234 828
Анотація до книги "Не повертайся"
Розлучення стало найкращим рішенням у моєму житті.
Колись я кохала чоловіка до тремтіння, до залежності, до готовності пробачати те, що пробачати не можна. Та на момент, коли наш шлюб остаточно розвалився, у мені залишилася сама лише втома.
Я поїхала до іншого міста, почала все з нуля й щиро вірила, що двері в минуле зачинені. Аж поки колишній знову не увірвався в моє життя, дізнавшись про маленьку таємницю, яку я приховувала від нього стільки років.
— Збери речі моєї доньки і поясни їй, якого біса мати-брехуха на шість років позбавила її батька.
— Які речі? Вона не твоя. І я її з тобою нікуди не відпущу.
— Свої теж збери. Згодишся за няньку. Сподіваюся, із цим ти впораєшся краще, ніж із роллю дружини.
Колись я кохала чоловіка до тремтіння, до залежності, до готовності пробачати те, що пробачати не можна. Та на момент, коли наш шлюб остаточно розвалився, у мені залишилася сама лише втома.
Я поїхала до іншого міста, почала все з нуля й щиро вірила, що двері в минуле зачинені. Аж поки колишній знову не увірвався в моє життя, дізнавшись про маленьку таємницю, яку я приховувала від нього стільки років.
— Збери речі моєї доньки і поясни їй, якого біса мати-брехуха на шість років позбавила її батька.
— Які речі? Вона не твоя. І я її з тобою нікуди не відпущу.
— Свої теж збери. Згодишся за няньку. Сподіваюся, із цим ти впораєшся краще, ніж із роллю дружини.
владний геройколишнізустріч через час дуже емоційно
Зміст книги: 21 глава
Останнє оновлення: вчора
368 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти❤️
'ждо
Дуже цікава історія, дякую.
Хочу спитати, а є ще одна книга? Я щось не розумію про яку аварію кажеться, та про те чого вони розбіглись, що я пропустила?
Натали Натали, Перша частина називається "Непотрібна дружина"
Цікаво ,що далі ?
Аварія Єгору,видно, ,,не відкрила очі,, на ,,що таке життя та сім'я. Маю надію,що донька ,,нагне та вилікує,, його ображену душу. Потрібно подорослішати внутрішньому світу Єгора.
Цікаво, мені одній зараз трішки шкода Єгора? Він так за своє життя налажав: ним по суті все життя керує помста. І це робить його самого нещасним. Мстився єдиній жінці, яка його кохала. Доводив її до божевілля. Вона по суті від нього втекла. Народила його ж дитину, а він 7 років займався самобічуванням, поки його ж дитина росла. І зараз така неоднозначна ситуація зі своєю єдиною кровинкою. Втратив половину життя незрозуміло на що?? А тепер в 40 років - Один і нікому він не потрібен. Ех….
Anastasiia Y, о ні, ні ..не ведіться...
щось не чутно що в ньому "живе щось живе"..йому так і треба ..
♥️
а де розділ 14.1?
От Єгорушка,це ти вперше мабуть такий потєряний.Може ну його.Стільки років жив без дитини і живи собі далі.Ну нащо тобі ця заморока?
Так йому і треба )))))
Чу
Хотів здивувати дитину, а в неї такий є і головне : з блискітками. Як же йому вдасться стати батьком?
♥️
qobpe
Ох і складно буде Єгору ставати батьком. Це тобі не аб'юзити дружину(колишню дружину) багато років.
З блискітками було круто,нокаут
Він думав все так просто, а це діти, вони все бачать і мають своє відношення і ще можуть правду казати , яку дорослі не скажуть
Цікаво. Чекаю
Хи-хи, Єгоре...., ось що робить самовпевненість- облом, бо шик і розкіш не є головним. В бізнесі ти акула, а в сім'ї -профан. Вчитися тобі треба і нарешті визнати,що не у всіх сферах ти профі.
''Обломс'' вийшов... А не можна з мамою порадитись? Гордість не дозволяє чи то вже такий самозакоханий... Ще вчитися і вчитися бути батьком, а не ''самодуром'' і не тільки для доньки.
Ні вибачитися, ні випендритися… Його ще вчити та вчити. Хоч блискітками обсипай)
❤️
Ну гордість ще не дозволила попитати у мами що потребує в даний момент дитина. Пішов та й купив гордо
найдорожче. І чекав захвату і подяки мабуть.Ага навіть без блискіток. Обламайся Єгоре
Катерина Позняк, Сміюся ))) дякую за відгук!
О це напевно обідно зараз Єгорку))) а доця то прошарена))) не здивував щось він її, а Марті респект))
Нічого, надіємось що він буде по тихеньку вчитися, віримо в нього
Ці троє заслуговують на щасливу сім'ю))))
Авторе, дякую за нові розділи)))
linchik, Дякую ❤️❤️❤️ Єгор поки не зрозумів, що матеріальне — це не проблема. Дівчатка й самі собі все куплять. А от з почуттями вже складніше))
Респект Вам , Анастасіє, за цю книгу, читаєш на одному подиху, а потім ще перечитуєш по кілька разів кожний новий розділ... і дай Боже ,щоб Арішка їх об'єднала, бо не все так просто з ними, її батьками.
Hanna Kostiv, Дякую вам від усього серця ❤️
відчуваю що мала за маму ще помститься норм))
Натка Кутузова, О, так!!!
Контрольний постріл Аріши , клас.
препипиь
дуже цікаво
Інтригує сюжет, цікаві герої. Чекаю продовження
надзвичайно цікаво.Мені сподобалася ваша книга.
Під кінець зустрічі... от може ж бути адекватної і поміркованою жінкою . Навіть руку подала щоб допомогти.
Марта молодець продинамила Єгора
Дівчинка може їх обʼєднати, але це не так просто, він їй зробив боляче, не так просто пробачити
❤️
ta
гарний твір гарні герої дякую автору
Дуже цікавий роман! А що далі?
Дуже хочеться почути думки Єгора що він про все це думає авторко прочитала Ваші книги дуже подобається як Ви пишите з нетерпінням чекаю на продовження натхнення Вам авторко
Галина Підгайна, так, тим більше, що в останніх двох оновленнях Марта б'є його його ж "школою"
Хочеться розділ від Єгора
Дякую за рекомендацію моєї книги, мені дуже приємно) Із задоволенням прочитаю другу книгу про Марту та Єгора, першу читала на одному подиху)
♥️
цікаво читати
Ось наче і поговорили цивілізовано і без криків, але відчувається, що Єгор ще не сказав своє слово. В нього затишшя перед бурею. Ну не звик він, щоб його прогнали. Особливо Марта. І її слова, що "краще сиротою ніж з таким батьком" ще відгукнуться
Аж серце завмирає,коли читаю. Марту розумію на 1000%. Але ,може у Єгора до донечки виникли справжні почуття? Все ж він дорослий чоловік. І чомусь же він не одружився за ці роки? Може Марта йому не байдужа? Просто через помсту засліплені очі? Ой все дуже не просто.. Дякую за Ваші книги,все так реально,без прикрас...
Татьяна Приходько, Дякую вам ❤️
Дякую за продовження. Мені подобається як ви пишите. з нетерпінням чекаю нові розділи.
Зоя Харченко, Дякую вам ❤️
Чому Марта після всього ,що було болючого в відносинах,погодилась на близькість з Єгором "останню" після розлучення,не хочу вірити що за гроші,а також навіщо це було Єгору,що він хотів від неї, невже тільки секс, Щось я пропустила,чи не зрозуміла?
Я чомусь не можу зрозуміти тепер логіку Марти хотіла доказати що вона не боїться Єгора ,але якщо вони були би зірвалися вниз що тоді було би з дитиною ,Марта в той час не думала про дочку а керувалася помстою Єгору вибачте за таке формулювання але така моя думка з нетерпінням чекаю на продовження натхнення Вам авторко
Дякую, дякую, дякую! Настільки гостро, хвилююче,що прочитала І забилося серце з тремтінням. І чомусь дуже хочу, щоб вони порозумілися і були разом.Невже нічого не залишилося в душі від того сильного кохання.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати