Не повертайся
234 828

Не повертайся 18+

Короткий любовний роман

Анастасія Kовальська

Анастасія Kовальська · автор

В процесі · 66 стор. · Регулярно оновлюється
1 752
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 368
Анотація до книги "Не повертайся"
Розлучення стало найкращим рішенням у моєму житті.
Колись я кохала чоловіка до тремтіння, до залежності, до готовності пробачати те, що пробачати не можна. Та на момент, коли наш шлюб остаточно розвалився, у мені залишилася сама лише втома.
Я поїхала до іншого міста, почала все з нуля й щиро вірила, що двері в минуле зачинені. Аж поки колишній знову не увірвався в моє життя, дізнавшись про маленьку таємницю, яку я приховувала від нього стільки років.
— Збери речі моєї доньки і поясни їй, якого біса мати-брехуха на шість років позбавила її батька.
— Які речі? Вона не твоя. І я її з тобою нікуди не відпущу.
— Свої теж збери. Згодишся за няньку. Сподіваюся, із цим ти впораєшся краще, ніж із роллю дружини.

владний геройколишнізустріч через час дуже емоційно

Зміст книги: 21 глава
Останнє оновлення: вчора
Розділ 1
15 трав.
Розділ 2
16 трав.
Розділ 3
18 трав.
Розділ 4
20 трав.
Розділ 5
21 трав.
Розділ 5.2
24 трав.
Розділ 6
31 дн. тому
Розділ 7
30 дн. тому
Розділ 8
28 дн. тому
Розділ 8.2
23 дн. тому
Розділ 9
22 дн. тому
Розділ 10
20 дн. тому
Розділ 10.2
17 дн. тому
Розділ 10.3
16 дн. тому
Розділ 11
13 дн. тому
Розділ 12
8 дн. тому
Розділ 12.2
6 дн. тому
Розділ 13
6 дн. тому
Розділ 13.2
5 дн. тому
Розділ 14
2 дн. тому
Розділ 14.2
вчора

368 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Віра Павліш
25.06.2026, 16:23:23

'ждо

Дуже цікава історія, дякую.

avatar
Натали Натали
25.06.2026, 13:44:46

Хочу спитати, а є ще одна книга? Я щось не розумію про яку аварію кажеться, та про те чого вони розбіглись, що я пропустила?

Натали Натали, Перша частина називається "Непотрібна дружина"

avatar
Люба Свящук
25.06.2026, 14:00:17

Цікаво ,що далі ?

avatar
Лилия Лилия
25.06.2026, 01:24:32

Аварія Єгору,видно, ,,не відкрила очі,, на ,,що таке життя та сім'я. Маю надію,що донька ,,нагне та вилікує,, його ображену душу. Потрібно подорослішати внутрішньому світу Єгора.

avatar
Anastasiia Y
24.06.2026, 22:41:36

Цікаво, мені одній зараз трішки шкода Єгора? Він так за своє життя налажав: ним по суті все життя керує помста. І це робить його самого нещасним. Мстився єдиній жінці, яка його кохала. Доводив її до божевілля. Вона по суті від нього втекла. Народила його ж дитину, а він 7 років займався самобічуванням, поки його ж дитина росла. І зараз така неоднозначна ситуація зі своєю єдиною кровинкою. Втратив половину життя незрозуміло на що?? А тепер в 40 років - Один і нікому він не потрібен. Ех….

Наталія Хомишин
24.06.2026, 23:27:35

Anastasiia Y, о ні, ні ..не ведіться...
щось не чутно що в ньому "живе щось живе"..йому так і треба ..

avatar
Олеся Пп
24.06.2026, 22:41:18

♥️

avatar
Lydia Angelova
24.06.2026, 22:26:35

а де розділ 14.1?

avatar
Катерина Позняк
24.06.2026, 21:55:35

От Єгорушка,це ти вперше мабуть такий потєряний.Може ну його.Стільки років жив без дитини і живи собі далі.Ну нащо тобі ця заморока?

avatar
Тоня Поставна
24.06.2026, 20:38:12

Так йому і треба )))))

Чу

avatar
Galina Lytwynowa
24.06.2026, 17:30:31

Хотів здивувати дитину, а в неї такий є і головне : з блискітками. Як же йому вдасться стати батьком?

avatar
Олеся Пп
24.06.2026, 14:48:28

♥️

avatar
Stanislav Horodnytskiy
24.06.2026, 12:16:02

qobpe

avatar
Diana Tsoneva
24.06.2026, 06:33:02

Ох і складно буде Єгору ставати батьком. Це тобі не аб'юзити дружину(колишню дружину) багато років.

avatar
Адель Стоун
24.06.2026, 02:47:59

З блискітками було круто,нокаут

avatar
Натали Натали
23.06.2026, 23:49:25

Він думав все так просто, а це діти, вони все бачать і мають своє відношення і ще можуть правду казати , яку дорослі не скажуть

avatar
Тетяна Томчук
23.06.2026, 23:18:36

Цікаво. Чекаю

avatar
Лилия Лилия
23.06.2026, 22:51:43

Хи-хи, Єгоре...., ось що робить самовпевненість- облом, бо шик і розкіш не є головним. В бізнесі ти акула, а в сім'ї -профан. Вчитися тобі треба і нарешті визнати,що не у всіх сферах ти профі.

avatar
Tamara Polovinska
23.06.2026, 22:34:28

''Обломс'' вийшов... А не можна з мамою порадитись? Гордість не дозволяє чи то вже такий самозакоханий... Ще вчитися і вчитися бути батьком, а не ''самодуром'' і не тільки для доньки.

avatar
Тена Дітна
23.06.2026, 21:41:48

Ні вибачитися, ні випендритися… Його ще вчити та вчити. Хоч блискітками обсипай)

avatar
Катерина Позняк
23.06.2026, 20:16:34

Ну гордість ще не дозволила попитати у мами що потребує в даний момент дитина. Пішов та й купив гордо
найдорожче. І чекав захвату і подяки мабуть.Ага навіть без блискіток. Обламайся Єгоре

Катерина Позняк, Сміюся ))) дякую за відгук!

avatar
linchik
23.06.2026, 20:30:10

О це напевно обідно зараз Єгорку))) а доця то прошарена))) не здивував щось він її, а Марті респект))

Нічого, надіємось що він буде по тихеньку вчитися, віримо в нього
Ці троє заслуговують на щасливу сім'ю))))

Авторе, дякую за нові розділи)))

linchik, Дякую ❤️❤️❤️ Єгор поки не зрозумів, що матеріальне — це не проблема. Дівчатка й самі собі все куплять. А от з почуттями вже складніше))

avatar
Алла Козаченко
21.06.2026, 07:04:45

Респект Вам , Анастасіє, за цю книгу, читаєш на одному подиху, а потім ще перечитуєш по кілька разів кожний новий розділ... і дай Боже ,щоб Арішка їх об'єднала, бо не все так просто з ними, її батьками.

Показати 3 відповіді

Hanna Kostiv, Дякую вам від усього серця ❤️

avatar
Натка Кутузова
23.06.2026, 19:31:48

відчуваю що мала за маму ще помститься норм))

Larisa Chelter
23.06.2026, 19:57:28

Натка Кутузова, О, так!!!

Контрольний постріл Аріши , клас.

avatar
Вера
23.06.2026, 19:06:10

препипиь

avatar
Olga Golota
23.06.2026, 16:04:28

дуже цікаво

avatar
Тетяна Томчук
23.06.2026, 12:59:07

Інтригує сюжет, цікаві герої. Чекаю продовження

avatar
Ігор Куц
22.06.2026, 20:53:10

надзвичайно цікаво.Мені сподобалася ваша книга.

avatar
Тая Щербина
22.06.2026, 00:33:37

Під кінець зустрічі... от може ж бути адекватної і поміркованою жінкою . Навіть руку подала щоб допомогти.

Марта молодець продинамила Єгора

avatar
Натали Натали
21.06.2026, 21:35:21

Дівчинка може їх обʼєднати, але це не так просто, він їй зробив боляче, не так просто пробачити

avatar
Stanislav Horodnytskiy
21.06.2026, 18:06:55

ta

гарний твір гарні герої дякую автору

Дуже цікавий роман! А що далі?

avatar
Галина Підгайна
21.06.2026, 09:54:20

Дуже хочеться почути думки Єгора що він про все це думає авторко прочитала Ваші книги дуже подобається як Ви пишите з нетерпінням чекаю на продовження натхнення Вам авторко

Larisa Chelter
21.06.2026, 12:17:26

Галина Підгайна, так, тим більше, що в останніх двох оновленнях Марта б'є його його ж "школою"

avatar
Катерина Позняк
21.06.2026, 08:36:20

Хочеться розділ від Єгора

avatar
Анна Малина
21.06.2026, 08:26:16

Дякую за рекомендацію моєї книги, мені дуже приємно) Із задоволенням прочитаю другу книгу про Марту та Єгора, першу читала на одному подиху)

avatar
Олеся Пп
21.06.2026, 01:32:06

♥️

цікаво читати

avatar
Alexandra Lesia
20.06.2026, 23:18:19

Ось наче і поговорили цивілізовано і без криків, але відчувається, що Єгор ще не сказав своє слово. В нього затишшя перед бурею. Ну не звик він, щоб його прогнали. Особливо Марта. І її слова, що "краще сиротою ніж з таким батьком" ще відгукнуться

Аж серце завмирає,коли читаю. Марту розумію на 1000%. Але ,може у Єгора до донечки виникли справжні почуття? Все ж він дорослий чоловік. І чомусь же він не одружився за ці роки? Може Марта йому не байдужа? Просто через помсту засліплені очі? Ой все дуже не просто.. Дякую за Ваші книги,все так реально,без прикрас...

Татьяна Приходько, Дякую вам ❤️

avatar
Зоя Харченко
20.06.2026, 22:55:50

Дякую за продовження. Мені подобається як ви пишите. з нетерпінням чекаю нові розділи.

Зоя Харченко, Дякую вам ❤️

Чому Марта після всього ,що було болючого в відносинах,погодилась на близькість з Єгором "останню" після розлучення,не хочу вірити що за гроші,а також навіщо це було Єгору,що він хотів від неї, невже тільки секс, Щось я пропустила,чи не зрозуміла?

avatar
Галина Підгайна
20.06.2026, 13:03:30

Я чомусь не можу зрозуміти тепер логіку Марти хотіла доказати що вона не боїться Єгора ,але якщо вони були би зірвалися вниз що тоді було би з дитиною ,Марта в той час не думала про дочку а керувалася помстою Єгору вибачте за таке формулювання але така моя думка з нетерпінням чекаю на продовження натхнення Вам авторко

Дякую, дякую, дякую! Настільки гостро, хвилююче,що прочитала І забилося серце з тремтінням. І чомусь дуже хочу, щоб вони порозумілися і були разом.Невже нічого не залишилося в душі від того сильного кохання.

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше