьох моментах і репліках Макса я не могла зупинитися, щоб не сміятися.
"— Тебе треба відвезти до лікарні.
— До психіатричної." ))))

Анна Лір
19.10.2025, 07:22:22

Mary J, Обожнюю ваші коментарі♥️Так приємно, що ви помічаєте усі дрібні деталі, і що вам подобаються прописані жарти)))

avatar
Mary J
18.10.2025, 16:54:25

10 розділ — підпал! Ох, як же сильно Максиму зриває дах від того, що Дана не вписується в жодні стандарти, до яких він звик!
Його емоції неймовірно сильні й щирі, навіть попри те, що вони негативні. І знаєте, мені здається, він злиться не безпосередньо на неї — його більше дратує те, що вона його зачепила, і він не розуміє, чому. А вона, при тому, наче не реагує на нього так, як він розраховує)))

Анна Лір
18.10.2025, 17:09:12

Mary J, Так, у Максима прям сильно пригоріло))) І далі сюжет буде стрімко закручуватись...

avatar
Mary J
18.10.2025, 12:36:11

4 розділ - я сміялась, як навіжена)) він привів її подивитись, як вона буде битися)) Насправді, кожна репліка Максима то щось!!)) Я то сміюсь, то тану)
5 розділ дуууууже добре розкриває героя! Мені дуже цікаво буде більше дізнатися про його батька і про те, що зробило Максима тим, ким він є.
А ще його "зрив" то окремий шедевр і... він думав про неї!! Мені одразу прийшла в голову пісня nikow - залежність. Особливо "ти зашила щось мені під шкіру, що змушує тебе хотіти" та "я приречений на успіх, а не на любов". Не знаю, як буде розвиватися історія далі, але здається, ці слова описують взаємовідносини між гг)

Показати 2 відповіді
Mary J
18.10.2025, 16:41:22

Анна Лір, Так, розумію, що у читачів, які ніколи не читали дарк романи ця сцена може викликати неприємні емоції. Але я читала їх аж надто багато і обожнюю неоднозначних героїв зі складним минулим. А Макс саме такий! Тому мене сцена потішила і заінтригувала))

avatar
Mary J
18.10.2025, 11:58:08

"Колись і у тебе зʼявиться такий важіль". Впевнена, Дана стане цим важелем для нього! Дуже подобається, що ви додали розділ від Максима. Це допомагає зануритись в його світ, краще розкрити його характер і побачити, що ця впевнена дівчинка його заінтригувала))

Показати 2 відповіді
Mary J
18.10.2025, 16:38:01

Анна Лір, охх)) заінтригували)

avatar
Mary J
18.10.2025, 11:48:42

Другий розділ) Та він ще і до біса багатий! І сукню їй купив.. можна мені забрати його собі?)))
Ох, і на моменті, коли він сказав "мою дівчинку" я розтеклась калюжею...
і ахахапхапх))) Господи, коли вона спитала чи часто він когось гвалтує чи вбиває він пожартував "іноді" я сміялась на всю хату))) Розділ 5/5!) Мені дуже імпонують ГГ)
І, так) вибачте за спам і за сумбурний коментар, але дуже хотілось поділитися емоціями) А їх ці 2 розділи викликали в мені дуже багато)

Показати 2 відповіді
Mary J
18.10.2025, 16:37:37

Анна Лір, ❤️❤️❤️❤️

avatar
Mary J
18.10.2025, 11:29:24

Я спеціально не читала анотацію чи коментарі, щоб не побачити спойлерів) 1 розділ - омгггг, героїня просто підпал!!! Я вже обожнюю її характер, впевненість! Скажімо так, сподіваюсь, вона не буде з Антоном. Вангую, що Максим..)))) Він мені поки гарячий і впевнений. Дуже цікаво, що буде далі, тому переходжу до наступного розділу)

Показати 2 відповіді
Mary J
18.10.2025, 16:37:28

Анна Лір, Оххх) я очікую на нюанси!!!)

avatar
Кейт Лорен
15.10.2025, 12:30:12

Тільки коли втрачаєш все, дозволяєш собі бути справжнім. Дуже боляче, але саме в цю мить вони обоє стають максимально чесними — без масок, без ролей. Так щиро, що аж боляче. До мурах!

Анна Лір
15.10.2025, 12:47:19

Кейт Лорен, Дякую за такий щирий відгук! ♥️♥️♥️ Дуже рада, що історія змогла викликати такі глибокі емоції.

avatar
Світлана Бонд
12.10.2025, 13:17:21

Охрініти!!! Вона мало не вистрілила в себе. Мені так сподобалася реакція Максима.
Даремно вони туди приїхали(( Сподіваюся, його врятують

Анна Лір
12.10.2025, 13:25:33

Світлана Бонд, Отака Дана безкомпромісна, завжди обирає інших, а не себе. А Максим лиш опинившись на межі життя і смерті дозволив собі скинути всі маски...

avatar
Світлана Бонд
12.10.2025, 13:04:39

Щас би казати, що вона кохає Антона. Знайшла кого... але серцю не накажеш.
Який хороший хлопчик Антон... заради його порятунку тут на все згодні. Прекрасно. Чудово))

Анна Лір
12.10.2025, 13:15:23

Світлана Бонд, О так, Антон явно не заслужив такого самовідданого кохання! І не в змозі навіть оцінити усі жертви, на які Дана пішла заради нього. Щиро вам дякую, що залишаєтесь з героями цієї історії♥️

avatar
Кейт Лорен
12.10.2025, 12:02:37

Це було настільки по-справжньому, що я ледве дихала під час читання. Коли Дана сказала «бо закохана в тебе» — я реально відчула, як стискається горло
Боже, як боляче, як чисто й гідно водночас.
Авторко, ви вмієте показувати біль без пафосу — просто через дихання, паузи, тишу.
Останній поцілунок — як фінальний акорд.
Мурашки.

Анна Лір
12.10.2025, 12:50:13

Кейт Лорен, Щиро вдячна за такий емоційний коментар! Мені дуже приємно, що ця сцена змогла зачепити та викликати такі почуття♥️

avatar
Кейт Лорен
12.10.2025, 11:59:05

Дуже потужний епізод! Я прямо відчула цей холод лікарняного світла й теплоту обіймів.

Анна Лір
12.10.2025, 12:49:11

Кейт Лорен, Дякую, що завітали до цієї історії та поділились враженнями♥️

Ооо) Головний герой схожий на щось середнє між Деймоном Сальваторе та Ксейденом Ріорсоном (люблю таке):) Біжу читати!

Показати 3 відповіді
Анна Лір
11.10.2025, 17:11:50

Іда Емілія Аалберг, Дуже рада, що вам сподобалось ❣️❣️❣️

Закінчила читати першу частину. Біжу читати другу. Дуже сподобалася книга. Цікаво як складеться доля Дани і Максима. Які ще випробування їм обом прийдеться пройти? Чи буде у них хеппіенд?

Анна Лір
11.10.2025, 06:32:45

Наталья Храпакова, Щиро дякую вам за коментар! Дуже рада, що історія зацікавила. Друга частина ще більше розкриє характери героїв, і несподівані повороти сюжету теж будуть) ❣️

avatar
Світлана Бонд
09.10.2025, 00:27:14

Ну і Максим... як далеко він готовий зайти, аби досягти бажаного? Зазіхнув на стипендію...
Але, здається, я розумію, чому йому раніше не відмовляли. Це зробити складно)) такий чоловік☺️

Анна Лір
09.10.2025, 08:46:46

Світлана Бонд, Дякую, що ділитесь враженнями♥️ Дійсно, він не звик до відмов, але просто так не здасться) Далі сюжет почне закручуватись))

avatar
Кейт Лорен
06.10.2025, 13:24:06

Мені дуже сподобався ваш слог! ? Бажаю вам успіху й натхнення!

Анна Лір
06.10.2025, 13:28:59

Кейт Лорен, Дуже дякую за теплий коментар!❤️❤️❤️

Анотація привертає увагу з першого речення. Додав книгу до бібліотеки.

Анна Лір
05.10.2025, 22:49:20

Фелікс Кубинський, Дякую!❣️

avatar
Єва Рей
05.10.2025, 14:30:26

А Дана смілива . З характером )) Тільки почала читати . А вже в захваті .

Анна Лір
05.10.2025, 14:32:37

Єва Рей, Дякую! Мені дуже приємно, що вас зацікавила історія і сподобалась героїня❣️❣️❣️

Прочитала першу частину на одному диханні. Не змогла відірватись.
Дуже сподобалось і легкість, і стиль викладення, і тримання читача. Неймовірне пронесення настрою через всю книгу! Натхнення! ♥️♥️♥️

Показати 3 відповіді
Анна Лір
04.10.2025, 13:36:53

Антоніна Шевченко, Дякую, що поділились враженнями♥️♥️♥️

avatar
Мара Кенфес
03.10.2025, 03:33:57

Ох! Історія так захопила, що я не могла відірватися. Але й життя в Дани, сподіваюсь спеціалісти їй допоможуть, але ж все таки вона сильно духом, от і добре що Максімус поїхав, трохи передихнуть герої, і потім знову цирк почнеться, як любить казати Дана)))
Дякую за цікаву, темну історію))

Анна Лір
03.10.2025, 08:10:43

Мара Кенфес, Щиро вдячна за прочитання та чудові теплі емоційні коментарі! ♥️♥️♥️ В другій частині буде ще цікавіше)))

avatar
Мара Кенфес
03.10.2025, 02:35:48

Ох, йооой, в мене чуть серце не стало від «вибору Дани»р.14… ух йомайо

Анна Лір
03.10.2025, 08:09:17

Мара Кенфес, О, це напевно найбільш напружений та емоційний розділ за всю книгу! Його було дуже важко навіть писати.

avatar
Мара Кенфес
03.10.2025, 02:09:21

Гра між Даною та Максимом — потужна я би сказала, змушує тримати в напрузі. Яке задоволення читати про вперту головну героїню)) (вибачте я просто фанатів від таких героїв)

Анна Лір
03.10.2025, 08:08:05

Мара Кенфес, Для мене це найвища нагорода, коли герої та події викликають такі щирі емоції та подобаються читачу))) Дуже вдячна за зворотній зв'язок♥️♥️♥️

avatar
Мара Кенфес
03.10.2025, 01:39:19

Боже! Який зарозумілий тип цей Максімус ))))

Анна Лір
03.10.2025, 08:06:08

Мара Кенфес, Ага, він такий))) Максімус - чудово йому підходить))))

avatar
Мара Кенфес
02.10.2025, 16:02:21

Коли в чоловічій голові жінка, все летить коту під хвіст

Анна Лір
02.10.2025, 16:30:56

Мара Кенфес, Це правда)) Сплутала всі думки))

avatar
Світлана Бонд
02.10.2025, 15:51:51

Люблю всі ці плітки. Ну якщо Максим там як бог, значить треба брати.
«Я б віддала півжиття, аби це розчути» смішно))

Анна Лір
02.10.2025, 16:27:53

Світлана Бонд, ))) Дійсно, треба брати, але Дана якось в шоці після його поведінки і її ці його таланти поки що не вражають)))

avatar
Світлана Бонд
02.10.2025, 15:48:23

Капець, Максим явно не в дусі. Всіх до нервового зриву доводить, Ельдара мало не вбив.

Анна Лір
02.10.2025, 15:50:37

Світлана Бонд, О так, коли в нього поганий настрій, страждають всі навколо. Це вже Дана запустила в його підсвідомості такі зміни, які він не розуміє і не хоче приймати, тому і казиться. Дуже вам дякую за прочитання і коментар♥️♥️♥️

avatar
Мара Кенфес
02.10.2025, 15:05:49

Непогано так розжився Максим. Хоч і небезпечний, але до дрібʼязку помічає все — хороша риса.
Звісно шкода Дану трішки, сподіваюсь вона більше того Антона не згадуватиме.

Показати 2 відповіді
Мара Кенфес
02.10.2025, 15:23:59

Анна Лір, Ого, навіть так, цікаво що ж то буде)

avatar
Мара Кенфес
02.10.2025, 14:34:24

Прочитала перший розділ, можна сказати я у захваті від головної героїні, все таки вона мужня, люблю таких персонажок ❤️

Анна Лір
02.10.2025, 14:38:11

Мара Кенфес, Дуже дякую!♥️ Рада, що героїня сподобалась, хоча вона іноді може здаватись надто наївною і безрозсудною))

avatar
ОМЕЛІЯ ВЛАСС
01.10.2025, 22:53:25

Бажаю натхненних читачів

Анна Лір
02.10.2025, 08:01:57

ОМЕЛІЯ ВЛАСС, Дякую!❤️❤️❤️

avatar
Світлана Бонд
27.09.2025, 09:39:53

Вчасно їм перекладач знадобився))
А Максиму дійсно ризиковано заводити сім'ю, стосунки, тому що у нього дуже небезпечна робота і в разі чого, вони можуть постраждати

Анна Лір
27.09.2025, 09:48:00

Світлана Бонд, Дякую, що читаєте! ♥️♥️♥️ Так, "пощастило" Дані, що їй підкинуть роботу) А Максиму протипоказані поки що стосунки не тільки через його небезпечні заняття, а й через його характер в цілому)))

avatar
Світлана Бонд
23.09.2025, 17:50:20

Ахаха, ну і гумор у нього))
Дивно, що той лікар не хотів її з ним відпускати. Невже ми чогось ще не знаємо.
Ну, Антон хоч написав. Вже щось.

Анна Лір
23.09.2025, 18:04:11

Світлана Бонд, Як сказав Євген Семенович, Максим - складна людина)) Але Дана дуже скоро впевниться, що це ще було м'яко сказано)) Дякую за ваші коментарі♥️♥️♥️

avatar
Світлана Бонд
23.09.2025, 17:27:49

І що вона знайшла в тому Антоні? До машини дійти не зміг. Навіть не зацікавлений в ній. Ось Максим - вже інша справа

Анна Лір
23.09.2025, 18:02:36

Світлана Бонд, Щиро дякую, що зазирнули до цієї історії! ♥️ Дійсно, Антон виглялає в цій ситуації не найкращим чином, але серцю не накажеш)) Поки що Дана ще живе мріями і надто його ідеалізує, перше кохання воно таке))

avatar
Зенгін Грід
20.09.2025, 19:52:11

Надзвичайно цікаво! З перших рядків затягнуло. Дана - щира та іронічна персонажка, яка дуже цікаво розповідає свою історію. Перший розділ проковтнула миттєво і буду читати далі))

Анна Лір
20.09.2025, 19:58:27

Зенгін Грід, Дуже вам дякую, що зазирнули до історії, і за такий теплий відгук!❤️❤️❤️

avatar
Люмен Белл
19.09.2025, 00:49:29

Прочитала на одному диханні! І ще раз - прям вловила невимовниц кайф від того, що героїня, як сам головний герой, не починають плавитись тільки від одного погляду. Їхні вчинки не змінюються в одну секунду, не прокидається шалена закоханість з одного дотику і не ламається від романтики характер. Вони чудово прописані і несуть суть свого темпераменту чітко протягом всього твору! За це окреме браво автору!

Анна Лір
19.09.2025, 07:50:29

Люмен Белл, Щиро дякую за такий глибокий аналіз і теплі слова! Дуже рада, що вам сподобалось!❤️❤️

avatar
Люмен Белл
18.09.2025, 23:59:22

Ох, мені й подобається хімія між Даною та Максимом! Вона справжній боєць, який відстоює свої кордони. А він цинічний, прямий та зухвалий. Люблю такі історії, коли події розгортаються не з першої сторінки, а йдуть плавно з вигоранням почуттів. І вже не дочекаюсь, коли між ними вибухне буря!

Анна Лір
19.09.2025, 07:49:47

Люмен Белл, Так, тут герої довго не можуть зізнатися собі та один одному в своїх почуттях. Але тим цікавіше спостерігати за розвитком подій))

avatar
Люмен Белл
18.09.2025, 23:22:52

Цікавий, темний і занадто самовпевнений у своїй зневірі про слабкість. Максим точно мені до вподоби, і дуже класно, що відчувається перемикання свідомості героя. Дуже величезний плюс та лайк автору!❤️

Анна Лір
19.09.2025, 07:48:41

Люмен Белл, О так, Максим цікавий, і має багато граней)) В ций частині поки що проявляється здебільшого його темний бік) Дякую за вашу оцінку❤️

avatar
Люмен Белл
18.09.2025, 23:05:33

От тобі й кохання не до того хлопця... шкода що Дана потрапила в таку ситуацію. Але сила духу і впертість допомогла надерти дупу тип двом) мені однозначно до вподоби її характер!)

Анна Лір
19.09.2025, 07:46:52

Люмен Белл, Багато хто вважає її вчинок надто необдуманим і просто божевільним, але тоді логіку затьмарювали почуття до Антона, тож вона готова була ризикнути) Дякую)

avatar
Люмен Белл
18.09.2025, 17:00:38

Нарешті добралась до книги) анотація інтригує, і я приступаю до читання)

Анна Лір
18.09.2025, 17:04:03

Люмен Белл, Дякую! Дуже рада вас вітати в моїй історії❤️❤️❤️ Сподіваюсь, що сподобається)

avatar
Марія Залевська
14.09.2025, 15:11:29

І початок корелює з тим, що я зараз викладаю)) Додала до бібліотеки! Успіхів книзі!❤️❤️❤️

Анна Лір
14.09.2025, 15:12:04

Марія Залевська, Щиро дякую! ❤️❤️❤️

avatar
Марія Залевська
14.09.2025, 15:10:00

Оце обкладинка! Це ж майже Деймон! Просто краса, неможливо пройти повз :D

Анна Лір
14.09.2025, 15:11:45

Марія Залевська, Дякую!))) Так, зізнаюся, що ним надихалась)))

Книга — вогонь. Дочитав сьогодні до кінця першу книгу. Приголомшливе творіння. Ви дуже вміло сплели долі двох таких несхожих людей. Але й у житті протилежності часто притягуються одна до одної. Тож сподіваюся, що в героїв усе буде добре. За кілька днів почну читати другу частину.

Дякую за чудову книгу

Анна Лір
06.09.2025, 22:13:13

Віталій Козаченко, Щиро вам дякую за відгук! Неочікувано, і дуже приємно, що вам сподобалось)) Тим більше цінний відгук, що нечасто цей жанр читають чоловіки, то я вам справді дуже вдячна за увагу!

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше