529 292
Анотація до книги "Наречена мого ворога"
Я озираюся на приміщення РАЦСу, потім знову дивлюся на байкера. Від нього у мене просто мурашки по шкірі. Він може бути бандитом. Він точно «поганий хлопець», від яких наказували триматися якомога далі. Але він однозначно кращий за Горошенка. І я відкидаючи останні вагання, біжу до нього.
— Допоможіть… — виривається хрипом.
Він повільно оглядає мене всю — з голови до ніг. Від розпашілого подряпаного обличчя до роздертого подолу й босих ніг. Груди здіймаються над корсетом від важкого дихання.
Я відчайдушно закушую губу.
«Будь ласка, будь ласка, будь ласка», — подумки прошу. З очей стікає одинока сльозинка, яку не можу стримати.
— Невже наречений настільки поганий?
— Допоможіть… — виривається хрипом.
Він повільно оглядає мене всю — з голови до ніг. Від розпашілого подряпаного обличчя до роздертого подолу й босих ніг. Груди здіймаються над корсетом від важкого дихання.
Я відчайдушно закушую губу.
«Будь ласка, будь ласка, будь ласка», — подумки прошу. З очей стікає одинока сльозинка, яку не можу стримати.
— Невже наречений настільки поганий?
владний геройсильні почуттяневинна героїня
“Вона була товаром у контракті батька, а стала полонянкою того, кого варто боятися найбільше. Злата втекла від огидного нареченого прямо в обійми суворого байкера. Але він не рятівник. Він — помста.Чи виживе їхнє кохання?”
“Втекти з власного весілля через вікно туалету? Легко! Але замість свободи Злата потрапляє в руки до ворога свого нареченого. Небезпечний байкер, швидкість і таємниця, що змінить усе. Це порятунок чи нова пастка? Читайте!”
Зміст книги: 84 глави
Останнє оновлення: сьогодні
578 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти????
Знайшов... Мабуть, Златі потрібен був такий вчинок від Лева, аби переконатись в його відношенні до неї.
Ну хіба такий чоловік може бути поганим?! Нарешті Златі пощастило
Дякую автору за цікаву книгу.
Знайшов! Надіюсь, що не захворіє...
Дякую за проду і чекаю на продовження!
P.S. Сердечко лише одне можна поставити.❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Ура) Знайшли Златку)
Хух, змерзла, налякана, але знайшлася. Тепер грітися і тут всі засоби згодяться)
дуже цікава книга
Надіюсь він додумається де її шукати і швидко знайде.
??
С@ка Мар'яна що наробила своїм язичиськом брудним..І як тепер Леву знайти Злату..В голові жоднлї адекватної думки..А дівчина ,там на березі, налякана..
Дякую ♥️♥️♥️
Все ж таки Злата права в своїх припущеннях. Тільки от це був один із перших варіантів Лева, але на даний момент пріоритети в нього змінились. А на часі йому потрібно поскоріше знайти свою принцесу))))
Лев вчасно кинувся шукати, десь там його зайченя від страху забилось і трясеться. Хоч би ще не захворіла.
Якась з його думок була влучною, треба шукати і терміново(
Із нетерпінням чекаю продовження! Натхнення Вам!
Коментар видалено
Дитячі страхи самі травматичні і страшні. Бідна дівчина!
В тут ще така історія. Варіантів море, а відповіді - у Лева. Але як спитати?
Хоч би пошвидше знайшов...
Дякую за проду і чекаю на продовження!
гарний твір гарні герої дякую автору
розлучення за мільйон
сподобалось
Цікаво. Що ж буде далі ...?
Коментар видалено
Такі спогади Злати просто піднімають волосся дибки. З самого дитинства жити з таким неадекватним ставленням батьків важко. Це вже на межі знущання над дитиною. Вони наче бійця виховували, а не маленьку дівчинку. З книги про Ореста неадекватним виглядав більше Герман, а тут вже й батьки Злати можуть гідно вступити в боротьбу за цей статус...
Господи це ж треба так втрапити Златі..В грозу..І одразу ж спогади накрили..З дитинства༎ຶ‿༎ຶ༎ຶ‿༎ຶ༎ຶ‿༎ຶ
Дякую ❤️♥️♥️
бідна дівчинка
Дитячі, непропрацьовані страхи, найболючіші( дитину треба любити❤️
Ваша книга просто супер !Браво !Дякую за неймовірно цікавий сюжет !
Дуже цікаво. Чекаю продовження
Людина не завжди може відкритись і розповісти все, що на душі, особливо чоловіки. І, як правильно, міркує Злата, вони тільки познайомились. Вона теж не довіряє Леву. Чому тоді він повинен відкрити їй все найболючіше, що в нього є на душі? Він також не знає її. Тому тут їй треба прислухатись до себе і вирішувати ким вона вважає Лева - люблячим братом чи вбивцею сестри. І якщо все ж таки не побачить в нього меркантильного покидька, то ймовірно колись почує він нього всю правду, коли Лев буде готовий відкритись Златі.
Можливо, якщо вона з ним поговорить то він їй зможе пояснити, що насправді сталося з його сестрою.
Дуже захоплююча історія, чекаю продовження!
Напишіть, коли, буде продовження?
Хоч би Злата,на таких емоціях, не натворила дурниць..І не стала тікати..
Дякую ♥️♥️♥️
Світ, де вона виросла, накладає свої кліше(
Прошу поможіть бібліотекам. Не будьте черствими.
https://petition.kmu.gov.ua/petitions/9158?fbclid=IwVERDUAPwIqlleHRuA2FlbQIxMABzcnRjBmFwcF9pZAwzNTA2ODU1MzE3MjgAAR5OjXLso2BtbLgeDQlmjMWhAOuNH9FNPh_iJee8hNnJE18hyP1waIpjSe7x-A_aem_AcMTgSh_tPdEmVnfp2mi9Q
супер
Дуже цікавий початок,цікаво як далі розгорнуться стосунки між Левом та Златою,чи буде в них спільне майбутнє?!Чи вона прийме правильне рішення і останеться з Левом?Дуже чекатиму продовження??Дякую мені дуже сподобалося
Я чомусь впевнена що у цьому всьому замішаний Герман з нетерпінням чекаю на продовження натхнення Вам авторко
От, як їй після цього довіряти йому. Потрібно думати, що говориш. Він, як знав, що їй не потрібно туди іти.
Про Мар'яну:ні,ні я не така.. Я не пліткарка.. Але ж люди говорять.
Ні,ні ,я не вірю ..
С@ка язиката..Прибити мало..
Злата вже уявила все найжахливіше..
Ось тільки не знає ще що справжній убивця був поряд з ню раніше..
Дякую ❤️ ❤️ ♥️
Жаль, що Вікторія опинилась не в тому місці та не в той час((( Мабуть, хотіли позбутись конкурентів чи віджати бізнес. А Златі потрібно добре все зважувати.
У Мар'яни дійсно язик без кісток. Але Злата має знати правду. Тепер їй треба реально все зважити і розібратися, що ж сталося. Дійсно, світ, в якому вона жила, жорстокий. І події відбуваються ще страшніші. А ось на рахунок Лева їй треба добре подумати. От якби і він трішки відкрився, розповів, то, можливо, все було б в іншому світлі.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Спочатку навіть обурливо слухати думки Злати, але як згадати в якому світі фальши вона жила все життя, то її вагання зрозуміти можна. Будемо сподіватись, що вона зрозуміє, що це абсурдні звинувачення щодо Лева. Якщо він звинувачує в цьому Германа та батька Злати, то можливо Лев із сестрою просто не захотів мати з ними справу і вони так вирішили їх знищити...
Я думаю, що бізнес почав комусь заважати, і Лев про це знав, але поставився легковажно, і постраждала сестра (
Саме тому для нього це болюча тема.
Ну як таке можна було про нього подумати (
Тим більше не він викрав, а сама його про це попросила і він ризикував, але зробив, і досі ризикує!
Дуже цікаво розвиваються події ,з нетерпінням очікую продовження. Дякую за цікавий твір.
О! Так сільські пліткарі і роздувають свої версії: десь хтось почув, інший додав, третій припустив....
У Маряни довгий язик але що все таки сталося з сестрою Лева з нетерпінням чекаю на продовження натхнення Вам авторко
Язик у Мар'яни без кісток. Але може щось і розповість...
Дякую за проду і чекаю на продовження!
От с@ка Мар'яна..Такій треба язика відрізати..Щоб не ляпало. Бо ж нп розуміє по хорошому..
Дякую ❤️♥️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати