668 646
“На межі”
Анотація до книги "Тихіше за шепіт"
При першій зустрічі він заплатив за неї у супермаркеті. При другій — запросив на каву. А потім… Вони втратили голови. Однак між ними різниця не лише у віці. Непробивна впевненість проти ніяковості. Наполегливість проти невинності. Вони занадто різні, щоб бути разом, але… тихе «кохаю» здатне пробити навіть залізну броню і зцілити зранене серце.
перше коханнявипадкова зустрічрізниця у віці_дуже емоційно
Зміст книги: 33 глави
1 638 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЛюбі читачі, це книга про нових, незнайомих героїв. Не прив'язана до жодного циклу. Можна сміливо знайомитися))
Усі анонси, відео, візуалізація до книги в групі на Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/541933390875645
та телеграм каналі: https://t.me/+DGGg1hzN-9dmYzEy
Запрошую ♥
О, "термінатор" з'явився! Через нього або з його подачі в Андрія й стріляли. Дана обов'язково згадає про цього "мена" і про "шльондру". В Андрія вже горять запобіжники). Він точно хоче не тільки спілкуватися. У Дани вивідав, що в неї хлопця немає, і дуже хоче, щоб дівчина поцікавилася його "станом". Та зайченя поки що соромиться, а Андрій уже гарчить від відвертих поцілунків! Точно лев). Дякую)
Наталія Барвінок, Зайченя навіть боялося запитати про його вік) Налякана, розгублена, хоча причин немає. Андрій із серйозними намірами, тільки поки не віриться. Треба ближче познайомитися, щоб довіритися одне одному)) Дякую ♥
А цей Платон це бува не то неприємний тип, що налякав Дану в лікарні?! Вона його не згадала, бо бачила недовго ще й грубо повівся з нею. Хочаб той тип не почав погрожувати Дані. Побачення у них... Клас! Отже одинадцять років різниці, начебто не багато, але й немало.) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую тобі, моя квіточко, за продочку. Обожнюю тебе, цьом.)))
Анна Багирова, Я сказала б, середня різниця, можна жити і будувати стосунки, але побачимо, чи вийде щось у них. Поки Дана соромиться, а Андрій намагається триматися)) Складно, однак для кохання немає нічого неможливого) Дякую, кицю ♥ Обіймаю міцно, цьом-цьом)
Здається той тип неприємний і є наш Платоша(((((Чекаємо завтра з нетерпінням)))
Руслана Козуб, Це поки невідомо, але я не можу спойлерити, тримаюся з усіх сил) Дякую, люба ♥
Цікаво, згадає Дана того неприємного типа, Платошу, чи ні? Мені здається він якось замішаний в тому, що в Андрія стріляли. Він часом не буде чіплятися до Дани? Розділ класний! Гаряче! Дякую і з нетерпінням чекаю продовження!
Andre Mark, Це може бути і не Платон, але дізнаємося про усе пізніше. Чи буде чіплятися до Дани? Ну... Вона гарна дівчина, але навряд чи Андрій дозволить навіть торкнутися її. Дякую ♥ Рада вас бачити у коментарях)
Щось мені цей Платон, теж не до вподоби. Це той, хто Дану з лікарні прогнав? Може він ще і до пострілу має відношення? Дякую
Алла Коляда, Поки не можу дати відповідей на ваші питання, але це обов'язково станеться пізніше) Дякую ♥
Коментар видалено
А це не той Платон, що вигнав Дану з лікарні? Взагалі, хочеться почути Андрія. Дякую за розділ))
Любов Трохимчук, У мене заборона на спойлери, не можу розповідати)) У будь-якому разі ми Платона ще зустрінемо)) Дякую ♥
Гарне побачення,чекаю наступний розділ з нетерпінням,якщо мені пам'ять не підводить він має бути від Посміхунчика?
Інна Слівінська, Так, розділ буде від Андрія)) Дякую ♥
Як в Андрія вистачило терпіння чекати Дану біля входу в театр замість того, щоб самому заїхати по неї в гуртожиток? І розмову підготував... Невже так серйозно запав на малолітку?)). А минулого разу в театрі хто була його супутниця? Хочеться більше дізнатися про Андрія. Схоже, що наразі у нього немає серйозних стосунків з якоюсь жінкою, і його серце вільне, щоб закохатися у Дану. Дякую, люба Ерінко!
Оксана, Серце Андрія вільне ♥ Тут можна видихнути і чекати на серйозну розмову)) Він розкаже про себе, але все по черзі. А не приїхав лише тому, бо дав їй можливість відмовитися. От якби вона подзвонила і підтвердила свою присутність, тоді він полетів би і забрав)) Дякую, сонечко ♥
Цікаве спілкування.Андрій дорослий чоловік,а Дана тиха скромна дівчина,якій вже починає подобатись Андрій але не знає як себе поводити з ним,бо досвіду нема,соромиться.Дякую.
Станіслава Барабошко, Так, їй подобається Андрій, але вона невпевнена у своїх діях. Та нічого, з часом вона звикне)) Дякую ♥
Я починаю розгадувати заголовок книги, серденько Богдани не бʼється, а шепоче, тремтить і тягнеться назустріч Андрію. Але розум їй шепоче, що він не для неї, а вона не для нього, ось поки що Дана і не знаходить себе поряд з ним, тому завжди ніяковіє, не знаходить правильних слів, червоніє від соромʼязливості. Андрій бачить її стан і вирішив поговорити по дорослому.
Любовь Даценко, Це правда, Дана не бачить себе поряд з Андрієм. Вважає, що вони занадто різні. Та він не згоден. Андрій налаштований рішуче, і завтра нам доведе це) Дякую ♥
Я вже закохалася, а що про Дану говорити!))) Андрій прямо бубочка! Такий красень і твердо йде до мети! А Дана полохливе зайченя, яке хоче заховатися в його обіймах, але ж і боїться тих обіймів. А тут ще й поцілунок! Яка там вистава?))) Ох, я вже в передчутті майбутнього))) Дякую, зірочка, обіймаю міцно і чекаю продовження з нетерпінням.
Наталія Силенко, Вистава може і цікава, але не для Дани. Тобто не сьогодні. Їй треба охолодитися, бо поряд з Андрієм серце з грудей вилітає)) Дякую, Наталочко ♥ Обіймаю міцно)
Андрій знає як добитися свого запам'ятав що вона любить вистави і от привід зустрітися бо вона точно не відмовить. Вона і так постійно думала про нього, а зараз цей поцілунок тримання постійно за руки, а ще слова що поговорять про "нас" точно заставлять її хвилюватись ще більше і навіть вистава буде десь на фоні її думок, дякую за продовження.
Нат, Виставу подивитися не вдасться, бо Дана тепер буде думати про розмову. Але це приємні думки)) Дякую ♥
Ох... когось він мені нагадує))
Різниця у віці, такий же ж самовпевнений та наполегливий))
Він не стане чекати дзвінка від зляканої мишки))
Дякую, сонце
Віра Вікторівна, ♥♥♥
Після того "потім поговоримо про нас" для Дани вистава пройде фоном). Андрій хоче розширити кордони і робить це дуже обережно. Короткий поцілунок без запитання про дозвіл і при всіх. Це вже ого-го! Дякую)
Наталія Барвінок, Так, ви вгадали))) Яка там вистава, коли "про нас" будуть говорити?)) У Андрія вже ніякого терпіння немає, але він старається, щоб не налякати Дану)) Дякую ♥
Дякую за цікаву проду
Nadya, Щиро дякую ♥
Андрій як досвідчений гончар, який знає що треба робити з глиною у своїх руках, щоб був шедевр))
Дякую, зіронько!) Спокійного дня!
Reader Lana, Ох, ліпить красу))) Готовий чекати, але не бачити її не виходить)) Дякую, мила ♥ Обіймаю)
Дана нервує та ніяковіє від одного погляду та дотику Андрія. Він красень та справжній джентельмен!!! Яка турбота та увага до дівчини. Будемо тримати кулачки, щоби все у них добре було
Марія Мяновська, Тримаймо! Наша підтримка їм точно знадобиться)) Дякую ♥
Ооо, квіти!) Ага, можна дуже уважно послухати Мар'яну, навіть твердо погоджуватись з нею, а все одно тільки під його поглядом серденько вже розтануло цукровою патокою і потекло за ним слідом. А його посмішка чого вартує! Ми бачили)) Одне, на що дуже сильно хочеться сподіватися, щоб Андрій не переборщив зі свою впевненістю. І щоб він зазвичай взагалі не захоплювався дівчатами так само палко і швидко. А Дані вже точно... солодкий гаплик!)) Дякую, моє кошенятко!)) Дуже чекаю далі! Міцно-міцно обіймаю)) Цьом))❤️❤️❤️
Аля, Солодкий гаплик))) Це прямо назва книги))
Ні, він не такий. Просто Дана його причарувала, нічого для цього не зробивши. Хоче знати більше, бачити її, цілувати)) А Дана боїться, але ж не відмовляється, тому надія є)) Дякую, кицю ♥ Цьом-цьом)
Пре напролом, прямо до серця Дани❤️ дякую за проду
Анна Вовік, Той шлях довгий, але він не зі слабких. Хоча... З такою активністю, серденько швидко здасться)) Дякую ♥
Дана запала в серце Андрію)))
Тепер він завайовує її полохливе серденько)
Дякую
Olga Klym, Її серденько дуже полохливе, але він наполегливий)) Дякую ♥
Відкриваю для себе нового Андрія..
Здається ще такого плану головного героя не було..
Якщо й далі продовжить в такому темпі:квіти,побачення.Спокійно,неквапливо,без натиску,без натяків(хоч би не зурочити) Білети в клуб,театр.♥️З грошима був перебір.Проїхали,здається зрозумів. Андрій закохає в себе нас всіх .Разом з Даною.
Вона вже й так ледь лише...
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Ні, ще не зрозумів про гроші. Він же не в курсі, що Дана не за них дівчат пригощала. Все попереду. Але ви маєте рацію, такого залицяльника у нас ще не було)) Харизматичний ♥ Точно закохає)) Дякую ♥
Ох,Дано..!!! Цей рибак знає всі наживки..!!!… Не зірвешся..!!! А ще й розмова «про нас» після пари зустрічей….!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, І підсак у нього є, раптом вона захоче втекти)) Дана потрапила у правильні руки)) Дякую ♥
Дууууже змістова відповідь, Дано))) Твій запас слів поряд з Андрієм зникає нанівець))) Розумію,такий екземпляр поруч!)
Маріана Сорбало, У неї великий словниковий запас, але поряд з ним лишається тільки а-а-а-а))) Зате Андрію одразу все зрозуміло, зводить з розуму дівчину, от безсоромний)) Дякую ♥
Ооо, уже поговоримо "про нас"! А що, вже є ми? Швидкий чоловік. Надіюсь, розмова "про нас" буде відвертою та щирою. Особливо зі сторони Андрія, бо Дана, як полохливий зайчик: хвилюється і навіть, боїться. Не його, а себе. Дякую за розділ))
Любов Трохимчук, Ви мене заплутали, привчили, що читаєте вночі))
Мабуть, Андрій хоче, щоб було "ми", і збирається про це поговорити. Думаю, Дані вже зрозуміло, що він не відступить. Та чи не злякається вона? Дякую ♥
Здається, Андрій пропонуватиме стосунки? Чи ні? Квітами зачарував, квитками взяв у полон, цікаво, що ж буде далі. Дякую
Ivanna Pingas, Ох, він готовий тішити і тішити)) Такий уважний, що аж дивно) Дякую ♥
Прямий і наполегливий Андрій побачив що Дана, як та полохлива пташка, тому діє дуже обережно)
Намічається відверта розмова? Чи ні? Ерінко?
Чекаю не дочекаюся продовження!
Галина Бойко, Так, буде відверта розмова. І не тільки))
Думаю, це трішки заспокоїть Дану) Дякую ♥
Правильні вчинки Андрія, а дівчинка наша так хвилюється, хочеться їй допомогти та заспокоїти. ?❤️❤️
Nata Nat, Вся надія на Андрія, що він заспокоїть і зарядить її своєю впевненістю) Дякую ♥
Той перший поцілунок остаточно переконав Андрія не відступати ,а Дану приємно розхвилював так ,що душею потягнулася до нього..Андрій це все бачить і почав обережно діяти ,квіти і квиток в театр ,саме те ,що потрібно.А потім розмова і глибше знайомство,яке зніме страхи Дани.Дякую,Ерін.Чекаю на продовження.Історія неймовірна,заставляє згадувати свою молодість.
Оксана Кіс, І я з дівчатами згадую своє життя в гуртожитку) Дана цвіте від уваги Андрія, а він не збирається зупинятися. Хочеться, щоб завтра він озвучив свої наміри. Дякую, Оксанко ♥
Оце Ви на самому цікавому обірвали)))))) Нічого чекаємо завтра)))) Дякую Вам))))
Руслана Козуб, То не я, Андрій так вирішив. Набирається терпіння перед завтрашнім розділом) Дякую ♥
Дуже приємний сюрприз, вибрав те , що любить Дана) Дуже галантний, уважний, все як ми любимо) Дякую❤️
Валентина Алєнічева, Ми таке любимо. Залицяється красиво)) Дякую, люба ♥
Ой, я помилилась, Андрій романтик. Красиво залицяється:) Їм треба поговорити, щоб Дана хоть трошки почала довіряти.
Вік Торія, Андрію треба озвучити свої наміри, тоді Дана трішки розслабиться)) Дякую ♥
Дякую! Андрій красиво залицяється... всі ці романтичні жести... троянди, театр... Ну чекаю на розмову.)
Valentina, Закрутити дівчині голову уміє)) До того ж наміри у нього добрі. Дякую ♥
Все-таки квиток до театру...і квіти, це чудово! Андрій знає, як зачарувати дівчину. Вже неможу дочекатися їхньої розмови бо вона буде про стосунки між ними. Тільки б Дана не злякалася та не відмовилась. Вона як полохливе зайченя, і хочеться їй бути з Андрієм, і водночас страшно, бо це перші її стосунки, та ще й зі старшим чоловіком.) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую тобі, мила, за продочку. Обіймаю. Цьом-цьом.)))
Анна Багирова, Страшно, але відступати нікуди)) Вона зачарована ним)) Будемо сподіватися, що не злякається і погодиться на стосунки. Якщо, звісно, він пропонуватиме) Дякую, кицю ♥ Обіймаю міцно, цьом)
Як я і думала,не витерпів...пішов в наступ!))) Нетерплячий він...не дочекався поки Дана сама подзвонить,правильно так і треба,а то не дочекаєшся,Андрюша!)))І прямо вже хоче поговорити про "нас",не зарано??)))Ох...я вже хочеться більше про нього дізнатись...))) Дякую сонечко, чекаю на продовження! Обіймаю міцно,цьом-цьом*-)
Ірина Стельмах, Поки Дана подзвонить можна чекати вічність. А йому вже зараз хочеться її бачити, поговорити, поцілувати)) Андрій захоплений нею)) Дякую, люба ♥ Обіймаю міцно, цьом)
Після розмови ''про нас'', можливо Дана трішки ''розмерзнеться'', бо Андрій налаштований рішуче і якось окреслить свої плани на неї. Бо зараз у неї в голові тисячі варіацій на тему ''Нащо я йому?"))
Дякую! Тихого спокійного тижня!
Тетяна Півторак, О, розмерзнеться. Як те морозивко))) Андрій вміє бути наполегливим, а ще він її вабить, просто відверто про це сказати вона не може)) Дякую ♥ Гарного дня.
Цікавий Андрій,цікаві симпатичні відносини ,ще нічого не ясно хто він,чим займається,чому і хто стріляв???
Напевно забагато питань задала,але хочеться,дуже хочеться знати!!!
Дякую ???
Книжка цікава і знову приємний мандраж очікування!!
Всім спокійної,доброї ночі!!!
Iryna H, Багато питань, але це очевидно, що хочеться знати все і одразу) Адже таємниць поки багато)) Щиро дякую ♥ Рада вас бачити у коментарях)
Про нас!!!) Так коротко і ясно!!!! Дякую!!!!!!
Svetlana Mischenko, Все зрозуміло, і шляху на відступ немає) Дякую ♥
Ого, уже говоритимуть "про нас". А Андрій швидкий, і цим мені навіть подобається. Дякую
Дарина Нестерук, Мені теж подобається, що він прямий і одразу озвучує свої бажання та думки) Дякую ♥
Полохливе зайченя "шоковане". Думаю, що Андрій не дочекається її дзвінка і сам з'явиться. Обережно він пішов у наступ. Перший раз спросив дозволу про поцілунок, удруге - діяв самостійно. Можна тільки уявити, як його розриває в середині). Точно ж звик до жіночої уваги і до Дани не знав відмов. А з Даною наче на мінному полі, треба діяти обережно, бо як рвоне - більше шансів не буде. Дякую)
Наталія Барвінок, Ух!))
Тааааак, питання: коли Андрій вже розповість про себе?) я до сих пір, не знаю скільки йому рочків, а ще ти обіцяла дізнатися в нього про колір трусів (сміюсь) Дякую❤️❤️
Валентина Алєнічева, Ок ♥
Хотілося б прочитати про думки Андрія про всю цю ситуацію!
Olexandra Krokhtyak, У 10 розділі прочитаємо) Дякую ♥
Схоже, що весь цей рік Андрій не переставав згадувати про незнайомку, яка так намагалася врятувати йому життя. Тому тепер, отримавши можливість з нею спілкуватися, відступати не збирається. А те, що Дана його боїться, зовсім не дивно. Вона його не знає, і не знає, які думки і наміри цього дорослого чоловіка. Цікаво поспостерігати, як буде розвиватися їхнє знайомство. Дякую, люба Ерін!
Оксана, Він діє і не розуміє її ніяковості. А вона намагається бути наполегливішою, але поки нічого не виходить. Мало часу вони разом, все попереду, розберуться) Дякую, Оксанко ♥
Поки читала -згадувала відео .Весь час перед очима фрагмент:Андрій цілує Дану .Ніжно ,трепетно.Досліджує її тіло.
Викликав розділ саме цей спогад
Дякую ♥️
Мені ,як і дівчатам прийшла думка про їхню різницю у віці.
Про те скільки ж Андрієвої років.
Дані ж сімнадцять.
♥️♥️♥️
Оксана Морус, Не старієте, просто не згадали)) Ми всі тут молоді-зелені)))
Дана полохлива дівчина. Це перші її стосунки, перший поцілунок,який так її хвилює. Їй не віриться,що вона може подобатися такому красивому, багатому, старшому і досвідченішому чоловіку. Чи подзвонить вона йому? Ну хіба що він чимось спонукає її подзвонити, а так просто не подзвонить.
Дякую! Чекаю на продовження!❤️
Наталья Русанова, Але красивий вийшов поцілунок. Навряд чи могло бути краще. Поки Дана буде думати, Андрій не витримає і першим зробить крок)) Дякую ♥
Хотілося б почути думки Андрія з приводу Дани. Він її своїм напором лякає,але цікаво як будуть розвиватися їхні стосунки.
Кетерина Сліп, Загадковий він чоловік) Але готується розповісти про себе у 10 розділі)) Дякую ♥
Я б хотіла,щоб Дана подзвонила, але сумніваюся ,що наважиться..!) Чекаю продовження! ❤️ Дякую !❤️
Світлана Кухта, Вона може довго думати, а це категорично не влаштовує Андрія)) Дякую ♥
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую ♥
Напевно, Дана буде сумніватись, дзвонити чи ні, та так і не наважиться. Боюсь, що наступна їхня зустріч буде знову випадковою.(
Тетяна Худя, Поки Дана думатиме, він не витримає і зробить перший крок)) Дякую ♥
Дорослий,самодостатній,досвідчений..!!! Знає,як спокусити недосвідчену дівчину, вміло зароджуючи в її животі зрадливих метеликів..!!! Чи подзвонить Дана…?!?… Думаю,що Андрій перший не витримає..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Саме так. Він не може похизуватися терпеливістю)) Буде смачно, бо Дана не зможе відмовити на нову пропозицію)) Дякую ♥
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати