Спроба №... або у пошуках Справжнього...
3 983
Букнет Сучасна проза Спроба №... або у пошуках Справжнього...

Спроба №... або у пошуках Справжнього...

Ньюбі Райтер
Ньюбі Райтер · автор
Повний текст · 59 стор.
24
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 20
Дилема
№ 1
Дилема
Спроба №... або у пошуках Справжнього...
№ 2
Спроба №... або у пошуках Справжнього...
“Подорожі в часі”
Анотація до книги "Спроба №... або у пошуках Справжнього..."
Думаєте, що це чергова книга про любов? Опис стосунків, кохання-зітхання, перші поцілунки? Набридло читати мильні опери у друкованому форматі? Тоді вам сюди! У створене мною задзеркалля . Задзеркалля власної душі головної героїні Аліни. Вона повернеться у своє минуле. Вона побачить усі свої стосунки. Вона робитиме висновки зі своєї поведінки і аналізуватиме, що, як і де пішло не так. Чому ось вона вся така чудова, а й досі нещасна і самотня? Я проведу вас крізь всю історію її життя. Впевнена, там кожен чи кожна знайде себе. А от чи зможе Аліна зробити висновки із власних помилок і в подальшому не наступати на власні граблі - дізнаєтеся із книги))
Зміст книги: 31 глава
Замість передмови
Спроба №1. Ведмедик
Спроба №2. Лицар Сонного Царства
Спроба №3. Двієчник
Спроба №4. Говорун
Спроба №5. «Горе-репер»
Спроба №6. Мовчун
Спроба №7. Історик
Спроба №8. Не твій – не мій
Спроба №9. Стільникове кохання
Спроба №10. Герой не мого роману
Спроба №11. Хлопець із особливими потребами
Спроба №12. Віртуальні війни (Програміст vs Медбрат)
Спроба №13. Ді-джей
Спроба №14. Програміст
Спроба №14. Програміст: «щастя» удвох
Спроба №14. Програміст: повноліття
Спроба №15. «Просвітлений»
Спроба №16. Барабанщик
Спроба №17. Співробітник
Спроба №18. Friend with benefits
Спроба №19. Біг Бос
Спроба №20. Мамусин синочок
Спроба №21. Хлопчик-помагай
Спроба №21. Хлопчик-Помагай. Освідчення
Спроба №21. Хлопчик-Помагай. «Чоботи, чоботи...»
Спроба №21. Хлопчик-Помагай. Цей гіркий «медовий місяць»
Спроба №21. Хлопчик-помагай: «щастя» вдвох
Спроба №21. Хлопчик-Помагай: кінець
Спроба №?. Реальність
Епілог

20 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Закінчила читати вашу книгу) Дякую! Що хочу відмітити:
Классна ідея. Чудово подана повчальна історія, яка охоплює безліч жіттєвих ситуацій (перше кохання у школі, “змагання” з подругою, кохання на відстані, тощо). Так чи інакше, хоч один з цих випадків буде знайомий читачеві і це круто! Подобається, що це не просто розповідь дівчини про хлопців, бо таких купа, а саме ВИСНОВКИ, які робить вона і читач разом з нею) Такий метод одразу ставить Вас на багато сходинок вище за інші подібні твори)
Я би дуже рекомендувала Вам переробити опис, щоб охопити більшу аудиторію. Зізнаюсь чесно, що якби не марафон, я би пройшла повз вашого твору, бо через опис складається враження, що книга абсолютно не серйозна і написана дівчинкою-школяркою. Та коли читаєш 2-3 розділи раптом розумієш, наскільки ж вона глибока.
Від щирого серця дякую Вам і обов'язково почитаю щось ще з ваших творів!

Показати 2 відповіді

Ньюбі Райтер, А вам дякую за Аліну та Анілу) Історія, яку я точно запам'ятаю)

avatar
Галина Левтер
28.10.2022, 10:34:32

Вітання з марафону. Добралася до Вашої книги.

Прочитала залпом, написано легко, гумор на висоті. Тема актуальна. Для молоденьких дівчаток і старших жіночок, одним словом - для нас коханих добра наука. Є багато тем, які викривають чоловічі примхи і жіночі заморочки, видушують гнійники відносин...
Чесно, думала черговий Срл із заїждженою тематикою, а тут— життєвий досвід і ненав'язливо подана мудрість.
Єдине, що мене вразило, це—кінцівка. Вона якась швидка, змазана, як на мене. Розумію, що потрібен щасливий кінець, і підводиться до того, що часом через пошуки можна прогавити те, що під носом, але хотілося б, щоб підвели до глибшого розуміння і підходу до стосунків у героїні. Як на мене, вона і далі йде торованим шляхом спроб. Можливо, це такий задум автора — жінка в постійних пошуках...здається, що герої змогли викликати у читачів більше емоцій, ніж очікував автор.))))
Однозначно, почитаю ще щось з вашого доробку.

Ньюбі Райтер
02.11.2022, 19:21:29

Галина Левтер, Величезна подяка за Ваш відгук)) Кінцівка дійсно швидка, бо хотілося не лише підвести до якогось висновку, але й дати можливість читачеві самому додумати, як складеться подальша доля Аліни. Але гарно підмічено)) дякусі!!

Книга чудова. Є бажання обговорити персонажів. Хлопчик помагай її бив через те що вона його не поважала, що і сказав їй. Він був не пристосований до життя, і не міг їй дати тих благ яких вона від нього хотіла, і він став жертвою головної героїні. Можна жити бідно і нормально себе почувати, не треба гризти один одного, а поставити чітку умову і розійтися якщо домовленість не виконанна. Із співробітником у неї також нічого не вийде, він має на неї обіду і у відношеннях тим чи іншим способом буде це виміщати, так як обіди ніде не діваються, і завжди виходять. У ситуації із мамінкиним синком там взагалі неадекват героїні, агресором там була мама яка постійно лізла в особистий простір хлопця і цієї дівчини, не даючи їм побути наодинці, от він і відправив пасивно агресивну маму, яка наділа маску услужливої, готувати м'ясо, щоб побути на одинці з героїнею. А героїня це сприйняла через якусь свої алгоритми сприйняття світу.
Якщо героїня дійсно хоче найти справжнє кохання, я їй рекомендую застосувати при виборі партнера Соціонічну теорії, а саме теорію про дуальні відносини. Тільки ця теорія на разі займається цією проблематикою.

Показати 2 відповіді

Ньюбі Райтер, Було б цікаво почитати чергову главу про це

Дуже гарна книга. Описи доповнюють один одного. Все гармонійно поєднанно. Автор, ви вміло змогли підняти деякі теми, над якими я особисто замислилася.
Аліна - це прекрасний приклад нас усіх, дівчат. За допомогою героїні розумієш, як з віком вона ставала мудріше. Чудовий перехід в якому видно її дурощі, помилки й добутий досвід.

Ньюбі Райтер
26.10.2022, 08:36:08

Катаріна Олександрівна, Велика подяка за позитивний відгук)

В мене питання герої тут реальні чи вигадані?

Показати 3 відповіді
Ньюбі Райтер
26.10.2022, 08:35:23

Андрійчук Андрій, Про садочок

Добрий день! Вітаю з марафону!
Важко відірватися від історії. Немов затягує. Тільки думаєш зупинитися для відгука, стає цікаво, хто ж там наступний, може на цей раз героїні пощастить. Тим більш, що текст читається чудово, дуже легко, плавно. Браво! Жодного разу око ні за що не зачіпилося. Та й помилок, здається, я не помітила. Єдине, можливо, змусило зупинитися: коли дівчина про вік шостого класу говорить "перехідний". Хоча, може так і є. Я чомусь відносила цей період класу до восьмого-дев'ятого.
Цікава ідея вести твір в формі діалогу. Ще цікавіше – що діалог цей героїні ніби й з самою собою. Книга відрізняється від типових любовних романів.
Бажаю Вам успіхів та натхнення!

Ньюбі Райтер
25.10.2022, 19:13:22

Лісовець-Юкал Юлія, Велика подяка за теплий відгук!!!

Привіт з марафону)
Щойно прочитала 6 розділів. В принципі, планую прочитати усі, але спинилась аби дати відгук)
По-перше, я приємно вражена. З опису мені здалося, що я не дочитаю до кінця, так як не мій формат, а перший розділ спочатку нагадав мені щоденник Бріджит Джонс (я так і не змогла дочитати цю книгу). Але ваш твір видався набагато глибшим, ніж можна оцінити на перший погляд.
По-друге, видно, що автор хоче донести хороші й правильні думки (а таке я схвалюю). Подобаються ваші роздуми про відносити, що можна покращити, а на що не звертати уваги і тд.
Я вважаю, що така книга ідеально підійшла б підліткам, у яких ще мало життєвого досвіду, але купа амбіцій) Якби у мене була донька, я б придбала їй вашу книгу)

Дякую) після того як закінчу читати, напишу ще відгук!

Ньюбі Райтер
24.10.2022, 16:50:11

Катерина Колесник, Щира подяка за теплий відгук!!! Рада, що змогла донести свою думку)

Радий що натрапив на цей твір. Не очікуючи ні на що особливо, я натрапив на дуже талановитий твір. Подача тексту, дуже мені заходить. Сама тема твору, на велике здивування, сильно зацікавила. Можливість поспостерігати за тим як дівчина дивиться на хлопця, як його оцінює, що виводиться на перший план як важливе, на другий план як неважливе. Дуже цінне для мене, і цікаве. Радий що натрапив на цей ваш твір.

Ньюбі Райтер
24.10.2022, 16:46:26

Андрійчук Андрій, Дякую за Ваш відгук!! Приємно, що Вам сподобалося)

avatar
Лара Роса
24.10.2022, 14:23:13

Вітаю! Мала намір прочитати початок, та зупинилась на епілозі)
Історія, як сеанс психоаналізу. Можливо, й не зовсім так, але трохи схоже. Погляд на своє минуле крізь призму підсвідомого, котре тут вирішило буквально втілитись та провести свою підопічну подіями її особистого життя, починаючи з дитинства. Героїня - Аліна - продивляється наново епізоди своїх закоханостей з точки зору вже набутого досвіду. Через роки стає краще видно, де були дурощі, чи помилки. Де вона забороняла собі бути собою. І як же це виправити? Інколи, саме усвідомлення вже дає шанс.
Оповідання сподобалось: написано легкою, живою мовою, з гумором та самоіронією. Має зайти всім, хто полюбляє життєві історії))
Автору - натхнення на нові твори!

Ньюбі Райтер
24.10.2022, 16:47:34

Лара Роса, Велика подяка за відгук))) Рада, що сподобалося))

avatar
Selene Evance
19.10.2022, 09:23:19

Дуже крута книга! Я не втрималась і прочитала всю ¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯ розділи короткі, так швидко читала, насолоджувалася просто. Ніби й твір гумористичний, але дуже повчальний. Звідси можна винести багато практичних порад, як вчиняти не треба, коли треба просто заспокоїтися і подумати, коли пробачати, а коли — ні.
Спочатку Аліна мені такою здавалася тендітною дівчиною, а потім вона з кожним розділом мене дивувала все більше й більше своїми можливостями. Багатогранна особистість, нічого не скажеш, з багатим життєвим досвідом. Сподіваюся, зі співробітником у них все вдасться, тому що справді вона після стількох невдач і поневірянь заслужила на любов і тепло)
Гумор тут, звісно, на висоті. На деяких моментах я просто випала. А деякі змусили мене задуматися. Аніла давала дуже слушні поради, сподіваюся, Аліна дослухається і у неї все буде добре.
Дякую вам і успіхів!)

Показати 6 відповідей
Selene Evance
19.10.2022, 17:20:13

Ньюбі Райтер, Дякую! Якраз пишу розділ, хах)

avatar
Анітка Санніфео
19.10.2022, 10:10:09

Привіт з марафону))
Історія дуже цікава, легко читається та затягує)
Спогади з минулому, прогулянка по задзеркаллю як спроба пізнати себе справжню - гарна думка.
Від нашого минулого, досвіду та висновків багато чого залежить у дорослому житті. Цікаво спостерегати за Аліною, як вона переживає свої перші стосунки та закоханність. Маю надію, що вона все ж таки зможе знайти кохання та свого єдиного та неповторного))
Додала в бібліотеку, обов'язково дочитаю))

Ньюбі Райтер
19.10.2022, 16:13:38

Anitka SunnyFeo, Велике дякуююю! Сподіваюся, і в подальшому книга не розчарує!!

Всі ці описи дуже нагадують мені мої шкільні роки, я навіть ностальгувала. Чому ж я не можу відірватися від історії?

Показати 2 відповіді

Ньюбі Райтер, Звісно

це ж не книга, а справжній посібник для невдах в коханні, й поради дотепні й самоіронії вдосталь. Читати справді цікаво, і швидко йде!
В першій главі дуже захоплююче закінчення, тільки божевільний не візьметься за продовження!!!
А як колишня вихователька ДНЗ точно можу сказати, що сцена з садочком просто бомба, але не лише в школі, а й в садочку вчать новому, та пізнавати світ. Дитяча депресія від двієчника - це теж дуже цікаве явище!!!
А якщо він носив портфелик та підгодовував Аліну, то це безумовно справжнє кохання!!!
Ех це бажання багатьох жінок змінити чоловіка, відчуваю зіграє з нею злий жарт ще не раз. Читатиму далі___)))

Показати 2 відповіді

Ньюбі Райтер, Справді дуже життєво

В першій главі здається помилка. Скільки дівчині 25 чи 30?

Показати 6 відповідей

Ньюбі Райтер, Дякую!!!

avatar
Selene Evance
18.10.2022, 14:02:00

Щось їй зовсім не щастить з хлопцями(( уже котрий, а все не те, все не те. І ніби не її вина в тому, алееее якісь всі вони мутні, не знаю)

Ньюбі Райтер
18.10.2022, 16:35:57

Selene Evance, Не вона така, життя таке)))

avatar
Анні Ксандр
18.10.2022, 10:07:35

І знову ж таки дивовижна історія)) Вже вкотре читаю про подорожі твоїх героїв, але мимоволі й сама переглядала свої з садочку і все далі))) Прикольно))) Дякую)))

Ньюбі Райтер
18.10.2022, 12:27:25

Анні Ксандр, Дякую за відгук))

avatar
Аліна Скінтей
17.10.2022, 22:22:57

Вітаю! Мою вподобайку вже маєте, шкода, що не можна лишити дві!
Розпочну з обкладинки, на це завжди звертаю увагу, бо на мою думку обкладинка це як обгортка цукерки✨ Приємна і чудово відзеркалює назву книги, єдине, що не довподоби, це червоні сердечка які тяжко розгледіти телефонній версії. Але! Це лиш моє бачення, автору звичайно ліпше, й це не впливає на якість тексту✨
Анотація - чудова, рекомендувала б прибрати слова з великих літер, можливо замінити лапками, але ж знову, якщо такий задум автора, то так значить потрібно.
Щодо самої історії, от дуже й дуже крута героїня в усіх сенсах. Ствердження, самодостатня, сильна і в той же час тендітна й слабка дівчина. Реалістична героїня. Текст легко читається. Доповнення це назви глав, вони додають своєї атмосферності.
Авторці бажаю наснаги, натхнення та читачів✨

Ньюбі Райтер
17.10.2022, 22:49:16

Skintey Alina, Величезна подяка за теплий відгук)

avatar
Selene Evance
17.10.2022, 19:56:43

Клаааааас!!! Так легко і невимушено читається, аж насолода по шкірі побігла. Простий і водночас цікавий сюжет, героїня бомба! (В гарному сенсі))) Вона й без чоловіка крута і самодостатня!)

Показати 2 відповіді
Selene Evance
17.10.2022, 20:32:22

Ньюбі Райтер, Ха-ха-ха, бойова одиниця, клааааас))

avatar
Selene Evance
17.10.2022, 20:01:02

Оу, це так мило. Дитяче кохання таке щире та невинне, аж до сліз!)

Ньюбі Райтер
17.10.2022, 20:18:27

Selene Evance, у кожного кохання свій присмак))

У кожного є мрії, вони здійснюються, а скільки спроб потрібно для цього залежить від нас!Чудовий твір і стиль викладення думок автором!

Ньюбі Райтер
30.01.2022, 20:31:21

Анатолий Гритченко, Велика подяка за коментар!

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше